logga in Select Language
Start
Tävlingar
Boxare
Domare
Klubbar
>
Boxare Domare Matchlista Stegar Tävlingsplan  
<<< tillbaka
Mellansvenska Mästerskapen 2019 18-19/5 2019  
Anmäla
Sista anmälningsdag var 2019-05-16
 
Info
> Klassindelning
> Inbjudan
> Klubbranking
 
Utskrifter
> Anmälda
> Invägda
Antal boxare: 188
  Förnamn Efternamn Född Klubb Vikt Kategori Klass Kön Lott
Ismal Adian 1993 BK Kelly 56 Senior A Herr 0
    Arsalan Dastparvar 1997 Narva BK 60 Senior A Herr 157
    Biniam Tesfagabr 1992 Eskilstuna BK 60 Senior A Herr 132
Nebil Ibrahim 2000 Upsala IF 60 Senior A Herr 0
    Schain Amoer 1993 Kalmar BK 64 Senior A Herr 70
    Emil Harrysson 1996 BK Falken 64 Senior A Herr 164
    Emil Stor 1997 Hallstahammar KF 64 Senior A Herr 158
Ali Amanullah Yousufi 1999 Hammarby IF Boxning 69 Senior A Herr 0
    Bolor Jargal 1997 Djurgårdens IF 75 Senior A Herr 105
    Hardy Åkerlind 1993 BK Dalen 75 Senior A Herr 29
    Fredrik Larsson 1992 Nyköpings BS 75 Senior A Herr 19
    Damian Biesekierski 1988 Botkyrka BK 75 Senior A Herr 176
    Constantino Nanga 1996 Hammarby IF Boxning 91 Senior A Herr 127
    Diego Gonzales 1984 AIK Boxningsförening 91 Senior A Herr 102
    Alvin Warukaga 2000 BK30 Motala 56 Senior B Herr 150
    Simon Enqvist 1995 Timrå BK 56 Senior B Herr 128
    Omid Abasi 2001 BK30 Motala 56 Senior B Herr 109
    Shukorddin Amari 1999 Kalmar BK 56 Senior B Herr 110
Shchezd Avsovzi 2000 Nyköpings BS 60 Senior B Herr 0
    Shojat Askari 1999 Nyköpings BS 60 Senior B Herr 52
Hamid Sheriff 1999 Morgongåva BK 60 Senior B Herr 0
    Ludwig Törnblom 1995 Stockholms AIF 60 Senior B Herr 121
    Mustafa Rezaie 2000 BK 1925 Karlstad 64 Senior B Herr 135
    Christian Alfaro 1999 NBK Akilles 64 Senior B Herr 9
    Hafiz Ahmadi 2000 Botkyrka BK 64 Senior B Herr 65
    Robin Wesström 1988 BK Falken 64 Senior B Herr 185
    Gustav Tell 1987 Hammarby IF Boxning 69 Senior B Herr 56
    Ajat Sabitov 1999 Djurgårdens IF 69 Senior B Herr 172
    Mohammad Swaidan 1990 BK Masen 69 Senior B Herr 13
    Shafulla Hotak 2000 Nyköpings BS 69 Senior B Herr 169
Aqil Kazemi 1999 Hammarby IF Boxning 69 Senior B Herr 0
    David Amiri 2000 BK Falken 75 Senior B Herr 43
    Gustav Dahlström 2000 Eskilstuna BK 75 Senior B Herr 131
    Jonael Ghidey 1995 Stockholms AIF 75 Senior B Herr 179
    John Johansson 1982 BK Kelly 81 Senior B Herr 83
    Gustav Strandell 1991 Njurunda BK 81 Senior B Herr 2
    Daniel Petrus 1995 Järfälla BC 91+ Senior B Herr 74
    Sakis Giotitsas 1989 AIK Boxningsförening 91+ Senior B Herr 133
    Jesper Pernand Ekström 1991 Öbacka BK 91+ Senior B Herr 142
    Abbas Mohevi 1999 IF Linnea 56 Senior C Herr 111
    Darwin Irmak 1998 Nyköpings BS 56 Senior C Herr 71
    Anwar Hassani 2000 Botkyrka BK 64 Senior C Herr 37
    Ahmadullah Habibi 2000 Guldstadens BK 64 Senior C Herr 107
    Habib Rasoli 1999 Djurgårdens IF 64 Senior C Herr 87
    Pa Lamin Saho 1989 AIK Boxningsförening 64 Senior C Herr 94
    Sanjin Memic 1997 Arboga Boxningsklubb 69-1 Senior C Herr 100
Constantin Surugiu 1997 Hammarby IF Boxning 69-1 Senior C Herr 0
    Daniel Mattsson 1995 Bålsta BK 69-1 Senior C Herr 170
    Joel Persson 1990 BK Falken 69-1 Senior C Herr 173
Tobias Rajs Lundström 1995 Hammarby IF Boxning 69-2 Senior C Herr 0
    Max Cederström 1994 AIK Boxningsförening 69-2 Senior C Herr 120
    Philippe Gomis 2000 BK Falken 69-2 Senior C Herr 112
    Willy Reinez Perullö 1981 Sandvikens BK Hammaren 75 Senior C Herr 186
    Norton Rosengren 1994 Bålsta BK 75 Senior C Herr 28
    Nabil Chatti 1983 Tensta BK 75 Senior C Herr 38
    Zama Güzel 2000 BK Rågsved 75 Senior C Herr 99
    Alexander Larsson 1994 BK Trim 81 Senior C Herr 147
    Jesper Blomqvist 1996 Botkyrka BK 81 Senior C Herr 12
    Mustafa Naji 2000 Djurgårdens IF 81 Senior C Herr 88
Jordi Makakarla 1993 Hammarby IF Boxning 81 Senior C Herr 0
    Daniel Wennlund 1994 Bålsta BK 91-1 Senior C Herr 171
    Calvim Shungv-Mandonngo 1998 BK Tiger 91-1 Senior C Herr 166
    Ferhat Acaralp 1995 Järfälla BC 91-1 Senior C Herr 66
    Lucas Winroth Holst 1998 BK Falken 91-2 Senior C Herr 86
    Karl Ljungdahl 1997 AIK Boxningsförening 91-2 Senior C Herr 163
    Freddy Nilsson 1997 NBK Akilles 91-2 Senior C Herr 146
    Kevin Scott 2002 Upsala IF 60 Junior A Herr 57
    Dino Martinovic 2002 BK Tiger 60 Junior A Herr 177
Timor Hassani 2001 Morgongåva BK 60 Junior A Herr 0
    Muzammil Akbari 2001 IF Linnea 60 Junior A Herr 130
    Abel Michael 2002 Upsala IF 56 Junior B Herr 31
Abbas Najafi 2001 Hammarby IF Boxning 56 Junior B Herr 0
    Omar Mujtabashams 2001 Djurgårdens IF 56 Junior B Herr 3
    Joel Jonsson 2001 Eskilstuna BK 75 Junior B Herr 175
    Zekeriyahan Delen 2002 Haninge BK 75 Junior B Herr 90
    David Olsson 2001 BK Falken 81 Junior B Herr 141
    Mohammed Hannoun 2001 Upsala IF 81 Junior B Herr 115
Reza Qalandari 2001 BK Puma 56 Junior C Herr 0
Nemat Hakimi 2002 Morgongåva BK 56 Junior C Herr 0
    William Holm 2001 Kalmar BK 60 Junior C Herr 159
    Simon Lind 2001 BK Falken 60 Junior C Herr 80
Mahdi Mohammed Bakhsh 2001 BK Kelly 64 Junior C Herr 0
    Mostafa Husseini 2001 Öbacka BK 64 Junior C Herr 23
    Isak Rosenberg 2001 BK ster 64 Junior C Herr 48
    Vidar Riström 2001 IF Linnea 69 Junior C Herr 119
    Aidan Alexander 2001 Haninge BK 69 Junior C Herr 168
    Mattis Lundberg 2001 BK Trim 69 Junior C Herr 93
Adam Hadziz 2002 BK Puma 69 Junior C Herr 0
    Markus Åberg 2001 Stockholms AIF 69 Junior C Herr 137
    Mohamad Sara 2001 Sandvikens BK Hammaren 81 Junior C Herr 44
    Ahmed Inegi 2001 Helge IF Boxning 81 Junior C Herr 114
    Gigi Zardiasbrilis 2003 Antares BK 57 Ungdom A Herr 53
    Zayd Karim Ali 2004 NBK Akilles 57 Ungdom A Herr 129
    Liam Mooney 2003 Angered BC 60 Ungdom A Herr 188
Omar Qachar 2003 NBK Akilles 70 Ungdom A Herr 0
    Yosief Simon Ermas 2003 Öbacka BK 48 Ungdom B Herr 18
    Danish Ali Ehangezi 2003 Sollentuna BK 60 Ungdom B Herr 15
    Zinoviy Dragan 2004 Angered BC 60 Ungdom B Herr 64
    Morad Ghulami 2004 Upsala IF 60 Ungdom B Herr 1
    Rashed Alnozemi 2003 Arboga Boxningsklubb 63-1 Ungdom B Herr 84
    Theodor Rishic 2003 Upsala IF 63-1 Ungdom B Herr 40
    Albion Kelmendi 2003 Haninge BK 63-1 Ungdom B Herr 98
    Jonathan Johnsson 2004 Eskilstuna BK 63-1 Ungdom B Herr 75
    Orgito Fishti 2003 Botkyrka BK 63-2 Ungdom B Herr 123
Felix Andersson 2003 NBK Akilles 63-2 Ungdom B Herr 0
    Kevin Hedman 2004 BK Tiger 63-2 Ungdom B Herr 154
    Genadi Gusharashvili 2003 Haninge BK 75 Ungdom B Herr 5
    Sebastian Johansson 2003 Djurgårdens IF 75 Ungdom B Herr 92
    Eddie Djärv 2003 Guldstadens BK 75 Ungdom B Herr 36
    Anton Stolfi 2005 Angered BC 42 Diplom A Herr 101
    Mansor Mamergov 2005 Haninge BK 42 Diplom A Herr 174
    Liam Danielsson 2005 Timrå BK 42 Diplom A Herr 95
Mareks Sarovs 2004 Morgongåva BK 44 Diplom A Herr 0
    Jamie Bronks 2006 IF Linnea 48 Diplom A Herr 136
    Noel Sjöström 2004 Bålsta BK 48 Diplom A Herr 108
    Daniel Kurieh 2004 Botkyrka BK 50 Diplom A Herr 20
    Alvin Björk 2004 BK Kelly 50 Diplom A Herr 68
    Ardwan Rashid 2005 Tensta BK 52 Diplom A Herr 134
    Morgan Kåstedt 2004 IF Linnea 52 Diplom A Herr 178
    Emil Börjesson 2005 BK30 Motala 54 Diplom A Herr 126
    Enes Taner 2005 Tensta BK 54 Diplom A Herr 62
    Elliot Ekhamre 2005 Eskilstuna BK 54 Diplom A Herr 97
    Leon Nilsson Garcia 2005 Angered BC 54 Diplom A Herr 72
    Afif Khzam 2004 Nyköpings BS 57 Diplom A Herr 145
    Narver Singh 2005 BK Rågsved 57 Diplom A Herr 152
    Ben Anderberg 2005 Hammarby IF Boxning 57 Diplom A Herr 180
    Joel Svensson 2005 IF Linnea 60 Diplom A Herr 39
    Samir Tursunov 2004 Sollentuna BK 60 Diplom A Herr 106
    Elias Svensson 2005 Bålsta BK 60 Diplom A Herr 156
    Alireza Yaghobi 2004 Arboga Boxningsklubb 60 Diplom A Herr 45
    Osama Elzammar 2004 BK30 Motala 63 Diplom A Herr 140
    Gabriel Yousef 2005 NBK Akilles 63 Diplom A Herr 153
    Fadi Keserwan 2005 BK30 Motala 66 Diplom A Herr 34
    Adam Mohsen 2005 Antares BK 66 Diplom A Herr 33
    Viggo Pettersson 2006 Hallstahammar KF 36 Diplom B Herr 79
    Fiordi Lika 2008 NBK Akilles 36 Diplom B Herr 139
    Said Mamergov 2006 Haninge BK 36 Diplom B Herr 184
    Malte Björk 2006 BK Kelly 36 Diplom B Herr 67
    Elias Chamoun 2006 NBK Akilles 42 Diplom B Herr 41
    Hisyar Kasirga 2008 NBK Akilles 42 Diplom B Herr 183
    Ivan Skillfeldt 2006 Värnamo BK 42 Diplom B Herr 61
    Keziah Sseremba 2005 Eskilstuna BK 42 Diplom B Herr 162
    Alex Tryggstad 2006 BK30 Motala 42 Diplom B Herr 160
    Shahab Amir 2006 Morgongåva BK 42 Diplom B Herr 148
    David Branmefors 2007 Bålsta BK 42 Diplom B Herr 183
    Eddie Sabani 2007 BK Kelly 44 Diplom B Herr 26
    Egil Backlund 2007 Bålsta BK 44 Diplom B Herr 104
    Ashab Tabujev 2006 Morgongåva BK 44 Diplom B Herr 103
    Kristian Samo 2007 NBK Akilles 46 Diplom B Herr 81
    Sardor Sharifov 2006 Tensta BK 46 Diplom B Herr 32
    Neo Tered 2006 BK Köping 48 Diplom B Herr 82
    Melvin Svensson 2006 IF Linnea 48 Diplom B Herr 89
    Kristiab Yousef 2007 NBK Akilles 50 Diplom B Herr 10
    Florjan Fishti 2007 Botkyrka BK 50 Diplom B Herr 8
    Sebastian Thanger 2006 AIK Boxningsförening 60 Diplom B Herr 187
    JJ Frisk 2006 BK Trim 60 Diplom B Herr 78
    Rafael Mironidis 2007 Botkyrka BK 60 Diplom B Herr 50
    Ramadan Mamedo 2008 Sollentuna BK 36 Diplom C Herr 85
    Leo Sabani 2009 BK Kelly 36 Diplom C Herr 46
    Daniialbek Gadzhiev 2008 Haninge BK 36 Diplom C Herr 47
Abbas Heidari 2008 Morgongåva BK 38 Diplom C Herr 0
    Samir Sharifov 2008 Tensta BK 40 Diplom C Herr 24
    Henning Backlund 2008 Bålsta BK 40 Diplom C Herr 124
    Noel Sundblad 2009 NBK Akilles 40 Diplom C Herr 58
    Jenny Lundberg 1992 Narva BK 60 Senior A Dam 161
    Märta Lundberg 1979 Djurgårdens IF 60 Senior A Dam 118
Malena Hede 1985 Morgongåva BK 69 Senior A Dam 0
Matilda Svanberg 1998 BK Masen 69 Senior B Dam 0
    Sandra Mohammadzadeh 1999 Sandvikens BK Hammaren 60 Senior C Dam 96
    Natalie Radlovacki 1996 Djurgårdens IF 60 Senior C Dam 77
    Camilla Strid 1993 Djurgårdens IF 60 Senior C Dam 182
    Katrin Mohebbi 1991 Narva BK 60 Senior C Dam 76
    Wida Chewali 2002 Djurgårdens IF 51 Junior C Dam 54
    Jolanda Hedlund 2002 BK Tiger 51 Junior C Dam 151
    Zahra Rahimi 2001 Värnamo BK 51 Junior C Dam 143
    Leah Dalevi 2001 BK Trim 57 Junior C Dam 138
    Nazanin Rahimi 2001 Värnamo BK 57 Junior C Dam 63
    Kamila Östlund 2002 Haninge BK 57 Junior C Dam 113
Felicia Landh Liljenberg 2001 Gripen BK 69 Junior C Dam 0
    Ellinore Lövgren Hallin 2002 BK Tiger 75 Junior C Dam 116
    Tova Porseby 2003 Guldstadens BK 52 Ungdom B Dam 11
    Cajsa Rydberg 2003 Gripen BK 52 Ungdom B Dam 117
Arinna Maskan 2004 Upsala IF 57 Ungdom B Dam 0
    Ajlina Bucaliu 2003 Angered BC 60 Ungdom B Dam 181
    Emmeli Alpsoy 2004 Angered BC 57 Diplom A Dam 27
    Soumaya Aissaoui 2004 Tensta BK 57 Diplom A Dam 30
    Kiara Bodnar 2007 Antares BK 44 Diplom B Dam 69
    Nellie Nilsson 2008 AIK Boxningsförening 44 Diplom B Dam 49
 
 
Copyright©2018 Anders Hedlund anders@boxingeventservice.com +46 70 7785090