Anmälda boxare Halmstad Box Open 2018
förnamn efternamn född klubb vikt kategori klass kön lott
Paolo Magui 1997 BK Ringen 64 Senior A Herr 14
Markus Lövberg 1999 KFUM Fight Zone 64 Senior A Herr 50
Allan Malla 1998 Malmö BK 75 Senior A Herr 0
Ajet Jusufi 1998 Ronneby BT 81 Senior A Herr 25
Lindon Nuha 1993 Halmstad BS 81 Senior A Herr 67
Hasan Atay 1999 Halmstad BS 60 Senior B Herr 34
Shukorddin Amari 1999 Kalmar BK 60 Senior B Herr 63
Saed Samer 1994 GAK Enighet 69 Senior B Herr 41
Khal Mohammad 1999 Ronneby BT 69 Senior B Herr 44
John Jeppsson Rudell 1997 Majorna BK 69 Senior B Herr 47
Patrick Rybka 1985 Malmö Boxing Center 69 Senior B Herr 116
Marcus Grimvakt 1989 Halmstads AIS 81 Senior B Herr 90
Walid Said 1998 GAK Enighet 81 Senior B Herr 121
Bilal Abdul 1999 BK Ringen 64 Senior C Herr 0
Christoffer Larsson 1991 Majorna BK 64 Senior C Herr 18
Mohammad Ali Asghan 1999 BK Värend 64 Senior C Herr 75
Aminullah Amini 1999 Uddevalla BK 64 Senior C Herr 103
Alexander Aiello 1987 Majorna BK 75 Senior C Herr 8
Pontus Olsson 1999 Åmål Säffle BK 75 Senior C Herr 15
Yarin Imanpour 1999 Redbergslids BK 75 Senior C Herr 16
Marof Sharo 1992 IK Ymer 75 Senior C Herr 48
Sad Krkic 1999 Halmstad BS 75 Senior C Herr 53
Hampus Ålrud 1996 KK All Round 75 Senior C Herr 56
Alexander Treard 1999 Skoftebyns AIS 75 Senior C Herr 58
Moshtaba Ali Zada 1999 Vänersborgs BK 75 Senior C Herr 93
Kossein Mirzai 1999 BK Värend 75 Senior C Herr 97
Jakob Svensson 1999 KK All Round 81 Senior C Herr 4
Beuhur Tecleseubet 1999 KFUM Fight Zone 81 Senior C Herr 5
Eddi Fatnassi 1995 Halmstad BS 81 Senior C Herr 10
Robin Rosengren 1999 KK All Round 81 Senior C Herr 85
Truls Nyström 1999 Trelleborg Boxning Academy BC 81 Senior C Herr 96
Johannes Bjur 1999 Lunds BS 81 Senior C Herr 104
Muzammil Akbari 2001 Vänersborgs BK 60 Junior A Herr 49
Morteza Hassami 2001 Tifa BC 60 Junior A Herr 69
Mohammed EL-Zein 2001 GAK Enighet 60 Junior A Herr 80
Firas Zein 2000 BK Fox 69 Junior A Herr 36
Sharbel Aleilo 2001 Tifa BC 69 Junior A Herr 106
Majd Alsafad 2001 Tifa BC 75 Junior A Herr 65
Mohammad Alizada 2000 BK Fox 75 Junior A Herr 66
Abdullah Qayomi 2000 Redbergslids BK 56 Junior B Herr 59
Mahmoud Moussa 2001 GAK Enighet 56 Junior B Herr 68
Hojatullah Rahmani 2000 Majorna BK 69 Junior B Herr 20
Jakob Darwich 2001 GAK Enighet 69 Junior B Herr 24
Martin Zivkovic 2001 Malmö BK 69 Junior B Herr 40
Jir Akalan 2000 Frölunda BK 75 Junior B Herr 0
Daniyal Syed 2001 KFUM Fight Zone 56 Junior C Herr 0
Bikzada Amiransian 2001 Nässjö BK 60 Junior C Herr 11
Reza Qalandari 2001 BK Puma 60 Junior C Herr 83
Nader Malikzadek 2000 BK Ringen 60 Junior C Herr 89
Philip Rappana 2000 Skene Atletklubb 60 Junior C Herr 99
Ahmadi Ezatolah 2000 Redbergslids BK 64 Junior C Herr 0
Saya Bashir Shojaje 2000 Kalmar BK 64 Junior C Herr 72
Ibragim Khadisov 2001 Ljungby BK 64 Junior C Herr 76
Alexandru Zorila 2001 Trelleborg Boxning Academy BC 75 Junior C Herr 30
Robin Bhöme 2000 BK Ringen 75 Junior C Herr 115
Ari Ahmedi 2001 Trelleborg Boxning Academy BC 81 Junior C Herr 0
Roman Rosham 2000 Trelleborg Boxning Academy BC 91 Junior C Herr 0
Liam Svenlert 2003 Tifa BC 54 Ungdom A Herr 23
Noah Nordby 2002 Kalmar BK 54 Ungdom A Herr 113
Mikail Harmanci 2003 Jyllinge Box Team Denmark 54 Ungdom A Herr 117
Mikkel Bruun 2002 Jyllinge Box Team Denmark 63 Ungdom A Herr 71
Eliot Bacaj 2002 Kalmar BK 63 Ungdom A Herr 73
Zubin Rashidi 2003 BK Värend 63 Ungdom A Herr 95
Haron Ahmadi 2003 Skoftebyns AIS 63 Ungdom A Herr 109
Elias Habeeb 2002 Majorna BK 52 Ungdom B Herr 94
Leon Kalyun 2003 Angered BC 52 Ungdom B Herr 105
Hadi Hadrous 2003 Malmö BK 57 Ungdom B Herr 0
Bajad Mohammed Damarkani 2002 Angered BC 75 Ungdom B Herr 0
Gzim Hyseni 2002 Malmö BK 75 Ungdom B Herr 0
Alkhazur Magamadov 2004 Moss 44 Diplom A Herr 2
Jesper Kalvøy Jensen 2004 Moss 44 Diplom A Herr 55
Herman Ek 2004 BK Ringen 50 Diplom A Herr 1
Pooya Khodadi 2004 Angered BC 50 Diplom A Herr 19
Lorik Kasumi 2004 Halmstads AIS 50 Diplom A Herr 42
Hamid Samraoui 2003 Malmö BK 50 Diplom A Herr 87
Jonathan Nordkrog 2004 Jyllinge Box Team Denmark 54 Diplom A Herr 13
Malak Mallouh 2004 IK Ymer 54 Diplom A Herr 118
Zinoviy Dragan 2004 Angered BC 57 Diplom A Herr 17
Marco Alärd 2003 Skoftebyns AIS 57 Diplom A Herr 45
Erik Towmasjan 2003 IK Ymer 57 Diplom A Herr 70
Simon Larsson 2003 Nova BK 57 Diplom A Herr 91
Devrim Polat 2004 Halmstad BS 70 Diplom A Herr 82
Oscar Friden Swanson 2003 IK Ymer 70 Diplom A Herr 101
andrew bui 2004 Nova BK 75 Diplom A Herr 46
Romeo Rifati 2004 KFUM Fight Zone 75 Diplom A Herr 124
Amir Hasanahunov 2006 Kalmar BK 34 Diplom B Herr 54
lucien nsungu 2006 Nova BK 34 Diplom B Herr 102
William Selimovski 2008 Skoftebyns AIS 34 Diplom B Herr 120
Tommy Phan 2005 IK Ymer 36 Diplom B Herr 7
Joshua Muyinda 2006 Majorna BK 36 Diplom B Herr 9
Oscar Morales Andersson 2006 Majorna BK 36 Diplom B Herr 79
Anton Stolfi 2005 Hisingens BK 38 Diplom B Herr 0
Gino Galyas 2006 KFUM Fight Zone 48 Diplom B Herr 0
Mohammed Abdulla 2005 Angered BC 52 Diplom B Herr 0
Josef Salih 2005 Angered BC 52 Diplom B Herr 51
Arion Kahrimani 2006 Halmstad BS 52 Diplom B Herr 61
Mohammed Fakhro 2006 Trelleborg Boxning Academy BC 52 Diplom B Herr 64
Lucas Berggren 2005 Majorna BK 52 Diplom B Herr 119
Leon Nilsson Garcia 2005 Angered BC 57 Diplom B Herr 38
Joshua Mutto 2005 Angered BC 57 Diplom B Herr 123
Rawan Zuder 2005 Trelleborg Boxning Academy BC 66 Diplom B Herr 6
Emil Hallikainen 2006 Skoftebyns AIS 66 Diplom B Herr 35
Antonio Rifati 2005 KFUM Fight Zone 75 Diplom B Herr 0
Jakub Jakubdjanov 2007 Kalmar BK 34 Diplom C Herr 37
Angelo Dobreva 2007 KFUM Fight Zone 34 Diplom C Herr 84
Natalja Cincarevic 1992 Winning BC 57 Senior A Dam 0
Lena Bertelsen 1991 BK Rollo Denmark 69 Senior A Dam 0
Marianne Ahlborg 1991 Vänersborgs BK 75 Senior A Dam 39
Zabrina Holmström 1988 IF Göteborgs Team Box 75 Senior A Dam 100
Linn Carlsson 1999 BK Viljan 64 Senior B Dam 0
Hatica Vrbanjac 1984 BK Berget 60 Senior C Dam 0
Alva Magnusson 1999 Uddevalla BK 60 Senior C Dam 43
Senait Habom 1995 Majorna BK 60 Senior C Dam 122
Amanda Johansen 1995 Winning BC 69 Senior C Dam 0
Erica Martinsson 1987 Bulldog Training Center 81 Senior C Dam 0
Rebecca Larsen 2001 Skene Atletklubb 54 Junior B Dam 74
Fatuma Sharif 2001 Malmö BK 54 Junior B Dam 107
Julia Eriksson 2001 Uddevalla BK 69 Junior C Dam 0
Vanessa Lander Saffour 2003 Halmstad BS 54 Ungdom B Dam 31
Liv Hökerud 2003 Halmstads AIS 54 Ungdom B Dam 57
Sipel Duna 2004 Nässjö BK 54 Diplom A Dam 12
Christina Leirbakken 2005 Moss 54 Diplom A Dam 32
Elvira Hall 2006 Ljungby BK 54 Diplom A Dam 86
Matilda Werder 2003 Majorna BK 80 Diplom A Dam 0