Anmälda boxare Sydsvenska Öppna Mästerskapen 2018
förnamn efternamn född klubb vikt kategori klass kön lott
Almir Kahrimani 1985 Halmstad BS 69 Senior A Herr 0
Emil Jørgensen 1992 Jyllinge Box Team Denmark 75 Senior A Herr 0
Ajet Jusufi 1998 Ronneby BT 75 Senior A Herr 16
Allan Malla 1998 Malmö BK 75 Senior A Herr 66
Hasan Atay 1999 Halmstad BS 60 Senior B Herr 29
Sami Atayi 1999 BK Revansch 60 Senior B Herr 44
Saed Samer 1994 GAK Enighet 69 Senior B Herr 0
Walid Said 1998 GAK Enighet 75 Senior B Herr 0
Ziad Osman 1999 BK Puma 81 Senior B Herr 5
Johannes Bjur 1999 Lunds BS 81 Senior B Herr 92
Kien Bui 1999 BK Dalen 60 Senior C Herr 0
Mohammad Ali Asghan 1999 BK Värend 64 Senior C Herr 0
Dino Negasi 1996 Redbergslids BK 69 Senior C Herr 13
Khal Mohammad 1999 Ronneby BT 69 Senior C Herr 48
Sami Chermiti 1997 Ystads SK 69 Senior C Herr 51
Sad Krkic 1999 Halmstad BS 75 Senior C Herr 20
Kossein Mirzai 1999 BK Värend 75 Senior C Herr 35
Mike Kærsgård 1991 slagelse bokse klub Denmark 91+ Senior C Herr 0
Amer Hajdarevic 1999 Helsingborgs BK 91+ Senior C Herr 23
André Kron 1994 Ystads SK 91+ Senior C Herr 34
Firas Zein 2000 BK Fox 69 Junior A Herr 0
Abdullah Qayomi 2000 Redbergslids BK 56 Junior B Herr 36
Daniyal Syed 2001 KFUM Fight Zone 56 Junior B Herr 53
Mahmoud Moussa 2001 GAK Enighet 56 Junior B Herr 91
Mohammed EL-Zein 2001 GAK Enighet 64 Junior B Herr 2
Magnus Eisensøe 2001 slagelse bokse klub Denmark 64 Junior B Herr 52
Jakob Darwich 2001 GAK Enighet 64 Junior B Herr 79
Louie Dickelmann 2001 slagelse bokse klub Denmark 69 Junior B Herr 61
Valton Kastrabi 2001 BK Fox 69 Junior B Herr 90
Mohammad Alizada 2000 BK Fox 75 Junior B Herr 77
Martin Zivkovic 2001 Malmö BK 75 Junior B Herr 85
Ramzan Salmani 2000 BK Fox 52 Junior C Herr 0
Sumeel Ejaz 2000 Gladsaxe BK Denmark 56 Junior C Herr 39
Reza Qalandari 2001 BK Puma 56 Junior C Herr 40
Ahmed Mohamed 2001 Malmö BK 64 Junior C Herr 58
Feda Husach 2001 Ystads SK 64 Junior C Herr 68
Nicola Matejic 2000 BK Fox 69 Junior C Herr 19
Ahmadi Ezatolah 2000 Redbergslids BK 69 Junior C Herr 32
Alireza Sharife 2001 BK Revansch 81 Junior C Herr 25
Alexandru Zorila 2001 Trelleborg Boxning Academy BC 81 Junior C Herr 87
Roman Rosham 2000 Trelleborg Boxning Academy BC 91 Junior C Herr 0
Ramzan Sardalov 2002 Kalundborg ABK Denmark 50 Ungdom A Herr 0
Sirach Zein 2002 BK Fox 63 Ungdom A Herr 30
Mikkel Bruun 2002 Jyllinge Box Team Denmark 63 Ungdom A Herr 69
Feliphe Guzman 2002 KFUM Fight Zone 60 Ungdom B Herr 0
Hadi Hadrous 2003 Malmö BK 60 Ungdom B Herr 43
Viktor Råstedt 2002 Höllvikens BK 60 Ungdom B Herr 46
Khaled Daabas 2003 Malmö BK 60 Ungdom B Herr 65
Mohammad Ali Amani 2002 BK Fox 63 Ungdom B Herr 15
Zubin Rashidi 2003 BK Värend 63 Ungdom B Herr 37
Gzim Hyseni 2002 Malmö BK 75 Ungdom B Herr 0
Imad Mahmaud 2002 Malmö BK 80 Ungdom B Herr 0
Alexander Ström 2004 Redbergslids BK 48 Diplom A Herr 42
Stefan Cincarevic 2004 GAK Enighet 48 Diplom A Herr 57
Younas Khalil 2004 Køge BK Denmark 50 Diplom A Herr 6
Hamid Samraoui 2003 Malmö BK 50 Diplom A Herr 88
Jonathan Nordkrog 2004 Jyllinge Box Team Denmark 50 Diplom A Herr 94
Alfred Thorén 2004 BK Revansch 54 Diplom A Herr 62
Adel Fakhro 2004 BK Fox 54 Diplom A Herr 74
Simon Larsson 2003 Nova BK 60 Diplom A Herr 41
Ulpian Kastrati 2004 BK Fox 60 Diplom A Herr 60
Noel Gabor 2003 Ystads SK 60 Diplom A Herr 82
Khaled Fakhro 2005 Höllvikens BK 75 Diplom A Herr 73
andrew bui 2004 Nova BK 75 Diplom A Herr 84
David Ardemalm 2005 Helsingborgs BK 36 Diplom B Herr 24
Elliott Veng Olesen 2006 Køge BK Denmark 36 Diplom B Herr 49
Hugo härstedt 2005 Höllvikens BK 36 Diplom B Herr 70
Angelo Dobreva 2007 KFUM Fight Zone 36 Diplom B Herr 76
Truls Englesson 2005 Höllvikens BK 44 Diplom B Herr 0
Odai Abdulkhalek 2005 BK Revansch 46 Diplom B Herr 31
Axel Härstedt 2005 Höllvikens BK 46 Diplom B Herr 63
Nick Zulawinski 2005 Höllvikens BK 48 Diplom B Herr 12
Axel Ravnsborg 2005 Køge BK Denmark 48 Diplom B Herr 59
Gino Galyas 2006 KFUM Fight Zone 50 Diplom B Herr 78
Krisztian Nileborg 2006 Höllvikens BK 50 Diplom B Herr 89
Mohammed Fakhro 2006 Trelleborg Boxning Academy BC 52 Diplom B Herr 21
Arion Kahrimani 2006 Halmstad BS 52 Diplom B Herr 83
Ditte Frostholm 1990 Hoeje Taastrup BK Denmark 60 Senior A Dam 27
Tilde Fallström 1999 Redbergslids BK 60 Senior A Dam 54
Jelena Jelic 1995 Malmö Boxing Center 60 Senior A Dam 93
Sarah Sahli 1999 GAK Enighet 48 Senior C Dam 0
Jasmine Terzic 1985 BK Fox 57 Senior C Dam 8
Matilde Johansen 1999 slagelse bokse klub Denmark 57 Senior C Dam 50
Anja Kjøller Høj 1979 Jyllinge Box Team Denmark 69 Senior C Dam 56
Ramona Wegener 1989 Hammerbrook gym Hamburg Germany 69 Senior C Dam 71
Erica Martinsson 1987 Bulldog Training Center 81+ Senior C Dam 0
Emma Hansen 2000 Kalundborg ABK Denmark 54 Junior C Dam 10
Johanna Hohenstein 2000 IK Ymer 54 Junior C Dam 45
Sascha Bøgeskov 2001 Jyllinge Box Team Denmark 57 Junior C Dam 7
Fatuma Sharif 2001 Malmö BK 57 Junior C Dam 75
Liv Hökerud 2003 Halmstads AIS 54 Ungdom B Dam 4
Katarzyna Siwek 2002 Ystads SK 54 Ungdom B Dam 18
Vanessa Lander Saffour 2003 Halmstad BS 54 Diplom A Dam 0
Isabelle Dahlqvist 2005 Höllvikens BK 40 Diplom B Dam 0