logga in Select Language
Start
Tävlingar
Boxare
Domare
Klubbar
>
Boxare Domare Matchlista      
<<< tillbaka
Djurgårdens Öppna Månadstävling - Mars 16-16/3 2019  
Anmäla
Sista anmälningsdag var 2019-03-13
 
Info
> Inbjudan
 
Utskrifter
> Anmälda
> Invägda
Antal boxare: 89
  Förnamn Efternamn Född Klubb Vikt Kategori Klass Kön
Erduan Berisha 2000 KFUM Linköping 60 Senior A Herr
Arsalan Dastparvar 1997 Narva BK 60 Senior A Herr
Nebil Ibrahim 2000 Upsala IF 60 Senior A Herr
Ali Qawir 1993 Allstars Training center 60 Senior A Herr
Biniam Tesfagabr 1992 Eskilstuna BK 60 Senior A Herr
Tasal Musaze 1999 Djurgårdens IF 64 Senior A Herr
Hardy Åkerlind 1993 BK Dalen 75 Senior A Herr
Muhammad Ewaz Khalili 1998 Hammarby IF Boxning 75 Senior A Herr
Goga Kistauri 2000 Djurgårdens IF 75 Senior A Herr
Fredrik Larsson 1992 Nyköpings BS 75 Senior A Herr
Moltas Lundström 2000 IF Linnea 75 Senior A Herr
Viktor Olsson 1999 BK Falken 81 Senior A Herr
Bohdan Hilevych 1995 Djurgårdens IF 81 Senior A Herr
William Skoglund 1990 Djurgårdens IF 91 Senior A Herr
Gabriel Richards 1993 Djurgårdens IF 91 Senior A Herr
Manzoor Ashna 1999 Gripen BK 60 Senior B Herr
Alvin Warukaga 2000 BK30 Motala 60 Senior B Herr
Hossein Feyzi 1997 NBK Akilles 60 Senior B Herr
Christian Alfaro 1999 NBK Akilles 64 Senior B Herr
Milca Munsi Mbu 1999 Djurgårdens IF 64 Senior B Herr
Mohammad Swaidan 1990 BK Masen 69 Senior B Herr
Ajat Sabitov 1999 Djurgårdens IF 69 Senior B Herr
Aqil Kazemi 1999 Hammarby IF Boxning 69 Senior B Herr
Felix Abrahamsson 1996 Antares BK 75 Senior B Herr
Seyyed Mohammad Hossezni 1999 KFUM Linköping 75 Senior B Herr
David Amiri 2000 BK Falken 75 Senior B Herr
Abdi Noor 1998 BK Falken 75 Senior B Herr
Gustav Strandell 1991 Njurunda BK 81 Senior B Herr
Gustav Dahlström 2000 Eskilstuna BK 81 Senior B Herr
Joakim Malmstrm 1991 Visby BK 81 Senior B Herr
Abdelhafid Jlassi 1988 Djurgårdens IF 91 Senior B Herr
Mahdi Eqbali 1990 BK Falken 91 Senior B Herr
Goran Babic 1991 Djurgårdens IF 91 Senior B Herr
Sakis Giotitsas 1989 AIK Boxningsförening 91+ Senior B Herr
Omid Abasi 2001 BK30 Motala 56 Senior C Herr
Abbas Mohevi 1999 IF Linnea 56 Senior C Herr
Najib Ahmed 1998 BK30 Motala 56 Senior C Herr
Oliver Rosn 1998 KFUM Linköping 60 Senior C Herr
Reza Ibrahimi 2000 Allstars Training center 60 Senior C Herr
Habib Rasoli 1999 Djurgårdens IF 64 Senior C Herr
Elias Björheden 1998 East Idrottsförening Norrköping 69 Senior C Herr
Reza Heydari 1999 Eskilstuna BK 69 Senior C Herr
Aliakbar Bakhtyari 2000 Visby BK 75 Senior C Herr
Mustafa Naji 2000 Djurgårdens IF 81 Senior C Herr
Rasmus Enqvist 2000 Öbacka BK 81 Senior C Herr
Jesper Blomqvist 1996 Botkyrka BK 81 Senior C Herr
Jordi Makakarla 1993 Hammarby IF Boxning 81 Senior C Herr
Freddy Nilsson 1997 NBK Akilles 91 Senior C Herr
Momodou Touray 2000 Djurgårdens IF 91 Senior C Herr
Ferhat Acaralp 1995 Järfälla BC 91 Senior C Herr
Jesper Pernand Ekström 1991 Öbacka BK 91+ Senior C Herr
Timor Hassani 2001 Morgongåva BK 60 Junior A Herr
Alan Zangana 2002 Hammarby IF Boxning 56 Junior B Herr
Mujtaba Hasani 2002 IFK Umeå 69 Junior B Herr
Joel Jonsson 2001 Eskilstuna BK 69 Junior B Herr
David Olsson 2001 BK Falken 81 Junior B Herr
Omar Mujtabashams 2001 Djurgårdens IF 56 Junior C Herr
Nemat Hakimi 2002 Morgongåva BK 56 Junior C Herr
Elias Franzen 2002 Djurgårdens IF 60 Junior C Herr
Leith Oukla 2001 Upsala IF 64 Junior C Herr
Mostafa Husseini 2001 Öbacka BK 64 Junior C Herr
Kevin Ali 2001 Morgongåva BK 69 Junior C Herr
Alexander Aidan 2001 Haninge BK 69 Junior C Herr
Fahd Ali Hussein 2002 Djurgårdens IF 75 Junior C Herr
Rusen Ucmaz 2001 Morgongåva BK 75 Junior C Herr
Ahmed Inegi 2001 Helge IF Boxning 81 Junior C Herr
Gigi Zardiasbrilis 2003 Antares BK 54 Ungdom A Herr
Tony Hansson 2003 BK Masen 57 Ungdom A Herr
Omar Qachar 2003 East Idrottsförening Norrköping 70 Ungdom A Herr
Denis Nikandrov 2004 KFUM Linköping 57 Ungdom B Herr
Danish Ali Ehangezi 2003 Sollentuna BK 57 Ungdom B Herr
Zayd Karim Ali 2004 East Idrottsförening Norrköping 57 Ungdom B Herr
Orgito Fishti 2003 Botkyrka BK 63 Ungdom B Herr
Jonathan Johnsson 2004 Eskilstuna BK 63 Ungdom B Herr
Nickolas Acar 2004 Antares BK 75 Ungdom B Herr
Artur Kartshikyan 2003 Eskilstuna BK 75 Ungdom B Herr
Axel Agnesten 2003 Eskilstuna BK 80+ Ungdom B Herr
Itza Pabonreyes 2000 IF Linnea 57 Senior A Dam
Katrine Steingrimsen 1991 Djurgårdens IF 60 Senior A Dam
Jenny Lundberg 1992 Narva BK 60 Senior A Dam
Clara Cumming 1999 East Idrottsförening Norrköping 69 Senior B Dam
Elvira Ribbing 1998 Djurgårdens IF 51 Senior C Dam
Natalie Radlovacki 1996 Djurgårdens IF 57 Senior C Dam
Katrin Mohebbi 1991 Narva BK 60 Senior C Dam
Maryam Yasdan Abdad 1985 BK Falken 60 Senior C Dam
Leona Surup 2002 NBK Akilles 57 Junior B Dam
Zhera Milli 2003 BK Masen 54 Ungdom A Dam
Ebba Stahlberg 2003 NBK Akilles 57 Ungdom B Dam
Lucin Sürüp 2004 NBK Akilles 60 Ungdom B Dam
 
 
Copyright©2018 Anders Hedlund anders@boxingeventservice.com +46 70 7785090