logga in Select Language
Start
Tävlingar
Boxare
Domare
Klubbar
>
Boxare Domare Matchlista Stegar Tävlingsplan  
<<< tillbaka
Sweden Box Cup 19-20/1 2013  
Anmäla
Sista anmälningsdag var 2013-01-17
 
Info
> Klassindelning
> Inbjudan
> Klubbranking
 
Utskrifter
> Anmälda
> Invägda
Antal boxare: 165
  Förnamn Efternamn Född Klubb Vikt Kategori Klass Kön Lott
    Clay Jayson 1984 IFK Linköping 56 Senior A Herr 79
    Hikmat Azamov 1994 Visby BK 56 Senior A Herr 127
    Soheil Shahbazan 1994 Haninge BK 64-1 Senior A Herr 139
    Alban Kuci 1995 Tifa BC 64-1 Senior A Herr 16
    Haithem Laamouz 1989 Narva BK 64-1 Senior A Herr 142
    Karzan Salim 1989 BK Örnen 64-2 Senior A Herr 125
    Gbese Bright 1991 Oskarshamns BK 64-2 Senior A Herr 146
Anthony Yigit 1991 Hammarby IF Boxning 69 Senior A Herr 0
    Martin Götesson 1984 Säters BK 69-1 Senior A Herr 137
    Tim F.Korhola 1993 Bålsta BK 69-1 Senior A Herr 105
    Oliver Flodin 1996 Vaggeryds BK 69-1 Senior A Herr 150
    Mathias Sköld 1989 Bålsta BK 69-2 Senior A Herr 80
    Nurbo Bozan 1993 IFK Linköping 69-2 Senior A Herr 56
    Alexander Sund 1994 Sundsvalls BK 69-2 Senior A Herr 88
    Ashkan Ghahramani 1990 IF Linnea 69-2 Senior A Herr 14
    Filip Deiaco 1993 BK Falken 75-1 Senior A Herr 98
    Emal Khan 1989 Nyköpings BS 75-1 Senior A Herr 36
    Johan Carlsson 1992 Hisingens BK 75-1 Senior A Herr 160
    Frank Östlund 1991 BK Älgen 75-2 Senior A Herr 132
    Sander Lauritsen 1988 BK Ringen 75-2 Senior A Herr 69
    Rocco Wadell 1993 Haninge BK 75-2 Senior A Herr 131
    Ben Bodila 1985 Djurgårdens IF 75-2 Senior A Herr 111
    Loran Batti 1995 Upsala IF 75-3 Senior A Herr 129
    Erik Ledstrm 1991 Sundsvalls BK 75-3 Senior A Herr 114
    Amir Smesem 1988 Hisingens BK 75-3 Senior A Herr 148
    Albert hsman 1993 IF Göteborgs Team Box 75-3 Senior A Herr 70
Oscar Thorell 1991 BK 1925 Karlstad 81 Senior A Herr 0
    Amade Issufo 1991 Örebro BK 81-1 Senior A Herr 95
    Adam Westlund 1993 BK Falken 81-1 Senior A Herr 164
    Henrik Palosaari 1987 Sundsvalls BK 81-2 Senior A Herr 57
    Albin Albinsson 1990 IK Ymer 81-2 Senior A Herr 43
    Jesper Schinkler 1988 Haninge BK 81-2 Senior A Herr 13
    Ahmed Smesem 1993 Hisingens BK 91-1 Senior A Herr 120
    Robin Safar 1992 Hammarby IF Boxning 91-1 Senior A Herr 72
    Marcus Alberts 1988 Hammarby IF Boxning 91-2 Senior A Herr 27
    Martin Axelsson 1983 IK Ymer 91-2 Senior A Herr 94
    Carl Jrneklint 1979 Oskarshamns BK 91-2 Senior A Herr 158
    Emanuel Issa 1989 Mjlby Boxing Team IF 60 Senior B Herr 30
    Howshar Ahmed Majid 1994 Tensta BK 60 Senior B Herr 163
    Farboud Sadegh-Nejad 1992 Tensta BK 81 Senior B Herr 156
    Ahmed Ali 1986 BK Falken 81 Senior B Herr 135
    Bahaeldn Alasadi 1992 Visby BK 60 Senior C Herr 143
    Abdullsafar Besmellahi 1993 BK Stöten 60 Senior C Herr 6
    Asef Asefi 1994 Mjlby Boxing Team IF 60 Senior C Herr 60
Martin Leventis 1992 Saltsjöbadens IF 64 Senior C Herr 0
    Kevin Hansen 1991 IF Linnea 69 Senior C Herr 157
    Miled Aflas 1994 Mjlby Boxing Team IF 69 Senior C Herr 65
Jimmy Jonsson 1989 Saltsjöbadens IF 75 Senior C Herr 0
    Axel Kll 1994 Mjlby Boxing Team IF 75-1 Senior C Herr 93
    Rickard Rindemark 1991 Timrå BK 75-1 Senior C Herr 76
    Christoffer Tiito 1994 Tierps BK 75-1 Senior C Herr 144
    Måns Strömberg 1991 IF Linnea 75-2 Senior C Herr 83
    Murborak Ali 1994 Upsala IF 75-2 Senior C Herr 110
Nima Mirzaei 1990 Saltsjöbadens IF 81 Senior C Herr 0
    Even Ostmark 1985 Hallstahammar KF 91 Senior C Herr 151
    Gustav Nyman 1990 Saltsjöbadens IF 91 Senior C Herr 46
Walid Aldalal 1995 Hisingens BK 60 Junior A Herr 0
    Bager Mohammadi 1995 IF Göteborgs Team Box 64 Junior A Herr 7
    Rasmus Broman 1995 BS Tor 64 Junior A Herr 9
Vincent Jonzon 1995 Haninge BK 64 Junior A Herr 0
    Alexander Asmus 1995 Tifa BC 69 Junior A Herr 33
    Ali Yusefi 1995 Hammarby IF Boxning 69 Junior A Herr 128
    Hamza Barka 1995 Hisingens BK 60 Junior B Herr 96
    Knutte Ottosson 1995 Timrå BK 60 Junior B Herr 149
    Ken Lindvall 1995 Timrå BK 60 Junior B Herr 12
    Yohannes Berhane 1996 BK Dalen 60 Junior B Herr 47
    Mariusz Gnas 1997 BK Dalen 69 Junior B Herr 17
Marcus Dypdahl 1996 B-30, Norway 69 Junior B Herr 0
    Mathias Lindvall 1996 Hisingens BK 69 Junior B Herr 109
    Siham Khan 1996 Djurgårdens IF 69 Junior B Herr 107
    Daniel Mahajlovic 1996 IF Göteborgs Team Box 56 Junior C Herr 49
    Anders Eggan 1997 Trym IL, Norway 56 Junior C Herr 75
    Oscar Aminder 1995 Enköpings BK 64 Junior C Herr 15
    Mohammed Alamary 1997 Upsala IF 64 Junior C Herr 73
    Azat Gorajev 1995 Enköpings BK 64 Junior C Herr 99
    Marcus Karlsson 1996 Mjlby Boxing Team IF 64 Junior C Herr 4
    Tim Vennberg 1995 Tärnsjö BK 69-1 Junior C Herr 5
    Mikael Carlsson 1996 BK Falken 69-1 Junior C Herr 162
    Vegard Andersen 1996 B-30, Norway 69-1 Junior C Herr 26
    Filip Revis 1995 Trym IL, Norway 69-2 Junior C Herr 28
    Rauhmat Azamov 1996 Visby BK 69-2 Junior C Herr 106
    Mousa Kouriah 1996 Tensta BK 69-2 Junior C Herr 61
    Mersad Skoric 1996 BK Falken 75 Junior C Herr 20
Simon Cavallin 1995 Djurgårdens IF 75 Junior C Herr 0
    Haval Yusef Memand 1996 Eskilstuna BK 75 Junior C Herr 92
    Samuel Narinock 1995 IF Linnea 75 Junior C Herr 71
    Mohammed Aldiri 1996 Hisingens BK 75 Junior C Herr 90
    Abel Ibisevic 1995 Örebro BK 81 Junior C Herr 84
Dalibor Colic 1996 Hallstahammar KF 81 Junior C Herr 0
    Jacob Sahlin 1995 Bålsta BK 81 Junior C Herr 78
Simon Solem 1996 BK Falken 81 Junior C Herr 0
Felix Weilid 1997 Hammarby IF Boxning 50 Ungdom A Herr 0
    Mergim Ibishi 1998 Mjlby Boxing Team IF 50 Ungdom B Herr 133
    Joseph Omari 1997 Upsala IF 50 Ungdom B Herr 108
    Sarwar Selar 1997 IF Göteborgs Team Box 50 Ungdom B Herr 138
    Antonio Svarts 1998 Upsala IF 52 Ungdom B Herr 91
    Isaak Ryden 1997 IF Göteborgs Team Box 52 Ungdom B Herr 44
    Anton Lööw-Åberg 1997 Bålsta BK 52 Ungdom B Herr 54
    Hassan Tanokhi 1998 Upsala IF 54 Ungdom B Herr 140
    Mustafa Asfour 1997 IF Göteborgs Team Box 54 Ungdom B Herr 1
    Andreas Eggan 1998 Trym IL, Norway 54 Ungdom B Herr 53
    Anton Kulppi/Svensson 1997 IF Göteborgs Team Box 57 Ungdom B Herr 10
    Tamim Azizi 1997 Djurgårdens IF 57 Ungdom B Herr 145
    Yousef Adou 1997 IF Göteborgs Team Box 60 Ungdom B Herr 82
    Philip Kristiansen 1997 Mjlby Boxing Team IF 60 Ungdom B Herr 19
    Daniel Semrell 1997 Upsala IF 66 Ungdom B Herr 115
    Emil Stor 1997 Hallstahammar KF 66 Ungdom B Herr 117
    Elle Andeberg 1998 Hammarby IF Boxning 66 Ungdom B Herr 29
Patrik Bjrklund 1997 Visby BK 70 Ungdom B Herr 0
Reza Tavakoli 1998 BK Tiger 80+ Ungdom B Herr 0
Alvaro Debski 1999 BK Rapid 36 Diplom A Herr 0
isak jensen 1999 BK Stöten 36 Diplom A Herr 0
    Harris Carics 1999 Hallstahammar KF 42 Diplom A Herr 23
    Felix Flodin 1999 Vaggeryds BK 42 Diplom A Herr 112
Sebastian Broman 1999 BS Tor 48 Diplom A Herr 0
    Oscar Lööw-Åberg 1999 Bålsta BK 51 Diplom A Herr 81
    Alexander Isaksson 1999 BK Rapid 51 Diplom A Herr 104
    Samer Tabal 1999 Hammarby IF Boxning 51 Diplom A Herr 50
Josef Krayem 1999 IF Göteborgs Team Box 54 Diplom A Herr 0
    Erik Johansson 1998 Morgongåva BK 57 Diplom A Herr 2
    Goran Azizi 1998 Eskilstuna BK 57 Diplom A Herr 68
    Eric Nordn 1999 Hammarby IF Boxning 60 Diplom A Herr 48
    Ajat Sabitov 1999 Djurgårdens IF 60 Diplom A Herr 18
    Ismail Kurt 1999 Örebro BK 60 Diplom A Herr 161
    Daniel Backman 1998 Morgongåva BK 60 Diplom A Herr 147
    Allex Rydin 1998 Örebro BK 60 Diplom A Herr 86
    Salaheidin Semmo 0502 IF Göteborgs Team Box 60 Diplom A Herr 52
William Hartzell 1998 Djurgårdens IF 66 Diplom A Herr 0
Khali Fali 1998 Bergsjöns BK 66 Diplom A Herr 0
    Albin Erlander 1998 Djurgårdens IF 70 Diplom A Herr 89
Kai Newing 2001 Swale Gloves, England 70 Diplom A Herr 0
    William Gustafsson 1999 Eskilstuna BK 70 Diplom A Herr 34
    Jakob Eriksmark 1998 Morgongåva BK 70 Diplom A Herr 130
    Oskar Sihlén 1998 IF Linnea 70 Diplom A Herr 155
Linus Helge 1998 Örebro BK 70 Diplom A Herr 0
Lucas Alexandersson 1998 Angered BC 86+ Diplom A Herr 0
    Hampus Broman 2001 BS Tor 36 Diplom B Herr 22
    Erduvan Berisha 2000 Säters BK 36 Diplom B Herr 40
Mattias Perez 2000 Djurgårdens IF 36 Diplom B Herr 0
    Jashid Sarbani 2000 BK Rapid 36 Diplom B Herr 21
    Svante Qvannerstedt 2001 IF Linnea 42 Diplom B Herr 66
    benjamin ryttersson 2000 Hallstahammar KF 42 Diplom B Herr 58
    Emil Andersson 2000 Hallstahammar KF 42 Diplom B Herr 35
    Moltas Lundström 2000 IF Linnea 42 Diplom B Herr 24
    Monir Alasadi 2000 Visby BK 51 Diplom B Herr 97
    Hugo Pettersson 2000 Mjlby Boxing Team IF 51 Diplom B Herr 3
Linus Jacobsson 2000 BK Tiger 51 Diplom B Herr 0
Alexander Fredriksson 2003 Morgongåva BK 28 Diplom C Herr 0
Amie Ramstedt 1980 Hisingens BK 48 Senior A Dam 0
Malena Hede 1985 Morgongåva BK 69 Senior A Dam 0
Emilia Lindholm 1992 Bro IK 64 Senior B Dam 0
    Linda Gustafsson 1991 Mjlby Boxing Team IF 54 Senior C Dam 42
    Sara Björk 1990 Guldstadens BK 54 Senior C Dam 51
    Sandra Bergenstrle 1989 Tierps BK 54 Senior C Dam 119
    Jannie Lehman 1983 Upsala IF 64 Senior C Dam 159
    Tina Eliasson 1986 Mjlby Boxing Team IF 64 Senior C Dam 123
    Emma Johansson 1992 Mjlby Boxing Team IF 69 Senior C Dam 134
    Angelica Fält 1989 Guldstadens BK 69 Senior C Dam 116
Ella Carlsson 1997 Hisingens BK 57 Ungdom B Dam 0
    Johanna Tamasi 1996 Eskilstuna BK 60 Ungdom B Dam 64
    Mathilda Willner 1997 Tärnsjö BK 60 Ungdom B Dam 67
Frida Hellqvist-Löllke 1998 IF Linnea 60 Diplom A Dam 0
Josef Krayem 2000 IF Göteborgs Team Box 40 Diplom B Dam 0
    Emilia Filling 2002 BK Rapid 44 Diplom B Dam 59
    Amanda Lundström 1998 IF Linnea 44 Diplom B Dam 102
 
 
Copyright©2020 Anders Hedlund anders@boxingeventservice.com +46 70 7785090