logga in Select Language
Start
Tävlingar
Boxare
Domare
Klubbar
>
Boxare Domare Matchlista Stegar Tävlingsplan  
<<< tillbaka
Stockholm Diplombox Open 10-10/2 2018  
Anmäla
Sista anmälningsdag var 2018-02-08
 
Info
> Klassindelning
> Inbjudan
> Klubbranking
 
Utskrifter
> Anmälda
> Invägda
Antal boxare: 45
  Förnamn Efternamn Född Klubb Vikt Kategori Klass Kön Lott
Hamed Hemat 1998 Gripen BK 69 Senior C Herr 0
    Zhovlonbek Yuldashev 2004 Haninge BK 40 Diplom A Herr 41
    Nicklas Tårnes Stavnes 2004 B 30, Norway 40 Diplom A Herr 3
Noe Gahlin 2004 IF Linnea 42 Diplom A Herr 0
Qies Abd Aalaal 2004 Haninge BK 42 Diplom A Herr 0
Antonio Karlsson 2003 Hammarby IF Boxning 42 Diplom A Herr 0
    Hugo Sternberg 2006 IF Linnea 44 Diplom A Herr 31
    Jonatan Boum 2004 Haninge BK 44 Diplom A Herr 10
    Elvin Belizaka 2005 Hammarby IF Boxning 57 Diplom A Herr 20
    Denis Nikandrov 2004 Haninge BK 57 Diplom A Herr 23
    Antonio Biasi 2005 Haninge BK 57 Diplom A Herr 39
    Felix Andersson 2003 NBK Akilles 60 Diplom A Herr 33
    Abdurakhimor Abdurahmun 2004 Kista Sports Club Boxning 60 Diplom A Herr 27
    Marcel Schazewich 2004 Hammarby IF Boxning 60 Diplom A Herr 18
    Morad Ghulami 2004 Upsala IF 60 Diplom A Herr 37
Valerij Vasquez 2003 Narva BK 63 Diplom A Herr 0
Felix Lindström 2004 IF Linnea 63 Diplom A Herr 0
    Gabriel Yousef 2005 NBK Akilles 66 Diplom A Herr 22
    Aiden De Araüjo Kerry 2003 Haninge BK 66 Diplom A Herr 34
    Aron Frödin 2003 Narva BK 75 Diplom A Herr 5
    Dennis Bøe Dahl 2004 B 30, Norway 75 Diplom A Herr 30
    Thayo De Lange 2003 Haninge BK 75 Diplom A Herr 21
    Kamron Erkinboev 2003 Haninge BK 75 Diplom A Herr 4
    Said Mamergov 2006 Haninge BK 34 Diplom B Herr 28
    Ezra Tesfaghi 2007 Djurgårdens IF 34 Diplom B Herr 13
    Jazan Oukla 2006 Upsala IF 34 Diplom B Herr 38
    Ralf Kahn 2006 Djurgårdens IF 38 Diplom B Herr 14
    Jamie Bronks 2006 IF Linnea 38 Diplom B Herr 43
    Mansor Mamergov 2005 Haninge BK 38 Diplom B Herr 25
    Viktor Klöver 2005 Gripen BK 42 Diplom B Herr 15
    Vilmer Kopreitan 2006 B 30, Norway 42 Diplom B Herr 8
Kevin Hagström 2005 IF Linnea 44 Diplom B Herr 0
    Kristiab Yousef 2007 NBK Akilles 46 Diplom B Herr 9
    Ardawan Rashid 2005 Tensta BK 46 Diplom B Herr 26
Theodore Grenmark 2007 Upsala IF 28 Diplom C Herr 0
    Maga Osmanov 2008 Haninge BK 46 Diplom C Herr 44
    Maximilliam Nygård 2007 IF Linnea 46 Diplom C Herr 24
Hanna Kukavica 2004 Djurgårdens IF 48 Diplom A Dam 0
Cajsa Rydberg 2003 Gripen BK 50 Diplom A Dam 0
    Ebba Stahlberg 2003 NBK Akilles 60 Diplom A Dam 40
    Signe Lindfors 2004 IF Linnea 60 Diplom A Dam 7
Lucin Sürüp 2004 NBK Akilles 60 Diplom A Dam 0
Sunniva Hofstad 2004 B 30, Norway 63 Diplom A Dam 0
    SAGA STORM 2005 Tifa BC 60 Diplom B Dam 32
    Alexia Sürüp 2006 NBK Akilles 60 Diplom B Dam 17
 
 
Copyright©2018 Anders Hedlund anders@boxingeventservice.com +46 70 7785090