logga in Select Language
Start
Tävlingar
Boxare
Domare
Klubbar
>
Boxare Domare Matchlista      
<<< tillbaka
Punch Out 2.2 25-25/10 2020  
Anmäla
Sista anmälningsdag var 2020-10-23
 
Info
> Inbjudan
 
Utskrifter
> Anmälda
> Invägda
Antal boxare: 56
  Förnamn Efternamn Född Klubb Vikt Kategori Klass Kön
Mathias Larsson 1995 Kristianstads BK 91 Senior A Herr
Shaub Ahmed 1999 IK Ymer 64 Senior C Herr
Mohammed Warsame 2001 Hisingens BK 75 Senior C Herr
Tobias Karlsson 1999 Grizzly BK 75 Senior C Herr
Polat Ogvzhan 1991 Punch Out BC 81 Senior C Herr
    Aurimas Kazlauskas 1985 Punch Out BC 81 Senior C Herr
    Qendrim Rrmoku 1998 Varbergs BK 81 Senior C Herr
Yau Evil Hoang 1982 Punch Out BC 91 Senior C Herr
Jakob Dahlberg 1993 IK Ymer 91 Senior C Herr
Pavan Pindoriya 1994 Punch Out BC 91+ Senior C Herr
Marco Alärd 2003 Skoftebyns AIS 60 Junior A Herr
Ali Smesem 2003 Hisingens BK 81 Junior A Herr
Lorans Rasol 2002 IK Ymer 69 Junior B Herr
Znarab Maghlapdidze 2002 ATF Gym IF 69 Junior B Herr
Erik Avetisyan 2003 IK Ymer 60 Junior C Herr
    Aland Othman 2002 KK All Round 64 Junior C Herr
    Anas Mohamed Abdigani 2002 Hisingens BK 64 Junior C Herr
Lucas Nilsson Garcia 2002 Majorna BK 64 Junior C Herr
    Sarmad AL-Khameesi 2003 Kristianstads BK 81 Junior C Herr
    Ardi Hajra 2002 Skoftebyns AIS 91 Junior C Herr
Sadri Tarlamishi 2003 Hisingens BK 91+ Junior C Herr
    Melker Nero 2004 Kristianstads BK 75 Ungdom A Herr
    Tommy Phan 2005 IK Ymer 46 Ungdom B Herr
    Angelo Gidado 2005 Morgongåva BK 48 Ungdom B Herr
    Mahyar Khanban 2004 Skövde BC 57 Ungdom B Herr
Ibrahim Quannan 2004 IK Ymer 60 Ungdom B Herr
    Alexander Ström 2004 Redbergslids BK 60 Ungdom B Herr
David Julian 2005 Redbergslids BK 63 Ungdom B Herr
Omer Erovic 2005 IK Ymer 63 Ungdom B Herr
Naleye Ali abdi 2005 Hisingens BK 66 Ungdom B Herr
Asad Yopisan 2005 Hisingens BK 66 Ungdom B Herr
Luka Kordic 2005 IK Ymer 70 Ungdom B Herr
    Ammar Smesem 2005 Hisingens BK 75 Ungdom B Herr
Joshua Muyinda 2006 Morgongåva BK 48 Diplom A Herr
Talal Kadir 2006 Angered BC 48 Diplom A Herr
Shahab Amir 2006 Morgongåva BK 52 Diplom A Herr
Marcello Karlsson 2007 Hisingens BK 54 Diplom A Herr
Leroy Minott 2005 Redbergslids BK 63 Diplom A Herr
Shanel Zahir 2006 Hisingens BK 66 Diplom A Herr
Prince Mody Nangemo 2006 Redbergslids BK 70 Diplom A Herr
Kdader Babayigit 2005 Angered BC 70 Diplom A Herr
William Ljung 2008 Hisingens BK 52 Diplom B Herr
Rebin Sadik 2007 Angered BC 75 Diplom B Herr
Teo Torstensson 2007 Punch Out BC 80 Diplom B Herr
Alvin Qorraj 2009 Halmstad Boxing Club 30 Diplom C Herr
Gesbin Ali 2009 Angered BC 30 Diplom C Herr
Elliott Håkansson 2009 Halmstad Boxing Club 34 Diplom C Herr
Filip Af Uhr 2010 Morgongåva BK 34 Diplom C Herr
    Doris Zoric 1994 Punch Out BC 69 Senior C Dam
Ajlina Bucaliu 2003 Majorna BK 64 Junior B Dam
Noémi Rozinzki 2003 Majorna BK 57 Junior C Dam
    Noor Mahmood 2004 IK Ymer 50 Ungdom B Dam
    Vilda Myrström 2004 Skoftebyns AIS 52 Ungdom B Dam
    Elda Mustafa 2005 IK Ymer 57 Ungdom B Dam
    Emmelie Alpsoy 2004 Majorna BK 60 Ungdom B Dam
Paradisia Smesem 2009 Hisingens BK 44 Diplom C Dam
 
 
Copyright©2020 Anders Hedlund anders@boxingeventservice.com +46 70 7785090