logga in Select Language
Start
Tävlingar
Boxare
Domare
Klubbar
>
Boxare Domare Matchlista Stegar Tävlingsplan  
<<< tillbaka
Götaserien Deltävling 3 3-3/6 2018  
Anmäla
Sista anmälningsdag var 2018-05-25
 
Info
> Klassindelning
> Inbjudan
> Klubbranking
 
Utskrifter
> Anmälda
> Invägda
Antal boxare: 40
  Förnamn Efternamn Född Klubb Vikt Kategori Klass Kön Lott
Milad Mazdak 1996 Tifa BC 64 Senior A Herr 0
Majtaba Hasanzadeh 1985 BK Trim 64 Senior A Herr 0
Fredrik Larsson 1992 Nyköpings BS 75 Senior A Herr 0
Hardy Omed 1999 BK Trim 75 Senior B Herr 0
Hassan Jafari 1998 BK Trim 75 Senior B Herr 0
Karl Johansson 1993 Viktorija BK - Falköping 81 Senior B Herr 0
Goran Babic 1991 Golden Gloves BK 91 Senior B Herr 0
Simon Saanum 1990 Åtvidabergs BK 91 Senior B Herr 0
Franicisco Cortez 1995 NBK Akilles 91+ Senior B Herr 0
Anwari Jawid 1995 Viktorija BK - Falköping 60 Senior C Herr 0
Ali Resa Safari 1999 NBK Akilles 60 Senior C Herr 0
Johan Strm 1991 KFUM Linkping 69 Senior C Herr 0
Reza Heydari 1999 Eskilstuna BK 69 Senior C Herr 0
Ali Mussawi 1999 Grizzly BK 69 Senior C Herr 0
Borhan Tarabish 1999 Åtvidabergs BK 69 Senior C Herr 0
Correa Robinsson 1996 Grizzly BK 75 Senior C Herr 0
Wille Larsson 1999 BK Kelly 91 Senior C Herr 0
Mohammed Al Ashiri 1998 Narva BK 91+ Senior C Herr 0
Alaa Eddin Bakbouk 1989 Nyköpings BS 91+ Senior C Herr 0
Erduan Berisha 2000 KFUM Linkping 60 Junior B Herr 0
Liam Brdfors 2001 Nyköpings BS 75 Junior B Herr 0
Stefan berg 2000 Nyköpings BS 64 Junior C Herr 0
Hampus Jonasson 2001 Eternity IF 64 Junior C Herr 0
Lukas Lnn 2001 Mjlby Boxing Team IF 64 Junior C Herr 0
Yousefi Hamidullah 1999 Nyköpings BS 69 Junior C Herr 0
Aziz Malikzada 2000 Nyköpings BS 69 Junior C Herr 0
Gustav Dahlström 2000 Eskilstuna BK 75 Junior C Herr 0
Tino Badkobeh 2002 Eternity IF 60 Ungdom B Herr 0
Sebastian Olsson 2002 Eternity IF 70 Ungdom B Herr 0
Omar Qachar 2003 East Idrottsförening Norrköping 70 Ungdom B Herr 0
Enrikas Nianiluka 2003 NBK Akilles 80+ Ungdom B Herr 0
Jenny Lundberg 1992 Narva BK 60 Senior B Dam 0
Michaela Lindfors 1999 Viktorija BK - Falköping 64 Senior B Dam 0
Hatica Vrbanjac 1984 BK Berget 60 Senior C Dam 0
Julia Schneider 1996 BK Falken 75 Senior C Dam 0
Linnea Johansson 1996 BK Trim 81+ Senior C Dam 0
Alice Gustavsson-Lundstrm 2000 BK Kelly 54 Junior C Dam 0
Leah Dalevi 2001 BK Trim 57 Junior C Dam 0
Felicia Landh Liljenberg 2001 Gripen BK 69 Junior C Dam 0
Leona Surup 2002 NBK Akilles 57 Ungdom B Dam 0
 
 
Copyright©2018 Anders Hedlund anders@boxingeventservice.com +46 70 7785090