logga in Select Language
Start
Tävlingar
Boxare
Domare
Klubbar
>
Boxare Domare Matchlista      
<<< tillbaka
Götaserien 4 10-10/11 2018  
Anmäla
Sista anmälningsdag var 2018-11-10
 
Info
> Inbjudan
 
Utskrifter
> Anmälda
> Invägda
Antal boxare: 55
  Förnamn Efternamn Född Klubb Vikt Kategori Klass Kön
Muhammad Qahir Qasimi 1999 Redbergslids BK 56 Senior A Herr
Ali Qawir 1993 Allstars Training center 60 Senior A Herr
Markus Lövberg 1999 KFUM Fight Zone 64 Senior A Herr
Yousef Adou 1997 Redbergslids BK 64 Senior A Herr
Mohammed AL-Maliki 1993 KFUM Fight Zone 69 Senior A Herr
Fredrik Larsson 1992 Nyköpings BS 75 Senior A Herr
Amir Smesem 1988 Hisingens BK 75 Senior A Herr
Delshad Dawd 1999 NBK Akilles 60 Senior B Herr
Tor Bergqvist Jarra 1993 Redbergslids BK 60 Senior B Herr
Johan Nilsson 1992 BK Revansch 64 Senior B Herr
Manzoor Ashna 1999 NBK Akilles 64 Senior B Herr
Genti Morina 1998 KFUM Fight Zone 81 Senior B Herr
John Johansson 1982 BK Kelly 81 Senior B Herr
Simon Saanum 1990 Åtvidabergs BK 91 Senior B Herr
Al Mamour Ndow 1994 KFUM Fight Zone 91 Senior B Herr
Franicisco Cortez 1995 NBK Akilles 91+ Senior B Herr
Kevin Järlinge 1996 BK Kelly 91+ Senior B Herr
Reza Ibrahimi 2000 Allstars Training center 60 Senior C Herr
Vukasin Velickovic 1996 Redbergslids BK 64 Senior C Herr
Ali Al-Abd 1994 Mjölby Boxing Team IF 69 Senior C Herr
Elias Björheden 1998 East Idrottsförening Norrköping 69 Senior C Herr
Dino Negasi 1996 Redbergslids BK 69 Senior C Herr
Christian Alfaro 1999 NBK Akilles 69 Senior C Herr
Adam Deeq 1998 IK Ymer 75 Senior C Herr
Albin Lundberg 1989 Allstars Training center 75 Senior C Herr
Kristjan Gjonlutaj 1991 BK30 Motala 81 Senior C Herr
Civan Özürk 1996 Allstars Training center 91 Senior C Herr
Freddy Nilsson 1997 NBK Akilles 91 Senior C Herr
Edmond Krasniqj 1990 IK Ymer 91+ Senior C Herr
Erduan Berisha 2000 KFUM Linköping 56 Junior A Herr
Alvin Warukaga 2000 BK30 Motala 60 Junior B Herr
Ashmad Jebarah 2000 Allstars Training center 69 Junior B Herr
Amad Shahid Abdulrauf 2001 BK Köping 69 Junior B Herr
Gustav Dahlström 2000 Eskilstuna BK 75 Junior B Herr
Aland Ahmed 2001 BK Köping 56 Junior C Herr
Lukas Lönn 2001 Mjölby Boxing Team IF 64 Junior C Herr
Mahdi Mohammed Bakhsh 2001 BK Kelly 64 Junior C Herr
Daniel Leskovar 2000 Redbergslids BK 75 Junior C Herr
Tony Hansson 2003 BK Masen 57 Ungdom A Herr
Omar Qachar 2003 East Idrottsförening Norrköping 70 Ungdom B Herr
Oscar Friden Swanson 2003 IK Ymer 70 Ungdom B Herr
Linda Larsson 1997 IK Ymer 64 Senior A Dam
Ida Bogren 1987 BK Revansch 57 Senior B Dam
Thea Olsson 1998 Gripen BK 64 Senior B Dam
Michaela Lindfors 1999 Viktorija BK - Falköping 64 Senior B Dam
Clara Cumming 1999 East Idrottsförening Norrköping 69 Senior B Dam
Atosa Lashgan 1988 KFUM Fight Zone 54 Senior C Dam
Marcela Diaz 1990 Allstars Training center 57 Senior C Dam
Lovisa Mattsson 1999 Kalmar BK 57 Senior C Dam
Katrin Mohebbi 1991 Allstars Training center 60 Senior C Dam
Agnes Jacobsson 1997 East Idrottsförening Norrköping 60 Senior C Dam
Johanna Hohenstein 2000 IK Ymer 54 Junior C Dam
Felicia Landh Liljenberg 2001 Gripen BK 69 Junior C Dam
Emma Olsson 2002 BK Revansch 57 Ungdom A Dam
Ebba Stahlberg 2003 NBK Akilles 57 Ungdom B Dam
 
 
Copyright©2018 Anders Hedlund anders@boxingeventservice.com +46 70 7785090