logga in Select Language
Start
Tävlingar
Boxare
Domare
Klubbar
>
Boxare Domare Matchlista      
<<< tillbaka
RBK Klubbtävling 26-26/1 2020  
Anmäla
Sista anmälningsdag var 2020-01-25
 
Info
> Inbjudan
 
Utskrifter
> Anmälda
> Invägda
Antal boxare: 127
  Förnamn Efternamn Född Klubb Vikt Kategori Klass Kön
Gros Lopez 2000 Ale Boxningsklubb 49 Senior A Herr
Reza Qalandari 2001 BK Puma 52 Senior A Herr
Hafiz Merzai 2000 Kristianstads BK 56 Senior A Herr
Moltas Lundström 2000 IF Linnea 60 Senior A Herr
Sherinagha Sadat 1998 Redbergslids BK 60 Senior A Herr
Muhammad Ali 2000 BK Viljan 60 Senior A Herr
Hilal Saleh 1996 Redbergslids BK 64 Senior A Herr
Peter Ahlberg 2001 Skoftebyns AIS 64 Senior A Herr
Yousef Adou 1997 Redbergslids BK 69 Senior A Herr
Markus Lövberg 1999 KFUM Fight Zone 69 Senior A Herr
Adolpe Sylva 1993 Halmstad BS 69 Senior A Herr
Ajet Jusufi 1998 KFUM Fight Zone 75 Senior A Herr
Genti Morina 1998 KFUM Fight Zone 91 Senior A Herr
Goran Babic 1991 Djurgårdens IF 91 Senior A Herr
Iman Aghapoor 1993 Punch Out BC 91 Senior A Herr
Samir Himid 2001 Botkyrka BK 91+ Senior A Herr
Tor Bergqvist Jarra 1993 Redbergslids BK 60 Senior B Herr
Omid Abasi 2000 BK30 Motala 60 Senior B Herr
Mustafa Safari 1999 Team Ljungby Box IF 64 Senior B Herr
Mustafa Rezaie 2000 BK 1925 Karlstad 64 Senior B Herr
Alibaba Nazany 1999 Uddevalla BK 64 Senior B Herr
Vukasin Velickovic 1996 Redbergslids BK 64 Senior B Herr
Kamkian Djiminger 1998 Skene Atletklubb 75 Senior B Herr
Correa Robinsson 1996 IK Ymer 75 Senior B Herr
Heidar Amiri 1999 BK30 Motala 75 Senior B Herr
Daniel Leskovar 2000 Redbergslids BK 75 Senior B Herr
Ahmad Amiri 1998 Helsingborgs BK 56 Senior C Herr
Adam Ben Naceur 2002 Haninge BK 60 Senior C Herr
Moner Anwari 1999 BK Revansch 60 Senior C Herr
Mohammed joma Musavi 1999 Kungshamns BK 64 Senior C Herr
Shaub Ahmed 1999 IK Ymer 64 Senior C Herr
Leo Kadiric 1999 Redbergslids BK 64 Senior C Herr
Nawruzali Heydari 1999 Kungshamns BK 69 Senior C Herr
Dino Negasi 1996 Redbergslids BK 69 Senior C Herr
Teo Onijada 2000 Kungshamns BK 75 Senior C Herr
Jonas Abov El Neas 1996 KFUM Fight Zone 75 Senior C Herr
Noah Kihlgren 2000 Helsingborgs BK 75 Senior C Herr
Rasmus Clemmensen 1997 Hillerød Sports Klub, Denmark 75 Senior C Herr
Hussein Abdalredha 1999 Majorna BK 75 Senior C Herr
Sami Fakhro 2001 Helsingborgs BK 81 Senior C Herr
Sebastian Lundahl 1998 Eternity IF 81 Senior C Herr
Ismar Mukovic 2001 Helsingborgs BK 91 Senior C Herr
Alliyev Fachiaddin 2000 Punch Out BC 91 Senior C Herr
Leonardo Asgarimotlagh 2000 Redbergslids BK 91 Senior C Herr
Tim Civizovic 2000 Grizzly BK 91+ Senior C Herr
Abdul Racak Al Alloush 2001 Tifa BC 91+ Senior C Herr
Sam Svensson 2002 BK Revansch 75 Junior A Herr
Ali Smesem 2003 Hisingens BK 75 Junior A Herr
Sadri Tarlamishi 2003 Hisingens BK 91+ Junior A Herr
Mohamed Zaka 2002 Redbergslids BK 69 Junior B Herr
Lorans Rasol 2002 IK Ymer 69 Junior B Herr
Genadi Gusharashvili 2003 Haninge BK 69 Junior B Herr
Mathias Rainer 2003 Hillerød Sports Klub, Denmark 69 Junior B Herr
Lukas Luukkonen Larsson 2002 Grizzly BK 60 Junior C Herr
Ramez Afzali 2002 Redbergslids BK 60 Junior C Herr
Nardin Hassan 2002 Bulldog Training Center 64 Junior C Herr
Alwas Amiri 2002 BK Revansch 64 Junior C Herr
Mohammed Al-achihal 2002 Redbergslids BK 69 Junior C Herr
Felix Ryrstedt 2002 Kristianstads BK 69 Junior C Herr
Oliver Johanna 2002 Grizzly BK 69 Junior C Herr
Hassan Can Zengin 2003 Redbergslids BK 81 Junior C Herr
Ardi Hajra 2002 Skoftebyns AIS 81 Junior C Herr
Jacob Jønsson 2005 Hillerød Sports Klub, Denmark 52 Ungdom B Herr
Alexander Strm 2004 Redbergslids BK 57 Ungdom B Herr
Noradiin Dhoore 2005 Hisingens BK 57 Ungdom B Herr
Nadeern Naziry 2004 BK Revansch 57 Ungdom B Herr
Alfred Thoren 2004 BK Revansch 60 Ungdom B Herr
Naged Bultros 2004 Skoftebyns AIS 66 Ungdom B Herr
Julius Gumuliauskas 2004 Kungshamns BK 70 Ungdom B Herr
Ammar Smesem 2005 Hisingens BK 70 Ungdom B Herr
Neo Vis Jamegar 2005 BK Dalen 28 Diplom A Herr
Ali Zenoozi 2005 BK Kungälv 28 Diplom A Herr
Anton Stolfi 2005 Hisingens BK 28 Diplom A Herr
Hassan AlSaidan 2005 Angered BC 28 Diplom A Herr
Ali Najam 2005 Angered BC 28 Diplom A Herr
Andon Ognev 2006 Frölunda BK 32 Diplom A Herr
Said Mamergov 2006 Haninge BK 34 Diplom A Herr
Teo Perlman 2007 BK Berget 38 Diplom A Herr
Uno Enerskog Ottosson 2005 IF Linnea 38 Diplom A Herr
Melvin Svensson 2006 IF Linnea 38 Diplom A Herr
Edin Noyan 2005 IF Linnea 42 Diplom A Herr
Harun Osman 2005 Angered BC 42 Diplom A Herr
Talal Kadir 2006 Angered BC 42 Diplom A Herr
Tommy Phan 2005 IK Ymer 44 Diplom A Herr
Joshua Muyinda 2006 Redbergslids BK 44 Diplom A Herr
Simon Khajeh 2006 Skoftebyns AIS 48 Diplom A Herr
Mohammad Anwari 2005 Redbergslids BK 48 Diplom A Herr
Jamie Bronks 2006 IF Linnea 48 Diplom A Herr
ludvig Apelqist 2005 IK Ymer 50 Diplom A Herr
Marcus Talani 2006 Angered BC 50 Diplom A Herr
Andriy Khochaba 2006 Redbergslids BK 50 Diplom A Herr
Dino Alic 2005 Redbergslids BK 54 Diplom A Herr
Aland Shanani 2005 Angered BC 54 Diplom A Herr
Lucas Ankarberg Berggren 2005 Redbergslids BK 57 Diplom A Herr
Arion Kahrimani 2006 Halmstad BS 60 Diplom A Herr
Olle G Holmlid 2005 Majorna BK 60 Diplom A Herr
Khoder Babayigit 2005 Angered BC 60 Diplom A Herr
Joshua Mutto 2005 Angered BC 63 Diplom A Herr
Omer Erovic 2005 IK Ymer 63 Diplom A Herr
Luka Kordic 2005 IK Ymer 66 Diplom A Herr
Naleye Ali abdi 2005 Hisingens BK 66 Diplom A Herr
Prince Mody Nangemo 2006 Redbergslids BK 70 Diplom A Herr
Leon Nilsson Garcia 2005 Angered BC 75 Diplom A Herr
Kdader Babayigit 2005 Angered BC 86+ Diplom A Herr
Kevin Hagström 2005 IF Linnea 86+ Diplom A Herr
Carlos Istifo 2008 Angered BC 36 Diplom B Herr
Edvin Amlöv 2007 Redbergslids BK 38 Diplom B Herr
Mir Wais 2008 Majorna BK 38 Diplom B Herr
Mohammed Simmou 2008 Angered BC 40 Diplom B Herr
Ramadan Semmou 2008 Angered BC 40 Diplom B Herr
Wilhelm Lann Hagberg 2007 Redbergslids BK 42 Diplom B Herr
Adrian Skrijolj 2008 IK Ymer 42 Diplom B Herr
Simon Forsmark 2008 Majorna BK 46 Diplom B Herr
Anid Dautovic 2008 Angered BC 48 Diplom B Herr
Love Karlsson 2007 Redbergslids BK 52 Diplom B Herr
Anthony Akl 2007 Halmstad BS 60 Diplom B Herr
Gesbin Ali 2009 Angered BC 28 Diplom C Herr
Viktor Skaug 2010 Valhall BK 30 Diplom C Herr
Elisabeth Nielsen 2000 Hillerød Sports Klub, Denmark 57 Senior A Dam
Linn Sandström 1991 IF Linnea 81+ Senior A Dam
Vera Person Donkersloot 2003 IF Linnea 69 Senior B Dam
Olivia Johansson 2002 Kristianstads BK 64 Junior C Dam
Sofie Vinther Rosshaug 2004 Hillerød Sports Klub, Denmark 54 Ungdom A Dam
Martina Palm 2005 IF Linnea 32 Diplom A Dam
Elda Mustafa 2005 IK Ymer 54 Diplom A Dam
Medina Zaman 2008 Haninge BK 42 Diplom B Dam
Madonna Martinovic 2007 Hisingens BK 63 Diplom B Dam
 
 
Copyright©2018 Anders Hedlund anders@boxingeventservice.com +46 70 7785090