logga in Select Language
Start
Tävlingar
Boxare
Domare
Klubbar
 
 
Boxare Domare Matchlista Stegar Tävlingsplan  
<<< tillbaka
Olympic Goal 2024 6-8/4 2018  
Anmäla
Sista anmälningsdag var 2018-03-28
 
Info
> Klassindelning
> Inbjudan
> Klubbranking
 
Utskrifter
> Anmälda
> Invägda
Antal boxare: 64
  Förnamn Efternamn Född Klubb Vikt Kategori Klass Kön Lott
Fred Wibom 2001 IF Linnea 49 Junior A Herr 0
Daniel Malik 2001 Herlev Boxing, Denmark 49 Junior A Herr 0
    Jere Häggvist 2001 FIN, Finland 56 Junior A Herr 30
    Hasrat Asatryan 2000 Guldstadens BK 56 Junior A Herr 22
    Nomankhan Ahmadzai 2001 Raufoss Bokseklubb, Norway 56 Junior A Herr 33
Timor Hassani 2001 Morgongåva BK 60 Junior A Herr 0
    Jesse Eemeli Pihkola 2000 FIN, Finland 60 Junior A Herr 14
    Morteza Hassami 2001 Tifa BC 60 Junior A Herr 32
    Ibrahim Bakhtiari 2001 Hammarby IF Boxning 64 Junior A Herr 24
    Adrian Orban 2001 Team Hungary, Hungary 64 Junior A Herr 36
    Sayed Besmillah Kazemi 2000 Raufoss Bokseklubb, Norway 64 Junior A Herr 21
    Hasnain Amiry 2000 BK Revansch 64 Junior A Herr 42
    Richard Szöllösy 2001 Eger Boxing School, Hungary 64 Junior A Herr 3
    Zohour Ahmad Noori 2000 Raufoss Bokseklubb, Norway 64 Junior A Herr 46
    Nebil Ibrahim 2000 Upsala IF 64 Junior A Herr 17
    Rahmat Hasani 2001 BK Revansch 69 Junior A Herr 39
    Tibor Barbosu 2000 Team Hungary, Hungary 69 Junior A Herr 43
    Atte Jori Eemeli Niskakoski 2000 FIN, Finland 69 Junior A Herr 15
    Sigurd Glemmestad 2001 Raufoss Bokseklubb, Norway 69 Junior A Herr 54
    Nassir Elvaz 2001 Guldstadens BK 69 Junior A Herr 44
    Thomas Tesfalem 2000 IF Linnea 69 Junior A Herr 4
    Pål Edvin Dyste 2001 Raufoss Bokseklubb, Norway 69 Junior A Herr 19
Andreas Palm 2000 IF Linnea 69 Junior A Herr 0
    Max Englund 2000 IFK Umeå 81 Junior A Herr 7
    Majd Alsafad 2001 Tifa BC 81 Junior A Herr 47
Aleksander Wik 2001 Jessheim Bokseklubb, Norway 69 Junior B Herr 0
Elias Idrissi 2003 Herlev Boxing, Denmark 46 Ungdom A Herr 0
    Arnas Gerikas 2002 Morgongåva BK 50 Ungdom A Herr 60
    Áron Máté Szöllõsy 2003 Eger Boxing School, Hungary 50 Ungdom A Herr 63
    Niclas Mårtensson 2002 Örebro BK 50 Ungdom A Herr 59
    Mohammad Ali Yazdani 2002 Karlskrona BK 54 Ungdom A Herr 11
    Liam Svenlert 2003 Tifa BC 54 Ungdom A Herr 50
    Alexander Fredriksson 2003 Morgongåva BK 54 Ungdom A Herr 48
    Noah Nordby 2002 Kalmar BK 54 Ungdom A Herr 34
    Milan Muhovits 2003 Team Hungary, Hungary 54 Ungdom A Herr 26
    Kevin Bohm 2003 Morgongåva BK 54 Ungdom A Herr 16
    Gigi Zardiasbrilis 2003 Antares BK 54 Ungdom A Herr 29
Nasip Gazier 2003 Herlev Boxing, Denmark 60 Ungdom A Herr 0
    Eliaz Grönlund 2002 HärnösandBoxningsKlubb 60 Ungdom A Herr 10
    Tino Badkobeh 2002 Eternity IF 60 Ungdom A Herr 38
    Balint Pörge 2003 Team Hungary, Hungary 60 Ungdom A Herr 5
    Andrej Kulagin 2002 Petrozavodsk, Russia 60 Ungdom A Herr 56
    Rasul Mirzai 2002 Guldstadens BK 63 Ungdom A Herr 55
    Haron Ahmadi 2003 Skoftebyns AIS 63 Ungdom A Herr 18
    Roland Loczi 2002 Team Hungary, Hungary 63 Ungdom A Herr 25
    Ismail Yousopov 2002 Jessheim Bokseklubb, Norway 66 Ungdom A Herr 40
    Joseph joe joe Fahn 2003 Bk. Sct. Jørgen Holstebro, Denmark 66 Ungdom A Herr 6
    Danila Kiabelev 2002 Petrozavodsk, Russia 66 Ungdom A Herr 52
    Sam Svensson 2002 BK Revansch 70 Ungdom A Herr 31
    Muslim Yousopov 2003 Jessheim Bokseklubb, Norway 70 Ungdom A Herr 37
    Mujtaba Hasani 2002 IFK Umeå 70 Ungdom A Herr 45
    Joseph Fahn 2002 Bk. Sct. Jørgen Holstebro, Denmark 70 Ungdom A Herr 12
Zaidan Syala 2002 Upsala IF 50 Ungdom B Herr 0
    Elise Saulescu 2000 BK Swing 60 Junior A Dam 53
    Vilma Viitanen 2001 FIN, Finland 60 Junior A Dam 58
    Itza Pabonreyes 2000 IF Linnea 60 Junior A Dam 51
    Alina Ananina 2002 Petrozavodsk, Russia 54 Ungdom A Dam 1
    Jenni Rask 2002 FIN, Finland 54 Ungdom A Dam 49
    Emma Olsson 2002 BK Revansch 57 Ungdom A Dam 57
    Zhera Milli 2003 BK Masen 57 Ungdom A Dam 41
    Lia Pukkila 2002 FIN, Finland 63 Ungdom A Dam 9
    Fruzsina Loretta Botos 2002 Eger Boxing School, Hungary 63 Ungdom A Dam 35
    Rebecca Ljunglöf 2002 Sundsvalls BK 63 Ungdom A Dam 20
    Thelma Sagerfeldt-Eskilsson 2002 BK Viljan 63 Ungdom A Dam 13
 
 
Copyright©2011 Anders Hedlund +46 70 7785090