logga in Select Language
Start
Tävlingar
Boxare
Domare
Klubbar
>
Boxare Domare Matchlista Stegar Tävlingsplan  
<<< tillbaka
Int. Skellefteå Box Cup 13-14/10 2018  
Anmäla
Sista anmälningsdag var 2018-10-14
 
Info
> Klassindelning
> Inbjudan
> Klubbranking
 
Utskrifter
> Anmälda
> Invägda
Antal boxare: 61
  Förnamn Efternamn Född Klubb Vikt Kategori Klass Kön Lott
    Mokhtar Ali Sakhizadha 1999 Sundsvalls BK 60 Senior B Herr 8
    Artur Asatryan 1998 Guldstadens BK 60 Senior B Herr 51
    Syed Abdollah Hosseini 1999 Umeå BK 64 Senior B Herr 47
    Yousef Kalash 1999 Guldstadens BK 64 Senior B Herr 45
    Erik Segerstedt 1988 Luleå BK Rapp 64 Senior B Herr 46
John Mikael Salomonsson 1990 BK Winter 91 Senior B Herr 0
    Tim Mklin 1992 IFK Umeå 64 Senior C Herr 41
    Mohammed Omar Sultani 1999 HärnösandBoxningsKlubb 64 Senior C Herr 40
    Vili Vaahto 1999 Kemin Into, Finland 64 Senior C Herr 42
    Shadman Mohammed 1991 Umeå BK 75 Senior C Herr 54
    Santeri Korkeakoski 1994 ONS, Finland 75 Senior C Herr 34
    Ylber Bujku 1990 ONS, Finland 81 Senior C Herr 48
    Pontus Karlsson 1995 BK Ängeln 81 Senior C Herr 49
Walat Kaplan 1993 Järfälla BC 91+ Senior C Herr 0
    Andre Nilsson Sandberg 1992 I 19 IF 91+ Senior C Herr 50
    Jesper Pernand Ekström 1991 Öbacka BK 91+ Senior C Herr 9
Hasrat Asatryan 2000 Guldstadens BK 56 Junior A Herr 0
Nassir Elvaz 2001 Guldstadens BK 69 Junior A Herr 0
    Samuel Landestorp 2000 Öbacka BK 60 Junior C Herr 31
    Yasin Shojai 2000 Guldstadens BK 60 Junior C Herr 33
    Sedik Takani 2000 Kemin Into, Finland 60 Junior C Herr 30
    Ali Husseni 2000 Malmbergets AIF 60 Junior C Herr 32
    Mostafa Husseini 2001 Öbacka BK 64 Junior C Herr 44
    John Mattin Sulivani 2001 Umeå BK 64 Junior C Herr 23
    Ali Reza Rezaie 2000 BK Älgen 81 Junior C Herr 36
    Lasse Kourula 2000 Kemin Into, Finland 81 Junior C Herr 38
    Max Englund 2000 IFK Umeå 81 Junior C Herr 37
    Martin Linchausen 2000 Bodö BK, Norway 81 Junior C Herr 35
Mujtaba Hasani 2002 IFK Umeå 70 Ungdom A Herr 0
    Elias Nasi 2003 I 19 IF 60 Ungdom B Herr 58
    Eliaz Grönlund 2002 HärnösandBoxningsKlubb 60 Ungdom B Herr 18
Marcus Skinnari 2004 Sundsvalls BK 44 Diplom A Herr 0
    Vihtori Lindström 2006 Umeå BK 50 Diplom A Herr 6
    Hugo Nilsson 2004 Sundsvalls BK 50 Diplom A Herr 7
    Khalid Zhadahanov 2005 Guldstadens BK 50 Diplom A Herr 5
    Robin Lodin 2004 Sundsvalls BK 57 Diplom A Herr 28
    Kristian Hinett Eilertsen 2004 Bodö BK, Norway 57 Diplom A Herr 27
    Eddie Djärv 2003 Guldstadens BK 70 Diplom A Herr 11
    Frank Helgegren 2003 Luleå BK Rapp 70 Diplom A Herr 10
    Gustav Bränström 2004 Sundsvalls BK 70 Diplom A Herr 12
    Bendik Rostad 2005 Bodö BK, Norway 42 Diplom B Herr 16
    Edgar Gustafsson 2004 IFK Umeå 42 Diplom B Herr 15
    Ermas Simon 2003 Öbacka BK 46 Diplom B Herr 3
    Oscar Palmlöf 2004 Sundsvalls BK 46 Diplom B Herr 2
    Adam Tegström 2005 Umeå BK 46 Diplom B Herr 1
    Noah Andersson 2004 Guldstadens BK 48 Diplom B Herr 21
    Anders Langfjord 2005 Bodö BK, Norway 48 Diplom B Herr 20
Melvin Sderlund 2007 HärnösandBoxningsKlubb 57 Diplom C Herr 0
    Laura Myllymki 1994 ONS, Finland 51 Senior B Dam 14
    Tove Lundberg 1993 IFK Umeå 51 Senior B Dam 24
    Sofie Bentsen 1998 Bodö BK, Norway 64 Senior B Dam 59
    Anna Hedlund 1983 BK Älgen 64 Senior B Dam 4
Rebecka Nilsson 1993 Luleå BK Rapp 57 Senior C Dam 0
    Vilma Kuusiko 2003 KemPy, Finland 66 Ungdom A Dam 61
    Rebecca Ljunglöf 2002 Sundsvalls BK 66 Ungdom A Dam 52
    Tova Porseby 2003 Guldstadens BK 52 Ungdom B Dam 55
    Iiris Lempe 2002 KemPy, Finland 52 Ungdom B Dam 57
Martine Hansen Storvik 2004 Bodö BK, Norway 44 Diplom A Dam 0
    Mira Lundberg 2003 IFK Umeå 52 Diplom A Dam 25
    Elise Pedersen 2004 Bodö BK, Norway 52 Diplom A Dam 26
Mathilde Bygjordet 2004 Bodö BK, Norway 70 Diplom A Dam 0
 
 
Copyright©2018 Anders Hedlund anders@boxingeventservice.com +46 70 7785090