logga in Select Language
Start
Tävlingar
Boxare
Domare
Klubbar
>
Boxare Domare Matchlista      
<<< tillbaka
The Big Bang 3 12-12/10 2019  
Anmäla
Sista anmälningsdag var 2019-10-08
 
Info
> Inbjudan
 
Utskrifter
> Anmälda
> Invägda
Antal boxare: 39
  Förnamn Efternamn Född Klubb Vikt Kategori Klass Kön
    Hafiz Merzai 2000 Kristianstads BK 56 Senior A Herr
    Erduan Berisha 2000 KFUM Linköping 60 Senior A Herr
John Jeppsson Rudell 1997 Majorna BK 69 Senior A Herr
Adolpe Sylva 1993 Halmstad BS 69 Senior A Herr
    Emil Andersson 1999 Majorna BK 64 Senior B Herr
    Philip Rappana 2000 Skene Atletklubb 64 Senior B Herr
Alibaba Nazany 1999 Uddevalla BK 69 Senior B Herr
    Sad Krkic 1999 Halmstad BS 75 Senior B Herr
    Johannes Bjur 1999 Lunds BS 81 Senior B Herr
Goran Babic 1991 Djurgårdens IF 91 Senior B Herr
Naiem Asghasli 1999 Majorna BK 56 Senior C Herr
    Maisam Moradi 1999 Uddevalla BK 60 Senior C Herr
    Mohammed joma Musavi 1999 Kungshamns BK 60 Senior C Herr
Eric Stepps 1997 Eternity IF 64 Senior C Herr
Christoffer Hansson Walli 1991 Eternity IF 64 Senior C Herr
    Christophe Chaovche 1998 IK Ymer 69 Senior C Herr
    Mohammad Zia Jami 1999 Majorna BK 69 Senior C Herr
    Abdinasir Abdirizak Khalif 1999 KFUM Linköping 69 Senior C Herr
    Kamkian Djiminger 1998 Skene Atletklubb 75 Senior C Herr
    Hussein Abdalredha 1999 Majorna BK 75 Senior C Herr
    Paul Larsson 1983 Trelleborg Boxning Academy BC 75 Senior C Herr
    Daniel Mccarthy 1997 Skövde BC 75 Senior C Herr
    Teo Onijada 2000 Kungshamns BK 75 Senior C Herr
    Janko Iliev 2000 Uddevalla BK 91 Senior C Herr
    Roman Rosham 2000 Trelleborg Boxning Academy BC 91 Senior C Herr
Nasralah Naseri 2002 Lunds BS 60 Junior B Herr
Firas Al Saedi 2002 Lunds BS 64 Junior C Herr
    Lorans Rasol 2002 IK Ymer 69 Junior C Herr
    Felix Ryrstedt 2002 Kristianstads BK 69 Junior C Herr
Abdulla Al-Zahery 2002 Kristianstads BK 91+ Junior C Herr
Marco Alärd 2003 Skoftebyns AIS 57 Ungdom A Herr
    Denis Nikandrov 2004 KFUM Linköping 57 Ungdom B Herr
    Erik Avetisyan 2003 IK Ymer 57 Ungdom B Herr
    Elias Gustafsson 2003 Trelleborg Boxning Academy BC 66 Ungdom B Herr
    Melker Nero 2004 Kristianstads BK 66 Ungdom B Herr
Felix Sterjovski 2006 Skene Atletklubb 54 Diplom B Herr
Olivia Johansson 2002 Kristianstads BK 64 Junior C Dam
Alexas Kubicki 2003 Carbo Gliwice, Polen 50 Ungdom A Dam
Sipel Duna 2004 Nässjö BK 57 Ungdom A Dam
 
 
Copyright©2018 Anders Hedlund anders@boxingeventservice.com +46 70 7785090