logga in Select Language
Start
Tävlingar
Boxare
Domare
Klubbar
>
Boxare Domare Matchlista Stegar Tävlingsplan  
<<< tillbaka
Skellefteå Box Cup 12-13/10 2019  
Anmäla
Sista anmälningsdag var 2019-10-13
 
Info
> Klassindelning
> Inbjudan
> Klubbranking
 
Utskrifter
> Anmälda
> Invägda
Antal boxare: 84
  Förnamn Efternamn Född Klubb Vikt Kategori Klass Kön Lott
    Simon Enqvist 1995 Timrå BK 56 Senior A Herr 58
    Hasrat Asatryan 2000 Guldstadens BK 56 Senior A Herr 80
    Syed Abdollah Hosseini 1999 Umeå BK 60 Senior A Herr 64
    Mohammed Omar Sultani 1999 Härnö BK 60 Senior A Herr 67
    Mokhtar Ali Sakhizadha 1999 Sundsvalls BK 60 Senior A Herr 2
    Emil Stor 1997 Hallstahammar KF 64 Senior A Herr 76
    Victor Pirogov 1997 Petrozavodsk, Russia 64 Senior A Herr 51
    Yousef Kalash 1999 Guldstadens BK 75 Senior A Herr 10
    Oskar Brunzell 1993 BK Falken 75 Senior A Herr 54
    Alexey Kabonen 1994 Petrozavodsk, Russia 81 Senior A Herr 234
    Viktor Olsson 1999 BK Falken 81 Senior A Herr 14
    Lasse Kourula 2000 Kemin Into, Finland 81 Senior A Herr 13
    Rami Niyazi 1999 BK Älgen 64 Senior B Herr 36
Robin Wesström 1988 BK Falken 64 Senior B Herr 0
    Andreas Harlin 1994 I 19 IF 64 Senior B Herr 12340
    Max Englund 2000 IFK Umeå 81 Senior B Herr 31
    Pavel Klinov 1993 Petrozavodsk, Russia 81 Senior B Herr 5
    Ruben Canas Lindh 1985 BK Älgen 81 Senior B Herr 333
Goran Babic 1991 Djurgårdens IF 91 Senior B Herr 0
Andre Nilsson Sandberg 1992 I 19 IF 91+ Senior B Herr 0
    Aatto Saarijärvi 1996 Kiimingin Nyrkkeilykerho, Finland 56 Senior C Herr 42
    Farhan Yusuf Mohammed 2000 BK Falken 56 Senior C Herr 43
    Ahmadullah Habibi 2000 Guldstadens BK 69 Senior C Herr 74
    Gabriel Kempe 1999 Härnö BK 69 Senior C Herr 18
Vladislav Tsvetov 1995 Umeå BK 75 Senior C Herr 0
    Eliyas Rezai 1998 BK Älgen 81 Senior C Herr 35
    Husseini Abbas 1996 I 19 IF 81 Senior C Herr 12000
    Lionel Steiner 1993 I 19 IF 81 Senior C Herr 16
    Andrej Kulagin 2002 Petrozavodsk, Russia 64 Junior A Herr 61
    Nassir Elvaz 2001 Guldstadens BK 64 Junior A Herr 56
Mujtaba Hasani 2002 IFK Umeå 69 Junior A Herr 0
    John Mattin Sulivani 2001 Umeå BK 69 Junior B Herr 79
    Taito Långström 2002 KemPy, Finland 69 Junior B Herr 26
Ossie Nyström 2002 Guldstadens BK 60 Junior C Herr 0
Jiri Jokisalo 2001 ONS, Finland 81 Junior C Herr 0
    Elias Nasi 2003 I 19 IF 66 Ungdom A Herr 15
    Aleksander Shleev 2003 Petrozavodsk, Russia 66 Ungdom A Herr 200
    Emanuel Ryttersson 2003 Hallstahammar KF 66 Ungdom A Herr 37
    Paavo Mäkipelto 2003 KemPy, Finland 54 Ungdom B Herr 33
    Jere Jokela 2004 Oulun Tarmo, Finland 54 Ungdom B Herr 65
Hugo Nilsson 2004 Sundsvalls BK 57 Ungdom B Herr 0
Robin Lodin 2004 Sundsvalls BK 60 Ungdom B Herr 0
Gustav Brännström 2004 Sundsvalls BK 70 Ungdom B Herr 0
Markus Sliwa 2003 Børsa Boxing Team, Norway 80 Ungdom B Herr 0
    Matias Tirri 2004 Oulun Tarmo, Finland 80+ Ungdom B Herr 52
    Bilal Stanikzai 2003 Guldstadens BK 80+ Ungdom B Herr 22
    Durara Awdishou 2005 Kiimingin Nyrkkeilykerho, Finland 44 Diplom A Herr 4
    Edgar Gustafsson 2004 IFK Umeå 44 Diplom A Herr 21
    Nikita Saharov 2006 Petrozavodsk, Russia 44 Diplom A Herr 32767
    Khalid Zhadahanov 2005 Guldstadens BK 54 Diplom A Herr 45
    lucas lindahl 2005 Umeå BK 54 Diplom A Herr 46
    Noah Vall 2004 IFK Umeå 54 Diplom A Herr 62
    Didrik Christoffersson 2004 IFK Umeå 60 Diplom A Herr 75
    Pate Tolonen 2005 Kajaanin Kuohu, Finland 60 Diplom A Herr 66
    Vihtori Lindström 2006 Umeå BK 60 Diplom A Herr 72
    Aleksi Guzman 2005 Kiimingin Nyrkkeilykerho, Finland 63 Diplom A Herr 8
    Hussain Mohammadi 2007 I 19 IF 63 Diplom A Herr 48
    Adam Tegström 2005 Umeå BK 63 Diplom A Herr 84
    Charlie Ala 2007 Guldstadens BK 40 Diplom B Herr 40
    Jaakko Juusola 2007 Kiimingin Nyrkkeilykerho, Finland 40 Diplom B Herr 59
    Werapat Jorapai 2006 Oulun Tarmo, Finland 46 Diplom B Herr 49
    Rocky Jonsson 2006 Guldstadens BK 46 Diplom B Herr 23
    Kevin Huuska 2006 Guldstadens BK 46 Diplom B Herr 63
    Lauri Bordi 2006 Kiimingin Nyrkkeilykerho, Finland 46 Diplom B Herr 17
    Touko Hakola 2006 KemPy, Finland 54 Diplom B Herr 20
    Lauri Karresmaa 2006 Kajaanin Kuohu, Finland 54 Diplom B Herr 55
    Israr Sofizado 2006 Härnö BK 54 Diplom B Herr 12
    Anders Guzman 2006 Kiimingin Nyrkkeilykerho, Finland 60 Diplom B Herr 6
    Colin Olofsson 2006 Guldstadens BK 60 Diplom B Herr 25
    Jesper Sundqvist 2006 Guldstadens BK 36 Diplom C Herr 39
    Sebastian Autio 2008 Kiimingin Nyrkkeilykerho, Finland 36 Diplom C Herr 53
    Farshad Ahmadi 2009 I 19 IF 36 Diplom C Herr 129
Laura Myllymäki 1994 ONS, Finland 54 Senior A Dam 0
Kristina Kovalainen 1998 Kajaanin Kuohu, Finland 75 Senior A Dam 0
Malena Hede 1985 Morgongåva BK 75 Senior A Dam 0
    Maria Kalinicheva 2004 Petrozavodsk, Russia 54 Ungdom A Dam 71
    Helmii Kamppinen 2003 Kemin Into, Finland 54 Ungdom A Dam 10000
Alexas Kubicki 2003 Carbo Gliwice, Polen 54 Ungdom A Dam 0
    Tova Porseby 2003 Guldstadens BK 54 Ungdom A Dam 30
Vilma Kuusikko 2003 KemPy, Finland 70 Ungdom A Dam 0
Janny Hästbacka 2005 KemPy, Finland 46 Diplom A Dam 0
    Ester Axelsson 2007 Guldstadens BK 54 Diplom B Dam 50
    Agnes Melin 2006 Härnö BK 54 Diplom B Dam 27
    Elena Tyni 2007 KemPy, Finland 54 Diplom B Dam 7
 
 
Copyright©2018 Anders Hedlund anders@boxingeventservice.com +46 70 7785090