logga in Select Language
Start
Tävlingar
Boxare
Domare
Klubbar
>
Boxare Domare Matchlista Stegar Tävlingsplan  
<<< tillbaka
Halmstad Box Open 2-3/11 2019  
Anmäla
Sista anmälningsdag var 2019-10-30
 
Info
> Klassindelning
> Inbjudan
> Klubbranking
 
Utskrifter
> Anmälda
> Invägda
Antal boxare: 173
  Förnamn Efternamn Född Klubb Vikt Kategori Klass Kön Lott
    Muhammad Ali 2000 BK Viljan 60 Senior A Herr 42
    Hafiz Merzai 2000 Kristianstads BK 60 Senior A Herr 164
    Paolo Magui 1997 BK Ringen 60 Senior A Herr 68
    Mohammed AL-Maliki 1993 KFUM Fight Zone 69 Senior A Herr 76
    John Jeppsson Rudell 1997 Majorna BK 69 Senior A Herr 158
    Adolpe Sylva 1993 Halmstad BS 69 Senior A Herr 114
    Yousef Adou 1997 Redbergslids BK 69 Senior A Herr 52
Besfort Xhafoui 1996 KFUM Fight Zone 75 Senior A Herr 0
    Mathias Larsson 1995 Kristianstads BK 91 Senior A Herr 93
    Genti Morina 1998 KFUM Fight Zone 91 Senior A Herr 130
    Omid Abasi 2000 BK30 Motala 60 Senior B Herr 100
    Sherinagha Sadat 1998 Redbergslids BK 60 Senior B Herr 2
Mahdi Rahimi 1999 Majorna BK 64 Senior B Herr 0
    Vukasin Velickovic 1996 Redbergslids BK 64 Senior B Herr 54
    Ali Yazbeck 1996 Föreningen Redline 64 Senior B Herr 27
Emil Andersson 1999 Majorna BK 64 Senior B Herr 0
    Mustafa Safari 1999 Team Ljungby Box IF 64 Senior B Herr 171
Nahuel Antonio Truquepan 1979 Fighting Spirit KBK 64 Senior B Herr 0
    Kevin Magui 1998 BK Ringen 69 Senior B Herr 168
    Volkan nal 2000 Majorna BK 69 Senior B Herr 172
    Bagir Alizada 1999 KFUM Fight Zone 69 Senior B Herr 4
    Robin Bhöme 2000 BK Ringen 75 Senior B Herr 30
    Ali Shaker 1996 Malmö BK 75 Senior B Herr 85
    Correa Robinsson 1996 IK Ymer 75 Senior B Herr 9
    Sad Krkic 1999 Halmstad BS 75 Senior B Herr 131
    Johannes Bjur 1999 Lunds BS 81 Senior B Herr 107
    Damir Sofic 1991 GAK Enighet 81 Senior B Herr 157
    Franicisco Cortez 1995 NBK Akilles 91+ Senior B Herr 92
    Axel Gestsson 1996 BK Fox 91+ Senior B Herr 50
    Halane Mohammed Jana 2000 ATF Gym IF 56 Senior C Herr 34
    Amir Ibrahimi 1999 BK Ringen 56 Senior C Herr 155
    Ahmad Amiri 1998 Helsingborgs BK 56 Senior C Herr 37
    Naiem Asghasli 1999 Majorna BK 56 Senior C Herr 1
    Ahmadi Ezatolah 2000 Redbergslids BK 64 Senior C Herr 41
    Nori Yahya 1999 ATF Gym IF 64 Senior C Herr 146
Mattias Karlsson 1999 Trelleborg Boxning Academy BC 64 Senior C Herr 0
    Mustafa Khaksar 2000 BK Viljan 69 Senior C Herr 19
    Christophe Chaovche 1998 IK Ymer 69 Senior C Herr 106
    Max Newman 1993 Ystads SK 75-1 Senior C Herr 13
    Amir Ardalani 1990 Bulldog Training Center 75-1 Senior C Herr 91
    Hussein Abdalredha 1999 Majorna BK 75-1 Senior C Herr 14
    Heidar Amiri 1999 BK30 Motala 75-1 Senior C Herr 112
    Sina Ardalani 1995 Bulldog Training Center 75-2 Senior C Herr 109
    Noah Kihlgren 2000 Helsingborgs BK 75-2 Senior C Herr 150
    Jonas Abov El Neas 1996 KFUM Fight Zone 75-2 Senior C Herr 46
    Ernesto Estupinan Enriquez 1994 Lunds BS 75-2 Senior C Herr 67
    Nedim Slatina 1995 Landskrona Shotokan Academy 91 Senior C Herr 148
    Roman Rosham 2000 Trelleborg Boxning Academy BC 91 Senior C Herr 70
    Love Onsberg 1995 Malmö BK 91 Senior C Herr 105
Mikkel Bruun 2002 Jyllinge Box Team, Denmark 64 Junior A Herr 0
Nasralah Naseri 2002 Lunds BS 60 Junior B Herr 0
Reza Qalandari 2001 BK Puma 56 Junior C Herr 0
    Basir Rahmani 2001 BK Viljan 60 Junior C Herr 5
    Wafiullah Satiullah 2002 KFUM Fight Zone 60 Junior C Herr 22
    Per Axel Bjwi Kllqvist 2002 Malmö BK 60 Junior C Herr 49
    Firas Al Saedi 2002 Lunds BS 64 Junior C Herr 129
    Nardin Hassan 2002 Bulldog Training Center 64 Junior C Herr 163
Feliphe Guzman 2002 Föreningen Redline 64 Junior C Herr 0
    Antonio Erdelyi 2002 KFUM Fight Zone 64 Junior C Herr 25
    Znarab Maghlapdidze 2002 ATF Gym IF 69-1 Junior C Herr 154
    Lorans Rasol 2002 IK Ymer 69-1 Junior C Herr 29
    Fhilip Rudin 2002 ATF Gym IF 69-1 Junior C Herr 82
    Felix Ryrstedt 2002 Kristianstads BK 69-2 Junior C Herr 160
    David Bernerfelt 2002 ATF Gym IF 69-2 Junior C Herr 136
    Zander Bergsten 2001 BK Ringen 69-2 Junior C Herr 66
    Leon Gabor 2001 Ystads SK 75 Junior C Herr 75
    Sami Jansson AL-AM 2002 Värnamo BK 75 Junior C Herr 74
    Gentrit Limani 2001 Helsingborgs BK 75 Junior C Herr 63
    Sami Fakhro 2001 Helsingborgs BK 91 Junior C Herr 140
    Ismar Mukovic 2001 Helsingborgs BK 91 Junior C Herr 51
    Mohammed Latif Rezay 2001 Team Ljungby Box IF 91 Junior C Herr 117
    Zubin Rashidi 2003 BK Värend 63 Ungdom A Herr 23
    Aslan Mahauri 2004 Gilleleje BK, Denmark 63 Ungdom A Herr 45
    Zinoviy Dragan 2004 Majorna BK 63 Ungdom A Herr 162
    Omar Qachar 2003 NBK Akilles 66 Ungdom A Herr 36
    Emanuel Ryttersson 2003 Hallstahammar KF 66 Ungdom A Herr 72
    Hafizullah Amiri 2004 GAK Enighet 50 Ungdom B Herr 20
    Steven Windemuth 2004 Gilleleje BK, Denmark 50 Ungdom B Herr 152
    Hadi Hadrous 2003 Malmö BK 57 Ungdom B Herr 87
    Herman Ek 2004 BK Ringen 57 Ungdom B Herr 12
    Daniel Bjarke 2003 BK Fox 57 Ungdom B Herr 55
    Sigmund Bartosch 2003 BK Fox 63-1 Ungdom B Herr 83
    Noel Gabor 2003 Ystads SK 63-1 Ungdom B Herr 126
    Hasibullah Safiullah 2004 KFUM Fight Zone 63-1 Ungdom B Herr 77
    Albert Skillfeldt 2004 Värnamo BK 63-2 Ungdom B Herr 44
    Pooya Khodadi 2004 Majorna BK 63-2 Ungdom B Herr 43
    Elias Gustafsson 2003 Trelleborg Boxning Academy BC 66 Ungdom B Herr 167
    Jonathan Larsson 2004 Helsingborgs BK 66 Ungdom B Herr 79
    Melker Nero 2004 Kristianstads BK 66 Ungdom B Herr 145
    Muras Temirov 2004 BK ster 70 Ungdom B Herr 71
    Al Ali Yosef 2004 KFUM Fight Zone 70 Ungdom B Herr 153
Markus Sliwa 2003 Børsa Boxing Team, Norway 80 Ungdom B Herr 0
Andrew Aki 2003 Halmstad BS 80 Ungdom B Herr 0
Angelo Dobreva 2007 KFUM Fight Zone 36 Diplom A Herr 0
Tommy Phan 2005 IK Ymer 42 Diplom A Herr 0
    Silas Gryholt 2005 Gilleleje BK, Denmark 46 Diplom A Herr 56
    Anton Stolfi 2005 Majorna BK 46 Diplom A Herr 133
    Aso Naser 2005 KFUM Fight Zone 46 Diplom A Herr 165
    Ramiz Farahi 2005 Jyllinge Box Team, Denmark 46 Diplom A Herr 32
    ludvig Apelqist 2005 IK Ymer 48 Diplom A Herr 28
    David Ardemalm 2005 Helsingborgs BK 48 Diplom A Herr 104
Malik Jung Svendsen 2005 Gilleleje BK, Denmark 48 Diplom A Herr 0
    Ilkin Shiraliyev 2006 Majorna BK 57 Diplom A Herr 116
    Emil Börjesson 2005 BK30 Motala 57 Diplom A Herr 169
    Ibrahim Qannan 2005 IK Ymer 57 Diplom A Herr 108
    Farris Mekic 2005 KFUM Fight Zone 57 Diplom A Herr 101
    Akam Lak 2005 Gilleleje BK, Denmark 57 Diplom A Herr 103
    Leon Nilsson Garcia 2005 Majorna BK 57 Diplom A Herr 39
    Shams Roshan 2005 Trelleborg Boxning Academy BC 57 Diplom A Herr 120
    Omer Erovic 2005 IK Ymer 63 Diplom A Herr 3
    Matte Olesen 2004 Jyllinge Box Team, Denmark 63 Diplom A Herr 110
Mohamed Fakhro 2006 Trelleborg Boxning Academy BC 66 Diplom A Herr 0
    Gabriel Yousef 2005 NBK Akilles 70 Diplom A Herr 15
    Luka Kordic 2005 IK Ymer 70 Diplom A Herr 11
    Mario Ibrahimovic 2005 KFUM Fight Zone 70 Diplom A Herr 102
    ADNAN EZEDDINE 2005 Tifa BC 86 Diplom A Herr 127
    Milos Antic 2005 KFUM Fight Zone 86 Diplom A Herr 142
    Antonio Rifati 2005 KFUM Fight Zone 86 Diplom A Herr 8
    Fiordi Lika 2008 NBK Akilles 38 Diplom B Herr 40
    Theo Liljeberg 2009 Trelleborg Boxning Academy BC 38 Diplom B Herr 141
    Mir Wais 2008 Majorna BK 38 Diplom B Herr 64
    Ivan Skillfeldt 2006 Värnamo BK 44 Diplom B Herr 170
    Yaseen Alasadi 2007 NBK Akilles 44 Diplom B Herr 119
    Edin Fetah 2006 BK Ringen 44 Diplom B Herr 68
    Elias Chamoun 2006 NBK Akilles 46 Diplom B Herr 161
    Kevin Sandstedt 2006 BK Ringen 46 Diplom B Herr 84
    Kristian Samo 2007 NBK Akilles 46 Diplom B Herr 60
Kevin Windemuth 2006 Gilleleje BK, Denmark 52 Diplom B Herr 0
Qutayba Mahmmoud 2006 Sidestep BC 52 Diplom B Herr 0
    melker holmberg 2006 Tifa BC 57 Diplom B Herr 138
    Kristiab Yousef 2007 NBK Akilles 57 Diplom B Herr 166
    Noah Pettersson 2006 Ystads SK 57 Diplom B Herr 99
Ajdin Shehadeh 2006 Trelleborg Boxning Academy BC 60 Diplom B Herr 0
    Luca Stolfi 2007 Majorna BK 63 Diplom B Herr 78
    Ruben Gustafsson 2006 Värnamo BK 63 Diplom B Herr 132
    August Nyblom 2006 Majorna BK 63 Diplom B Herr 24
    Arion Kahrimani 2006 Halmstad BS 63 Diplom B Herr 122
    Anthony Akl 2007 Halmstad BS 63 Diplom B Herr 31
Luca Stolfi 2007 Majorna BK 63 Diplom B Herr 0
    Hannes Hassanzadah 2006 Helsingborgs BK 63 Diplom B Herr 6
    Fabian Ljäs långverkan 2006 KFUM Fight Zone 75 Diplom B Herr 143
    Elias Skillmark 2006 Värnamo BK 75 Diplom B Herr 139
    Olle Skoog 2008 Värnamo BK 44 Diplom C Herr 89
    Adrian Skrijolj 2008 IK Ymer 44 Diplom C Herr 94
Anna Lindqvist 1994 KFUM Fight Zone 69 Senior A Dam 0
Atosa Lashgan 1988 KFUM Fight Zone 51 Senior B Dam 0
    Alexandra Romlin 1999 BK30 Motala 69 Senior B Dam 16
    Anja Kjøller Høj 1979 Jyllinge Box Team, Denmark 69 Senior B Dam 151
    Amanda Johansen 1995 KFUM Fight Zone 69 Senior B Dam 10
    Desireé Runhammer 1986 Sidestep BC 60 Senior C Dam 173
    Therese Johansson 1987 Trelleborg Boxning Academy BC 60 Senior C Dam 124
    Leona Surup 2002 NBK Akilles 57 Junior A Dam 58
    Sascha Bgeskov 2002 Jyllinge Box Team, Denmark 57 Junior A Dam 123
    Nazanin Rahimi 2001 Värnamo BK 57 Junior A Dam 111
Olivia Johansson 2002 Kristianstads BK 64 Junior C Dam 0
Agnes Bondeson-Crene 2002 Team Ljungby Box IF 75 Junior C Dam 0
    Sipel Duna 2004 Nässjö BK 60 Ungdom A Dam 144
    Lucin Surup 2004 NBK Akilles 60 Ungdom A Dam 128
Alexas Kubicki 2003 Carbo Gliwice, Polen 50 Ungdom B Dam 0
    Matilda Werder 2003 Majorna BK 57 Ungdom B Dam 86
    Ebba Stahlberg 2003 NBK Akilles 57 Ungdom B Dam 21
    Ajlina Bucaliu 2003 Majorna BK 63 Ungdom B Dam 156
    Annie Jander 2003 Team Ljungby Box IF 63 Ungdom B Dam 18
Ida Widman 2003 IK Ymer 75 Ungdom B Dam 0
    Melissa Jelbring 2005 Trelleborg Boxning Academy BC 54 Diplom A Dam 134
    Nicoline Bøgeskov 2005 Jyllinge Box Team, Denmark 54 Diplom A Dam 35
    Elda Mustafa 2005 IK Ymer 54 Diplom A Dam 115
    Isabell Jelbring 2005 Trelleborg Boxning Academy BC 54 Diplom A Dam 81
    Noa Strid 2004 Trelleborg Boxning Academy BC 63 Diplom A Dam 98
    Maja Swica 2005 Ystads SK 63 Diplom A Dam 73
    Ebba Svensson 2005 Trelleborg Boxning Academy BC 63 Diplom A Dam 174
Maja Wahlman 2007 Team Ljungby Box IF 52 Diplom B Dam 0
Caisa Norlander 2006 Ystads SK 66 Diplom B Dam 0
 
 
Copyright©2018 Anders Hedlund anders@boxingeventservice.com +46 70 7785090