logga in Select Language
Start
Tävlingar
Boxare
Domare
Klubbar
>
Boxare Domare Matchlista Stegar Tävlingsplan  
<<< tillbaka
Falken Cup 28-30/9 2012  
Anmäla
Sista anmälningsdag var 2012-09-25
 
Info
> Klassindelning
> Inbjudan
> Klubbranking
 
Utskrifter
> Anmälda
> Invägda
Antal boxare: 289
  Förnamn Efternamn Född Klubb Vikt Kategori Klass Kön Lott
    Ronald Serugo 1984 Saltsjöbadens IF 56 Senior A Herr 129
    Klas Jansson 1984 IFK Linköping 56 Senior A Herr 7
    Maxim Spasskiy 1992 Malmbergets AIF 64 Senior A Herr 261
    Max Thyr 1992 BK Falken 64 Senior A Herr 127
    Zakaria Hussein 1993 Angered BC 64 Senior A Herr 243
    Ezedin Semmo 1993 IF Göteborgs Team Box 64 Senior A Herr 245
    Johannes Vinasco 1989 Tensta BK 69 Senior A Herr 98
    Danny Johnson 1988 Castel Hill BC, England 69 Senior A Herr 285
    Martin Götesson 1984 Säters BK 69 Senior A Herr 227
    Nurbo Bozan 1993 IFK Linköping 69 Senior A Herr 268
    Tim F.Korhola 1993 Bålsta BK 69 Senior A Herr 49
    Sahand Tavakoli 1994 BK Tiger 75-1 Senior A Herr 196
    Rocco Wadell 1993 Haninge BK 75-1 Senior A Herr 182
    Frank Östlund 1991 BK Älgen 75-1 Senior A Herr 140
    Ben Bodila 1985 Djurgårdens IF 75-1 Senior A Herr 175
    Filip Deiaco 1993 BK Falken 75-2 Senior A Herr 117
    Ibragim Israilov 1991 Botkyrka BK 75-2 Senior A Herr 283
    Loran Batti 1995 Upsala IF 75-2 Senior A Herr 78
    Viktor Fabretto 1992 BK Rapid 75-2 Senior A Herr 271
    Salah Nazar Taha 1990 Morgongåva BK 75-2 Senior A Herr 77
    Ben Broadhurst 1994 Castel Hill BC, England 75-2 Senior A Herr 124
    Amade Issufo 1991 Örebro BK 81 Senior A Herr 108
    Oscar Thorell 1991 BK 1925 Karlstad 81 Senior A Herr 99
Moraad Moreno 1989 Djurgårdens IF 81 Senior A Herr 0
    Hampus Henriksson 1994 IF Göteborgs Team Box 81 Senior A Herr 100
    Johan Christiansson 1993 IF Göteborgs Team Box 81 Senior A Herr 157
    Henrik Palosaari 1987 Sundsvalls BK 81 Senior A Herr 282
    Gabriel Richards 1993 Djurgårdens IF 91 Senior A Herr 189
    Marcus Alberts 1988 Hammarby IF Boxning 91 Senior A Herr 37
Ahmed Smesem 1993 Hisingens BK 91 Senior A Herr 0
    Joakim Stenberg 1981 VBC/TIP BC 91 Senior A Herr 177
    Nikki Filipinas Merano 1986 KK All Round 60 Senior B Herr 202
    Howshar Ahmed Majid 1994 Tensta BK 60 Senior B Herr 38
Ruslan Karlberg 1980 Narva BK 75 Senior B Herr 0
    Erik Ledström 1991 Sundsvalls BK 75 Senior B Herr 121
    Ilyas Hassan 1992 Tensta BK 75 Senior B Herr 1
    Ahmed Ali 1986 BK Falken 75 Senior B Herr 249
    Ajmad Omarzoda 1986 Djurgårdens IF 75 Senior B Herr 53
    Saad Ibaid 1993 NBK Akilles 75 Senior B Herr 160
    Victor Reiman 1991 Stockholms AIF 75 Senior B Herr 208
    Robin Henriksson 1988 NBK Akilles 75 Senior B Herr 39
    Amin Shubber 1992 Tensta BK 81 Senior B Herr 88
    Joen Andersson 1983 BK Värend 81 Senior B Herr 58
    Bozo Nikolic 1992 IF Linnea 81 Senior B Herr 69
    Aaron Craven 1994 Castel Hill BC, England 81 Senior B Herr 277
    Viktor Gricjus 1981 Botkyrka BK 81 Senior B Herr 155
    Nimattula Iqbali 1995 IF Göteborgs Team Box 91 Senior B Herr 19
    Niklas Persson 1988 BK Älgen 91 Senior B Herr 109
    Robin Safar 1992 Hammarby IF Boxning 91 Senior B Herr 192
    Erik Norlander 1988 BK Falken 91 Senior B Herr 200
    sam hyde 1993 irlam boxing academy, England 91 Senior B Herr 150
    Simon Cross 1989 Stockholms AIF 64 Senior C Herr 164
    Worawit Pharakhun 1992 BK Värend 64 Senior C Herr 217
    Gedi Mohamed Hersi 1987 BK Örnen 64 Senior C Herr 76
    Kim Melin 1989 Tierps BK 64 Senior C Herr 5
    Govand Nekskbandt 1990 Saltsjöbadens IF 64 Senior C Herr 119
Urban Andersson 1992 Antares BK 69 Senior C Herr 0
    Fredrik Ekström 1990 BK Örnen 69-1 Senior C Herr 94
    Christian Lago 1986 Mjölby Boxing Team IF 69-1 Senior C Herr 110
    Bijan Chupani 1987 Saltsjöbadens IF 69-1 Senior C Herr 79
    Mohammad Haroow 1993 BK Värend 69-1 Senior C Herr 250
    Danny Castillo 1983 Örebro BK 69-2 Senior C Herr 22
    Pablo Wikström 1991 Stockholms AIF 69-2 Senior C Herr 264
    Martin Lewehtis 1992 Saltsjöbadens IF 69-2 Senior C Herr 267
    Alexander Holmgren 1992 Tierps BK 69-2 Senior C Herr 256
    Gustav Tell 1987 BK Örnen 69-2 Senior C Herr 50
Kaj Persson 1987 VBC/TIP BC 75 Senior C Herr 0
Jimmy Jonsson 1989 Saltsjöbadens IF 75 Senior C Herr 0
Dino Galorini Söderberg 1987 BK Tiger 75 Senior C Herr 0
    Homero Alvarez 1988 Bro IK 75-1 Senior C Herr 176
    Rickard Rindemark 1991 Timrå BK 75-1 Senior C Herr 92
    Hugo Moberg 1991 Örebro BK 75-1 Senior C Herr 52
    Christoffer Theander 1993 BK Falken 75-1 Senior C Herr 166
    kieran ball 1992 irlam boxing academy, England 75-2 Senior C Herr 276
    Yaffet Amaniel 1986 Tensta BK 75-2 Senior C Herr 216
    Alexander Johansson 1987 Mjölby Boxing Team IF 75-2 Senior C Herr 43
    Adam Westlund 1993 BK Falken 75-2 Senior C Herr 3
    Ibrahim Ibrahim 1984 BK Falken 75-2 Senior C Herr 252
    Erik Carlsson 1993 Redbergslids BK 81 Senior C Herr 287
    Måns Strömberg 1991 Stockholms AIF 81 Senior C Herr 4
    Dennis Vega 1980 Tensta BK 81 Senior C Herr 103
    Adam Folde 1993 Nyköpings BS 81 Senior C Herr 112
    Vlademir Yukhin 1984 BK Kelly 81 Senior C Herr 247
    John Plogell 1990 Enköpings BK 81 Senior C Herr 59
    Farboud Sadegh-Nejad 1992 Tensta BK 81 Senior C Herr 235
    Nima Mirzaei 1990 Saltsjöbadens IF 81 Senior C Herr 114
    Sebastian Pettersson 1990 Tierps BK 91 Senior C Herr 279
    Gustav Nyman 1990 Saltsjöbadens IF 91 Senior C Herr 228
    Linus Gustafsson 1984 Timrå BK 91 Senior C Herr 74
Joel Grönqvist 1990 Sunne BK 91 Senior C Herr 0
Baker Sserwabba 1984 Saltsjöbadens IF 91+ Senior C Herr 0
    Gahzwan Haidar 1995 Hammarby IF Boxning 49 Junior A Herr 118
    Artur Akopian 1995 Angered BC 49 Junior A Herr 61
    Alban Kuci 1995 Tifa BC 60 Junior A Herr 258
    Bager Mohammadi 1995 IF Göteborgs Team Box 60 Junior A Herr 234
    Vincent Jonzon 1995 Haninge BK 64 Junior A Herr 153
    Alexander Saliba 1994 NBK Akilles 64 Junior A Herr 180
    Rasmus Broman 1995 BS Tor 64 Junior A Herr 95
    eric sutton 1995 irlam boxing academy, England 64 Junior A Herr 6
    Niklas Valtonen 1994 Bålsta BK 69 Junior A Herr 183
    Adam Sakhnini 1994 BK Revansch 69 Junior A Herr 203
    Aidin Akbari 1995 VBC/TIP BC 75 Junior A Herr 87
    Joakim Långström 1994 BK Revansch 75 Junior A Herr 105
    cain morris 1996 irlam boxing academy, England 49 Junior B Herr 18
    Karen Akopian 1995 Angered BC 49 Junior B Herr 60
    Knutte Ottosson 1995 Timrå BK 56 Junior B Herr 25
    Viktor Häggström 1995 IFK Umeå 56 Junior B Herr 241
    Turkijan Diljaj 1995 Eskilstuna BK 56 Junior B Herr 289
    Kiernan McAfee 1994 Castel Hill BC, England 56 Junior B Herr 145
    Ken Lindvall 1995 Timrå BK 60 Junior B Herr 91
    Leonard Fatalla 1994 Redbergslids BK 60 Junior B Herr 136
    Abdul Basid Saidov 1994 IFK Linköping 64 Junior B Herr 148
    Ali Yusefi 1995 Hammarby IF Boxning 64 Junior B Herr 278
    Ramadan Semmo 1994 IF Göteborgs Team Box 64 Junior B Herr 82
    Laziz Sharifov 1995 Haninge BK 64 Junior B Herr 225
    Sebastian Axvret 1995 Tensta BK 69 Junior B Herr 191
    Kamran Sorkhabi 1995 Djurgårdens IF 69 Junior B Herr 55
    Alexander Sund 1994 Sundsvalls BK 69 Junior B Herr 188
Hamza Barka 1995 Hisingens BK 60 Junior C Herr 0
    Azat Gorajev 1995 Enköpings BK 64 Junior C Herr 265
    Gustav Eriksson 1995 Upsala IF 64 Junior C Herr 133
    Clas Björklund 1995 BK 1925 Karlstad 69 Junior C Herr 224
Johannes Inestal 1995 IF Linnea 69 Junior C Herr 0
    Christoffer Tiito 1994 Tierps BK 69 Junior C Herr 212
    Oscar Aminder 1995 Enköpings BK 69 Junior C Herr 174
Loke Claesson 1994 IF Linnea 75 Junior C Herr 0
    Max Lundström 1995 BK Revansch 75 Junior C Herr 137
    Max Cederström 1994 Tensta BK 75 Junior C Herr 190
    Axel Käll 1994 Mjölby Boxing Team IF 75 Junior C Herr 193
    David Delgado Boras 1994 NBK Akilles 75 Junior C Herr 115
    Mixhen Gerdellaj 1995 Värnamo BK 81 Junior C Herr 167
    Abel Ibisevic 1995 Örebro BK 81 Junior C Herr 210
    Khaleel Majid 1997 Unknown, England 57 Ungdom A Herr 70
    Sandro Omerovic 1996 Ronneby BT 57 Ungdom A Herr 138
Mohammed Kuci 1997 Tifa BC 60 Ungdom A Herr 0
    Samer Talal 1996 Angered BC 60 Ungdom A Herr 64
    luke evans 1996 irlam boxing academy, England 60 Ungdom A Herr 197
    Araik Ismail 1996 Kristianstads BK 66 Ungdom A Herr 51
    Yahya Abdi 1996 Angered BC 66 Ungdom A Herr 139
    Stefan Avramovic 1996 Halmstad BS 75 Ungdom A Herr 154
Alexander Bwambale 1997 Tensta BK 75 Ungdom A Herr 0
    Vegar Tregren 1996 Ulf-an, Norway 75 Ungdom A Herr 20
    Mattias Dahlberg 1996 Haninge BK 75 Ungdom A Herr 85
    Felix Weilid 1997 Hammarby IF Boxning 48 Ungdom B Herr 44
    Angus Wennerholm 1997 Redbergslids BK 48 Ungdom B Herr 263
    Hassan Alantary 1996 BK Värend 48 Ungdom B Herr 75
    Abdulahi Abdi 1996 BK Värend 50 Ungdom B Herr 68
    Remi Sado 1996 Redbergslids BK 50 Ungdom B Herr 214
    Matin Sadik 1997 Narva BK 50 Ungdom B Herr 194
    Amir Salim 1997 Narva BK 57 Ungdom B Herr 284
Simon Hohner 1997 BK Värend 57 Ungdom B Herr 0
    Mohammed Alamary 1997 Upsala IF 57 Ungdom B Herr 90
    Yohannes Berhane 1997 BK Dalen 57 Ungdom B Herr 163
    Gabriel Hannon 1996 Angered BC 60 Ungdom B Herr 13
    Anton Eriksson 1997 Bålsta BK 60 Ungdom B Herr 161
    Milan Azizi 1996 Eskilstuna BK 60 Ungdom B Herr 187
    Philip Kristiansen 1997 Mjölby Boxing Team IF 60 Ungdom B Herr 14
    Reda Al-Kaizhwan 1997 Narva BK 60 Ungdom B Herr 48
    Siham Khan 1996 Djurgårdens IF 63 Ungdom B Herr 141
    Daniel Divak 1996 Nyköpings BS 63 Ungdom B Herr 260
    Robin Lindström 1997 Antares BK 63 Ungdom B Herr 130
    Teodor Frisell 1997 Upsala IF 63 Ungdom B Herr 226
    Said Aliev 1996 BK Örnen 66 Ungdom B Herr 218
    Roder Tasman 1996 Nyköpings BS 66 Ungdom B Herr 178
    Steven Justiniano 1997 Narva BK 66 Ungdom B Herr 151
    Hussein Abdul Hamid 1997 Halmstads AIS 66 Ungdom B Herr 15
    Marcus Karlsson 1996 Mjölby Boxing Team IF 66 Ungdom B Herr 274
    Mohammed Yousef 1996 BK Värend 66 Ungdom B Herr 240
    Mariusz Gnaś 1997 BK Dalen 70 Ungdom B Herr 66
    Mousa Kouriah 1996 Tensta BK 70 Ungdom B Herr 102
Mathias Lindvall 1996 Hisingens BK 70 Ungdom B Herr 0
    Nesar Rafa 1996 Nyköpings BS 70 Ungdom B Herr 270
    Per Lundegård 1996 BK 1925 Karlstad 70 Ungdom B Herr 221
    Mersad Skoric 1996 BK Falken 70 Ungdom B Herr 86
    Daniel Samrell 1997 Upsala IF 70 Ungdom B Herr 73
    Mikael Carlsson 1996 BK Falken 70 Ungdom B Herr 26
    Jonathan Persson 1997 Halmstad BS 70 Ungdom B Herr 81
    Dennis Kauffer 1997 BK Dalen 75 Ungdom B Herr 125
    Victor Hansebjer 1997 Hammarby IF Boxning 75 Ungdom B Herr 143
    Keiarsh Pirhayati 1997 Örebro BK 80 Ungdom B Herr 111
    Simon Solem 1996 BK Falken 80 Ungdom B Herr 65
    Reza Habibi 1996 Höllvikens BK 80 Ungdom B Herr 71
    Rasmus Henriksson 1996 IF Göteborgs Team Box 80+ Ungdom B Herr 31
    Josef Contreas 1996 Nyköpings BS 80+ Ungdom B Herr 8
    Ibragim Bataev 1997 BK Värend 42 Diplom A Herr 198
    Jonathan Myhr 1998 Stockholms AIF 42 Diplom A Herr 205
    Heff Rashid 1998 Halmstads AIS 48 Diplom A Herr 229
    Anton Lööw-Åberg 1997 Bålsta BK 48 Diplom A Herr 54
    Josef Omar 1997 Upsala IF 48 Diplom A Herr 120
    Luckas alexandersson 1998 Angered BC 48 Diplom A Herr 158
    Antonio Svarts 1998 Upsala IF 51 Diplom A Herr 254
    Felix Orrell 1998 Hallstahammar KF 51 Diplom A Herr 33
    Farah Al Badri 1998 Haninge BK 54 Diplom A Herr 131
    Goran Azizi 1998 Eskilstuna BK 54 Diplom A Herr 165
    Hassan Tanokhi 1998 Upsala IF 54 Diplom A Herr 286
    Liam Booth 1999 Castel Hill BC, England 54 Diplom A Herr 122
    Pontus Krantz 1998 KK All Round 54 Diplom A Herr 2
    Tamim Azizi 1997 Djurgårdens IF 60 Diplom A Herr 30
    Erik Johansson 1998 Morgongåva BK 60 Diplom A Herr 107
    Hassan Abed 1999 Haninge BK 60 Diplom A Herr 239
    Robin Maarva 1998 Säters BK 63 Diplom A Herr 220
    Elle Anderberg 1998 Hammarby IF Boxning 63 Diplom A Herr 41
    Oskar Hägglund liljefeldt 1997 IF Linnea 63 Diplom A Herr 275
    Andreas Edman 1997 Hallstahammar KF 66 Diplom A Herr 21
    Jakob Eriksmark 1998 Morgongåva BK 66 Diplom A Herr 195
    Andre Johansson 1997 Hallstahammar KF 66 Diplom A Herr 185
    Oskar Sihlén 1998 IF Linnea 66 Diplom A Herr 199
    Damian Krychowiak 1998 Angered BC 66 Diplom A Herr 173
    Linus Helge 1998 Örebro BK 70 Diplom A Herr 128
    William Gustafsson 1999 Eskilstuna BK 70 Diplom A Herr 27
    Emil Stor 1997 Hallstahammar KF 75 Diplom A Herr 63
    Viktor Karlsen 1998 Halmstads AIS 75 Diplom A Herr 272
    Emil Wågberg 1998 Enköpings BK 75 Diplom A Herr 45
    Jonas Mörtsell 1998 Tierps BK 86+ Diplom A Herr 236
    Reza Tavakoli 1998 BK Tiger 86+ Diplom A Herr 142
    Erduvan Berisha 2000 Säters BK 34 Diplom B Herr 56
    Avar Shadman 2000 Haninge BK 34 Diplom B Herr 251
    Saleban Hussein 1999 Angered BC 36 Diplom B Herr 169
    Kieran Cormican 2000 Castel Hill BC, England 36 Diplom B Herr 204
    Hampus Broman 2001 BS Tor 36 Diplom B Herr 36
    benjamin ryttersson 2000 Hallstahammar KF 36 Diplom B Herr 262
    Noah Björketidt 2000 NBK Akilles 40 Diplom B Herr 146
Majko Dabrowski 1999 Haninge BK 40 Diplom B Herr 0
    Lucas Rörström 2000 Enköpings BK 40 Diplom B Herr 231
    Svante Qvannerstedt 2001 IF Linnea 40 Diplom B Herr 280
    Erik Tegerhag 2000 Bålsta BK 40 Diplom B Herr 144
Danial Nasir 1999 Angered BC 42 Diplom B Herr 0
    Adrian Pettersson 1999 BK Swing 44 Diplom B Herr 266
    Samer Tabal 1999 Hammarby IF Boxning 44 Diplom B Herr 83
    Billy Lilljeqvist 1999 BK Värend 48 Diplom B Herr 42
    Oscar Lööw-Åberg 1999 Bålsta BK 48 Diplom B Herr 273
    Sebastian Broman 1999 BS Tor 48 Diplom B Herr 179
Jesper Andersson 2000 Enköpings BK 48 Diplom B Herr 0
    Linus Jacobsson 2000 BK Tiger 48 Diplom B Herr 23
    Alexander Isaksson 1999 BK Rapid 48 Diplom B Herr 135
    Edwin Sköldestig 1999 Enköpings BK 51 Diplom B Herr 248
    Felix Nyrfors 1999 NBK Akilles 51 Diplom B Herr 80
    Ahmed Akaev 2000 Upsala IF 51 Diplom B Herr 222
    Eric Norden 1999 Bro IK 66 Diplom B Herr 171
    Filip Candell 1999 BS Tor 66 Diplom B Herr 186
David Melki 2001 Angered BC 30 Diplom C Herr 0
    Amie Ramstedt 1980 Hisingens BK 51 Senior A Dam 132
    Tanya Karlsson 1994 Höllvikens BK 51 Senior A Dam 246
    Norah Guzlander 1986 Halmstads AIS 51 Senior A Dam 215
    Tove Lundberg 1993 IFK Umeå 51 Senior A Dam 24
    Emelie Wahlström 1988 Morgongåva BK 54 Senior A Dam 67
    Nicolina Jacobsson 1995 Skoftebyns AIS 54 Senior A Dam 62
    Sagal Adan 1994 Angered BC 57 Senior A Dam 281
    Linnea Strandell 1984 Djurgårdens IF 57 Senior A Dam 116
Malin Hermansson 1989 BK 1925 Karlstad 57 Senior A Dam 0
    Klara Svensson 1989 IF Göteborgs Team Box 57 Senior A Dam 233
    Juliana Söderström 1990 Botkyrka BK 57 Senior A Dam 255
    Helena Envall 1992 IF Linnea 57 Senior A Dam 201
    Ida Lundblad 1995 Tifa BC 60 Senior A Dam 104
    Linnea Molin 1993 Örebro BK 60 Senior A Dam 211
    Emilia Lindholm 1992 Bro IK 60 Senior A Dam 101
    Josephine Marass Hägg 1992 Djurgårdens IF 60 Senior A Dam 230
    Patricia Berghult 1994 Höllvikens BK 64 Senior A Dam 32
    Agnes Alexiusson 1996 Värnamo BK 64 Senior A Dam 244
Love Holgersson 1993 IF Linnea 75 Senior A Dam 0
    Lise Sandebjer 1984 BK Örnen 51 Senior B Dam 10
    Fanny Vega 1988 Tensta BK 51 Senior B Dam 168
    Rebecca Ädel 1989 Haninge BK 54 Senior C Dam 213
    Linda Gustafsson 1991 Mjölby Boxing Team IF 54 Senior C Dam 147
    Yanina Casanova 1979 IF Linnea 54 Senior C Dam 46
    Emelie Sundelin 1990 Tensta BK 54 Senior C Dam 106