Admin Select Language
Start
Tävlingar
Boxare
Domare
Klubbar
>
Boxare Domare Matchlista Stegar Tävlingsplan  
<<< tillbaka
Sala Sparbank Box Open 30-1/5 2022  
Anmäla
Sista anmälningsdag var 2022-04-27
 
Info
> Klassindelning
> Inbjudan
> Klubbranking
 
Utskrifter
> Matchlista
# Kategori Vikt Final Hörna Namn Klubb Segrare Resultat
1 M-UB 48 kg 1/1 Röd Alex Holmqvist BK Revansch Röd 3-0
        Blå Ahmed Jafari Umeå BK   -
2 W-DA 54 kg 1/2 Röd Lilli Årman Upsala IF Röd 3-0
        Blå Malin Sandberg Haninge BK   -
5 M-UA 54 kg 1/2 Röd Viggo Pettersson Team Hallstahammar BK   -
        Blå Said Mamergov Haninge BK Blå 3-0
8 W-DA 63 kg 1/2 Röd Sumaya Osman Helge IF Boxning   -
        Blå Rebecca Rapp BK Ängeln Blå 3-0
11 M-JC 60 kg 1/2 Röd Yousef Badaan AIK Boxningsförening   -
        Blå Angelo Gidado Morgongåva BK Blå 3-0
12 M-DC 32 kg 1/2 Röd Felix Gunther Morgongåva BK   -
        Blå Kasem Alsayah BK Trim Blå 3-0
13 M-JC 60 kg 1/2 Röd Farshad Sadqi Knivsta IK   -
        Blå Adriane Nguka Vårby Boxningsförening Blå 3-0
14 M-DC 32 kg 1/2 Röd Walid Al Ayash Morgongåva BK Röd 3-0
        Blå Ibrahim Alhamid BK Trim   -
15 M-JC 71 kg 1/2 Röd Wilheim Söderlund AIK Boxningsförening Röd 3-0
        Blå Kevin Kakai BK Falken   -
16 M-DC 36 kg 1/2 Röd Ali Bidzhe Haninge BK Röd 3-0
        Blå Dexter Jansson Looström Eskilstuna BK   -
19 M-JC 80 kg 1/2 Röd Keek Moe Ljungdahl BK Masen   -
        Blå Jonathan Elkhouri IK Ymer Blå 3-0
18 M-DB 36 kg 1/2 Röd Eric Jacobsson Knivsta IK   -
        Blå Charlie Höglund BK Köping Blå 2-1
21 M-JC 92+ kg 1/1 Röd Armel Ramovic IK Ymer   -
        Blå Auguste Sauer Ngijol Morgongåva BK Blå 3-0
20 M-DB 36 kg 1/2 Röd Leo Honkala Johansson Team Hallstahammar BK Röd 3-0
        Blå Maksymilian Loniewski Knivsta IK   -
3 M-UA 54 kg 1/2 Röd Omar Kassem AIK Boxningsförening   -
        Blå Jayden Leach North West Region Males Blå 3-0
22 M-DB 38 kg 1/1 Röd Adam Rhaffouli Haninge BK Röd 3-0
        Blå Felix Noren Team Hallstahammar BK   -
7 W-JB 57 kg 1/1 Röd Elda Mustafa IK Ymer Röd 3-0
        Blå Kellisha Dodds North West Region Females   -
24 M-DB 44 kg 1/2 Röd Kutkan Barlak Haninge BK Röd 3-0
        Blå Melker With Team Hallstahammar BK   -
9 W-JB 60 kg 1/1 Röd Natalie Özgun BK Rapid Röd 3-0
        Blå Maddison Mckay North West Region Females   -
26 M-DB 48 kg 1/1 Röd Kevin Hedman Morgongåva BK Röd 3-0
        Blå Halil Aslan Team Hallstahammar BK   -
31 M-SC 67 kg 1/1 Röd Ahmed Ali BK Masen Röd RSC-R3
        Blå Ibrahim Mohammed BK Falken   -
28 M-DB 50 kg 1/2 Röd Leon Hansson Team Hallstahammar BK Röd 3-0
        Blå Anton Fantenberg IF Linnea   -
17 M-JC 71 kg 1/2 Röd Callumn Levitt North West Region Males Röd 3-0
        Blå Mohammed Mahmoud BK Falken   -
30 M-DB 60 kg 1/2 Röd Enes Öberg Djurgårdens IF Röd 3-0
        Blå Zeon Lindgren Team Hallstahammar BK   -
35 M-SC 75-1 kg 1/1 Röd Alex Yazdani BK Falken   -
        Blå Kasper Tengroth Landqvist Örebro BK Blå 3-0
32 M-DA 44 kg 1/1 Röd Jonathan Josefsson AIK Boxningsförening Röd 2-1
        Blå Ismail Salih Morgongåva BK   -
23 M-JB 63,5 kg 1/2 Röd Ardwan Rashid Tensta BK   -
        Blå Emilio Headley North West Region Males Blå 2-1
34 M-DA 50 kg 1/2 Röd Ahmed Shubat Upsala IF Röd 3-0
        Blå Wilton Perez Fjeld Haninge BK   -
37 M-SC 80 kg 1/2 Röd Kevin Karbalai Helge IF Boxning   -
        Blå Pierre-Louis Mathevon BK 30 Motala Blå RSC-R3
36 M-DA 54 kg 1/2 Röd Angelo Adamos AIK Boxningsförening Röd 3-0
        Blå Luca Isvic Upsala IF   -
25 M-JA 60 kg 1/1 Röd Adam Tegström Dahmani Umeå BK   -
        Blå Billy Hervey North West Region Males Blå 2-0
38 M-DA 60 kg 1/2 Röd Alex Mattsson Dennemo Eskilstuna BK Röd 3-0
        Blå Knut Gunnerfeldt IF Linnea   -
39 M-SB 75-2 kg 1/2 Röd Jecky Brandin BK Rapid Röd 2-1
        Blå Sirwan Mohammadi BK 30 Motala   -
40 M-DA 63 kg 1/4 Röd David Bokvist Upsala IF Röd 2-1
        Blå Axel Svensson Knivsta IK   -
27 W-SB 60 kg 1/2 Röd Johanna Svensson BK Älgen   -
        Blå Naomi Kalu North West Region Females Blå 3-0
42 M-DA 63 kg 1/2 Röd Arvid Sederstedt Knivsta IK Röd 2-1
        Blå Sadegh Nazari BK Köping   -
41 M-SB 75-1 kg 1/1 Röd Karl Ljungdahl AIK Boxningsförening   -
        Blå Håkan Östlund BK Falken Blå 3-0
46 M-DA 66 kg 1/2 Röd Nour Shibli BK Masen   -
        Blå Noel Hadziosmanovic AIK Boxningsförening Blå 3-0
29 W-SA 63 kg 1/1 Röd Jenny Lundberg Narva BK Röd RSC-R1
        Blå Maisie Hodkinson North West Region Females   -
48 M-DA 70 kg 1/4 Röd Wilberforce Bezudde Jr Djurgårdens IF   -
        Blå Haldo Båth IF Linnea Blå 2-1
43 M-SB 86 kg 1/1 Röd Carl-Leon Andersson Sollentuna BK   -
        Blå Patriak Samba Eskilstuna BK Blå 3-0
50 M-DA 70 kg 1/4 Röd Carl Blom AIK Boxningsförening   -
        Blå Kutay Barlak Haninge BK Blå 2-1
33 M-SC 75-2 kg 1/2 Röd Anton Yazdani BK Falken   -
        Blå Daejaun Sandcroft North West Region Males Blå 3-0
52 M-DA 70 kg 1/2 Röd Fredrik Björn Upsala IF Röd 2-1
        Blå Malte Broman BS Tor   -
45 M-SA 75-2 kg 1/1 Röd David Amiri BK Falken   -
        Blå Joel Jonsson Eskilstuna BK Blå 2-1
56 M-DA 80 kg 1/2 Röd Moses Bazzi Djurgårdens IF Röd 3-0
        Blå Tanios Zaraket Upsala IF   -
47 M-SA 75-1 kg 1/2 Röd Mohamed Yusuf Eskilstuna BK   -
        Blå Jack Gregory North West Region Males Blå 3-0
6 W-DA 57 kg 1/1 Röd Rianna Doforo North West Region Females Röd 3-0
        Blå Medina Zaman Haninge BK   -
49 M-UB 70 kg 1/1 Röd Omar Sidiqi BK Masen   -
        Blå Shadi Dandal BK Trim Blå 3-0
58 M-UB 60 kg 1/1 Röd Patrick Wreder AIK Boxningsförening Röd 2-1
        Blå Hugo Philipsson IK Ymer   -
51 M-UA 54 kg 1/1 Röd Jayden Leach North West Region Males Röd 3-0
        Blå Said Mamergov Haninge BK   -
4 W-DA 54 kg 1/2 Röd Faye McCormic North West Region Females   -
        Blå Isabelle Josefsson AIK Boxningsförening Blå 3-0
53 M-UA 63 kg 1/1 Röd Vihtori Lindström Umeå BK Röd 3-0
        Blå Jj Frisk BK Trim   -
10 W-DA 63 kg 1/2 Röd Mansilla Esmeralda Aurora Helge IF Boxning   -
        Blå Gracie Farnworth North West Region Females Blå 3-0
55 W-JC 70 kg 1/1 Röd Tilda Nyberg BK Älgen   -
        Blå Liv Tönnberg BK 1925 Karlstad Blå 3-0
44 M-DA 63 kg 1/2 Röd Matteus Malbeck AIK Boxningsförening   -
        Blå David Bokvist Upsala IF Blå 3-0
57 M-JC 60 kg 1/1 Röd Angelo Gidado Morgongåva BK Röd 3-0
        Blå Adriane Nguka Vårby Boxningsförening   -
54 M-DA 70 kg 1/2 Röd Haldo Båth IF Linnea   -
        Blå Kutay Barlak Haninge BK Blå 2-1
59 M-JC 71 kg 1/1 Röd Wilheim Söderlund AIK Boxningsförening   -
        Blå Callumn Levitt North West Region Males Blå RSC-R3
60 W-DA 54 kg 1/1 Röd Lilli Årman Upsala IF   -
        Blå Isabelle Josefsson AIK Boxningsförening Blå 3-0
61 M-JC 80 kg 1/1 Röd Marcus Lorentzen Knivsta IK   -
        Blå Jonathan Elkhouri IK Ymer Blå 3-0
62 W-DA 63 kg 1/1 Röd Rebecca Rapp BK Ängeln    
        Blå Gracie Farnworth North West Region Females    
63 M-JB 63,5 kg 1/1 Röd Connor Yates North West Region Males   -
        Blå Emilio Headley North West Region Males Blå WO
64 M-DC 32 kg 1/1 Röd Kasem Alsayah BK Trim   -
        Blå Walid Al Ayash Morgongåva BK Blå 3-0
65 W-SC 54 kg 1/1 Röd Emma Ljungqvist AIK Boxningsförening Röd 2-1
        Blå Elvira Ribbing Djurgårdens IF   -
66 M-DC 36 kg 1/1 Röd Joel Smeding Knivsta IK   -
        Blå Ali Bidzhe Haninge BK Blå 3-0
67 W-SB 60 kg 1/1 Röd Antonia H. Martin Djurgårdens IF   -
        Blå Naomi Kalu North West Region Females Blå 3-0
68 M-DB 36 kg 1/1 Röd Charlie Höglund BK Köping   -
        Blå Leo Honkala Johansson Team Hallstahammar BK Blå 3-0
69 M-SC 75-2 kg 1/1 Röd Jonas Jansson BK Masen   -
        Blå Daejaun Sandcroft North West Region Males Blå 3-0
70 M-DB 44 kg 1/1 Röd Micke Musaev Haninge BK Röd 2-1
        Blå Kutkan Barlak Haninge BK   -
71 M-SC 80 kg 1/1 Röd Daniel Jansson BK Falken   -
        Blå Pierre-Louis Mathevon BK 30 Motala Blå 3-0
72 M-DB 50 kg 1/1 Röd Samir Al Ayash Morgongåva BK Röd 3-0
        Blå Leon Hansson Team Hallstahammar BK   -
73 M-SB 75-2 kg 1/1 Röd Volkan Önal Majorna BK Röd 3-0
        Blå Jecky Brandin BK Rapid   -
74 M-DB 60 kg 1/1 Röd Olle Wiström Knivsta IK   -
        Blå Enes Öberg Djurgårdens IF Blå 3-0
75 M-SA 75-1 kg 1/1 Röd Hassan Jafari BK Trim Röd 2-1
        Blå Jack Gregory North West Region Males   -
76 M-DA 50 kg 1/1 Röd Lorenzo Haidar Upsala IF Röd 2-1
        Blå Ahmed Shubat Upsala IF   -
78 M-DA 54 kg 1/1 Röd Jinoh Widgren Upsala IF   -
        Blå Angelo Adamos AIK Boxningsförening Blå 3-0
80 M-DA 60 kg 1/1 Röd Lukas Dellsand Knivsta IK   -
        Blå Alex Mattsson Dennemo Eskilstuna BK Blå 2-1
82 M-DA 63 kg 1/1 Röd Arvid Sederstedt Knivsta IK   -
        Blå David Bokvist Upsala IF Blå 3-0
84 M-DA 66 kg 1/1 Röd Amir Madaliev IF Linnea   -
        Blå Noel Hadziosmanovic AIK Boxningsförening Blå 3-0
86 M-DA 70 kg 1/1 Röd Fredrik Björn Upsala IF   -
        Blå Kutay Barlak Haninge BK Blå 3-0
88 M-DA 80 kg 1/1 Röd Svante Jonsson IF Linnea   -
        Blå Moses Bazzi Djurgårdens IF Blå 2-1
 
 
Copyright©2022 Anders Hedlund anders@boxingeventservice.com +46 70 7785090