logga in Select Language
Start
Tävlingar
Boxare
Domare
Klubbar
 
 
Boxare Domare Matchlista Stegar Tävlingsplan  
<<< tillbaka
Sydsvenska �ppna M�sterskapen 14-15/4 2018  
Anmäla
Sista anmälningsdag var 2018-04-12
 
Info
> Klassindelning
> Inbjudan
> Klubbranking
 
Utskrifter
> Anmälda
> Invägda
Antal boxare: 94
  Förnamn Efternamn Född Klubb Vikt Kategori Klass Kön Lott
Almir Kahrimani 1985 Halmstad BS 69 Senior A Herr 0
    Allan Malla 1998 Malmö BK 75 Senior A Herr 66
Emil Jørgensen 1992 Jyllinge Box Team, Denmark 75 Senior A Herr 0
    Ajet Jusufi 1998 Ronneby BT 75 Senior A Herr 16
    Hasan Atay 1999 Halmstad BS 60 Senior B Herr 29
    Sami Atayi 1999 BK Revansch 60 Senior B Herr 44
Saed Samer 1994 GAK Enighet 69 Senior B Herr 0
Walid Said 1998 GAK Enighet 75 Senior B Herr 0
    Ziad Osman 1999 BK Puma 81 Senior B Herr 5
    Johannes Bjur 1999 Lunds BS 81 Senior B Herr 92
Kien Bui 1999 BK Dalen 60 Senior C Herr 0
Mohammad Ali Asghan 1999 BK Värend 64 Senior C Herr 0
    Sami Chermiti 1997 Ystads SK 69 Senior C Herr 51
    Dino Negasi 1996 Redbergslids BK 69 Senior C Herr 13
    Khal Mohammad 1999 Ronneby BT 69 Senior C Herr 48
    Kossein Mirzai 1999 BK Värend 75 Senior C Herr 35
    Sad Krkic 1999 Halmstad BS 75 Senior C Herr 20
    André Kron 1994 Ystads SK 91+ Senior C Herr 34
    Amer Hajdarevic 1999 Helsingborgs BK 91+ Senior C Herr 23
Mike Kærsgård 1991 slagelse bokse klub, Denmark 91+ Senior C Herr 0
Firas Zein 2000 BK Fox 69 Junior A Herr 0
    Mahmoud Moussa 2001 GAK Enighet 56 Junior B Herr 91
    Daniyal Syed 2001 KFUM Fight Zone 56 Junior B Herr 53
    Abdullah Qayomi 2000 Redbergslids BK 56 Junior B Herr 36
    Jakob Darwich 2001 GAK Enighet 64 Junior B Herr 79
    Mohammed EL-Zein 2001 GAK Enighet 64 Junior B Herr 2
    Magnus Eisensøe 2001 slagelse bokse klub, Denmark 64 Junior B Herr 52
    Valton Kastrabi 2001 BK Fox 69 Junior B Herr 90
    Louie Dickelmann 2001 slagelse bokse klub, Denmark 69 Junior B Herr 61
    Mohammad Alizada 2000 BK Fox 75 Junior B Herr 77
    Martin Zivkovic 2001 Malmö BK 75 Junior B Herr 85
Ramzan Salmani 2000 BK Fox 52 Junior C Herr 0
    Reza Qalandari 2001 BK Puma 56 Junior C Herr 40
    Sumeel Ejaz 2000 Gladsaxe BK, Denmark 56 Junior C Herr 39
    Ahmed Mohamed 2001 Malmö BK 64 Junior C Herr 58
    Feda Hussaini 2001 Ystads SK 64 Junior C Herr 68
    Ahmadi Ezatolah 2000 Redbergslids BK 69 Junior C Herr 32
    Nicola Matejic 2000 BK Fox 69 Junior C Herr 19
    Alexandru Zorila 2001 Trelleborg Boxning Academy BC 81 Junior C Herr 87
    Alireza Sharife 2001 BK Revansch 81 Junior C Herr 25
Roman Rosham 2000 Trelleborg Boxning Academy BC 91 Junior C Herr 0
Ramzan Sardalov 2002 Kalundborg ABK, Denmark 50 Ungdom A Herr 0
    Sirach Zein 2002 BK Fox 63 Ungdom A Herr 30
    Mikkel Bruun 2002 Jyllinge Box Team, Denmark 63 Ungdom A Herr 69
Feliphe Guzman 2002 KFUM Fight Zone 60 Ungdom B Herr 0
    Khaled Daabas 2003 Malmö BK 60 Ungdom B Herr 65
    Hadi Hadrous 2003 Malmö BK 60 Ungdom B Herr 43
    Viktor Råstedt 2002 Höllvikens BK 60 Ungdom B Herr 46
    Mohammad Ali Amani 2002 BK Fox 63 Ungdom B Herr 15
    Zubin Rashidi 2003 BK Värend 63 Ungdom B Herr 37
Gzim Hyseni 2002 Malmö BK 75 Ungdom B Herr 0
Imad Mahmaud 2002 Malmö BK 80 Ungdom B Herr 0
    Alexander Ström 2004 Redbergslids BK 48 Diplom A Herr 42
    Stefan Cincarevic 2004 GAK Enighet 48 Diplom A Herr 57
    Younas Khalil 2004 Køge BK, Denmark 50 Diplom A Herr 6
    Jonathan Nordkrog 2004 Jyllinge Box Team, Denmark 50 Diplom A Herr 94
    Hamid Samraoui 2003 Malmö BK 50 Diplom A Herr 88
    Adel Fakhro 2004 BK Fox 54 Diplom A Herr 74
    Alfred Thorén 2004 BK Revansch 54 Diplom A Herr 62
    Simon Larsson 2003 Nova BK 60 Diplom A Herr 41
    Ulpian Kastrati 2004 BK Fox 60 Diplom A Herr 60
    Noel Gabor 2003 Ystads SK 60 Diplom A Herr 82
    Khaled Fakhro 2005 Höllvikens BK 75 Diplom A Herr 73
    andrew bui 2004 Nova BK 75 Diplom A Herr 84
    Elliott Veng Olesen 2006 Køge BK, Denmark 36 Diplom B Herr 49
    Hugo härstedt 2005 Höllvikens BK 36 Diplom B Herr 70
    Angelo Dobreva 2007 KFUM Fight Zone 36 Diplom B Herr 76
    David Ardemalm 2005 Helsingborgs BK 36 Diplom B Herr 24
Truls Englesson 2005 Höllvikens BK 44 Diplom B Herr 0
    axel härstedt 2005 Höllvikens BK 46 Diplom B Herr 63
    Odai Abdulkhalek 2005 BK Revansch 46 Diplom B Herr 31
    Axel Ravnsborg 2005 Køge BK, Denmark 48 Diplom B Herr 59
    Nick Zulawinski 2005 Höllvikens BK 48 Diplom B Herr 12
    Krisztian Nileborg 2006 Höllvikens BK 50 Diplom B Herr 89
    Gino Galyas 2006 KFUM Fight Zone 50 Diplom B Herr 78
    Mohammed Fakhro 2006 Trelleborg Boxning Academy BC 52 Diplom B Herr 21
    Arion Kahrimani 2006 Halmstad BS 52 Diplom B Herr 83
    Ditte Frostholm 1990 Hoeje Taastrup BK, Denmark 60 Senior A Dam 27
    Tilde Fallström 1999 Redbergslids BK 60 Senior A Dam 54
    Jelena Jelic 1995 Malmö Boxing Center 60 Senior A Dam 93
Sarah Sahli 1999 GAK Enighet 48 Senior C Dam 0
    Jasmine Terzic 1985 BK Fox 57 Senior C Dam 8
    Matilde Johansen 1999 slagelse bokse klub, Denmark 57 Senior C Dam 50
    Anja Kjøller Høj 1979 Jyllinge Box Team, Denmark 69 Senior C Dam 56
    Ramona Wegener 1989 Hammerbrook gym Hamburg , Germany 69 Senior C Dam 71
Erica Martinsson 1987 Bulldog Training Center 81+ Senior C Dam 0
    Emma Hansen 2000 Kalundborg ABK, Denmark 54 Junior C Dam 10
    Johanna Hohenstein 2000 IK Ymer 54 Junior C Dam 45
    Fatuma Sharif 2001 Malmö BK 57 Junior C Dam 75
    Sascha Bøgeskov 2001 Jyllinge Box Team, Denmark 57 Junior C Dam 7
    Katarzyna Siwek 2002 Ystads SK 54 Ungdom B Dam 18
    Liv Hökerud 2003 Halmstads AIS 54 Ungdom B Dam 4
Vanessa Lander Saffour 2003 Halmstad BS 54 Diplom A Dam 0
Isabelle Dahlqvist 2005 Höllvikens BK 40 Diplom B Dam 0
 
 
Copyright©2011 Anders Hedlund +46 70 7785090