Admin Select Language
Start
Tävlingar
Boxare
Domare
Klubbar
>
Boxare Domare Matchlista      
<<< tillbaka
RBK klubbtävling 14-14/5 2022  
Anmäla
Sista anmälningsdag var 2022-05-10
 
Info
> Inbjudan
 
Utskrifter
> Anmälda
> Invägda
Antal boxare: 90
  Förnamn Efternamn Född Klubb Vikt Kategori Klass Kön
Hadi Hadrous 2003 Malmö BK 60 Senior A Herr
Marco Alärd 2003 Skoftebyns AIS 60 Senior A Herr
Lorans Rasol 2002 IK Ymer 71 Senior A Herr
Yousef Adou 1997 Redbergslids BK 71 Senior A Herr
Noel Gabor 2003 Ystads SK 71 Senior A Herr
Roberto Bengtsson 1999 Sidestep BC 71 Senior A Herr
Volkan Önal 2000 Majorna BK 71 Senior A Herr
Arturo Chaves 1984 IK Ymer 71 Senior A Herr
Correa Robinsson 1996 IK Ymer 75 Senior A Herr
Branko Vincic 1996 Redbergslids BK 80 Senior A Herr
Johannes Bjur 1999 Lunds BS 80 Senior A Herr
Tor Bergqvist Jarra 1993 Redbergslids BK 60 Senior B Herr
Nasralah Naseri 2002 Lunds BS 60 Senior B Herr
Samr Al-Bearmani 1994 Helsingborgs BK 63,5 Senior B Herr
Christophe Chaovche 1998 IK Ymer 67 Senior B Herr
Mohammed Ibrahim 2000 BK Ringen 71 Senior B Herr
Zander Bergsten 2001 BK Ringen 71 Senior B Herr
Qendrim Rrmoku 1998 Varbergs BK 75 Senior B Herr
Robin Bhöme 2000 Redbergslids BK 75 Senior B Herr
Janko Iliev 2000 Vänersborgs BK 86 Senior B Herr
Dadasht Sabir 2003 Redbergslids BK 54 Senior C Herr
Erik Andersson 1999 Fit4Fight Gym IF 60 Senior C Herr
Ashkan Sarwari 2003 Fit4Fight Gym IF 67 Senior C Herr
Amir Mustafa 1998 BK Ringen 71 Senior C Herr
Karl Winroth 2003 IK Ymer 71 Senior C Herr
Amin Ahmadi 2003 Team Ljungby Box IF 71 Senior C Herr
Dejan Halilceviic 2003 Fit4Fight Gym IF 75 Senior C Herr
Mohammad Khail Hosseini 2002 Ystads SK 75 Senior C Herr
Itani Yousei 2002 Malmö BK 75 Senior C Herr
Oskar Karlsson 2002 Ystads SK 80 Senior C Herr
Andrew Akel 2003 Halmstad BS 80 Senior C Herr
Stefan Matesevis 1991 Halmstad BS 80 Senior C Herr
Nazif Kadiroglu 2000 Fit4Fight Gym IF 80 Senior C Herr
Mohammed Latif Rezay 2001 Team Ljungby Box IF 80 Senior C Herr
Christofer Björling 2001 Redbergslids BK 80 Senior C Herr
Javed Ali 2000 Ystads SK 80 Senior C Herr
Nebojsa Vinicic 1999 Redbergslids BK 92 Senior C Herr
Alexander Ström 2004 Redbergslids BK 57 Junior B Herr
Hafizullah Amiri 2004 Malmö BK 60 Junior B Herr
David Julian 2005 Redbergslids BK 67 Junior B Herr
Omer Erovic 2005 IK Ymer 75 Junior B Herr
Ebrahim Selwade 2004 Ringside BK Halmstad 63,5 Junior C Herr
Alan EL batall 2005 Malmö BK 63,5 Junior C Herr
Enis Tahiri 2004 Varbergs BK 67 Junior C Herr
Anton Losada Jonasson 2004 Ringside BK Halmstad 71 Junior C Herr
Jonathan Elkhouri 2004 IK Ymer 80 Junior C Herr
Armel Ramovic 2004 IK Ymer 92 Junior C Herr
ADNAN EZEDDINE 2005 BK Ringen 92 Junior C Herr
Zayn Awad 2007 BK Ringen 54 Ungdom B Herr
Hugo Philipsson 2006 IK Ymer 60 Ungdom B Herr
Hannes Kristoffersson 2006 Ringside BK Halmstad 63 Ungdom B Herr
Naim Hadzic 2006 Punch Out BC 63 Ungdom B Herr
Edin Fetah 2006 BK Ringen 66 Ungdom B Herr
Arion Kahrimani 2006 Sidestep BC 66 Ungdom B Herr
Melker Holmberg 2006 Tifa BC 66 Ungdom B Herr
Mody Nangemo 2006 Redbergslids BK 70 Ungdom B Herr
Axel Palmgren 2008 Ystads SK 44 Diplom A Herr
Ali Yaqoubi 2008 Team Ljungby Box IF 48 Diplom A Herr
Gabriel Stafsen 2008 Redbergslids BK 54 Diplom A Herr
Faris Mohamed 2008 IK Ymer 57 Diplom A Herr
Fabian Durhill 2008 Frölunda BK 57 Diplom A Herr
Moha Med Rasol 2007 IK Ymer 57 Diplom A Herr
Oscar Ledam 2007 Redbergslids BK 57 Diplom A Herr
Noah Athari Anaraki 2007 Malmö BK 60 Diplom A Herr
Liam Wingborn 2007 IK Ymer 60 Diplom A Herr
Isak Nilsson 2007 Ystads SK 63 Diplom A Herr
Troy Hansen 2007 Ystads SK 66 Diplom A Herr
Divine Ejesum 2007 Angered BC 70 Diplom A Herr
Fabian Wahlberg 2007 Ystads SK 70 Diplom A Herr
Axel Larsson 2007 Team Ljungby Box IF 75 Diplom A Herr
Rebin Sadik 2007 Angered BC 80 Diplom A Herr
Darin Karim 2007 IK Ymer 86+ Diplom A Herr
Ceasar Zeatali 2010 Frölunda BK 40 Diplom B Herr
Jonathan Rokka 2009 IK Ymer 40 Diplom B Herr
Casper Lindahl 2010 IK Ymer 48 Diplom B Herr
Ludwig Stafsen 2009 Redbergslids BK 50 Diplom B Herr
Oliver Hägg 2009 Redbergslids BK 52 Diplom B Herr
Yahya Hamoud 2009 Ringside BK Halmstad 54 Diplom B Herr
Haidra Khairy 2009 Angered BC 60 Diplom B Herr
Taim Madwar 2009 Ringside BK Halmstad 60 Diplom B Herr
Alex Herega 2012 Punch Out BC 34 Diplom C Herr
Ida Hylten 1992 BK Ringen 70 Senior C Dam
Sarah Houmaimes 2003 BK Ringen 75 Senior C Dam
Josefine Tuvesson 1987 Redbergslids BK 75 Senior C Dam
Elda Mustafa 2005 IK Ymer 57 Junior B Dam
Maja Swica 2005 Ystads SK 63 Junior B Dam
Mina Olsson 2004 Ystads SK 66 Junior C Dam
Olivia Zivkovic 2007 Malmö BK 57 Diplom A Dam
Thea Gebauer 2010 Punch Out BC 36 Diplom B Dam
Faatima Khairy 2011 Angered BC 54 Diplom C Dam
 
 
Copyright©2022 Anders Hedlund anders@boxingeventservice.com +46 70 7785090