logga in Select Language
Start
Tävlingar
Boxare
Domare
Klubbar
>
Boxare Domare Matchlista      
<<< tillbaka
RBK Klubbtävling 27-27/1 2019  
Anmäla
Sista anmälningsdag var 2019-01-23
 
Info
> Inbjudan
 
Utskrifter
> Anmälda
> Invägda
Antal boxare: 78
  Förnamn Efternamn Född Klubb Vikt Kategori Klass Kön
Muhammad Qahir Qasimi 1999 Redbergslids BK 56 Senior A Herr
Yousef Adou 1997 Redbergslids BK 69 Senior A Herr
Adolpe Sylva 1993 Halmstad BS 69 Senior A Herr
John Jeppsson Rudell 1997 Majorna BK 69 Senior A Herr
Zvonimir Kralj 1992 Redbergslids BK 91+ Senior A Herr
Seyd Hassan Hosseini 1999 Örebro BK 60 Senior B Herr
Hasan Atay 1999 Halmstad BS 60 Senior B Herr
Sherinagha Sadat 1998 Redbergslids BK 60 Senior B Herr
Mujtaba Qasim 2000 Örebro BK 60 Senior B Herr
Ali Aga Zamani 1999 Örebro BK 64 Senior B Herr
Volkan Önal 2000 Angered BC 69 Senior B Herr
Adam Deeq 1998 IK Ymer 75 Senior B Herr
Sad Krkic 1999 Halmstad BS 75 Senior B Herr
Karl Johansson 1993 Viktorija BK - Falköping 81 Senior B Herr
Berhane Tecklay 1995 Redbergslids BK 81 Senior B Herr
Mohamad Hamdi Alhaji Shammo 1997 Kungshamns BK 91 Senior B Herr
Goran Babic 1991 Djurgårdens IF 91 Senior B Herr
Mikael Honka 1989 Hisingens BK 91 Senior B Herr
Rezai Mohammad 1999 BK Kungälv 60 Senior C Herr
Tor Bergqvist Jarra 1993 Redbergslids BK 60 Senior C Herr
Anwari Jawid 1995 Viktorija BK - Falköping 60 Senior C Herr
Vukasin Velickovic 1996 Redbergslids BK 64 Senior C Herr
Ahmadi Ezatolah 2000 Redbergslids BK 64 Senior C Herr
Christoffer Larsson 1991 Majorna BK 64 Senior C Herr
Baxialy Rhmane 1999 BK Kungälv 64 Senior C Herr
Yarin Imanpour 1999 Redbergslids BK 69 Senior C Herr
Ali Mussawi 1999 Grizzly BK 69 Senior C Herr
Elias Björheden 1998 East Idrottsförening Norrköping 69 Senior C Herr
Ahmad Rezai 1995 Örebro BK 69 Senior C Herr
Dino Negasi 1996 Redbergslids BK 69 Senior C Herr
Samuel Donellan 1994 Bulldog Training Center 75 Senior C Herr
Correa Robinsson 1996 Grizzly BK 75 Senior C Herr
Daniel Leskovar 2000 Redbergslids BK 75 Senior C Herr
Mikael Rezai 1998 Angered BC 75 Senior C Herr
Hamzat Zakriev 1981 Viktorija BK - Falköping 81 Senior C Herr
Luhandu Kabeya Jean-Bonhear 1996 Örebro BK 81 Senior C Herr
Jakob Dahlberg 1993 IK Ymer 91 Senior C Herr
Leonardo Asgarimotlagh 2000 Redbergslids BK 91 Senior C Herr
Shaliko Broyan 2001 Halmstad BS 64 Junior B Herr
Lukas Luukkonen Larsson 2002 Grizzly BK 52 Junior C Herr
Elias Habeeb Ramirez 2002 Majorna BK 52 Junior C Herr
Said Moradi 2001 Skene Atletklubb 52 Junior C Herr
Nemat Hakimi 2002 Morgongåva BK 60 Junior C Herr
Mohammed Al-achihal 2002 Redbergslids BK 64 Junior C Herr
Znarab Maghlapdidze 2002 ATF Gym IF 64 Junior C Herr
Tjalke Gustafsson 2001 Bulldog Training Center 75 Junior C Herr
Haron Ahmadi 2003 Skoftebyns AIS 63 Ungdom A Herr
Omar Qachar 2003 East Idrottsförening Norrköping 70 Ungdom A Herr
Ali Smesem 2003 Hisingens BK 75 Ungdom A Herr
Sadri Tarlamishi 2003 Hisingens BK 80+ Ungdom A Herr
Leon Kalyun 2003 Angered BC 54 Ungdom B Herr
Marco Alärd 2003 Skoftebyns AIS 57 Ungdom B Herr
Zayd Karim Ali 2004 East Idrottsförening Norrköping 57 Ungdom B Herr
Ahmed Hassan 2003 Skoftebyns AIS 66 Ungdom B Herr
Kacper Skowronski 2003 Viktorija BK - Falköping 66 Ungdom B Herr
Nenad Lukic 2003 Viktorija BK - Falköping 80 Ungdom B Herr
Anton Stolfi 2005 Angered BC 40 Diplom A Herr
Alexander Ström 2004 Redbergslids BK 50 Diplom A Herr
Lorik Kasumi 2004 Halmstads AIS 52 Diplom A Herr
Lucas Ankarberg Berggren 2005 Redbergslids BK 54 Diplom A Herr
Leon Nilsson Garcia 2005 Angered BC 54 Diplom A Herr
Pooya Khodadi 2004 Angered BC 57 Diplom A Herr
Amar Muminhudzic 2004 BK Kungälv 57 Diplom A Herr
Joshua Muyinda 2006 Redbergslids BK 36 Diplom B Herr
Oscar Morales Andersson 2006 Redbergslids BK 40 Diplom B Herr
Ashab Tabujev 2006 Morgongåva BK 42 Diplom B Herr
Marcello Karlsson 2007 Hisingens BK 44 Diplom B Herr
Saber Abu Daher 2006 Angered BC 44 Diplom B Herr
Walter Steen 2007 Hisingens BK 57 Diplom B Herr
Arion Kahrimani 2006 Halmstad BS 57 Diplom B Herr
Abbas Heidari 2008 Morgongåva BK 34 Diplom C Herr
Madeleine Finnström 1999 Örebro BK 51 Senior B Dam
Rinna De Silva 1983 Örebro BK 64 Senior B Dam
Ronja Gröndahl 1999 Redbergslids BK 54 Senior C Dam
Emira Raoof 2001 Örebro BK 64 Junior C Dam
Vanessa Lander Saffour 2003 Halmstad BS 54 Ungdom B Dam
Liv Hökerud 2003 Halmstads AIS 57 Ungdom B Dam
Ajlina Bucaliu 2003 Angered BC 63 Ungdom B Dam
 
 
Copyright©2018 Anders Hedlund anders@boxingeventservice.com +46 70 7785090