logga in Select Language
Start
Tävlingar
Boxare
Domare
Klubbar
>
Boxare Domare Matchlista      
<<< tillbaka
Sport Go 2 22-22/9 2018  
Anmäla
Sista anmälningsdag var 2018-09-15
 
Info
> Inbjudan
 
Utskrifter
> Anmälda
> Invägda
Antal boxare: 89
  Förnamn Efternamn Född Klubb Vikt Kategori Klass Kön
Muhammad Qahir Qasimi 1999 Redbergslids BK 56 Senior A Herr
Osman N`tuve 1987 Skövde BC 64 Senior A Herr
Yousef Adou 1997 Redbergslids BK 64 Senior A Herr
Majtaba Hasanzadeh 1985 BK Trim 64 Senior A Herr
Hilal Saleh 1996 Bulldog Training Center 64 Senior A Herr
Milad Mazdak 1996 Tifa BC 64 Senior A Herr
Toni Nohra 1988 Vänersborgs BK 69 Senior A Herr
Mohammad Ali Asghan 1999 BK Värend 75 Senior A Herr
Amir Smesem 1988 Hisingens BK 75 Senior A Herr
Ahmed Smesem 1993 Hisingens BK 91 Senior A Herr
Zvonimir Kralj 1992 Redbergslids BK 91+ Senior A Herr
Tor Bergqvist Jarra 1993 Redbergslids BK 60 Senior B Herr
Hussein Soltani 1999 BK Rapid 64 Senior B Herr
John Jeppsson Rudell 1997 Majorna BK 69 Senior B Herr
Sori Azad 2000 BK Rapid 69 Senior B Herr
Karl Johansson 1993 Viktorija BK - Falköping 81 Senior B Herr
Mikael Honka 1989 Hisingens BK 91 Senior B Herr
Saifulla Khan 1999 Skövde BC 60 Senior C Herr
Sherinagha Sadat 1998 Redbergslids BK 60 Senior C Herr
Anwari Jawid 1995 Viktorija BK - Falköping 60 Senior C Herr
Alibaba Nazany 1999 Uddevalla BK 64 Senior C Herr
Anton Lundqvist 1998 Majorna BK 64 Senior C Herr
Marcus Thornberg 1999 BK Trim 69 Senior C Herr
Dino Negasi 1996 Redbergslids BK 69 Senior C Herr
Ali Al-Abd 1994 Mjölby Boxing Team IF 69 Senior C Herr
Correa Robinsson 1996 Grizzly BK 75 Senior C Herr
Kossein Mirzai 1999 BK Värend 75 Senior C Herr
Alexander Aiello 1987 Majorna BK 75 Senior C Herr
Anton Ullman 1997 Skövde BC 75 Senior C Herr
Christian Karlsson 1991 Bulldog Training Center 75 Senior C Herr
Yarin Imanpour 1999 Redbergslids BK 75 Senior C Herr
Philip Indos 1996 BK Värend 81 Senior C Herr
Ali Yahya 1998 BK Rapid 91+ Senior C Herr
Morteza Hassami 2001 Tifa BC 60 Junior A Herr
Peter Ahlberg 2001 Skoftebyns AIS 64 Junior A Herr
Majd Alsafad 2001 Tifa BC 75 Junior A Herr
Hojatullah Rahmani 2000 Majorna BK 69 Junior B Herr
Said Moradi 2001 Skene Atletklubb 52 Junior C Herr
Philip Rappana 2000 Skene Atletklubb 64 Junior C Herr
Lukas Lönn 2001 Mjölby Boxing Team IF 64 Junior C Herr
Daniel Leskovar 2000 Redbergslids BK 75 Junior C Herr
Leonardo Asgarimotlagh 2000 Redbergslids BK 91 Junior C Herr
Aryan Zozan 2001 BK Rapid 91 Junior C Herr
Haron Ahmadi 2003 Skoftebyns AIS 63 Ungdom A Herr
Zubin Rashidi 2003 BK Värend 63 Ungdom A Herr
Melvin Yenioglu 2003 BK Rapid 46 Ungdom B Herr
William Johannson 2003 Viktorija BK - Falköping 50 Ungdom B Herr
Leon Kalyun 2003 Angered BC 52 Ungdom B Herr
Marco Alärd 2003 Skoftebyns AIS 57 Ungdom B Herr
Victor Lövenberg 2003 Hisingens BK 66 Ungdom B Herr
Mohamed Zaka 2002 Hisingens BK 66 Ungdom B Herr
Ali Smesem 2003 Hisingens BK 75 Ungdom B Herr
Edward Kyrkander 2003 Viktorija BK - Falköping 75 Ungdom B Herr
Nenad Lukic 2003 Viktorija BK - Falköping 80 Ungdom B Herr
Maksym Abdi 2002 Skövde BC 80+ Ungdom B Herr
Sadri Tarlamishi 2003 Hisingens BK 80+ Ungdom B Herr
Kamill Ibragimov 2004 Skene Atletklubb 52 Diplom A Herr
Malak Mallouh 2004 IK Ymer 54 Diplom A Herr
Pooya Khodadi 2004 Angered BC 54 Diplom A Herr
Zayd Karim Ali 2004 East Idrottsförening Norrköping 57 Diplom A Herr
Erik Towmasjan 2003 IK Ymer 57 Diplom A Herr
Carl Ridde 2004 BK Trim 60 Diplom A Herr
Zinoviy Dragan 2004 Angered BC 60 Diplom A Herr
Johan Fredriksson 2003 Skene Atletklubb 63 Diplom A Herr
Oscar Friden Swanson 2003 IK Ymer 70 Diplom A Herr
Tommy Phan 2005 IK Ymer 36 Diplom B Herr
Anton Stolfi 2005 Hisingens BK 40 Diplom B Herr
JJ Frisk 2006 BK Trim 48 Diplom B Herr
Felix Sterjovski 2006 Skene Atletklubb 54 Diplom B Herr
Leon Nilsson Garcia 2005 Angered BC 54 Diplom B Herr
Luca Stolfi 2007 Hisingens BK 48 Diplom C Herr
Stephanie Thour 1998 BK Värend 60 Senior A Dam
Linda Larsson 1997 IK Ymer 64 Senior A Dam
Ida Bogren 1987 BK Revansch 57 Senior B Dam
Cornelia Holm 1988 Majorna BK 64 Senior B Dam
Michaela Lindfors 1999 Viktorija BK - Falköping 69 Senior B Dam
Senait Habom 1995 Majorna BK 54 Senior C Dam
Ronja Gröndahl 1999 Redbergslids BK 57 Senior C Dam
Hatica Vrbanjac 1984 BK Berget 60 Senior C Dam
Agnes Jacobsson 1997 East Idrottsförening Norrköping 60 Senior C Dam
Jeanette Svensson 1990 Skene Atletklubb 60 Senior C Dam
Michaela Grönlund 1995 Hisingens BK 64 Senior C Dam
Clara Cumming 1999 East Idrottsförening Norrköping 69 Senior C Dam
Linnea Johansson 1996 BK Trim 81 Senior C Dam
Erica Martinsson 1987 Bulldog Training Center 81 Senior C Dam
Johanna Hohenstein 2000 IK Ymer 54 Junior C Dam
Emma Olsson 2002 BK Revansch 57 Ungdom A Dam
Liv Hökerud 2003 Halmstads AIS 54 Ungdom B Dam
SAGA STORM 2005 Viktorija BK - Falköping 60 Diplom B Dam
 
 
Copyright©2018 Anders Hedlund anders@boxingeventservice.com +46 70 7785090