Admin Select Language
Start
Tävlingar
Boxare
Domare
Klubbar
>
Boxare Domare Matchlista Stegar Tävlingsplan  
<<< tillbaka
Sala Sparbank Box Open 30-1/5 2022  
Anmäla
Sista anmälningsdag var 2022-04-27
 
Info
> Klassindelning
> Inbjudan
> Klubbranking
 
Utskrifter
> Anmälda
> Invägda
Antal boxare: 157
  Förnamn Efternamn Född Klubb Vikt Kategori Klass Kön Lott
Sharifov Nurum Hammad 1997 Djurgårdens IF 67 Senior A Herr 0
Lorans Rasol 2002 IK Ymer 71 Senior A Herr 0
    Jack Gregory 2001 North West Region Males, England 75-1 Senior A Herr 101
    Mohamed Yusuf 1997 Eskilstuna BK 75-1 Senior A Herr 65
    Hassan Jafari 1998 BK Trim 75-1 Senior A Herr 130
    Joel Jonsson 2001 Eskilstuna BK 75-2 Senior A Herr 152
    David Amiri 2000 BK Falken 75-2 Senior A Herr 151
    Karl Ljungdahl 1997 AIK Boxningsförening 75-1 Senior B Herr 102
    Håkan Östlund 1995 BK Falken 75-1 Senior B Herr 117
Andreas Wedin 1994 Hammarby IF Boxning 75-1 Senior B Herr 0
    Sirwan Mohammadi 2003 BK 30 Motala 75-2 Senior B Herr 33
    Volkan Önal 2000 Majorna BK 75-2 Senior B Herr 71
    Jecky Brandin 2003 BK Rapid 75-2 Senior B Herr 31
    Carl-Leon Andersson 1999 Sollentuna BK 86 Senior B Herr 25
    Patriak Samba 2002 Eskilstuna BK 86 Senior B Herr 110
Mohammed Ali 2002 BK Trim 57 Senior C Herr 0
Alladin Yebari 2001 Antares BK 57 Senior C Herr 0
    Ahmed Ali 2002 BK Masen 67 Senior C Herr 2
    Ibrahim Mohammed 2003 BK Falken 67 Senior C Herr 8
    Kasper Tengroth Landqvist 1996 Örebro BK 75-1 Senior C Herr 84
    Alex Yazdani 2002 BK Falken 75-1 Senior C Herr 72
    Anton Yazdani 2003 BK Falken 75-2 Senior C Herr 51
    Jonas Jansson 2003 BK Masen 75-2 Senior C Herr 94
    Daejaun Sandcroft 2003 North West Region Males, England 75-2 Senior C Herr 66
    Daniel Jansson 2003 BK Falken 80 Senior C Herr 155
    Kevin Karbalai 1996 Helge IF Boxning 80 Senior C Herr 49
    Pierre-Louis Mathevon 2003 BK 30 Motala 80 Senior C Herr 137
Charbel Hanna 2003 BK Rapid 86 Senior C Herr 0
Tyrone Koki 2002 Väsby BK 92+ Senior C Herr 0
Robin Lindgren 2003 Knivsta IK 92+ Senior C Herr 0
    Billy Hervey 2005 North West Region Males, England 60 Junior A Herr 132
    Adam Tegström Dahmani 2005 Umeå BK 60 Junior A Herr 73
    Ardwan Rashid 2005 Tensta BK 63,5 Junior B Herr 46
    Emilio Headley 2005 North West Region Males, England 63,5 Junior B Herr 53
    Connor Yates 2005 North West Region Males, England 63,5 Junior B Herr 126
Omer Erovic 2005 IK Ymer 75 Junior B Herr 0
    Adriane Nguka 2005 Vårby Boxningsförening 60 Junior C Herr 154
    Angelo Gidado 2005 Morgongåva BK 60 Junior C Herr 76
    Yousef Badaan 2005 AIK Boxningsförening 60 Junior C Herr 44
    Farshad Sadqi 2004 Knivsta IK 60 Junior C Herr 111
    Mohammed Mahmoud 2005 BK Falken 71 Junior C Herr 157
    Wilheim Söderlund 2005 AIK Boxningsförening 71 Junior C Herr 138
    Callumn Levitt 2004 North West Region Males, England 71 Junior C Herr 141
Yosef Ali 2005 Nyköpings BS 71 Junior C Herr 0
    Kevin Kakai 2005 BK Falken 71 Junior C Herr 140
    Keek Moe Ljungdahl 2005 BK Masen 80 Junior C Herr 34
    Marcus Lorentzen 2004 Knivsta IK 80 Junior C Herr 150
    Jonathan Elkhouri 2004 IK Ymer 80 Junior C Herr 93
Noah Sundström Jalteh 2005 Hammarby IF Boxning 86 Junior C Herr 0
    Armel Ramovic 2004 IK Ymer 92+ Junior C Herr 63
    Auguste Sauer Ngijol 2004 Morgongåva BK 92+ Junior C Herr 70
    Viggo Pettersson 2006 Team Hallstahammar BK 54 Ungdom A Herr 81
    Omar Kassem 2006 AIK Boxningsförening 54 Ungdom A Herr 30
Shahab Amir 2006 Morgongåva BK 54 Ungdom A Herr 0
    Jayden Leach 2007 North West Region Males, England 54 Ungdom A Herr 54
    Said Mamergov 2006 Haninge BK 54 Ungdom A Herr 156
    Vihtori Lindström 2006 Umeå BK 63 Ungdom A Herr 58
    Jj Frisk 2006 BK Trim 63 Ungdom A Herr 112
Kieran Moran 2006 Rainham ABC , England 63 Ungdom A Herr 0
    Ahmed Jafari 2006 Umeå BK 48 Ungdom B Herr 96
    Alex Holmqvist 2007 BK Revansch 48 Ungdom B Herr 39
    Patrick Wreder 2006 AIK Boxningsförening 60 Ungdom B Herr 124
    Hugo Philipsson 2006 IK Ymer 60 Ungdom B Herr 149
    Shadi Dandal 2006 BK Trim 70 Ungdom B Herr 131
Rasmus Brost 2006 Antares BK 70 Ungdom B Herr 0
    Omar Sidiqi 2006 BK Masen 70 Ungdom B Herr 77
Kevin Karlsson 2006 Helge IF Boxning 80+ Ungdom B Herr 0
    Ismail Salih 2008 Morgongåva BK 44 Diplom A Herr 83
    Jonathan Josefsson 2008 AIK Boxningsförening 44 Diplom A Herr 74
    Lorenzo Haidar 2007 Upsala IF 50 Diplom A Herr 142
    Ahmed Shubat 2008 Upsala IF 50 Diplom A Herr 37
    Wilton Perez Fjeld 2008 Haninge BK 50 Diplom A Herr 109
    Jinoh Widgren 2007 Upsala IF 54 Diplom A Herr 26
Emil Birgersson 2007 Djurgårdens IF 54 Diplom A Herr 0
    Luca Isvic 2009 Upsala IF 54 Diplom A Herr 7
    Angelo Adamos 2007 AIK Boxningsförening 54 Diplom A Herr 3
    Knut Gunnerfeldt 2007 IF Linnea 60 Diplom A Herr 64
    Alex Mattsson Dennemo 2008 Eskilstuna BK 60 Diplom A Herr 56
    Lukas Dellsand 2007 Knivsta IK 60 Diplom A Herr 118
    Sadegh Nazari 2007 BK Köping 63 Diplom A Herr 57
    Arvid Sederstedt 2007 Knivsta IK 63 Diplom A Herr 55
    David Bokvist 2007 Upsala IF 63 Diplom A Herr 20
    Matteus Malbeck 2007 AIK Boxningsförening 63 Diplom A Herr 148
    Axel Svensson 2007 Knivsta IK 63 Diplom A Herr 28
Hamza Alsaleh 2007 Nyköpings BS 63 Diplom A Herr 0
    Noel Hadziosmanovic 2007 AIK Boxningsförening 66 Diplom A Herr 59
    Nour Shibli 2008 BK Masen 66 Diplom A Herr 13
    Amir Madaliev 2007 IF Linnea 66 Diplom A Herr 103
    Malte Broman 2008 BS Tor 70 Diplom A Herr 113
    Kutay Barlak 2007 Haninge BK 70 Diplom A Herr 68
    Carl Blom 2007 AIK Boxningsförening 70 Diplom A Herr 52
    Fredrik Björn 2007 Upsala IF 70 Diplom A Herr 106
    Wilberforce Bezudde Jr 2008 Djurgårdens IF 70 Diplom A Herr 5
    Haldo Båth 2007 IF Linnea 70 Diplom A Herr 36
Marcus Trepp 2007 Djurgårdens IF 75 Diplom A Herr 0
Adam Söderman 2007 Upsala IF 80 Diplom A Herr 0
    Svante Jonsson 2007 IF Linnea 80 Diplom A Herr 127
    Moses Bazzi 2008 Djurgårdens IF 80 Diplom A Herr 19
    Tanios Zaraket 2009 Upsala IF 80 Diplom A Herr 89
    Leo Honkala Johansson 2009 Team Hallstahammar BK 36 Diplom B Herr 120
    Maksymilian Loniewski 2010 Knivsta IK 36 Diplom B Herr 121
    Eric Jacobsson 2009 Knivsta IK 36 Diplom B Herr 61
    Charlie Höglund 2008 BK Köping 36 Diplom B Herr 67
    Adam Rhaffouli 2009 Haninge BK 38 Diplom B Herr 95
    Felix Noren 2010 Team Hallstahammar BK 38 Diplom B Herr 104
Anis Elyassir 2009 Morgongåva BK 38 Diplom B Herr 0
Filip Af Uhr 2010 Morgongåva BK 40 Diplom B Herr 0
    Micke Musaev 2010 Haninge BK 44 Diplom B Herr 119
    Kutkan Barlak 2010 Haninge BK 44 Diplom B Herr 9
    Melker With 2010 Team Hallstahammar BK 44 Diplom B Herr 12
    Halil Aslan 2009 Team Hallstahammar BK 48 Diplom B Herr 105
    Kevin Hedman 2010 Morgongåva BK 48 Diplom B Herr 90
Suleman Tabujev 2010 Morgongåva BK 48 Diplom B Herr 0
    Anton Fantenberg 2010 IF Linnea 50 Diplom B Herr 85
    Samir Al Ayash 2009 Morgongåva BK 50 Diplom B Herr 100
    Leon Hansson 2009 Team Hallstahammar BK 50 Diplom B Herr 42
Kevin Lindborg 2010 Team Hallstahammar BK 52 Diplom B Herr 0
    Olle Wiström 2009 Knivsta IK 60 Diplom B Herr 88
    Zeon Lindgren 2009 Team Hallstahammar BK 60 Diplom B Herr 47
    Enes Öberg 2009 Djurgårdens IF 60 Diplom B Herr 43
Roderick Rytterstam 2009 Antares BK 66 Diplom B Herr 0
Gabriel Apkrem 2009 Antares BK 75 Diplom B Herr 0
Sajad Karimi 2011 Nyköpings BS 28 Diplom C Herr 0
    Kasem Alsayah 2011 BK Trim 32 Diplom C Herr 35
    Walid Al Ayash 2011 Morgongåva BK 32 Diplom C Herr 92
    Ibrahim Alhamid 2011 BK Trim 32 Diplom C Herr 135
    Felix Gunther 2012 Morgongåva BK 32 Diplom C Herr 1
    Dexter Jansson Looström 2011 Eskilstuna BK 36 Diplom C Herr 115
    Joel Smeding 2011 Knivsta IK 36 Diplom C Herr 153
    Ali Bidzhe 2012 Haninge BK 36 Diplom C Herr 21
    Jenny Lundberg 1992 Narva BK 63 Senior A Dam 60
    Maisie Hodkinson 2002 North West Region Females , England 63 Senior A Dam 143
Malena Hede 1985 Morgongåva BK 70 Senior A Dam 0
    Naomi Kalu 2003 North West Region Females , England 60 Senior B Dam 78
    Antonia H. Martin 1991 Djurgårdens IF 60 Senior B Dam 144
    Johanna Svensson 1994 BK Älgen 60 Senior B Dam 40
    Elvira Ribbing 1998 Djurgårdens IF 54 Senior C Dam 48
    Emma Ljungqvist 1993 AIK Boxningsförening 54 Senior C Dam 45
Paulina Loutchko 1992 Hammarby IF Boxning 63 Senior C Dam 0
    Elda Mustafa 2005 IK Ymer 57 Junior B Dam 32
    Kellisha Dodds 2004 North West Region Females , England 57 Junior B Dam 129
    Natalie Özgun 2004 BK Rapid 60 Junior B Dam 99
    Maddison Mckay 2004 North West Region Females , England 60 Junior B Dam 128
    Tilda Nyberg 2004 BK Älgen 70 Junior C Dam 69
    Liv Tönnberg 2004 BK 1925 Karlstad 70 Junior C Dam 136
    Isabelle Josefsson 2007 AIK Boxningsförening 54 Diplom A Dam 145
    Lilli Årman 2007 Upsala IF 54 Diplom A Dam 86
    Faye McCormic 2007 North West Region Females , England 54 Diplom A Dam 134
    Malin Sandberg 2008 Haninge BK 54 Diplom A Dam 97
    Medina Zaman 2008 Haninge BK 57 Diplom A Dam 91
    Rianna Doforo 2008 North West Region Females , England 57 Diplom A Dam 22
    Rebecca Rapp 2007 BK Ängeln 63 Diplom A Dam 116
    Mansilla Esmeralda Aurora 2008 Helge IF Boxning 63 Diplom A Dam 122
    Gracie Farnworth 2008 North West Region Females , England 63 Diplom A Dam 158
    Sumaya Osman 2006 Helge IF Boxning 63 Diplom A Dam 23
Athina Lundberg Sörnskog 2009 AIK Boxningsförening 42 Diplom B Dam 0
Lisa Dverstorp 2009 Knivsta IK 44 Diplom B Dam 0
 
 
Copyright©2022 Anders Hedlund anders@boxingeventservice.com +46 70 7785090