Admin Select Language
Start
Tävlingar
Boxare
Domare
Klubbar
>
Boxare Domare Matchlista Stegar Tävlingsplan  
<<< tillbaka
Gripen Cup 2021 25-26/9 2021  
Anmäla
> Boxare
> Domare
 
Info
> Klassindelning
> Inbjudan
> Klubbranking
 
Utskrifter
> Anmälda
> Invägda
Antal boxare: 197
  Förnamn Efternamn Född Klubb Vikt Kategori Klass Kön Lott
Omar Mujtabashams 2001 Djurgårdens IF 52 Senior A Herr 0
Erduan Berisha 2000 KFUM Linköping 56 Senior A Herr 0
Alan Zangana 2002 Hammarby IF Boxning 56 Senior A Herr 0
Muhammad Ali 2000 Föreningen Redline 60 Senior A Herr 0
Alvin Warukaga 2000 BK30 Motala 60 Senior A Herr 0
Sayed Rohullah Mosawi 1999 Sparta BK 60 Senior A Herr 0
Manzoor Ashna 1999 Gripen BK 60 Senior A Herr 0
Nebil Ibrahim 2000 Upsala IF 60 Senior A Herr 0
Sebastian Rodriguez 1994 Helsingborgs BK 60 Senior A Herr 0
Emil Stor 1997 Team Hallstahammar BK 64 Senior A Herr 0
Milad Mazdak 1996 BK Ringen 64 Senior A Herr 0
Sam Rahimy 1999 Majorna BK 64 Senior A Herr 0
Omar Massi 1996 Djurgårdens IF 64 Senior A Herr 0
Hilal Saleh 1996 Djurgårdens IF 69 Senior A Herr 0
Tim F.Korhola 1993 Bålsta BK 69 Senior A Herr 0
Mujtaba Hasani 2002 IFK Umeå 69 Senior A Herr 0
Joel Jonsson 2001 Eskilstuna BK 69 Senior A Herr 0
John Jeppsson Rudell 1997 Majorna BK 69 Senior A Herr 0
Markus Lövberg 1999 KFUM Fight Zone 69 Senior A Herr 0
Mohamed Yusuf 1997 Eskilstuna BK 69 Senior A Herr 0
Roberto Bengtsson 1999 Halmstad BS 69 Senior A Herr 0
Besfort Xhafolli 1996 KFUM Fight Zone 75 Senior A Herr 0
Jakob Simovski Oldelius 1994 AIK Boxningsförening 75 Senior A Herr 0
Correa Robinsson 1996 IK Ymer 75 Senior A Herr 0
Angelo Asmar 2002 Djurgårdens IF 75 Senior A Herr 0
Johannes Bjur 1999 Lunds BS 81 Senior A Herr 0
Max Englund 2000 IFK Umeå 81 Senior A Herr 0
Gustav Dahlström 2000 Eskilstuna BK 81 Senior A Herr 0
Agit Bilge 1994 Hammarby IF Boxning 91 Senior A Herr 0
Anton Börzsei 1996 Djurgårdens IF 91 Senior A Herr 0
Genti Morina 1998 KFUM Fight Zone 91 Senior A Herr 0
Victor Olsson 1999 BK Falken 91 Senior A Herr 0
Abdesslam Chabi 1993 Lunds BS 91 Senior A Herr 0
Firas Al Saedi 2002 Lunds BS 64 Senior B Herr 0
Ali Fadel 1999 Djurgårdens IF 64 Senior B Herr 0
Kevin Magui 1998 Örebro BK 69 Senior B Herr 0
Sebastian Furmanek 1990 Helsingborgs BK 69 Senior B Herr 0
Seyyed Mohammad Hossezni 1999 Sparta BK 75 Senior B Herr 0
Robin Bhöme 2000 Redbergslids BK 75 Senior B Herr 0
Jonael Ghidey 1995 Stockholms AIF 81 Senior B Herr 0
Franicisco Cortez 1995 NBK Akilles 91+ Senior B Herr 0
David Olsson 2001 BK Falken 91+ Senior B Herr 0
Daniel Pusic 1999 Halmstad BS 60 Senior C Herr 0
Mustafa Muhammadi 1998 Helsingborgs BK 60 Senior C Herr 0
Mohammed Ali Jafarli 2001 BK Örnen 60 Senior C Herr 0
Johan Ait Hatrit Larsson 1998 Hammarby IF Boxning 64 Senior C Herr 0
Oliver Rosen 1998 KFUM Linköping 64 Senior C Herr 0
Karrar Abdulreda 2002 Föreningen Redline 64 Senior C Herr 0
Lucas Nilsson Garcia 2002 Majorna BK 64 Senior C Herr 0
Shaub Ahmed 1999 IK Ymer 64 Senior C Herr 0
Samr Al-Bearmani 1994 Helsingborgs BK 64 Senior C Herr 0
Nikolas Valencia 2002 Stockholms AIF 69 Senior C Herr 0
Walid Abulkader 2002 Morgongåva BK 69 Senior C Herr 0
Tamim Khan 2000 Lunds BS 69 Senior C Herr 0
Gabriel Mikko 1990 Djurgårdens IF 69 Senior C Herr 0
Håkan Östlund 1995 BK Falken 69 Senior C Herr 0
Tabare Cortes Serveino 1992 Föreningen Redline 69 Senior C Herr 0
Branko Vincic 1996 Redbergslids BK 75 Senior C Herr 0
Karim Mohammad Kabani 2002 NBK Akilles 75 Senior C Herr 0
Karl Ljungdahl 1997 AIK Boxningsförening 75 Senior C Herr 0
Philippe Gomis 2000 BK Falken 75 Senior C Herr 0
IB Runstål-Zhan 2001 Ystads SK 75 Senior C Herr 0
Alex Yazdani 2002 BK Falken 75 Senior C Herr 0
Carl Byström 1995 Öbacka BK 81 Senior C Herr 0
Michel Angelo Kuoadio 1997 Djurgårdens IF 81 Senior C Herr 0
Oskar Karlsson 2002 Ystads SK 81 Senior C Herr 0
Antonio Abreu 1997 Hammarby IF Boxning 81 Senior C Herr 0
Ebou Sve 1999 Djurgårdens IF 81 Senior C Herr 0
Filip Kjellberg 2001 Helsingborgs BK 91 Senior C Herr 0
Ardi Hajra 2002 Skoftebyns AIS 91 Senior C Herr 0
William Ohlsson 2000 BK Örnen 91 Senior C Herr 0
André Cifuentes 1994 Hammarby IF Boxning 91 Senior C Herr 0
Noah Kihlgren 2000 Helsingborgs BK 91 Senior C Herr 0
Jeremie Rulquin 1994 Lunds BS 91 Senior C Herr 0
Pablo Gonzalez 1990 E4 Queensbury BC 91 Senior C Herr 0
Carl-Leon Andersson 1999 Sollentuna BK 91 Senior C Herr 0
Abdul-Malic Naleev 2001 Öbacka BK 91 Senior C Herr 0
Carl Engström 1991 Ystads SK 91+ Senior C Herr 0
Milton Thögersen 2001 Ystads SK 91+ Senior C Herr 0
Hadi Hadrous 2003 Malmö BK 60 Junior A Herr 0
Marco Alärd 2003 Skoftebyns AIS 60 Junior A Herr 0
Emanuel Ryttersson 2003 Team Hallstahammar BK 69 Junior A Herr 0
Noel Gabor 2003 Ystads SK 69 Junior A Herr 0
Jonathan Johnsson 2004 Eskilstuna BK 69 Junior A Herr 0
Zinoviy Dragan 2004 Majorna BK 69 Junior A Herr 0
Melvin Zakholi 2004 Örebro BK 60 Junior B Herr 0
Albert Skillfeldt 2004 Värnamo BK 75 Junior B Herr 0
Alexander Ström 2004 Redbergslids BK 60 Junior C Herr 0
Hafizullah Amiri 2004 Malmö BK 60 Junior C Herr 0
Jonas Hossein Elghoul 2004 Malmö BK 64 Junior C Herr 0
Samir Tursunov 2004 Sollentuna BK 64 Junior C Herr 0
Ali Eslani 2004 AIK Boxningsförening 64 Junior C Herr 0
Tony Gullstrand 2004 Ystads SK 64 Junior C Herr 0
Mustafa Mosteh 2003 Malmö BK 69 Junior C Herr 0
Sirwan Mohammadi 2003 BK 30 Motala 69 Junior C Herr 0
Adam Sjölin 2004 Örebro BK 69 Junior C Herr 0
Ronny Mehho 2003 Upsala IF 69 Junior C Herr 0
Pierre-Louis Mathevon 2003 BK 30 Motala 81 Junior C Herr 0
Nigel Mbome 2004 Boxclub Vermeulen Benthuizen, Holland 81 Junior C Herr 0
Jonathan Elkhouri 2004 IK Ymer 81 Junior C Herr 0
Enrikas Nianiluka 2003 NBK Akilles 81 Junior C Herr 0
Ahmed Sadek 2003 BK Dacke 91 Junior C Herr 0
Thayo De Lange 2003 Haninge BK 91 Junior C Herr 0
Hugo Härstedt 2005 Höllvikens BK 57 Ungdom A Herr 0
Nick Zulawinski 2005 Höllvikens BK 63 Ungdom A Herr 0
Axel Härstedt 2005 Höllvikens BK 70 Ungdom A Herr 0
Joshua Muyinda 2006 Morgongåva BK 50 Ungdom B Herr 0
Viggo Pettersson 2006 Team Hallstahammar BK 52 Ungdom B Herr 0
Jordan Roberts 2006 Eskilstuna BK 52 Ungdom B Herr 0
Shahab Amir 2006 Morgongåva BK 54 Ungdom B Herr 0
Adam Tegström Dahmani 2005 Umeå BK 57 Ungdom B Herr 0
Ivan Skillfeldt 2006 Värnamo BK 57 Ungdom B Herr 0
Angelo Gidado 2005 Morgongåva BK 57 Ungdom B Herr 0
Kevin Sandstedt 2006 BK Ringen 60 Ungdom B Herr 0
Adam Alsaidi 2005 BK Dacke 60 Ungdom B Herr 0
Aryan Amin 2006 Angered BC 60 Ungdom B Herr 0
Theo Haag 2005 Klockets BK 60 Ungdom B Herr 0
Neo Tered 2006 BK Köping 63 Ungdom B Herr 0
Ben Anderberg 2005 Hammarby IF Boxning 63 Ungdom B Herr 0
Vihtori Lindström 2006 Umeå BK 63 Ungdom B Herr 0
Noah Pettersson 2006 Ystads SK 66 Ungdom B Herr 0
Elliot Ekhamre 2005 Eskilstuna BK 66 Ungdom B Herr 0
Elias Chamoun 2006 NBK Akilles 66 Ungdom B Herr 0
Atef Salameh 2006 Angered BC 66 Ungdom B Herr 0
Leon Nilsson Garcia 2005 Majorna BK 66 Ungdom B Herr 0
Mohammed Mohammed 2005 Angered BC 70 Ungdom B Herr 0
Omer Erovic 2005 IK Ymer 70 Ungdom B Herr 0
Liam Vedin 2005 Öbacka BK 70 Ungdom B Herr 0
Mody Nangemo 2006 Redbergslids BK 70 Ungdom B Herr 0
Norbert Druga 2006 Eskilstuna BK 70 Ungdom B Herr 0
David Julian 2005 Redbergslids BK 70 Ungdom B Herr 0
Melvin Dahlin 2006 BK Ringen 75 Ungdom B Herr 0
Ismael Jansson 2005 Värnamo BK 80 Ungdom B Herr 0
Khoder Babayigit 2005 Angered BC 80 Ungdom B Herr 0
Robin Franzén 2006 IFK Umeå 80 Ungdom B Herr 0
Noah Sundström Jalteh 2005 Hammarby IF Boxning 80+ Ungdom B Herr 0
Elwin Belezika 2005 Hammarby IF Boxning 80+ Ungdom B Herr 0
Said Mamergov 2006 Haninge BK 48 Diplom A Herr 0
Roni Özturk 2006 Morgongåva BK 48 Diplom A Herr 0
Alexander Järetoft 2006 IF Linnea 50 Diplom A Herr 0
Angelo Adamos 2007 AIK Boxningsförening 52 Diplom A Herr 0
David Bokvist 2007 Upsala IF 57 Diplom A Herr 0
Moha Med Rasol 2007 IK Ymer 57 Diplom A Herr 0
Jamie Bronks 2006 IF Linnea 57 Diplom A Herr 0
Viktor Kjellerhag 2006 Morgongåva BK 57 Diplom A Herr 0
Adam Mosleh 2007 Malmö BK 57 Diplom A Herr 0
Anthony Akl 2007 Halmstad BS 57 Diplom A Herr 0
Kristian Samo 2007 NBK Akilles 60 Diplom A Herr 0
Maximilliam Nygård 2007 IF Linnea 60 Diplom A Herr 0
Hugo Philipsson 2006 IK Ymer 60 Diplom A Herr 0
Edin Fetah 2006 BK Ringen 60 Diplom A Herr 0
Isak Nilsson 2007 Ystads SK 60 Diplom A Herr 0
Djafar Al-Mohamedi 2006 Angered BC 66 Diplom A Herr 0
Emir Souvayeh 2006 IK Ymer 66 Diplom A Herr 0
Divine Ejesum 2007 Angered BC 70 Diplom A Herr 0
Arion Kahrimani 2006 Halmstad BS 70 Diplom A Herr 0
Kutay Barlak 2007 Haninge BK 75 Diplom A Herr 0
Rebin Sadik 2007 Angered BC 86 Diplom A Herr 0
Amir Awad 2009 BK Ringen 36 Diplom B Herr 0
Adam Rhaffouli 2009 Haninge BK 36 Diplom B Herr 0
Jonathan Rokka 2009 IK Ymer 38 Diplom B Herr 0
Axel Palmgren 2008 Ystads SK 44 Diplom B Herr 0
Davud Sobiri 2008 BK Dacke 48 Diplom B Herr 0
Alex Mattsson Dennemo 2008 Eskilstuna BK 48 Diplom B Herr 0
Vincent Kjellerstedt 2008 BK Ringen 54 Diplom B Herr 0
Haidra Khairy 2009 Angered BC 54 Diplom B Herr 0
Teo Hallström 2008 BK Dacke 75 Diplom B Herr 0
Filip Af Uhr 2010 Morgongåva BK 36 Diplom C Herr 0
Kutkan Barlak 2010 Haninge BK 36 Diplom C Herr 0
Issac Un 2009 BK Ringen 42 Diplom C Herr 0
Sebastian Yousef 2010 NBK Akilles 44 Diplom C Herr 0
Micke Musaev 2010 Haninge BK 44 Diplom C Herr 0
David Vestling 2010 NBK Akilles 52 Diplom C Herr 0
Yusuf Akisho 2008 Angered BC 66 Diplom C Herr 0
Jenny Lundberg 1992 Narva BK 64 Senior A Dam 0
Mira Massing 1999 Boxclub Vermeulen Benthuizen, Holland 64 Senior A Dam 0
Rinna De Silva 1983 Örebro BK 69 Senior A Dam 0
Malena Hede 1985 Morgongåva BK 69 Senior A Dam 0
Nazanin Rahimi 2001 Värnamo BK 57 Senior B Dam 0
Emma Ljungqvist 1993 AIK Boxningsförening 54 Senior C Dam 0
Elvira Ribbing 1998 Djurgårdens IF 54 Senior C Dam 0
Emilia Houmaimes 2001 BK Ringen 60 Senior C Dam 0
Paulina Loutchko 1992 Hammarby IF Boxning 64 Senior C Dam 0
Berevan Hassan 1993 IFK Umeå 64 Senior C Dam 0
Kanjinga Cestlavie Lisa 2000 Djurgårdens IF 75 Senior C Dam 0
Pettersson Louise 1991 Morgongåva BK 81 Senior C Dam 0
Sarah Houmaimes 2003 BK Ringen 81+ Senior C Dam 0
Megan de Cler 2004 Boxclub Vermeulen Benthuizen, Holland 64 Junior A Dam 0
Natalie Fridh 2004 BK Ringen 60 Junior C Dam 0
Noémi Rozinzki 2003 Majorna BK 60 Junior C Dam 0
Elda Mustafa 2005 IK Ymer 57 Ungdom B Dam 0
Maja Swica 2005 Ystads SK 63 Ungdom B Dam 0
Rebecca Rapp 2007 BK Ängeln 66 Diplom A Dam 0
Livia Björketidt 2007 Gripen BK 70 Diplom A Dam 0
Athina Lundberg Sörnskog 2009 AIK Boxningsförening 40 Diplom B Dam 0
Medina Zaman 2008 Haninge BK 54 Diplom B Dam 0
Faatima Khairy 2011 Angered BC 52 Diplom C Dam 0
 
 
Copyright©2020 Anders Hedlund anders@boxingeventservice.com +46 70 7785090