Invägda boxare The Golden Girl Championship 2018
|
förnamn |
efternamn |
född |
klubb |
vikt |
kategori |
klass |
kön |
lott |
WDC30 |
Miah |
Byrne |
2007 |
St.brigids kildare Ireland |
30 |
Diplom |
C |
dam |
96 |
Louisa |
Nunez |
2007 |
BOXING CLUB VOLVIC France |
30 |
Diplom |
C |
dam |
230 |
Justine |
Gardarin |
2007 |
BOXING CLUB VOLVIC France |
30 |
Diplom |
C |
dam |
250 |
WDB32 |
Ihne Tårnes |
Stavnes |
2007 |
B 30 Norway |
32 |
Diplom |
B |
dam |
83 |
Sghairi |
Sofia |
2006 |
BOXING CLUB VOLVIC France |
32 |
Diplom |
B |
dam |
154 |
Abby |
Callan |
2006 |
St.brigids kildare Ireland |
32 |
Diplom |
B |
dam |
159 |
WDB40 |
Nadja |
Munkholm |
2006 |
Struer ab Denmark |
40 |
Diplom |
B |
dam |
42 |
Steffi |
Grin |
2005 |
Boxring Condor Limburg Germany |
40 |
Diplom |
B |
dam |
61 |
WDB42 |
Sarah |
Murphy |
2007 |
St.brigids kildare Ireland |
42 |
Diplom |
B |
dam |
198 |
Ruby |
Atkinson |
2006 |
Birtley ABC England |
42 |
Diplom |
B |
dam |
232 |
WDB46 |
Nicoline |
Bøgeskov |
2005 |
Jyllinge Box Team Denmark |
46 |
Diplom |
B |
dam |
208 |
Thoreya |
Pedersen |
2005 |
Jessheim Bokseklubb Norway |
46 |
Diplom |
B |
dam |
222 |
WDB48 |
Amelia |
Burke |
2006 |
St.brigids kildare Ireland |
48 |
Diplom |
B |
dam |
66 |
Julie |
Enge |
2005 |
Vestby IL - boxing Norway |
48 |
Diplom |
B |
dam |
72 |
WDB50 |
Helene |
Berg |
2006 |
B-30 Norway |
50 |
Diplom |
B |
dam |
123 |
Elvira |
Hall |
2006 |
Ljungby BK |
50 |
Diplom |
B |
dam |
158 |
WDB57 |
Casey |
Dermody |
2006 |
Raging Bull Carlow Ireland |
57 |
Diplom |
B |
dam |
93 |
Saga |
Storm |
2005 |
Tifa BC |
57 |
Diplom |
B |
dam |
274 |
WDB66 |
Sofie |
Olsen |
2005 |
Høje Taastrup Denmark |
66 |
Diplom |
B |
dam |
88 |
Winnie |
Pettersson |
2005 |
Skene Atletklubb |
66 |
Diplom |
B |
dam |
248 |
WDA38 |
MAVEL |
Alyssa |
2005 |
BOXING CLUB VOLVIC France |
38 |
Diplom |
A |
dam |
89 |
Mei-Li |
Folk |
2005 |
Boxring Condor Limburg Germany |
38 |
Diplom |
A |
dam |
117 |
Jenny |
Simonsen |
2004 |
B 30 Norway |
38 |
Diplom |
A |
dam |
120 |
WDA42 |
GARDARIN |
Lina |
2004 |
BOXING CLUB VOLVIC France |
42 |
Diplom |
A |
dam |
45 |
Jade |
Huggins |
2004 |
Hoddesdon boxing academy England |
42 |
Diplom |
A |
dam |
151 |
WDA46 |
Robyn |
Murran |
2004 |
St.brigids kildare Ireland |
46 |
Diplom |
A |
dam |
62 |
Kornerlia |
Jonas |
2004 |
Team Hungary Hungary |
46 |
Diplom |
A |
dam |
103 |
Elin |
Ringkvist |
2004 |
Gripen BK |
46 |
Diplom |
A |
dam |
155 |
Mirjam |
Pedersen |
2004 |
Jessheim Bokseklubb Norway |
46 |
Diplom |
A |
dam |
189 |
WDA48 |
Cajsa |
Rydberg |
2003 |
Gripen BK |
48 |
Diplom |
A |
dam |
109 |
Lorena |
Osmanaj |
2004 |
Ulf-an Norway |
48 |
Diplom |
A |
dam |
242 |
Mckenzie |
Kenny |
2004 |
Ryston BC Newbridge Ireland |
48 |
Diplom |
A |
dam |
249 |
WDA52 |
Liv |
Hökerud |
2003 |
Halmstads AIS |
52 |
Diplom |
A |
dam |
27 |
Vanessa |
Lander Saffour |
2003 |
Halmstad BS |
52 |
Diplom |
A |
dam |
33 |
Christina |
Leirbakken |
2005 |
Moss BK Norway |
52 |
Diplom |
A |
dam |
267 |
Jessica |
Black |
2004 |
BK Rollo Denmark |
52 |
Diplom |
A |
dam |
275 |
WDA57 |
Tine |
Tolefsen |
2004 |
Jessheim Bokseklubb Norway |
57 |
Diplom |
A |
dam |
41 |
Naltina |
Wenneck |
2004 |
Tønsbergkameratene Norway |
57 |
Diplom |
A |
dam |
43 |
Signe |
Lindfors |
2004 |
IF Linnea |
57 |
Diplom |
A |
dam |
68 |
Sara |
Melgård |
2004 |
Gran Bk Norway |
57 |
Diplom |
A |
dam |
92 |
Kaci |
Crowley |
2004 |
Erne Boxing Club Ireland |
57 |
Diplom |
A |
dam |
178 |
Alexandra |
Kozar |
2005 |
Esbjerg Denmark |
57 |
Diplom |
A |
dam |
247 |
WDA60 |
Chelsea |
McDonagh |
2004 |
St.brigids kildare Ireland |
60 |
Diplom |
A |
dam |
60 |
Nora Louise |
Johannessen |
2004 |
B 30 Norway |
60 |
Diplom |
A |
dam |
79 |
Lucin |
Sürüp |
2004 |
NBK Akilles |
60 |
Diplom |
A |
dam |
206 |
WDA63 |
Sunniva |
Hofstad |
2004 |
B 30 Norway |
63 |
Diplom |
A |
dam |
4 |
Natalie |
Özgun |
2004 |
BK Rapid |
63 |
Diplom |
A |
dam |
74 |
WDA66 |
Winnie |
McDonagh |
2004 |
Neilstown Boxing Club Ireland |
66 |
Diplom |
A |
dam |
186 |
Ajlina |
Bucaliu |
2003 |
Angered BC |
66 |
Diplom |
A |
dam |
187 |
Vera |
Person Donkersloot |
2003 |
Haninge BK |
66 |
Diplom |
A |
dam |
272 |
WDA86 |
cliona |
darcy |
2005 |
tobar pheadair Ireland |
86 |
Diplom |
A |
dam |
5 |
Matilda |
Werder |
2003 |
Majorna BK |
86 |
Diplom |
A |
dam |
81 |
WUB46 |
Livie |
GARNIER |
2002 |
R.O.Chateau-Thierry France |
46 |
Ungdom |
B |
dam |
126 |
Maria |
Simonsen |
2002 |
B 30 Norway |
46 |
Ungdom |
B |
dam |
225 |
WUB52 |
Nina |
Geir |
2002 |
Box Gym upercut Germany |
52 |
Ungdom |
B |
dam |
13 |
Benedicte |
Frugaard Silden |
2002 |
Tønsbergkameratene Norway |
52 |
Ungdom |
B |
dam |
125 |
Kamila |
Östlund |
2002 |
Haninge BK |
52 |
Ungdom |
B |
dam |
188 |
WUB54 |
Silje |
Pedersen |
2002 |
Jessheim Bokseklubb Norway |
54 |
Ungdom |
B |
dam |
118 |
Zhera |
Milli |
2003 |
BK Masen |
54 |
Ungdom |
B |
dam |
210 |
Sacha |
Hickey |
2003 |
Fisher England |
54 |
Ungdom |
B |
dam |
255 |
Michelle |
Jensen |
2003 |
Esbjerg Denmark |
54 |
Ungdom |
B |
dam |
259 |
WUB63 |
Thelma |
Sagerfeldt-Eskilsson |
2002 |
BK Viljan |
63 |
Ungdom |
B |
dam |
119 |
Sophie |
Wright |
2002 |
Birtley ABC England |
63 |
Ungdom |
B |
dam |
213 |
Elin |
Pettersson |
2002 |
Skene Atletklubb |
63 |
Ungdom |
B |
dam |
251 |
Ingela Ørstavik |
Eikrem |
2002 |
Moldekameratene Bokseklubb Norway |
63 |
Ungdom |
B |
dam |
254 |
WUB66 |
Emma |
Sejrup |
2002 |
Nyborg BK Denmark |
66 |
Ungdom |
B |
dam |
214 |
Rebecca |
Ljunglöf |
2002 |
Sundsvalls BK |
66 |
Ungdom |
B |
dam |
245 |
Tegan |
Farrell |
2003 |
Leinster Ireland |
66 |
Ungdom |
B |
dam |
258 |
WUB70 |
Synne |
Everøi |
2002 |
Jessheim Bokseklubb Norway |
70 |
Ungdom |
B |
dam |
35 |
SANDRA |
MARQUES |
2002 |
BOXERPA Portugal |
70 |
Ungdom |
B |
dam |
110 |
Tilde Carvell |
Strecker |
2002 |
Rødovre Bk Denmark |
70 |
Ungdom |
B |
dam |
141 |
Ellouise |
Challenger |
2002 |
Downend Police England |
70 |
Ungdom |
B |
dam |
227 |
WUA46 |
Janolin |
Rodin |
2002 |
Leinster Ireland |
46 |
Ungdom |
A |
dam |
38 |
Megan |
Bainbridge |
2003 |
Brandon Boxing England |
46 |
Ungdom |
A |
dam |
194 |
Bojana |
Gojkovic |
2003 |
BK Budva Montenegro |
46 |
Ungdom |
A |
dam |
196 |
WUA48 |
Lara |
Korus |
2002 |
Box Club Kostheim 1960 e.V. Germany |
48 |
Ungdom |
A |
dam |
40 |
Saorise |
Morrissey |
2002 |
Setanta bc Ireland |
48 |
Ungdom |
A |
dam |
127 |
WUA52 |
Lauryne |
Brankaer |
2002 |
Team France France |
52 |
Ungdom |
A |
dam |
59 |
Csenge |
Jozo |
2003 |
Team Hungary Hungary |
52 |
Ungdom |
A |
dam |
64 |
Mia |
Robins |
2002 |
Leinster Ireland |
52 |
Ungdom |
A |
dam |
90 |
Nikolīna |
Boķe |
2003 |
IN-FIGHT Latvia |
52 |
Ungdom |
A |
dam |
143 |
Maria-Elena |
Avram |
2003 |
Box-Club Nordend Offenbach Germany |
52 |
Ungdom |
A |
dam |
191 |
WUA54 |
Victoria |
Sawazki |
2003 |
TUS Aschaffenburg leider Germany |
54 |
Ungdom |
A |
dam |
51 |
niamh |
fay |
2002 |
swords Ireland |
54 |
Ungdom |
A |
dam |
157 |
WUA57 |
Lauren |
Dempsey |
2002 |
Ryston BC Newbridge Ireland |
57 |
Ungdom |
A |
dam |
49 |
Emma |
Olsson |
2002 |
BK Revansch |
57 |
Ungdom |
A |
dam |
85 |
Lorye |
Ruyer |
2002 |
Team France France |
57 |
Ungdom |
A |
dam |
128 |
WUA60 |
Jessica |
Pattinson |
2002 |
Alnwick ABC England |
60 |
Ungdom |
A |
dam |
39 |
Charlie |
Horgan |
2002 |
Ryston BC Newbridge Ireland |
60 |
Ungdom |
A |
dam |
202 |
WUA70 |
Jana |
Vill |
2003 |
Team Estonia Estonia |
70 |
Ungdom |
A |
dam |
82 |
Kaitlyn |
Doyle |
2003 |
St.brigids kildare Ireland |
70 |
Ungdom |
A |
dam |
113 |
WUA80 |
Caoimhe |
Carthy |
2002 |
St.brigids kildare Ireland |
80 |
Ungdom |
A |
dam |
78 |
sophie |
burke cahill |
2003 |
tobar pheadair Ireland |
80 |
Ungdom |
A |
dam |
144 |
WJC54 |
rachel |
darcy |
2001 |
swords Ireland |
54 |
Junior |
C |
dam |
153 |
Maria do Mar |
Cavaleiro |
2001 |
Rounds Academy Portugal |
54 |
Junior |
C |
dam |
180 |
Georgiana Diana |
Podaru |
2000 |
Box-Club Nordend Offenbach Germany |
54 |
Junior |
C |
dam |
203 |
WJC57 |
Macy |
Mckenna |
2000 |
Birtley ABC England |
57 |
Junior |
C |
dam |
20 |
Crystal |
JASPARD |
2000 |
R.O.Chateau-Thierry France |
57 |
Junior |
C |
dam |
34 |
Salma |
Friga |
2001 |
Team France France |
57 |
Junior |
C |
dam |
36 |
WJC69 |
Caoime |
McHugh |
2001 |
St Brigids boxing club Ireland |
69 |
Junior |
C |
dam |
6 |
Julia |
Eriksson |
2001 |
Uddevalla BK |
69 |
Junior |
C |
dam |
52 |
Georgia |
Williams |
2001 |
Downend Police England |
69 |
Junior |
C |
dam |
173 |
Felicia |
Landh Liljenberg |
2001 |
Gripen BK |
69 |
Junior |
C |
dam |
240 |
WJB54 |
Rebecca |
Larsen |
2001 |
Skene Atletklubb |
54 |
Junior |
B |
dam |
204 |
Jennifer |
Saravia |
2001 |
BK Tiger |
54 |
Junior |
B |
dam |
282 |
WJB57 |
Abbie |
Doyle |
2001 |
Enniskerry BC Ireland |
57 |
Junior |
B |
dam |
2 |
Sascha |
Bogeskov |
2001 |
Jyllinge Box Team Denmark |
57 |
Junior |
B |
dam |
108 |
WJB60 |
Linn |
Sellin Viksell |
2000 |
Haninge BK |
60 |
Junior |
B |
dam |
200 |
Mariana |
Martinho |
2001 |
Rounds Academy Portugal |
60 |
Junior |
B |
dam |
263 |
WJB75 |
Claudia |
Özgun |
2000 |
BK Rapid |
75 |
Junior |
B |
dam |
9 |
Tallya |
Brillaux |
2001 |
Team France France |
75 |
Junior |
B |
dam |
160 |
Shannon |
Toure |
2001 |
Team France France |
75 |
Junior |
B |
dam |
171 |
Michelle emilie |
Heimdal |
2001 |
Ulf-an Norway |
75 |
Junior |
B |
dam |
229 |
WJA48 |
julie |
Madsen |
2000 |
Høje Taastrup Denmark |
48 |
Junior |
A |
dam |
24 |
Daina |
Moorehouse |
2001 |
Leinster Ireland |
48 |
Junior |
A |
dam |
150 |
Rim |
Bennama |
2001 |
Team France France |
48 |
Junior |
A |
dam |
170 |
Karolina |
Delmaczynska |
2001 |
Box-Club Nordend Offenbach Germany |
48 |
Junior |
A |
dam |
253 |
WJA51 |
Johanna |
Wonyou |
2000 |
Team France France |
51 |
Junior |
A |
dam |
37 |
Sharapova |
Liubov |
2000 |
Team russia Russia |
51 |
Junior |
A |
dam |
69 |
Hanna |
Lakotar |
2001 |
Team Hungary Hungary |
51 |
Junior |
A |
dam |
73 |
Anabelle |
Bruun |
2001 |
Tønsbergkameratene Norway |
51 |
Junior |
A |
dam |
172 |
WJA54 |
Jeyssa |
Marcel |
2001 |
Team France France |
54 |
Junior |
A |
dam |
1 |
Bettina |
Kiss |
2001 |
Team Hungary Hungary |
54 |
Junior |
A |
dam |
281 |
WJA57 |
Itza |
Pabonreyes |
2000 |
IF Linnea |
57 |
Junior |
A |
dam |
75 |
Jekaterina |
Marčenko |
2001 |
IN-FIGHT Latvia |
57 |
Junior |
A |
dam |
166 |
Jessica |
Triebelov |
2001 |
Boxing club Triebel Slovakia |
57 |
Junior |
A |
dam |
264 |
Oyuntsetsey |
Yesugen |
2001 |
Ulaanirves Boxing Club Mongolia |
57 |
Junior |
A |
dam |
280 |
WJA60 |
Cecilie |
Kölle |
2000 |
BK Rollo Denmark |
60 |
Junior |
A |
dam |
8 |
Elise |
Saulescu |
2000 |
BK Swing |
60 |
Junior |
A |
dam |
76 |
Katelyn |
Vanderlaan |
2000 |
Waterloo regional Boxing academy Canada |
60 |
Junior |
A |
dam |
169 |
Ellis |
Hopkins |
2000 |
City of Leicester abc England |
60 |
Junior |
A |
dam |
239 |
Luca |
Hamori |
2001 |
Team Hungary Hungary |
60 |
Junior |
A |
dam |
271 |
Enkhbaatar |
Munkhkhuslen |
2000 |
Ulaanirves Boxing Club Mongolia |
60 |
Junior |
A |
dam |
278 |
WJA69 |
Nadine |
Dermody |
2000 |
Leinster Ireland |
69 |
Junior |
A |
dam |
100 |
Leslie |
Polynice |
2001 |
Team France France |
69 |
Junior |
A |
dam |
112 |
Katelynn |
Phelan |
2000 |
Leinster Ireland |
69 |
Junior |
A |
dam |
168 |
WJA75 |
Aurora |
Kjekshus Reite |
2000 |
B 30 Norway |
75 |
Junior |
A |
dam |
137 |
Klaudia |
Lewadny |
2000 |
Esbjerg Denmark |
75 |
Junior |
A |
dam |
236 |
WSC48 |
Ella |
Harris |
1988 |
Miguels ABC England |
48 |
Senior |
C |
dam |
165 |
Julia |
Magalhaes |
1997 |
Rounds Academy Portugal |
48 |
Senior |
C |
dam |
205 |
WSC51 |
Cristina |
Planas |
1992 |
LEFT HOOK ABC England |
51 |
Senior |
C |
dam |
80 |
Linn |
Sandstr |
1991 |
Bondi Boxing club Australia |
51 |
Senior |
C |
dam |
138 |
Tânia |
Pires |
1988 |
Rounds Academy Portugal |
51 |
Senior |
C |
dam |
185 |
Madeleine |
Finnström |
1999 |
Örebro BK |
51 |
Senior |
C |
dam |
226 |
WSC57 |
Valeria |
Soldano |
1985 |
Elite boxing Club Italy |
57 |
Senior |
C |
dam |
32 |
Daniela |
Carriço |
1998 |
Rounds Academy Portugal |
57 |
Senior |
C |
dam |
58 |
Alva |
Magnusson |
1999 |
Uddevalla BK |
57 |
Senior |
C |
dam |
104 |
Ronja |
Gröndahl |
1999 |
IF Göteborgs Team Box |
57 |
Senior |
C |
dam |
134 |
Nina |
Pollmanns |
1995 |
Box-Club Nordend Offenbach Germany |
57 |
Senior |
C |
dam |
152 |
Leonor |
Agostinho |
1985 |
Rounds Academy Portugal |
57 |
Senior |
C |
dam |
167 |
Ellen |
Karlsson |
1996 |
Hammarby IF Boxning |
57 |
Senior |
C |
dam |
244 |
WSC60 |
Klara |
Rickardsson |
1996 |
Hammarby IF Boxning |
60 |
Senior |
C |
dam |
3 |
Marika |
Broman |
1981 |
BK30 Motala |
60 |
Senior |
C |
dam |
17 |
Bente A. |
Bjørnevold |
1998 |
B 30 Norway |
60 |
Senior |
C |
dam |
48 |
Elise |
Finstad |
1992 |
Horten Bokseklubb Norway |
60 |
Senior |
C |
dam |
146 |
Emelie |
Augustsson |
1991 |
Bulldog Training Center |
60 |
Senior |
C |
dam |
216 |
Ea |
Gutzeit |
1999 |
Schleswig- Holstein & Hamburg Germany |
60 |
Senior |
C |
dam |
228 |
Nana |
Friis |
1990 |
CIK Denmark |
60 |
Senior |
C |
dam |
231 |
WSC64 |
Anna |
Frisell |
1986 |
Djurgårdens IF |
64 |
Senior |
C |
dam |
87 |
Nicolina |
Ernstr |
1991 |
BK Kungälv |
64 |
Senior |
C |
dam |
91 |
Anya Hortensia |
Bjerke |
1990 |
Horten Bokseklubb Norway |
64 |
Senior |
C |
dam |
101 |
Anna-Klara |
Norlin |
1994 |
Hisingens BK |
64 |
Senior |
C |
dam |
140 |
Michaela |
Lindfors |
1999 |
Viktorija BK - Falköping |
64 |
Senior |
C |
dam |
219 |
Sandra |
Mohammadzadeh |
1999 |
Sandvikens BK Hammaren |
64 |
Senior |
C |
dam |
233 |
WSC69 |
Ida |
Wahlmann Iversen |
1998 |
Fighter Bokseklubb Norway |
69 |
Senior |
C |
dam |
47 |
Jullie |
Holte |
1999 |
Jessheim Bokseklubb Norway |
69 |
Senior |
C |
dam |
114 |
Elin |
Johansson |
1994 |
Valhall BK |
69 |
Senior |
C |
dam |
116 |
Linn |
Jansson |
1994 |
Djurgårdens IF |
69 |
Senior |
C |
dam |
131 |
Katrine |
Olsson |
1994 |
CIK Denmark |
69 |
Senior |
C |
dam |
199 |
Carolina |
Vinefur |
1996 |
NBK Akilles |
69 |
Senior |
C |
dam |
220 |
Anna |
Jenni |
1994 |
Boxteam Basel Schweiz |
69 |
Senior |
C |
dam |
241 |
Anja Kjøller |
Høj |
1979 |
Jyllinge Box Team Denmark |
69 |
Senior |
C |
dam |
273 |
WSC81 |
Cynthia |
Glauser |
1997 |
Fight Right Biel/Bienne Schweiz |
81 |
Senior |
C |
dam |
147 |
Emma |
Glansin |
1984 |
Skene Atletklubb |
81 |
Senior |
C |
dam |
201 |
WSB51 |
Lina |
Karlsson |
1985 |
Djurgårdens IF |
51 |
Senior |
B |
dam |
30 |
Isra |
El - Braway |
1988 |
All Stars England |
51 |
Senior |
B |
dam |
106 |
WSB57 |
Astrid-Johanna |
Grents |
1998 |
Team Estonia Estonia |
57 |
Senior |
B |
dam |
95 |
Gaby |
Timar |
1986 |
Boxclub Basel Schweiz |
57 |
Senior |
B |
dam |
124 |
Laura |
Stocker |
1989 |
Boxteam Basel Schweiz |
57 |
Senior |
B |
dam |
197 |
Rosie |
Ratzer |
1991 |
Gosport ABC England |
57 |
Senior |
B |
dam |
266 |
Zoe |
Koh |
1979 |
Boxclub Basel Schweiz |
57 |
Senior |
B |
dam |
277 |
WSB60 |
Katrine |
Steingrimsen |
1991 |
Djurgårdens IF |
60 |
Senior |
B |
dam |
130 |
Linda |
Larsson |
1997 |
IK Ymer |
60 |
Senior |
B |
dam |
195 |
Natalia |
Lundstr |
1996 |
BK Revansch |
60 |
Senior |
B |
dam |
268 |
WSB64 |
Åshild |
Sörskår |
1997 |
Vestby IL - boxing Norway |
64 |
Senior |
B |
dam |
10 |
Rea |
Vrahasotakis |
1988 |
Boxteam Basel Schweiz |
64 |
Senior |
B |
dam |
67 |
Johanna |
Persson |
1995 |
Ystads SK |
64 |
Senior |
B |
dam |
174 |
WSB69 |
Hannah |
Shield |
1987 |
Birtley ABC England |
69 |
Senior |
B |
dam |
107 |
Alexandra |
Romlin |
1999 |
Sandvikens BK Hammaren |
69 |
Senior |
B |
dam |
175 |
Danielle |
Allsop |
1999 |
Northwest Region ABA England |
69 |
Senior |
B |
dam |
177 |
Gina |
Brogren |
1983 |
Ystads SK |
69 |
Senior |
B |
dam |
193 |
Mona |
Husac |
1992 |
BK Rebell |
69 |
Senior |
B |
dam |
279 |
WSA48 |
Marie |
Connan |
1984 |
LEFT HOOK ABC England |
48 |
Senior |
A |
dam |
70 |
Alexandra |
Richards |
1992 |
Miguels ABC England |
48 |
Senior |
A |
dam |
211 |
WSA51 |
Natalia |
Samsalieva |
1991 |
Djurgårdens IF |
51 |
Senior |
A |
dam |
21 |
Melanie |
Machnicki |
1995 |
Le noble art de Rosny France |
51 |
Senior |
A |
dam |
23 |
Linda |
Ooms |
1983 |
UBV Verbon Holland |
51 |
Senior |
A |
dam |
31 |
Dina Cheung |
Petersen |
1995 |
CIK Denmark |
51 |
Senior |
A |
dam |
181 |
Nadia |
Barriga |
1985 |
Boxteam Basel Schweiz |
51 |
Senior |
A |
dam |
270 |
WSA54 |
Sara |
Svensson |
1984 |
Skurups Kick o Boxningsklubb |
54 |
Senior |
A |
dam |
7 |
Sarah-Joy |
Rae |
1982 |
Boxteam Basel Schweiz |
54 |
Senior |
A |
dam |
12 |
Katrin |
Norén |
1997 |
IF Linnea |
54 |
Senior |
A |
dam |
19 |
Sara |
Haghighat-joo |
1994 |
TNT Boxing Academy Canada |
54 |
Senior |
A |
dam |
98 |
Freja B, |
Hansen |
1999 |
Jyllinge Box Team Denmark |
54 |
Senior |
A |
dam |
136 |
Karina |
Ļecko |
1999 |
IN-FIGHT Latvia |
54 |
Senior |
A |
dam |
192 |
Mia |
Bromander |
1988 |
BK Örnen |
54 |
Senior |
A |
dam |
215 |
Sandra |
Attermo |
1984 |
Djurgårdens IF |
54 |
Senior |
A |
dam |
252 |
WSA57 |
Britt Janne |
Mardal |
1982 |
Bergen Atletklubb Norway |
57 |
Senior |
A |
dam |
63 |
Emelie |
L |
1986 |
CIK Denmark |
57 |
Senior |
A |
dam |
84 |
Monika |
Schwarz |
1989 |
Box Club Kostheim 1960 e.V. Germany |
57 |
Senior |
A |
dam |
86 |
Sophia |
Smith |
1995 |
Skene Atletklubb |
57 |
Senior |
A |
dam |
97 |
Ramla |
Ali |
1989 |
nemesis England |
57 |
Senior |
A |
dam |
105 |
Nicole |
von Kaenel |
1978 |
Boxteam Thun Oberland Schweiz |
57 |
Senior |
A |
dam |
111 |
Tamara |
Radunovic |
1994 |
BK Budva Montenegro |
57 |
Senior |
A |
dam |
156 |
Helena |
Envall |
1992 |
IF Linnea |
57 |
Senior |
A |
dam |
246 |
Tanja |
Schlienger |
1985 |
Boxclub Sissach Schweiz |
57 |
Senior |
A |
dam |
262 |
WSA60 |
Kirsty |
Hill |
1991 |
Grimsby Boxing Academy England |
60 |
Senior |
A |
dam |
15 |
Tilde |
Fallstr |
1999 |
Redbergslids BK |
60 |
Senior |
A |
dam |
54 |
Sandra |
Br |
1981 |
Boxteam Basel Schweiz |
60 |
Senior |
A |
dam |
77 |
Agnes |
Alexiusson |
1996 |
Värnamo BK |
60 |
Senior |
A |
dam |
102 |
Jelena |
Jelic |
1995 |
Malmö Boxing Center |
60 |
Senior |
A |
dam |
133 |
Fatia |
Benmessahel |
1999 |
Le noble art de Rosny France |
60 |
Senior |
A |
dam |
148 |
WSA64 |
Myrea |
Van den Ijssel |
1993 |
RBV Crooswijk Holland |
64 |
Senior |
A |
dam |
53 |
Valerian |
Spicer |
1979 |
Top Glove Dominica |
64 |
Senior |
A |
dam |
65 |
Stefanie Maria |
Hungerb |
1988 |
Riverside Boxing Basel Schweiz |
64 |
Senior |
A |
dam |
161 |
Madeleine |
Angelsen |
1998 |
Vestby IL - boxing Norway |
64 |
Senior |
A |
dam |
183 |
Ditte |
Frostholm |
1990 |
Høje Taastrup Denmark |
64 |
Senior |
A |
dam |
221 |
Yvonne |
B |
1981 |
Herlev Boxing Denmark |
64 |
Senior |
A |
dam |
257 |
Sarah |
Dunne |
1988 |
Northwest Region ABA England |
64 |
Senior |
A |
dam |
260 |
WSA69 |
Laura |
Stevens |
1989 |
Far Cotton England |
69 |
Senior |
A |
dam |
28 |
Janine |
Lellwitz |
1986 |
Telekom Sport Lübeck e.V. Germany |
69 |
Senior |
A |
dam |
50 |
Marianne |
Ahlborg |
1991 |
Vänersborgs BK |
69 |
Senior |
A |
dam |
121 |
Gardner |
Moore |
1988 |
Lochend Boxing Club Scottland |
69 |
Senior |
A |
dam |
212 |
Carolyn |
Redmond |
1991 |
TNT Boxing Academy Canada |
69 |
Senior |
A |
dam |
235 |
Lena |
Bertelsen |
1991 |
BK Rollo Denmark |
69 |
Senior |
A |
dam |
265 |
WSA75 |
Elena |
Narozanski |
1986 |
nemesis England |
75 |
Senior |
A |
dam |
26 |
Love |
Holgersson |
1993 |
BK Swing |
75 |
Senior |
A |
dam |
29 |
Martine |
Kjartansdottir |
1998 |
B 30 Norway |
75 |
Senior |
A |
dam |
129 |
Verena |
Verloop |
1997 |
Boksteam Vargas Holland |
75 |
Senior |
A |
dam |
163 |
Zabrina |
Holmström |
1988 |
IF Göteborgs Team Box |
75 |
Senior |
A |
dam |
176 |
|