logga in Select Language
Start
Tävlingar
Boxare
Domare
Klubbar
>
Boxare Domare Matchlista Stegar Tävlingsplan  
<<< tillbaka
Mellansvenska Mästerskapen 2018 21-22/4 2018  
Anmäla
Sista anmälningsdag var 2018-04-21
 
Info
> Klassindelning
> Inbjudan
> Klubbranking
 
Utskrifter
> Anmälda
> Invägda
Antal boxare: 171
  Förnamn Efternamn Född Klubb Vikt Kategori Klass Kön Lott
    Mohammad Darvishi 1999 Djurgårdens IF 56 Senior A Herr 105
    Arsalan Dastparvar 1997 Narva BK 56 Senior A Herr 144
    Ali Yusefi 1995 Hammarby IF Boxning 60 Senior A Herr 46
    Ali Qawir 1993 Allstars Training center 60 Senior A Herr 163
    Mohammed Abdulrahim 1996 Malmö Boxing Center 60 Senior A Herr 154
    Ismail Kurt 1999 Örebro BK 69 Senior A Herr 119
    Ali Amanullah Yousufi 1999 Hammarby IF Boxning 69 Senior A Herr 91
    Cengizhan Caglayan 1990 Narva BK 75-73 Senior A Herr 134
    Adam Belalia 1998 Djurgårdens IF 75-73 Senior A Herr 116
    Fredrik Larsson 1992 Nyköpings BS 75-73 Senior A Herr 15
    Adam Chartoi 1997 Hammarby IF Boxning 75-74 Senior A Herr 72
    Erik Mendoza 1994 Djurgårdens IF 75-74 Senior A Herr 107
    Viktor Gricjus 1981 Botkyrka BK 81 Senior A Herr 139
    Adel Belalia 1998 Djurgårdens IF 81 Senior A Herr 35
    Giorgi Kistavri 1989 BK Dalen 91 Senior A Herr 159
    William Skoglund 1990 Djurgårdens IF 91 Senior A Herr 44
    Manzoor Ashna 1999 NBK Akilles 60 Senior B Herr 53
    Syed Abdollah Hosseini 1999 Umeå BK 60 Senior B Herr 131
    Julio Huashuayo 1995 BK Dalen 69 Senior B Herr 78
    Ali Aga Zamani 1999 Örebro BK 69 Senior B Herr 93
    Milad Fatemi 1994 Narva BK 75 Senior B Herr 168
    Muhammad Ewaz Khalili 1998 Tensta BK 75 Senior B Herr 75
    Robin Sandin 1988 Haninge BK 75 Senior B Herr 151
Simon Saanum 1990 Åtvidabergs BK 91 Senior B Herr 0
Franicisco Cortez 1995 NBK Akilles 91+ Senior B Herr 0
    Abdul Rahman 1998 Hammarby IF Boxning 64-62 Senior C Herr 48
    Nikos Gatzacies 1990 BK Rgsved 64-62 Senior C Herr 84
    Constantin Surugiu 1997 Hammarby IF Boxning 64-62 Senior C Herr 153
    Aqil Kazemi 1999 Hammarby IF Boxning 64-63 Senior C Herr 123
    Milca Munsi Mbu 1999 Djurgårdens IF 64-63 Senior C Herr 160
Hampus Pettersson 1988 BK Stöten 69 Senior C Herr 0
    Mohammad Swaidan 1990 BK Stöten 69 Senior C Herr 170
    Phucoc Luong 1998 BK Falken 69 Senior C Herr 166
    Lucas Koskinen 1996 Hammarby IF Boxning 75 Senior C Herr 103
    Zaman Yezdani 1999 Hammarby IF Boxning 75 Senior C Herr 124
Pontus Olsson 1999 ml Sffle BK 75 Senior C Herr 0
Gabriel Hanna 1997 BK Rapid 75 Senior C Herr 0
    Abdi Noor 1998 BK Falken 75 Senior C Herr 122
    Hussain Ahmadi 1999 NBK Akilles 81 Senior C Herr 94
    Daniel Sjberg 1989 Djurgårdens IF 81 Senior C Herr 99
Jesper Wallin 1995 Stockholms AIF 81 Senior C Herr 0
Wille Larsson 1999 BK Kelly 91 Senior C Herr 0
Fredrik Holberg 1987 BK Stöten 91 Senior C Herr 0
    Benyamin Mirzamin 1999 Stenhagens KK 91+ Senior C Herr 141
    Anton Brzsei 1996 Djurgårdens IF 91+ Senior C Herr 40
Kevin Jrlinge 1996 Örebro BK 91+ Senior C Herr 0
    Ibrahim Bakhtiari 2001 Hammarby IF Boxning 64 Junior A Herr 1
    Nebil Ibrahim 2000 Upsala IF 64 Junior A Herr 143
Thomas Tesfalem 2000 IF Linnea 69 Junior A Herr 0
Fred Wibom 2001 IF Linnea 49 Junior B Herr 0
    Gabriel Akan 2001 Botkyrka BK 60 Junior B Herr 55
    Hakim Hossim 2000 Hammarby IF Boxning 60 Junior B Herr 38
    Josef Vasquez Aziz 2001 IF Linnea 60 Junior B Herr 79
Kassemi Mokthao 2001 Stenhagens KK 60 Junior B Herr 0
    Hafiz Ahmadi 2000 Botkyrka BK 64 Junior B Herr 158
    Josef Hirmiz 2000 Djurgårdens IF 64 Junior B Herr 96
Sarvar Abdikarimjanov 2000 Botkyrka BK 64 Junior B Herr 0
    Simon Oavel Gabrielsson 2001 IF Linnea 56 Junior C Herr 51
    Abbas Najafi 2001 Hammarby IF Boxning 56 Junior C Herr 137
    Hasani Laal Mohammad 2001 Djurgårdens IF 60 Junior C Herr 68
    Sharif Hosseini 2000 Hammarby IF Boxning 60 Junior C Herr 98
    Aron Plahn 2001 Haninge BK 60 Junior C Herr 49
Ali Sina Ghadami 2000 BK Örnen 64 Junior C Herr 0
    Alexander Aidan 2001 Haninge BK 69 Junior C Herr 115
    Ilias Dafaalla Ahmed 2000 Tensta BK 69 Junior C Herr 102
    Anwar Hassani 2000 Botkyrka BK 69 Junior C Herr 77
    Mohammad Rajab 2001 BK Hammaren 75 Junior C Herr 58
    Gustav Dahlstrm 2000 Eskilstuna BK 75 Junior C Herr 89
    David Olsson 2001 BK Falken 81 Junior C Herr 9
    Mohamad Rezale 2000 Hammarby IF Boxning 81 Junior C Herr 138
Mohammed Hannoun 2001 Upsala IF 81 Junior C Herr 0
Momodou Touray 2000 Djurgårdens IF 91 Junior C Herr 0
Kevin Scott 2002 Morgongåva BK 57 Ungdom A Herr 0
Pyry Koivula 2003 Tampereen Työnvaen Nyrkkeilijät, Finland 57 Ungdom A Herr 0
Antonio Karlsson 2003 Hammarby IF Boxning 48 Ungdom B Herr 0
    Liam Mooney 2003 Hisingens BK 54 Ungdom B Herr 108
    Abel Michael 2002 Upsala IF 54 Ungdom B Herr 60
Alan Zangana 2002 BK Örnen 54 Ungdom B Herr 0
    Gigi Zardiasbrilis 2003 Antares BK 54 Ungdom B Herr 106
    Felix Andersson 2003 NBK Akilles 60 Ungdom B Herr 95
    Ali Ehsam Isakhi 2002 BK Rgsved 60 Ungdom B Herr 17
    Per Holte Aar 2003 Vestmar BK, Norway 60 Ungdom B Herr 130
    Albin Gnultas 2003 BK Falken 63 Ungdom B Herr 54
    Danial Arshad 2002 Djurgårdens IF 63 Ungdom B Herr 80
Ibrahim Eukurov 2003 Upsala IF 66 Ungdom B Herr 0
    Victor Lvenberg 2003 Hisingens BK 66 Ungdom B Herr 31
    Omar Qachar 2003 East Idrottsfrening Norrkping 66 Ungdom B Herr 65
    Josef Noyan 2002 Botkyrka BK 66 Ungdom B Herr 162
    Zekeriyahan Delen 2002 Haninge BK 70 Ungdom B Herr 4
    Amir Tourabi 2002 Djurgårdens IF 70 Ungdom B Herr 5
    Whilliam Striger 2003 Haninge BK 70 Ungdom B Herr 73
    Angelo Asmar 2002 Djurgårdens IF 70 Ungdom B Herr 14
    Ali Smesem 2003 Hisingens BK 75 Ungdom B Herr 155
    Genadi Gusharashvili 2003 Haninge BK 75 Ungdom B Herr 3
    Adam Ben Naceur 2002 Haninge BK 80+ Ungdom B Herr 76
    Sadri Tarlamishi 2003 Hisingens BK 80+ Ungdom B Herr 121
    Enrikas Nianiluka 2003 NBK Akilles 80+ Ungdom B Herr 157
    Noel Sjstrm 2004 Bålsta BK 44 Diplom A Herr 161
    Jonatan Boum 2004 Haninge BK 44 Diplom A Herr 81
    Noe Gahlin 2004 IF Linnea 44 Diplom A Herr 67
    Zhovlonbek Yuldashev 2004 Haninge BK 44 Diplom A Herr 29
    Antonio Karlsson 2003 Hammarby IF Boxning 48 Diplom A Herr 82
    Elliot Ekhamre 2005 Eskilstuna BK 48 Diplom A Herr 24
    Denis Nikandrov 2004 Haninge BK 48 Diplom A Herr 71
    Yusef Abdo 2003 Upsala IF 52 Diplom A Herr 2
    Albert Skillfeldt 2004 Vrnamo BK 52 Diplom A Herr 101
    Zayd Karim Ali 2004 East Idrottsfrening Norrkping 52 Diplom A Herr 30
    Josef Asaksak 2003 Djurgårdens IF 54 Diplom A Herr 32
    Axel Mattsson 2004 Vrnamo BK 54 Diplom A Herr 10
    Maeid Hussain 2004 Upsala IF 54 Diplom A Herr 19
    Albion Kelmendi 2003 Haninge BK 60 Diplom A Herr 110
    Marcel Schazewich 2004 Hammarby IF Boxning 60 Diplom A Herr 6
    Liam Jensen 2003 Eskilstuna BK 60 Diplom A Herr 16
    Morad Ghulami 2004 Upsala IF 60 Diplom A Herr 74
    Jonathan Johnsson 2004 Eskilstuna BK 60 Diplom A Herr 20
Felix Lindstrm 2004 IF Linnea 63 Diplom A Herr 0
    Joachim Pettersson 2003 East Idrottsfrening Norrkping 75 Diplom A Herr 113
    Artur Kartshikyan 2003 Eskilstuna BK 75 Diplom A Herr 149
    Benjamin Rnnberg 2006 Bålsta BK 32 Diplom B Herr 112
    Said Mamergov 2006 Haninge BK 32 Diplom B Herr 39
    Jazan Oukla 2006 Upsala IF 36 Diplom B Herr 11
    Ivan Skillfeldt 2006 Vrnamo BK 36 Diplom B Herr 7
    Anton Stolfi 2005 Hisingens BK 40 Diplom B Herr 83
    Mansor Mamergov 2005 Haninge BK 40 Diplom B Herr 37
    Melvin Svensson 2006 IF Linnea 40 Diplom B Herr 23
    Muhammed Mirjalolov 2005 BK Rgsved 44 Diplom B Herr 88
Malte Svensson 2005 Vrnamo BK 44 Diplom B Herr 0
    Mio Jansson 2005 Haninge BK 44 Diplom B Herr 129
    Ben Anderberg 2005 Hammarby IF Boxning 54 Diplom B Herr 152
    Elias Svensson 2005 Bålsta BK 54 Diplom B Herr 64
    Karim Yassin 2005 Upsala IF 54 Diplom B Herr 85
    Elvin Belizaka 2005 Hammarby IF Boxning 60 Diplom B Herr 33
Antonio Bissi 2005 Haninge BK 60 Diplom B Herr 0
    Narver Singh 2005 BK Rgsved 60 Diplom B Herr 41
    Ezra Tesfaghi 2007 Djurgårdens IF 32 Diplom C Herr 87
    Charlie Singmuang Roos 2007 Eskilstuna BK 32 Diplom C Herr 36
Adrian Brozadeh 2007 Hammarby IF Boxning 44 Diplom C Herr 0
    Egil Backlund 2007 Bålsta BK 44 Diplom C Herr 167
    Luca Stolfi 2007 Hisingens BK 44 Diplom C Herr 69
    Maximilliam Nygrd 2007 IF Linnea 46 Diplom C Herr 92
    Maga Osmanov 2008 Haninge BK 46 Diplom C Herr 70
    Tove Lundberg 1993 IFK Umeå 51 Senior A Dam 59
    Lina Karlsson 1985 Djurgårdens IF 51 Senior A Dam 142
    Judith Unterlass 1988 Narva BK 60 Senior A Dam 133
    Sandra Attermo 1984 Djurgårdens IF 60 Senior A Dam 43
Malena Hede 1985 Morgongåva BK 69 Senior A Dam 0
    Emelie Augustsson 1991 Bulldog Training Center 60 Senior B Dam 140
    Jenny Lundberg 1992 Narva BK 60 Senior B Dam 57
    Ellen Karlsson 1996 Hammarby IF Boxning 60 Senior B Dam 52
Ekeram Lahchaichi 1996 Djurgårdens IF 64 Senior B Dam 0
Matilda Svanberg 1998 BK Masen 69 Senior B Dam 0
    Klara Rickardsson 1996 Hammarby IF Boxning 60 Senior C Dam 114
Hatica Vrbanjac 1984 BK Berget 60 Senior C Dam 0
    Sandra Mohammadzadeh 1999 BK Hammaren 60 Senior C Dam 18
    Elisabeth Litell 1990 BK Kelly 64 Senior C Dam 118
    Anna Frisell 1986 Djurgårdens IF 64 Senior C Dam 165
    Anna Hedlund 1983 BK Älgen 64 Senior C Dam 22
    Clara Cumming 1999 East Idrottsfrening Norrkping 69 Senior C Dam 63
    Denz Fryksell 1992 BK Örnen 69 Senior C Dam 145
Erica Martinsson 1987 Bulldog Training Center 81 Senior C Dam 0
    Alice Gustavsson-Lundstrm 2000 BK Kelly 57 Junior C Dam 100
    Eva Kesselfors 2001 Haninge BK 57 Junior C Dam 125
Zhera Milli 2003 BK Masen 54 Ungdom A Dam 0
    Wilma Milton 2002 IFK Umeå 63 Ungdom B Dam 45
    Vera Person Donkersloot 2003 Haninge BK 63 Ungdom B Dam 111
    Leona Surup 2002 NBK Akilles 63 Ungdom B Dam 117
    Hanna Kukavica 2004 Djurgårdens IF 48 Diplom A Dam 104
    Cajsa Rydberg 2003 Gripen BK 48 Diplom A Dam 61
    Signe Lindfors 2004 IF Linnea 60 Diplom A Dam 164
    Lucin Srp 2004 NBK Akilles 60 Diplom A Dam 128
Ebba Stahlberg 2003 NBK Akilles 60 Diplom A Dam 0
 
 
Copyright©2018 Anders Hedlund anders@boxingeventservice.com +46 70 7785090