logga in Select Language
Start
Tävlingar
Boxare
Domare
Klubbar
>
Boxare Domare Matchlista Stegar Tävlingsplan  
<<< tillbaka
Skellefteå Box Cup 12-13/10 2019  
Anmäla
> Boxare
> Domare
 
Info
> Klassindelning
> Inbjudan
> Klubbranking
 
Utskrifter
> Anmälda
> Invägda
Antal boxare: 34
  Förnamn Efternamn Född Klubb Vikt Kategori Klass Kön Lott
Hasrat Asatryan 2000 Guldstadens BK 56 Senior A Herr 0
Victor Pirogov 1997 Petrozavodsk, Russia 60 Senior A Herr 0
Emil Stor 1997 Hallstahammar KF 64 Senior A Herr 0
Alexey Kabonen 1994 Petrozavodsk, Russia 75 Senior A Herr 0
Pavel Klinov 1993 Petrozavodsk, Russia 81 Senior A Herr 0
Max Englund 2000 IFK Umeå 81 Senior A Herr 0
Yousef Kalash 1999 Guldstadens BK 69 Senior B Herr 0
Goran Babic 1991 Djurgårdens IF 91 Senior B Herr 0
Ahmadullah Habibi 2000 Guldstadens BK 64 Senior C Herr 0
Andrej Kulagin 2002 Petrozavodsk, Russia 64 Junior A Herr 0
Nassir Elvaz 2001 Guldstadens BK 64 Junior A Herr 0
Mujtaba Hasani 2002 IFK Umeå 69 Junior A Herr 0
Ossie Nystrm 2002 Guldstadens BK 60 Junior C Herr 0
Emanuel Ryttersson 2003 Hallstahammar KF 66 Ungdom A Herr 0
Aleksander Shleev 2003 Petrozavodsk, Russia 70 Ungdom A Herr 0
Feysal Osman Aden 2003 Kajaanin Kuohu, Finland 54 Ungdom B Herr 0
Edgar Gustafsson 2004 IFK Umeå 44 Diplom A Herr 0
Khalid Zhadahanov 2005 Guldstadens BK 54 Diplom A Herr 0
Jesper Sundqvist 2006 Guldstadens BK 32 Diplom B Herr 0
Viggo Pettersson 2006 Hallstahammar KF 38 Diplom B Herr 0
Charlie Ala 2007 Guldstadens BK 40 Diplom B Herr 0
Rocky Jonsson 2006 Guldstadens BK 42 Diplom B Herr 0
Nikita Saharov 2006 Petrozavodsk, Russia 42 Diplom B Herr 0
Kevin Huuska 2006 Guldstadens BK 44 Diplom B Herr 0
Ted Nilsson 2006 Guldstadens BK 48 Diplom B Herr 0
Lauri Karresmaa 2006 Kajaanin Kuohu, Finland 54 Diplom B Herr 0
Colin Olofsson 2006 Guldstadens BK 60 Diplom B Herr 0
Alvari Pyykkönen 2006 Kajaanin Kuohu, Finland 66 Diplom B Herr 0
Nermin Krasnici 2008 Hallstahammar KF 54 Diplom C Herr 0
Tove Lundberg 1993 IFK Umeå 48 Senior A Dam 0
Alexas Kubicki 2003 Carbo Gliwice, Polen 50 Ungdom A Dam 0
Maria Kalinicheva 2004 Petrozavodsk, Russia 52 Ungdom A Dam 0
Tova Porseby 2003 Guldstadens BK 52 Ungdom B Dam 0
Ester Axelsson 2007 Guldstadens BK 54 Diplom B Dam 0
 
 
Copyright©2018 Anders Hedlund anders@boxingeventservice.com +46 70 7785090