logga in Select Language
Start
Tävlingar
Boxare
Domare
Klubbar
 
 
Boxare Domare Matchlista Stegar Tävlingsplan  
<<< tillbaka
Int. Gala 18-18/11 2017  
Anmäla
Sista anmälningsdag var 2017-11-18
 
Info
> Klassindelning
> Inbjudan
> Klubbranking
 
Utskrifter
> Anmälda
> Invägda
Antal boxare: 45
  Förnamn Efternamn Född Klubb Vikt Kategori Klass Kön Lott
    Simon Enqvist 1995 Timrå BK 60 Senior B Herr 1
    Jorge Bergman 1998 Njurunda BK 60 Senior B Herr 34
Stefan Westerlund 1998 Njurunda BK 69 Senior C Herr 0
Kim Rönnberg 1982 Njurunda BK 75 Senior C Herr 0
Amrullah Safi 1997 BK Älgen 75 Senior C Herr 0
Gustav Strandell 1991 Hudiksvalls BK 81 Senior C Herr 0
Andre Nilsson Sandberg 1992 I 19 IF 91+ Senior C Herr 0
Emil Kilrud 1999 I 19 IF 69 Junior A Herr 0
Syed Abdollah Hosseini 1999 Umeå BK 60 Junior B Herr 0
    Max Englund 2000 IFK Umeå 81 Junior B Herr 14
    Ali Reza Rezaie 2000 BK Älgen 81 Junior B Herr 21
    Amir Haydari 1999 BK Älgen 56 Junior C Herr 29
    Mokhtar Ali Sakhizadha 1999 Sundsvalls BK 56 Junior C Herr 10
Alireza Rosham 1999 BK Ängeln 60 Junior C Herr 0
    Qurban Amiri 2000 Sundsvalls BK 64 Junior C Herr 12
    Murtaza Zamani 2000 Öbacka BK 64 Junior C Herr 18
    Zabilholah Fayazi 2000 Timrå BK 69 Junior C Herr 21
    Esmail Rajabi 1999 Öbacka BK 69 Junior C Herr 22
Davod Nikovi 2000 I 19 IF 75 Junior C Herr 0
Shair Ali Syed 2001 IFK Umeå 63 Ungdom A Herr 0
Mogamed Chagayev 2001 Timrå BK 60 Ungdom B Herr 0
Mujtaba Hasani 2002 IFK Umeå 70 Ungdom B Herr 0
adam tegström 2005 Umeå BK 46 Diplom A Herr 0
Oskar Lundqvist 2003 Sundsvalls BK 52 Diplom A Herr 0
    Akram Ibrahim 2003 Timrå BK 60 Diplom A Herr 1
    Ali Akbar 2002 Sundsvalls BK 60 Diplom A Herr 2
Nils Kjellin 2002 Sundsvalls BK 75 Diplom A Herr 0
Josef Khamas 2002 Sundsvalls BK 75 Diplom A Herr 0
    Anders Gnarp Johansson 2002 Sundsvalls BK 80 Diplom A Herr 2
    Josef Pakkanen 2003 Timrå BK 80 Diplom A Herr 1
Abubakar Chagaev 2004 Timrå BK 36 Diplom B Herr 0
Oscar Palmlöf 2004 Sundsvalls BK 42 Diplom B Herr 0
    Ermas Simon 2003 Öbacka BK 44 Diplom B Herr 2
    Liam Danielsson 2005 Timrå BK 44 Diplom B Herr 1
    Joel Nilsson 2004 IFK Umeå 50 Diplom B Herr 2
    Julius Lundgren 2004 Öbacka BK 50 Diplom B Herr 1
Gustav Vesterlund 2004 Öbacka BK 52 Diplom B Herr 0
Adrian Prytz 2004 Öbacka BK 57 Diplom B Herr 0
    Casper Gustavsson 2006 IFK Umeå 60 Diplom B Herr 2
    Gustav Bränström 2004 Sundsvalls BK 60 Diplom B Herr 1
    Loke Wallin 2004 IFK Umeå 66 Diplom B Herr 2
vihtori lindström 2006 Umeå BK 42 Diplom C Herr 0
    Alexandra Romlin 1999 BK Hammaren 69 Junior B Dam 2
    Linn Sellin Viksell 2000 Haninge BK 69 Junior B Dam 1
Rebecca Ljunglöf 2002 Sundsvalls BK 66 Ungdom B Dam 0
 
 
Copyright©2011 Anders Hedlund +46 70 7785090