logga in Select Language
Start
Tävlingar
Boxare
Domare
Klubbar
>
Boxare Domare Matchlista Stegar Tävlingsplan  
<<< tillbaka
Olsson Städ Fight Night 26-26/5 2018  
Anmäla
Sista anmälningsdag var 2018-05-22
 
Info
> Klassindelning
> Inbjudan
> Klubbranking
 
Utskrifter
> Anmälda
> Invägda
Antal boxare: 41
  Förnamn Efternamn Född Klubb Vikt Kategori Klass Kön Lott
Arsalan Dastparvar 1997 Narva BK 56 Senior A Herr 0
Majtaba Hasanzadeh 1985 BK Trim 64 Senior A Herr 0
Milad Mazdak 1996 Tifa BC 64 Senior A Herr 0
Besfort Xhafoui 1996 KFUM Fight Zone 75 Senior A Herr 0
Noor Yacko 1999 BK Köping 75 Senior A Herr 0
Hardy Omed 1999 BK Trim 75 Senior B Herr 0
Hassan Jafari 1998 BK Trim 75 Senior B Herr 0
Ali Mussawi 1999 Grizzly BK 69 Senior C Herr 0
Oscar Appelbring 1999 BK Avance 69 Senior C Herr 0
Correa Robinsson 1996 Grizzly BK 75 Senior C Herr 0
Calvim Shungv-Mandonngo 1998 BK Tiger 91 Senior C Herr 0
Mohammed Al Ashiri 1998 Narva BK 91+ Senior C Herr 0
Wille Larsson 1999 BK Kelly 91+ Senior C Herr 0
Martin Skogheim 2000 Armada Boxing Norway, Norway 64 Junior A Herr 0
David Namrud 2001 BK Tiger 56 Junior C Herr 0
Mustafa Rezaie 2000 BK 1925 Karlstad 64 Junior C Herr 0
Omar Mohamed Abdi 2000 KFUM Fight Zone 69 Junior C Herr 0
Jan Noori 2000 BK Avance 69 Junior C Herr 0
Mattis Lundberg 2001 BK Trim 69 Junior C Herr 0
Dino Martinovic 2002 BK Tiger 54 Ungdom A Herr 0
Sixten hln 2004 BK Trim 52 Diplom A Herr 0
Lukas Larsson 2003 Grizzly BK 54 Diplom A Herr 0
Malak Mallouh 2004 IK Ymer 54 Diplom A Herr 0
Kevin Gasanli 2003 BK Trim 63 Diplom A Herr 0
Romeo Rifati 2004 KFUM Fight Zone 70 Diplom A Herr 0
Christopher Pedersen 2006 Armada Boxing Norway, Norway 28 Diplom B Herr 0
Angelo Dobreva 2007 KFUM Fight Zone 32 Diplom B Herr 0
Tommy Phan 2005 IK Ymer 34 Diplom B Herr 0
Ville hln 2006 BK Trim 34 Diplom B Herr 0
JJ Frisk 2006 BK Trim 46 Diplom B Herr 0
Thor Dahlman 2006 BK Trim 60 Diplom B Herr 0
Antonio Rifati 2005 KFUM Fight Zone 63 Diplom B Herr 0
Wilyang Frisk 2005 BK Trim 66 Diplom B Herr 0
Jenny Lundberg 1992 Narva BK 60 Senior B Dam 0
Matilda Gunnarsson 1994 BK Avance 69 Senior C Dam 0
Jennifer Saravia 2001 BK Tiger 51 Junior B Dam 0
Alice Gustavsson-Lundstrm 2000 BK Kelly 54 Junior C Dam 0
Leah Dalevi 2001 BK Trim 57 Junior C Dam 0
Johanna Hohenstein 2000 IK Ymer 57 Junior C Dam 0
Julie Enge 2005 Vestby IL - boxing, Norway 48 Diplom A Dam 0
stbye Anniken 2006 Vestby IL - boxing, Norway 46 Diplom B Dam 0
 
 
Copyright©2018 Anders Hedlund anders@boxingeventservice.com +46 70 7785090