logga in Select Language
Start
Tävlingar
Boxare
Domare
Klubbar
>
Boxare Domare Matchlista Stegar Tävlingsplan  
<<< tillbaka
Svenska Mästerskapen 5-8/12 2019  
Anmäla
Sista anmälningsdag var 2019-12-05
 
Info
> Klassindelning
> Inbjudan
> Klubbranking
 
Utskrifter
> Anmälda
> Invägda
Antal boxare: 149
  Förnamn Efternamn Född Klubb Vikt Kategori Klass Kön Lott
    Ismal Adian 1993 BK Kelly 52 Senior A Herr 127
    Ali Resai 1994 Haninge BK 52 Senior A Herr 134
    Hafiz Merzai 2000 Kristianstads BK 56 Senior A Herr 54
Manzoor Ashna 1999 Gripen BK 56 Senior A Herr 0
    Alvin Warukaga 2000 BK30 Motala 56 Senior A Herr 141
    Hasrat Asatryan 2000 Guldstadens BK 56 Senior A Herr 109
    Erduan Berisha 2000 KFUM Linköping 56 Senior A Herr 104
    Arsalan Dastparvar 1997 Narva BK 56 Senior A Herr 55
    Nebil Ibrahim 2000 Upsala IF 60 Senior A Herr 1
    Biniam Tesfagabr 1992 Eskilstuna BK 60 Senior A Herr 30
    Mokhtar Ali Sakhizadha 1999 Sundsvalls BK 60 Senior A Herr 25
    Muhammad Ali 2000 BK Viljan 60 Senior A Herr 3
    Seyd Hassan Hosseini 1999 Örebro BK 60 Senior A Herr 20
    Mohammed Omar Sultani 1999 Härnö BK 60 Senior A Herr 2
    Paolo Magui 1997 BK Ringen 60 Senior A Herr 5
    Sherinagha Sadat 1998 Redbergslids BK 60 Senior A Herr 4
    Yousef Adou 1997 Redbergslids BK 64 Senior A Herr 1
    Omar Massi 1996 Djurgårdens IF 64 Senior A Herr 3
    Milad Mazdak 1996 BK Ringen 64 Senior A Herr 2
    Emil Harrysson 1996 BK Falken 64 Senior A Herr 4
    Hilal Saleh 1996 Redbergslids BK 64 Senior A Herr 117
    Robin Wesström 1988 BK Falken 64 Senior A Herr 140
    Ali Aga Zamani 1999 Örebro BK 64 Senior A Herr 116
    Sam Rahimy 1999 Majorna BK 69 Senior A Herr 17
    Markus Lövberg 1999 KFUM Fight Zone 69 Senior A Herr 15
    Ali Amanullah Yousufi 1999 Hammarby IF Boxning 69 Senior A Herr 16
    John Jeppsson Rudell 1997 Majorna BK 69 Senior A Herr 14
    Adel Belalia 1998 Djurgårdens IF 69 Senior A Herr 24
    Adolpe Sylva 1993 Halmstad BS 69 Senior A Herr 4
    Billy Lilljeqvist 1999 Bulldog Training Center 69 Senior A Herr 3
    Yousef Kalash 1999 Guldstadens BK 69 Senior A Herr 23
    Ewaz Khalili 1998 Tensta BK 75 Senior A Herr 30
    Moltas Lundström 2000 IF Linnea 75 Senior A Herr 58
    Erik Mendoza 1994 Djurgårdens IF 75 Senior A Herr 46
    Noor Yacko 1999 BK Köping 75 Senior A Herr 90
    Sad Krkic 1999 Halmstad BS 75 Senior A Herr 31
    Gustav Dahlström 2000 Eskilstuna BK 75 Senior A Herr 29
    Liridon Nuha 1993 Hammarby IF Boxning 81 Senior A Herr 2
    Adam Belalia 1998 Djurgårdens IF 81 Senior A Herr 27
    Constantino Nanga 1996 Hammarby IF Boxning 81 Senior A Herr 3
    Viktor Olsson 1999 BK Falken 81 Senior A Herr 4
    Max Englund 2000 IFK Umeå 81 Senior A Herr 1
Alexandar Djurdjulov 1990 Föreningen Redline 81 Senior A Herr 0
    William Skoglund 1990 Djurgårdens IF 91 Senior A Herr 63
    Alexander Bwambale 1997 Djurgårdens IF 91 Senior A Herr 1
    Genti Morina 1998 KFUM Fight Zone 91 Senior A Herr 62
    Sakis Giotitsas 1989 AIK Boxningsförening 91+ Senior A Herr 33
    Nermin Hajdarpasic 1993 BK Rapid 91+ Senior A Herr 34
    Kevin Jrlinge 1996 BK Kelly 91+ Senior A Herr 91
    Goran Babic 1991 Djurgårdens IF 91+ Senior A Herr 35
    Noah Nordby 2002 Kalmar BK 56 Junior A Herr 3
    Abel Michael 2002 Upsala IF 56 Junior A Herr 5
    Muzammil Akbari 2001 IF Linnea 56 Junior A Herr 2
    Daniyal Syed 2001 Föreningen Redline 56 Junior A Herr 4
    Alan Zangana 2002 Hammarby IF Boxning 56 Junior A Herr 1
    Timor Hassani 2001 Morgongåva BK 60 Junior A Herr 1
    Kevin Scott 2002 Upsala IF 60 Junior A Herr 45
    Danial Arshad 2002 Djurgårdens IF 60 Junior A Herr 44
    Hampus Broman 2001 BS Tor 64 Junior A Herr 69
    Ibrahim Bakhtiari 2001 Hammarby IF Boxning 64 Junior A Herr 70
    Mohamed Zaka 2002 Redbergslids BK 69 Junior A Herr 4
    Nassir Elvaz 2001 Guldstadens BK 69 Junior A Herr 108
    Alexander Aidan 2001 Haninge BK 69 Junior A Herr 3
    Peter Ahlberg 2001 Skoftebyns AIS 69 Junior A Herr 1
    Aiden De Aravjo 2002 Haninge BK 69 Junior A Herr 5
    Zander Bergsten 2001 BK Ringen 69 Junior A Herr 6
Angelo Asmar 2002 Djurgårdens IF 69 Junior A Herr 0
    Joel Jonsson 2001 Eskilstuna BK 69 Junior A Herr 2
    Mujtaba Hasani 2002 IFK Umeå 69 Junior A Herr 7
    Sam Svensson 2002 BK Revansch 75 Junior A Herr 1
    Jama Abdullahi 2001 Helge IF Boxning 75 Junior A Herr 16
    Majd Alsafadi 2001 Hammarby IF Boxning 75 Junior A Herr 120
    Fahd Ali Hussein 2002 Djurgårdens IF 75 Junior A Herr 2
    David Olsson 2001 BK Falken 81 Junior A Herr 33
    Mohammed Hannoun 2001 Upsala IF 81 Junior A Herr 34
    Adam Ben Naceur 2002 Haninge BK 91 Junior A Herr 5
    Ahmed Inegi 2001 Helge IF Boxning 91 Junior A Herr 6
Feliphe Guzman 2002 Föreningen Redline 64 Junior B Herr 0
    Melvin Zakholi 2004 Örebro BK 50 Ungdom A Herr 133
    Otman Alkaisi 2004 BK Köping 50 Ungdom A Herr 119
    Samuel Veysi 2003 Haninge BK 52 Ungdom A Herr 37
    Melvin Yenioglu 2003 BK Rapid 52 Ungdom A Herr 36
    Denis Nikandrov 2004 KFUM Linköping 57 Ungdom A Herr 6
    Godin Heo 2004 Arboga Boxningsklubb 57 Ungdom A Herr 2
    Marco Alärd 2003 Skoftebyns AIS 57 Ungdom A Herr 4
    Robin Lodin 2004 Sundsvalls BK 57 Ungdom A Herr 5
Gigi Zardiasbrilis 2003 Antares BK 57 Ungdom A Herr 0
    Kevin Bohm 2003 Morgongåva BK 57 Ungdom A Herr 1
    Hugo Nilsson 2004 Sundsvalls BK 57 Ungdom A Herr 7
    Leon Kalyun 2003 Majorna BK 57 Ungdom A Herr 3
    Alireza Yaghoubi 2004 Arboga Boxningsklubb 60 Ungdom A Herr 131
    Hadi Hadrous 2003 Malmö BK 60 Ungdom A Herr 5
    Alexander Fredriksson 2003 Morgongåva BK 60 Ungdom A Herr 130
    Tony Hansson 2003 BK Masen 60 Ungdom A Herr 37
    Morad Ghulami 2004 Upsala IF 63 Ungdom A Herr 133
    Noel Gabor 2003 Ystads SK 63 Ungdom A Herr 3
    Zinoviy Dragan 2004 Majorna BK 63 Ungdom A Herr 1
    Rashed Alnozemi 2003 Arboga Boxningsklubb 63 Ungdom A Herr 101
    Jonathan Johnsson 2004 Eskilstuna BK 63 Ungdom A Herr 2
    Elias Nasi 2003 I 19 IF 63 Ungdom A Herr 132
Zubin Rashidi 2003 BK Värend 63 Ungdom A Herr 0
    Melker Nero 2004 Kristianstads BK 66 Ungdom A Herr 48
    Omar Qachar 2003 NBK Akilles 66 Ungdom A Herr 47
    Gustav Brännström 2004 Sundsvalls BK 70 Ungdom A Herr 4
    Emanuel Ryttersson 2003 Hallstahammar KF 70 Ungdom A Herr 2
    Whilliam Striger 2003 Hammarby IF Boxning 70 Ungdom A Herr 3
    Sebastian Johansson 2003 Djurgårdens IF 70 Ungdom A Herr 5
    Jecky Brandin 2003 BK Rapid 70 Ungdom A Herr 1
    Ali Smesem 2003 Hisingens BK 75 Ungdom A Herr 25
    Eddie Djärv 2003 Narva BK 75 Ungdom A Herr 26
Genadi Gusharashvili 2003 Haninge BK 80 Ungdom A Herr 0
Sadri Tarlamishi 2003 Hisingens BK 80+ Ungdom A Herr 0
    Linn Sandström 1991 IF Linnea 51 Senior A Dam 88
    Tove Lundberg 1993 IFK Umeå 51 Senior A Dam 72
    Kateryna Pryshliak 1995 Narva BK 51 Senior A Dam 1
Mariia Bohutska 1994 Eternity IF 51 Senior A Dam 0
    Atosa Lashgan 1988 KFUM Fight Zone 51 Senior A Dam 2
    Sandra Attermo 1984 Djurgårdens IF 54 Senior A Dam 50
    Sara Svensson 1984 Skurups Kick o Boxningsklubb 54 Senior A Dam 51
    Katrin Mohebbi 1991 Narva BK 57 Senior A Dam 99
    Helena Envall 1992 IF Linnea 57 Senior A Dam 1
    Stephanie Thour 1998 Växjö BK 57 Senior A Dam 100
    Jenny Lundberg 1992 Narva BK 60 Senior A Dam 23
    Agnes Alexiusson 1996 Värnamo BK 60 Senior A Dam 84
    Elise Saulescu 2000 BK Swing 64 Senior A Dam 24
    Rinna De Silva 1983 Örebro BK 64 Senior A Dam 25
    Marianne Ahlborg 1991 Angered BC 69 Senior A Dam 126
    Erika Edblom 1993 Djurgårdens IF 69 Senior A Dam 78
    Anna Lindqvist 1994 KFUM Fight Zone 69 Senior A Dam 2
    Malena Hede 1985 Morgongåva BK 69 Senior A Dam 1
Love Holgersson 1993 BK Swing 75 Senior A Dam 0
    Zahra Rahimi 2001 Värnamo BK 54 Junior A Dam 121
    Wida Chewali 2002 Djurgårdens IF 54 Junior A Dam 120
    Kamila Östlund 2002 Haninge BK 54 Junior A Dam 19
    Emma Olsson 2002 BK Revansch 57 Junior A Dam 96
    Nazanin Rahimi 2001 Värnamo BK 57 Junior A Dam 12
    Thelma Sagerfeldt-Eskilsson 2002 BK Viljan 57 Junior A Dam 95
Leona Surup 2002 NBK Akilles 57 Junior A Dam 0
    Rebecca Ljunglöf 2002 Sundsvalls BK 75 Junior A Dam 96
    Ellinore Lövgren Hallin 2002 BK Tiger 75 Junior A Dam 79
    Tova Porseby 2003 Guldstadens BK 54 Ungdom A Dam 13
    Cajsa Rydberg 2003 Gripen BK 54 Ungdom A Dam 56
    Zhera Milli 2003 BK Masen 57 Ungdom A Dam 124
    Sipel Duna 2004 Nässjö BK 57 Ungdom A Dam 123
    Ebba Stahlberg 2003 NBK Akilles 57 Ungdom A Dam 67
    Lucin Surup 2004 NBK Akilles 60 Ungdom A Dam 104
    Ajlina Bucaliu 2003 Majorna BK 60 Ungdom A Dam 63
    Natalie Özgun 2004 BK Rapid 60 Ungdom A Dam 46
Vera Person Donkersloot 2003 IF Linnea 66 Ungdom A Dam 0
 
 
Copyright©2018 Anders Hedlund anders@boxingeventservice.com +46 70 7785090