Anmälda boxare Skellefteå Box Cup 2019
förnamn efternamn född klubb vikt kategori klass kön lott
Simon Enqvist 1995 Timrå BK 56 Senior A Herr 58
Hasrat Asatryan 2000 Guldstadens BK 56 Senior A Herr 80
Mokhtar Ali Sakhizadha 1999 Sundsvalls BK 60 Senior A Herr 2
Syed Abdollah Hosseini 1999 Umeå BK 60 Senior A Herr 64
Mohammed Omar Sultani 1999 Härnö BK 60 Senior A Herr 67
Victor Pirogov 1997 Petrozavodsk Russia 64 Senior A Herr 51
Emil Stor 1997 Hallstahammar KF 64 Senior A Herr 76
Yousef Kalash 1999 Guldstadens BK 75 Senior A Herr 10
Oskar Brunzell 1993 BK Falken 75 Senior A Herr 54
Lasse Kourula 2000 Kemin Into Finland 81 Senior A Herr 13
Viktor Olsson 1999 BK Falken 81 Senior A Herr 14
Alexey Kabonen 1994 Petrozavodsk Russia 81 Senior A Herr 234
Robin Wesström 1988 BK Falken 64 Senior B Herr 0
Rami Niyazi 1999 BK Älgen 64 Senior B Herr 36
Andreas Harlin 1994 I 19 IF 64 Senior B Herr 12340
Pavel Klinov 1993 Petrozavodsk Russia 81 Senior B Herr 5
Max Englund 2000 IFK Umeå 81 Senior B Herr 31
Ruben Canas Lindh 1985 BK Älgen 81 Senior B Herr 333
Goran Babic 1991 Djurgårdens IF 91 Senior B Herr 0
Andre Nilsson Sandberg 1992 I 19 IF 91+ Senior B Herr 0
Aatto Saarijärvi 1996 Kiimingin Nyrkkeilykerho Finland 56 Senior C Herr 42
Farhan Yusuf Mohammed 2000 BK Falken 56 Senior C Herr 43
Gabriel Kempe 1999 Härnö BK 69 Senior C Herr 18
Ahmadullah Habibi 2000 Guldstadens BK 69 Senior C Herr 74
Vladislav Tsvetov 1995 Umeå BK 75 Senior C Herr 0
Lionel Steiner 1993 I 19 IF 81 Senior C Herr 16
Eliyas Rezai 1998 BK Älgen 81 Senior C Herr 35
Husseini Abbas 1996 I 19 IF 81 Senior C Herr 12000
Nassir Elvaz 2001 Guldstadens BK 64 Junior A Herr 56
Andrej Kulagin 2002 Petrozavodsk Russia 64 Junior A Herr 61
Mujtaba Hasani 2002 IFK Umeå 69 Junior A Herr 0
Taito Långström 2002 KemPy Finland 69 Junior B Herr 26
John Mattin Sulivani 2001 Umeå BK 69 Junior B Herr 79
Ossie Nyström 2002 Guldstadens BK 60 Junior C Herr 0
Jiri Jokisalo 2001 ONS Finland 81 Junior C Herr 0
Elias Nasi 2003 I 19 IF 66 Ungdom A Herr 15
Emanuel Ryttersson 2003 Hallstahammar KF 66 Ungdom A Herr 37
Aleksander Shleev 2003 Petrozavodsk Russia 66 Ungdom A Herr 200
Paavo Mäkipelto 2003 KemPy Finland 54 Ungdom B Herr 33
Jere Jokela 2004 Oulun Tarmo Finland 54 Ungdom B Herr 65
Hugo Nilsson 2004 Sundsvalls BK 57 Ungdom B Herr 0
Robin Lodin 2004 Sundsvalls BK 60 Ungdom B Herr 0
Gustav Brännström 2004 Sundsvalls BK 70 Ungdom B Herr 0
Markus Sliwa 2003 Børsa Boxing Team Norway 80 Ungdom B Herr 0
Bilal Stanikzai 2003 Guldstadens BK 80+ Ungdom B Herr 22
Matias Tirri 2004 Oulun Tarmo Finland 80+ Ungdom B Herr 52
Durara Awdishou 2005 Kiimingin Nyrkkeilykerho Finland 44 Diplom A Herr 4
Edgar Gustafsson 2004 IFK Umeå 44 Diplom A Herr 21
Nikita Saharov 2006 Petrozavodsk Russia 44 Diplom A Herr 32767
Khalid Zhadahanov 2005 Guldstadens BK 54 Diplom A Herr 45
lucas lindahl 2005 Umeå BK 54 Diplom A Herr 46
Noah Vall 2004 IFK Umeå 54 Diplom A Herr 62
Pate Tolonen 2005 Kajaanin Kuohu Finland 60 Diplom A Herr 66
Vihtori Lindström 2006 Umeå BK 60 Diplom A Herr 72
Didrik Christoffersson 2004 IFK Umeå 60 Diplom A Herr 75
Aleksi Guzman 2005 Kiimingin Nyrkkeilykerho Finland 63 Diplom A Herr 8
Hussain Mohammadi 2007 I 19 IF 63 Diplom A Herr 48
Adam Tegström 2005 Umeå BK 63 Diplom A Herr 84
Charlie Ala 2007 Guldstadens BK 40 Diplom B Herr 40
Jaakko Juusola 2007 Kiimingin Nyrkkeilykerho Finland 40 Diplom B Herr 59
Lauri Bordi 2006 Kiimingin Nyrkkeilykerho Finland 46 Diplom B Herr 17
Rocky Jonsson 2006 Guldstadens BK 46 Diplom B Herr 23
Werapat Jorapai 2006 Oulun Tarmo Finland 46 Diplom B Herr 49
Kevin Huuska 2006 Guldstadens BK 46 Diplom B Herr 63
Israr Sofizado 2006 Härnö BK 54 Diplom B Herr 12
Touko Hakola 2006 KemPy Finland 54 Diplom B Herr 20
Lauri Karresmaa 2006 Kajaanin Kuohu Finland 54 Diplom B Herr 55
Anders Guzman 2006 Kiimingin Nyrkkeilykerho Finland 60 Diplom B Herr 6
Colin Olofsson 2006 Guldstadens BK 60 Diplom B Herr 25
Jesper Sundqvist 2006 Guldstadens BK 36 Diplom C Herr 39
Sebastian Autio 2008 Kiimingin Nyrkkeilykerho Finland 36 Diplom C Herr 53
Farshad Ahmadi 2009 I 19 IF 36 Diplom C Herr 129
Laura Myllymäki 1994 ONS Finland 54 Senior A Dam 0
Kristina Kovalainen 1998 Kajaanin Kuohu Finland 75 Senior A Dam 0
Malena Hede 1985 Morgongåva BK 75 Senior A Dam 0
Alexas Kubicki 2003 Carbo Gliwice Polen 54 Ungdom A Dam 0
Tova Porseby 2003 Guldstadens BK 54 Ungdom A Dam 30
Maria Kalinicheva 2004 Petrozavodsk Russia 54 Ungdom A Dam 71
Helmii Kamppinen 2003 Kemin Into Finland 54 Ungdom A Dam 10000
Vilma Kuusikko 2003 KemPy Finland 70 Ungdom A Dam 0
Janny Hästbacka 2005 KemPy Finland 46 Diplom A Dam 0
Elena Tyni 2007 KemPy Finland 54 Diplom B Dam 7
Agnes Melin 2006 Härnö BK 54 Diplom B Dam 27
Ester Axelsson 2007 Guldstadens BK 54 Diplom B Dam 50