logga in Select Language
Start
Tävlingar
Boxare
Domare
Klubbar
>
Boxare Domare Matchlista Stegar Tävlingsplan  
<<< tillbaka
Golden Girl Championship 31-2/2 2020  
Anmäla
Sista anmälningsdag var 2020-01-30
 
Info
> Klassindelning
> Inbjudan
> Klubbranking
 
Utskrifter
> Anmälda
> Invägda
Antal boxare: 297
  Förnamn Efternamn Född Klubb Vikt Kategori Klass Kön Lott
    Noora Kirppu 1990 Helsingin Tarmo, Finland 48 Senior A Dam 128
    Agnessa Mitko 1998 Russian national team, Russia 48 Senior A Dam 18
    Ella Harris 1988 Miguels ABC, England 48 Senior A Dam 212
    julie Madsen 2000 Høje Taastrup, Denmark 51 Senior A Dam 35
    Alexandra Richards 1992 Miguels ABC, England 51 Senior A Dam 208
    Tove Lundberg 1993 Team Sweden 51 Senior A Dam 302
    Mariia Bohutska 1994 Team Sweden 51 Senior A Dam 5
    Sascha Bogeskov 2001 Jyllinge Box Team, Denmark 54 Senior A Dam 303
    Anna Jutila 1992 Helsingin Tarmo, Finland 54 Senior A Dam 334
    Jonna Hakkarainen 2000 FIN, Finland 54 Senior A Dam 31
    Jade Ashmore 1997 East Midlands Team, England 54 Senior A Dam 342
Juliana Söderström 1990 Botkyrka BK 54 Senior A Dam 0
    Georgiana Diana Podaru 2000 Box-Club Nordend Offenbach, Germany 54 Senior A Dam 217
    Vida Rudolf 1988 Dejan Zavec Boxing, Slovenien 57 Senior A Dam 118
    Stephanie Thour 1998 Team Sweden 57 Senior A Dam 225
    Karina Tazabekova 1989 Russian national team, Russia 57 Senior A Dam 204
    Cansu Cak 1993 Team Baden Wurttemberg, Germany 57 Senior A Dam 94
    Liknur Eryilmaz 1997 Team Baden Wurttemberg, Germany 57 Senior A Dam 171
    Serwa Abdulmohammadifar 1995 Tampere Boxing Association, Finland 57 Senior A Dam 339
    Anni Viante 1989 Lahden Kaleva, Finland 60 Senior A Dam 122
    Raven Chapman 1994 Arena ABC, England 60 Senior A Dam 150
    Jenny Lundberg 1992 Narva BK 60 Senior A Dam 226
    Monika Schwarz 1989 Box Club Kostheim 1960 e.V., Germany 60 Senior A Dam 58
    Sunni Torgman 1989 Islington Boxing club, England 60 Senior A Dam 25
    Riikka Niemi 1992 Tampere Boxing Association, Finland 60 Senior A Dam 316
    Valentina Bustamante 1995 Team Chile, Chile 60 Senior A Dam 174
    Kristina Mordal 1983 Oslo Bokseklubb, Norway 64 Senior A Dam 47
    Ditte Frostholm 1990 Høje Taastrup, Denmark 64 Senior A Dam 291
    Ruby Scott 2000 Right Stuff ABC, England 64 Senior A Dam 40
    Renee Roache 1998 Erne Boxing Club, Ireland 64 Senior A Dam 205
    Harli Whitwell 2000 St Ives, England 64 Senior A Dam 197
    Aylin Özcelik 1987 Team Baden Wurttemberg, Germany 64 Senior A Dam 284
    Camilla Skov Jensen 1989 BK Thor, Denmark 69-1 Senior A Dam 235
    Marianne Ahlborg 1991 Team Sweden 69-1 Senior A Dam 124
    Jem Campbell 1988 Islington Boxing club, England 69-1 Senior A Dam 112
    Ivanusa Moreira 1988 Team Cap Verde, Cap Verde 69-1 Senior A Dam 119
    Amy Greatorex 1980 East Midlands Team, England 69-1 Senior A Dam 287
    Anu Lammi 1987 Helsingin Tarmo, Finland 69-2 Senior A Dam 168
    Madeleine Angelsen 1998 Vestby IL - boxing, Norway 69-2 Senior A Dam 183
    Malena Hede 1985 Team Sweden 69-2 Senior A Dam 340
    Sophie Colebourn 1996 Royal Navy Boxing Team, England 69-2 Senior A Dam 237
    Omarah Taylor 1993 Firewalker , England 69-2 Senior A Dam 145
    Erika Edblom 1993 Djurgårdens IF 69-2 Senior A Dam 308
    Laura Stevens 1989 East Midlands Team, England 75 Senior A Dam 179
    Kaitlyn Clark 1992 Destiny Boxing, Canada 75 Senior A Dam 140
    Love Holgersson 1993 Team Sweden 75 Senior A Dam 236
    Julie Holthe 1999 B 30, Norway 75 Senior A Dam 330
    Klaudia Lewadny 2000 Kolding Bokseklub, Denmark 75 Senior A Dam 177
    Nathalie Mattsson 1989 Hammarby IF Boxning 51 Senior B Dam 67
    Tessa Jones 1981 Islington Boxing club, England 51 Senior B Dam 77
    Jeanette Svensson 1990 Skene Atletklubb 51 Senior B Dam 257
    Madeleine Finnström 1999 Örebro BK 51 Senior B Dam 68
    Ahadi Francine Lukungu 1996 Tønsbergkameratene, Norway 51 Senior B Dam 64
    Maria Mehtälä 1995 Tampere Boxing Association, Finland 51 Senior B Dam 107
    Chloe Jenkins 1999 Royal Navy Boxing Team, England 54 Senior B Dam 97
    Sira Bojang 1992 IF Ørnulf, Norway 54 Senior B Dam 66
    Jodie Horton 1996 Downend Police, England 54 Senior B Dam 320
    Hannah Windsor 1994 weston warriors abc, England 54 Senior B Dam 297
    Isra Hale 1992 Firewalker , England 57 Senior B Dam 194
    Amanda Nerstrand 1991 BK 1925 Karlstad 57 Senior B Dam 142
    Jennifer’ Leyane 1998 Erne Boxing Club, Ireland 57 Senior B Dam 10
    Rebecca Carman 1991 Royal Navy Boxing Team, England 57 Senior B Dam 219
    Mariana Martinho 2001 Rounds Academy , Portugal 57 Senior B Dam 249
    Valeria Soldano 1985 Elite boxing Club, Italy 57 Senior B Dam 245
    Kristel Väin 1990 Tampere Boxing Association, Finland 60 Senior B Dam 359
    Alina Schuch 1993 Box Club Kostheim 1960 e.V., Germany 60 Senior B Dam 312
    Wiebke Braatz 1988 PSV Rostock, Germany 60 Senior B Dam 84
    Lena Sajaloli 1990 Hammerbrook gym Hamburg , Germany 60 Senior B Dam 71
    Rosanna Brunwin 1991 Total Boxer ABC, England 64-1 Senior B Dam 38
    Erika Wielert 1992 Helsingin Tarmo, Finland 64-1 Senior B Dam 254
    caroline lauenborg 2000 BK Rollo, Denmark 64-1 Senior B Dam 198
    Caroline Nilen 1997 Helsingborgs BK 64-1 Senior B Dam 51
    Ramona Wegener 1989 Hammerbrook gym Hamburg , Germany 64-1 Senior B Dam 72
    Anya Hortensia Bjerke 1990 Horten Bokseklubb, Norway 64-1 Senior B Dam 243
    Lenka Volejnikova 1986 SK Boxing Prague, Czech Republic 64-2 Senior B Dam 332
    Andrea Marshall 1987 Royal Navy Boxing Team, England 64-2 Senior B Dam 269
    Kathrin Häberle 1998 Team Baden Wurttemberg, Germany 64-2 Senior B Dam 60
    Anna Noack 1989 Hammerbrook gym Hamburg , Germany 64-2 Senior B Dam 3
    Siri Rundberget 1991 IF Ørnulf, Norway 64-2 Senior B Dam 29
    Rachel Banks 1991 cwmavon hornets, Wales 64-2 Senior B Dam 78
    Emma Kirjokivi 1995 Väkevä Boxing Team, Finland 69 Senior B Dam 304
    Miriam Rautenberg 1992 Rounds Academy , Portugal 69 Senior B Dam 55
    Patricia Mbata 1995 Finchley, England 69 Senior B Dam 44
    Randi Stølan 1997 Trondheim Kampsportklubb, Norway 75 Senior B Dam 157
    Alexandra Petcu 2001 Islington Boxing club, England 75 Senior B Dam 158
    Kristín Sif 1983 HR, Island 75 Senior B Dam 311
    Cynthia alexandra Glauser 1997 Fight Right bielBienne, Schweiz 81 Senior B Dam 315
    Margrét Guðrún Svavarsdóttir 1998 HFR, Island 81 Senior B Dam 175
    Michelle emilie Heimdal 2001 Ulf-an, Norway 81 Senior B Dam 164
    Kat Stanworth 1982 Bright Star Boxing Academy, England 81+ Senior B Dam 322
    Johanna Fischer 1995 PSV Rostock, Germany 81+ Senior B Dam 141
    Betül Ergen 1985 Team Baden Wurttemberg, Germany 51 Senior C Dam 52
    Denika Frost 2001 GYM01 ABC, England 51 Senior C Dam 238
    Minna Karjalainen 1984 Nyrkkeilyakatemia Järvenpää , Finland 51 Senior C Dam 190
    Emma Jokiaho 1996 Tampere Boxing Association, Finland 54 Senior C Dam 267
    Sofia Raejärvi 1997 Väkevä Boxing Team, Finland 54 Senior C Dam 319
    Elin Özgun 1996 BK Tiger 54 Senior C Dam 6
    Victoria Ellis 2000 Oslo Bokseklubb, Norway 57 Senior C Dam 85
    Katie Aherne 1993 weston warriors abc, England 57 Senior C Dam 253
    Jasmin Nur 1995 Malm BK 57 Senior C Dam 337
    Vyrnwy rainbird 1991 Royal Navy Boxing Team, England 60-1 Senior C Dam 7
    Kara Guðmundsdóttir 1993 HR, Island 60-1 Senior C Dam 30
    Veronica Jalander 1998 Tampere Boxing Association, Finland 60-1 Senior C Dam 272
    Emma Fitzgerald 1989 Islington Boxing club, England 60-1 Senior C Dam 86
    Taylor Johnson 2001 East Midlands Team, England 60-1 Senior C Dam 156
    Jana Thomas 1984 PSV Rostock, Germany 60-2 Senior C Dam 280
    Aima Jensen 1991 Kolding Bokseklub, Denmark 60-2 Senior C Dam 104
    Tia Könönen 2001 Lohjan Boxing Club, Finland 60-2 Senior C Dam 255
    Lisa Billing 1995 IF Ørnulf, Norway 60-2 Senior C Dam 37
    Francesca Passera-Hughes 1999 Miguels ABC, England 64 Senior C Dam 213
    Siri Dalsgaard 1983 Kalundborg ABK, Denmark 64 Senior C Dam 130
    Johanna Huttunen 1991 Helsingin Tarmo, Finland 64 Senior C Dam 144
    Shamso Weheliye 1999 Hallstahammar KF 64 Senior C Dam 270
    Julia Kohl 1993 Hammerbrook gym Hamburg , Germany 64 Senior C Dam 24
    Berit Annabel Loomägi 2000 Team Estonia, Estonia 69 Senior C Dam 274
    Amanda Johansen 1995 KFUM Fight Zone 69 Senior C Dam 115
    Hildur Indriðadóttir 1983 HFR, Island 69 Senior C Dam 26
    Felicia Jakobsson 1987 Helsingborgs BK 69 Senior C Dam 87
    Billie Matthews 1998 Royal Navy Boxing Team, England 69 Senior C Dam 240
    Erika Prisciandaro 2002 Team Italy, Italy 51 Junior A Dam 209
    Pihla Kaivo-oja 2002 Tampere Boxing Association, Finland 51 Junior A Dam 230
    Maria-Elena Avram 2003 Box-Club Nordend Offenbach, Germany 51 Junior A Dam 165
    Millie Symons 2003 St Ives, England 51 Junior A Dam 203
    Lucia Elen Ayari 2003 Team Italy, Italy 51 Junior A Dam 288
    Lina Nashwan 2002 Team Baden Wurttemberg, Germany 54 Junior A Dam 50
    Muskan --- 2002 Team India, Indien 54 Junior A Dam 116
    Lisa Marie Grimm 2002 PSV Rostock, Germany 54 Junior A Dam 271
    Benedicte Frugaard Silden 2002 Tønsbergkameratene, Norway 54 Junior A Dam 317
    Megan Morris 2002 St Ives, England 57 Junior A Dam 328
    Sanya Negi 2002 Team India, Indien 57 Junior A Dam 154
    Emma Olsson 2002 Team Sweden 57 Junior A Dam 256
    Zhera Milli 2003 Team Sweden 57 Junior A Dam 98
    Nikolīna Boķe 2003 IN-FIGHT, Latvia 60 Junior A Dam 200
    Suvi Tujula 2003 Helsingin Tarmo, Finland 60 Junior A Dam 113
    Kamile Poskauskyte 2002 Harrow and district abc, England 60 Junior A Dam 70
    Lia Pukkila 2003 Helsingin Tarmo, Finland 64 Junior A Dam 181
    Hollie Towl 2003 Worksop Xbox boxing academy , England 64 Junior A Dam 170
    Deepika --- 2002 Team India, Indien 64 Junior A Dam 133
    Dione Burman 2002 Braunstone Golden Gloves, England 64 Junior A Dam 46
    Muskan ----- 2003 Team India, Indien 69 Junior A Dam 82
    Eveliina Taimi 2002 Tampere Boxing Association, Finland 69 Junior A Dam 16
    Jana Vill 2003 Team Estonia, Estonia 69 Junior A Dam 169
    Sakshi Bhanudas Jagdale 2003 Team India, Indien 75 Junior A Dam 268
    Asma Beji 2002 Olympique boussalem, Tunisia 75 Junior A Dam 53
    Abigail Brewer Sutton 2003 SETANTA BOXING Academy , Ireland 75 Junior A Dam 34
    Ellinore Lövgren Hallin 2002 BK Tiger 75 Junior A Dam 134
    Eleanor Coulson 2002 Worksop Xbox boxing academy , England 75 Junior A Dam 109
    Melissa Gemini 2002 Team Italy, Italy 75 Junior A Dam 21
    Ajlina Bucaliu 2003 Majorna BK 60 Junior B Dam 15
    Delia Hörmann 2003 PSV Rostock, Germany 60 Junior B Dam 260
    Anniken Holthe 2003 Jessheim Bokseklubb, Norway 60 Junior B Dam 222
    Mary Enright 2002 SETANTA BOXING Academy , Ireland 64 Junior B Dam 92
    Viola Piras 2003 Team Italy, Italy 64 Junior B Dam 33
    Morgan Baber 2003 Downend Police, England 64 Junior B Dam 199
    Ingela Ørstavik Eikrem 2002 Moldekameratene Bokseklubb, Norway 64 Junior B Dam 125
    Loleta Spencer 2002 East Midlands Team, England 69 Junior B Dam 81
    Vera Person Donkersloot 2003 Team Sweden 69 Junior B Dam 301
    Francesca De Fazio 2003 Team Italy, Italy 69 Junior B Dam 250
    Jolanda Hedlund 2002 BK Tiger 48 Junior C Dam 95
    Alexia Olsen 2003 IF Linnea 48 Junior C Dam 223
    Andrea Byrgin 2002 Oslo Bokseklubb, Norway 54 Junior C Dam 305
    Cajsa Rydberg 2003 Gripen BK 54 Junior C Dam 228
    Roula Panteli 2003 Catman Olympic Boxing Academy, Cyprus 54 Junior C Dam 151
    Anna Sorokina 2003 IN-FIGHT, Latvia 57 Junior C Dam 100
    Milla Heinonen 2002 ytkboxing, Finland 57 Junior C Dam 259
    Jekaterina Sorokina 2003 IN-FIGHT, Latvia 64 Junior C Dam 96
    Aleyna øzdemir 2003 Høje Taastrup, Denmark 64 Junior C Dam 20
    Dina Voldmo Gudmundseth 2003 B 30, Norway 64 Junior C Dam 106
    Liza Berger 2003 Vänersborgs BK 69 Junior C Dam 307
    Maddy Walker 2003 Wimborne ABC, England 69 Junior C Dam 126
    Esther Lambe 2005 SETANTA BOXING Academy , Ireland 46 Ungdom A Dam 313
    Janhavi Amol Churi 2004 Team India, Indien 46 Ungdom A Dam 279
    Nivedita Karki 2004 Team India, Indien 48 Ungdom A Dam 242
    Carleigh Maria Irving 2005 SETANTA BOXING Academy , Ireland 48 Ungdom A Dam 75
    Libby Ellis 2004 Rumbles Boxing Academy, England 50 Ungdom A Dam 232
    Georgia McGovern 2005 SETANTA BOXING Academy , Ireland 50 Ungdom A Dam 13
    Prachi --- 2004 Team India, Indien 50 Ungdom A Dam 102
    Mirjam Pedersen 2004 Jessheim Bokseklubb, Norway 52 Ungdom A Dam 83
    Kayleigh Goodwin 2004 East Midlands Team, England 52 Ungdom A Dam 178
    Sofie Vinther Rosshaug 2004 Hillerød Sports Klub, Denmark 52 Ungdom A Dam 152
    Skye Wilkes 2005 RG Boxing Club, England 52 Ungdom A Dam 321
    Mei-Li Folk 2005 Boxring Condor Limburg, Germany 52 Ungdom A Dam 278
    Luna Maria Mairena Aragón 2004 Don Principe Boxing, Spain 54 Ungdom A Dam 196
    Ethoibi Chanu Wangjam 2004 Team India, Indien 54 Ungdom A Dam 12
    Macey Gardner 2005 Arena ABC, England 54 Ungdom A Dam 101
    Eloise Edwards 2005 Downend Police, England 57 Ungdom A Dam 241
    Isha Gurjar 2004 Team India, Indien 57 Ungdom A Dam 22
    Lilly-May Underwood 2004 Rumbles Boxing Academy, England 57 Ungdom A Dam 80
    Amy Nolan 2005 Right Stuff ABC, England 57 Ungdom A Dam 74
    Kaci Crowley 2004 Erne Boxing Club, Ireland 60 Ungdom A Dam 121
    Anastacia Butler 2004 Rumbles Boxing Academy, England 60 Ungdom A Dam 266
    Amalie Garcia 2004 MTK Amateurs , England 60 Ungdom A Dam 355
    Megan de Cler 2004 Boxclub Vermeulen Benthuizen, Holland 60 Ungdom A Dam 191
    Jessica Black 2004 BK Rollo, Denmark 60 Ungdom A Dam 293
    Diya Negi 2004 Team India, Indien 60 Ungdom A Dam 265
    Viivi Jokinen 2005 Väkevä Boxing Team, Finland 60 Ungdom A Dam 162
    Lashu Yadav 2004 Team India, Indien 66 Ungdom A Dam 189
    Freja Andersen 2005 BK Tårnet Vordingborg, Denmark 66 Ungdom A Dam 4
    Rudy Lalhmingmuani 2004 Team India, Indien 66 Ungdom A Dam 137
    Mahi Raghav 2005 Team India, Indien 80 Ungdom A Dam 276
    Tanishka Pratap Patil 2004 Team India, Indien 80 Ungdom A Dam 309
    Brianna Ryan 2005 SETANTA BOXING Academy , Ireland 80 Ungdom A Dam 282
    Jenny Simonsen 2004 Trondheim Kampsportklubb, Norway 46 Ungdom B Dam 221
    Ruby Griggs 2004 Rumbles Boxing Academy, England 46 Ungdom B Dam 329
    Kara Valgarðsdóttir 2005 HFR, Island 46 Ungdom B Dam 326
    Cecilie Jensen 2005 Nyköping F Bokseklub. DK, Denmark 46 Ungdom B Dam 76
    Lotte Mielke 2005 PSV Rostock, Germany 46 Ungdom B Dam 45
    Isabelle Dahlqvist 2005 Höllvikens BK 46 Ungdom B Dam 263
    Maria Helen Østhassel Torp 2005 Drøbak Bokseklubb, Norway 50 Ungdom B Dam 261
    Pia Järvinen 2004 ytkboxing, Finland 50 Ungdom B Dam 131
    Noor Mahmood 2004 IK Ymer 52 Ungdom B Dam 148
    Clara Andersson 2005 BK Revansch 52 Ungdom B Dam 214
    Florence Rodrigue 2004 Destiny Boxing, Canada 54 Ungdom B Dam 62
    Thoreya Pedersen 2005 Jessheim Bokseklubb, Norway 54 Ungdom B Dam 1
    Julie Enge 2005 Vestby IL - boxing, Norway 54 Ungdom B Dam 103
    Alexa Smith 2005 Downend Police, England 54 Ungdom B Dam 14
    Christina Leirbakken 2005 Vestby IL - boxing, Norway 60 Ungdom B Dam 300
    Emmelie Alpsoy 2004 Majorna BK 60 Ungdom B Dam 176
    Teresa Mäkinen 2004 Kankaanpään Nyrkkeilijät, Finland 60 Ungdom B Dam 143
    Yessica Frantsi 2005 Väkevä Boxing Team, Finland 60 Ungdom B Dam 298
    Jodie Norris 2004 MTK Amateurs , England 60 Ungdom B Dam 294
    Sara Melgård 2004 Gran Bk, Norway 60 Ungdom B Dam 167
    Noa Strid 2004 Trelleborg Boxning Academy BC 63 Ungdom B Dam 48
    SAGA STORM 2005 Team Sweden 63 Ungdom B Dam 123
    Sofia Stigen Sørensen 2005 AIL - Boksegruppa, Norway 80 Ungdom B Dam 127
    Hanan Kedir Mohamed 2005 B 30, Norway 80 Ungdom B Dam 192
    Sofie Olsen 2005 Høje Taastrup, Denmark 80 Ungdom B Dam 111
    Ella Thompson 2007 Dunboyne bc, Ireland 34 Diplom A Dam 206
    Isabelle Robertson 2008 Arena ABC, England 34 Diplom A Dam 333
    Tegan Farrelly 2007 Dunboyne bc, Ireland 40 Diplom A Dam 36
    Stilyana Marinova 2006 Box-Club Nordend Offenbach, Germany 40 Diplom A Dam 114
    Siiri Kaivo-oja 2005 Tampere Boxing Association, Finland 44 Diplom A Dam 99
    nancy shepherd 2006 kent gloves abc, England 44 Diplom A Dam 185
    Angela De Felice 2006 Trinacria Boxing Catania, Italy 44 Diplom A Dam 160
    Marissa Ylenius 2006 ytkboxing, Finland 44 Diplom A Dam 247
    Venla Kaivola 2005 ytkboxing, Finland 46 Diplom A Dam 224
    Megan Delaney 2005 SETANTA BOXING Academy , Ireland 46 Diplom A Dam 299
    Yazmin Surin 2006 Rumbles Boxing Academy, England 48 Diplom A Dam 318
    Shanty Dahlström 2005 BK Tiger 48 Diplom A Dam 286
    Aoibhe MAGEE 2005 SETANTA BOXING Academy , Ireland 48 Diplom A Dam 252
    Martina Palm 2005 IF Linnea 48 Diplom A Dam 215
    Caitlin Charlesworth 2006 Right Stuff ABC, England 50 Diplom A Dam 201
    Ruby Hynes 2006 Dunboyne bc, Ireland 50 Diplom A Dam 246
    Clodagh Cauldwell 2006 Dunboyne bc, Ireland 50 Diplom A Dam 248
    Nicoline Bøgeskov 2005 Jyllinge Box Team, Denmark 52 Diplom A Dam 23
    Caoilfhionn Crowley 2006 Erne Boxing Club, Ireland 52 Diplom A Dam 41
    Alex Dickenson 2006 SETANTA BOXING Academy , Ireland 52 Diplom A Dam 258
    Christina Dzaragian 2006 Catman Olympic Boxing Academy, Cyprus 52 Diplom A Dam 108
    Elda Mustafa 2005 IK Ymer 54 Diplom A Dam 227
    Monae Smith 2006 MTK Amateurs , England 54 Diplom A Dam 146
    Anniken Østeby 2006 Indre Østfold Bokseklubb, Norway 54 Diplom A Dam 149
    Siri Aldén 2006 Höllvikens BK 54 Diplom A Dam 42
    Erin Healy 2006 SETANTA BOXING Academy , Ireland 54 Diplom A Dam 89
    Helene Berg 2006 B-30, Norway 60 Diplom A Dam 344
    Nadja Munkholm 2006 Struer ab, Denmark 60 Diplom A Dam 231
    Rebekka Dinesen 2006 Kalundborg ABK, Denmark 60 Diplom A Dam 184
    Maisie Morgan 2006 MTK Amateurs , England 60 Diplom A Dam 61
    Lilly Simmons 2007 Arena ABC, England 63 Diplom A Dam 153
    Ebba Svensson 2005 Trelleborg Boxning Academy BC 63 Diplom A Dam 17
    Omaima Fouzi 2005 BK Tiger 63 Diplom A Dam 306
    Shauna Crehan 2006 Dunboyne bc, Ireland 75 Diplom A Dam 39
    melika Hajress 2006 Høje Taastrup, Denmark 75 Diplom A Dam 234
    Thabiso Moyo 2008 East Midlands Team, England 75 Diplom A Dam 105
    Kianah Roper 2008 Wimborne ABC, England 28 Diplom B Dam 59
    Geordana Corr 2007 SETANTA BOXING Academy , Ireland 28 D