Anmälda boxare Djurg&arinrdens Öppna Månadstävling Februari 2018
förnamn efternamn född klubb vikt kategori klass kön lott
Mohammad Darvishi 1999 Djurgårdens IF 56 Senior A Herr 0
Arsalan Dastparvar 1997 Narva BK 56 Senior A Herr 0
Mohammed Abdulrahim 1996 Malmö Boxing Center 60 Senior A Herr 0
Cengizhan Caglayan 1990 Narva BK 75 Senior A Herr 0
Amin Shubber 1992 Djurgårdens IF 75 Senior A Herr 0
Damian Biesekierski 1988 Botkyrka BK 75 Senior A Herr 0
William Skoglund 1990 Djurgårdens IF 81 Senior A Herr 0
Ali Aga Zamani 1999 Örebro BK 64 Senior B Herr 0
Abdelhafid Jlassi 1988 Djurgårdens IF 91 Senior B Herr 0
Sakis Giotitsas 1989 Haninge BK 91+ Senior B Herr 0
Ludwig Törnblom 1995 Stockholms AIF 64 Senior C Herr 0
Milca Munsi Mbu 1999 Djurgårdens IF 64 Senior C Herr 0
Hampus Pettersson 1988 BK Stöten 69 Senior C Herr 0
Majid Paykeali 1999 Djurgårdens IF 69 Senior C Herr 0
Mohammad Swaidan 1990 BK Stöten 69 Senior C Herr 0
Adam Palonen 1997 Djurgårdens IF 75 Senior C Herr 0
Kristian Karolak 1989 Stockholms AIF 75 Senior C Herr 0
Jonathan Jiggins 1993 BK Örnen 75 Senior C Herr 0
Wiliam John Galvin 1992 Narva BK 75 Senior C Herr 0
Henrik Sillah 1992 Stockholms AIF 75 Senior C Herr 0
Daniel Sjöberg 1989 Djurgårdens IF 81 Senior C Herr 0
Pongo Poa Pomgo 1998 Trelleborg Boxning Academy BC 81 Senior C Herr 0
Anton Börzsei 1996 Djurgårdens IF 91+ Senior C Herr 0
Shabir Hosseini 2000 Djurgårdens IF 56 Junior A Herr 0
Josef Hirmiz 2000 Djurgårdens IF 60 Junior B Herr 0
Seyd Hassan Hosseini 2000 Örebro BK 60 Junior B Herr 0
Ibrahim Bakhtiari 2001 Hammarby IF Boxning 64 Junior B Herr 0
Gabriel Akan 2001 Botkyrka BK 64 Junior B Herr 0
Ashmad Jebarah 2000 Allstars Training center 75 Junior B Herr 0
Jafar Rezai 2001 BK Örnen 56 Junior C Herr 0
Abbas Najafi 2001 Hammarby IF Boxning 56 Junior C Herr 0
Hasani Laal Mohammad 2001 Djurgårdens IF 60 Junior C Herr 0
Hakim Hossim 2000 Hammarby IF Boxning 60 Junior C Herr 0
David Villacvez 2001 Djurgårdens IF 64 Junior C Herr 0
Edvard Heinmetz 2000 Djurgårdens IF 64 Junior C Herr 0
Ali Sina Ghadami 2000 BK Örnen 64 Junior C Herr 0
Mahdi Hussaini 2001 Djurgårdens IF 64 Junior C Herr 0
Daniel Kassay 2000 BK Örnen 64 Junior C Herr 0
Philip Demir 2000 Djurgårdens IF 75 Junior C Herr 0
Alexandru Zorila 2001 Trelleborg Boxning Academy BC 81 Junior C Herr 0
Momodou Touray 2000 Djurgårdens IF 91 Junior C Herr 0
Alan Zangana 2002 BK Örnen 54 Ungdom A Herr 0
Niclas Mårtensson 2002 Örebro BK 48 Ungdom B Herr 0
Zaidan Syala 2002 Upsala IF 50 Ungdom B Herr 0
Josef Noyan 2002 Botkyrka BK 63 Ungdom B Herr 0
Amir Tourabi 2002 Djurgårdens IF 66 Ungdom B Herr 0
Angelo Asmar 2002 Djurgårdens IF 70 Ungdom B Herr 0
Zekeriyahan Delen 2002 Haninge BK 70 Ungdom B Herr 0
Adam Ben Naceur 2002 Haninge BK 80+ Ungdom B Herr 0
Ralf Kahn 2006 Djurgårdens IF 38 Diplom B Herr 0
Ezra Tesfaghi 2007 Djurgårdens IF 30 Diplom C Herr 0
Lina Karlsson 1985 Djurgårdens IF 51 Senior B Dam 0
Katrine Steingrimsen 1991 Djurgårdens IF 60 Senior B Dam 0
Madeleine Finnström 1999 Örebro BK 51 Senior C Dam 0
Ekeram Lahchaichi 1996 Djurgårdens IF 60 Senior C Dam 0
Klara Rickardsson 1996 Hammarby IF Boxning 60 Senior C Dam 0
Marcela Diaz 1990 Allstars Training center 60 Senior C Dam 0
Hatica Vrbanjac 1984 BK Berget 60 Senior C Dam 0
Agnes Karlsson-Pyk 1989 Djurgårdens IF 60 Senior C Dam 0
Anna Frisell 1986 Djurgårdens IF 64 Senior C Dam 0
Linn Jansson 1994 Djurgårdens IF 69 Senior C Dam 0
Emma Hoffström 1999 Botkyrka BK 69 Senior C Dam 0
Hanna Kukavica 2004 Djurgårdens IF 48 Diplom A Dam 0