logga in Select Language
Start
Tävlingar
Boxare
Domare
Klubbar
>
Boxare Domare Matchlista Stegar Tävlingsplan  
<<< tillbaka
Diplom-SM 18-19/1 2020  
Anmäla
Sista anmälningsdag var 2020-01-13
 
Info
> Klassindelning
> Inbjudan
> Klubbranking
 
Utskrifter
> Anmälda
> Invägda
Antal boxare: 195
  Förnamn Efternamn Född Klubb Vikt Kategori Klass Kön Lott
    Edwin Åberg 2006 Bålsta BK 36 Diplom A Herr 131
    Malte Björk 2006 BK Kelly 36 Diplom A Herr 6
    Yosef Bayaa 2006 KK All Round 40 Diplom A Herr 130
    Keziah Sseremba 2005 Eskilstuna BK 40 Diplom A Herr 36
    Viggo Pettersson 2006 Hallstahammar KF 40 Diplom A Herr 132
    Said Mamergov 2006 Haninge BK 40 Diplom A Herr 104
    Ivan Skillfeldt 2006 Värnamo BK 44 Diplom A Herr 184
    Mansor Mamergov 2005 Haninge BK 44 Diplom A Herr 175
    Benjamin Rönnberg 2006 Bålsta BK 44 Diplom A Herr 149
    Tommy Phan 2005 IK Ymer 44 Diplom A Herr 59
    samir hajo 2005 BK Rapid 44 Diplom A Herr 121
    Joshua Muyinda 2006 Redbergslids BK 44 Diplom A Herr 58
    Mihreteab Haile 2005 Nässjö BK 44 Diplom A Herr 153
    Talal Kadir 2006 Angered BC 44 Diplom A Herr 8
    Tiroj Abdulla 2005 Nässjö BK 44 Diplom A Herr 194
    Liam Danielsson 2005 Sundsvalls BK 44 Diplom A Herr 163
    adam ghazi 2006 Umeå BK 44 Diplom A Herr 171
    Amin Alko 2005 BK Fighter 44 Diplom A Herr 60
    Hugo Härstedt 2005 Höllvikens BK 46 Diplom A Herr 56
    Alex Tryggstad 2006 BK30 Motala 46 Diplom A Herr 95
    Edin Fetah 2006 BK Ringen 46 Diplom A Herr 112
    Harun Osman 2005 Angered BC 46 Diplom A Herr 35
    Samuel Ekenstierna 2006 AIK Boxningsförening 48 Diplom A Herr 74
    Ashab Tabujev 2006 Morgongåva BK 48 Diplom A Herr 65
    Anton Stolfi 2005 Majorna BK 48 Diplom A Herr 101
    Kevin Sandstedt 2006 BK Ringen 48 Diplom A Herr 17
    ludvig Apelqist 2005 IK Ymer 48 Diplom A Herr 34
    Elias Chamoun 2006 NBK Akilles 48 Diplom A Herr 28
    Simon Khajeh 2006 Skoftebyns AIS 48 Diplom A Herr 162
    Promise Eliogu 2006 Katrineholms BK 50 Diplom A Herr 51
    Sinisa Antunovic 2006 Halmstad Boxing Club 50 Diplom A Herr 67
    Maximilian Lennartz 2005 Frölunda BK 50 Diplom A Herr 77
    johannes Chabo 2006 KK All Round 50 Diplom A Herr 75
    Sardor Sharifov 2006 Tensta BK 50 Diplom A Herr 83
    Muhammad Mirjalolov 2005 Botkyrka BK 50 Diplom A Herr 1
    Neo Borgengård 2006 Hisingens BK 52 Diplom A Herr 48
    Truls Englessson 2005 Höllvikens BK 52 Diplom A Herr 13
    melker holmberg 2006 Tifa BC 52 Diplom A Herr 115
    Adam Tegström 2005 Umeå BK 52 Diplom A Herr 187
    Eliah Bååth 2006 Örebro BK 52 Diplom A Herr 109
    Qutayba Mahmoud 2006 Sidestep BC 52 Diplom A Herr 142
    Adam Alsaidi 2005 Tranås BTS 52 Diplom A Herr 5
    Viktor Heiche 2006 BK Avance 52 Diplom A Herr 19
    Bil al Tak 2006 KK All Round 52 Diplom A Herr 143
    Neo Tered 2006 BK Köping 54 Diplom A Herr 183
    lucas lindahl 2005 Umeå BK 54 Diplom A Herr 185
    Lucas Ankarberg Berggren 2005 Redbergslids BK 54 Diplom A Herr 192
    Andon Ognev 2006 Frölunda BK 54 Diplom A Herr 103
    Leon Nilsson Garcia 2005 Majorna BK 54 Diplom A Herr 117
    Kevin Selimovski 2005 Örebro BK 54 Diplom A Herr 197
    Abdullah Maliki 2006 BK Dacke 57 Diplom A Herr 180
    Viggo Viklander 2006 Sundsvalls BK 57 Diplom A Herr 12
    Jesper Bergström 2006 BK Rapid 57 Diplom A Herr 169
    Aland Shanani 2005 Angered BC 57 Diplom A Herr 152
    Melvin Svensson 2006 IF Linnea 57 Diplom A Herr 53
    Vihtori Lindström 2006 Umeå BK 57 Diplom A Herr 71
    Noah Pettersson 2006 Ystads SK 57 Diplom A Herr 113
    Abdurahmon Hafizov 2006 BK Dacke 57 Diplom A Herr 4
    Shams Roshan 2005 Trelleborg Boxning Academy BC 57 Diplom A Herr 116
    Farris Mekic 2005 KFUM Fight Zone 57 Diplom A Herr 41
    Rohan Ghuler 2005 Hammarby IF Boxning 57 Diplom A Herr 14
    Abdulhakim Aytbay 2006 BK Dacke 57 Diplom A Herr 92
    Mahdi Hosseini 2005 Tifa BC 57 Diplom A Herr 120
    Emil Börjesson 2005 BK30 Motala 57 Diplom A Herr 188
    Noradiin Dhoore 2005 Hisingens BK 57 Diplom A Herr 148
    Gvidas Smailys 2005 Helsingborgs BK 60 Diplom A Herr 195
    JJ Frisk 2006 BK Trim 60 Diplom A Herr 126
    Ruben Gustafsson 2006 Värnamo BK 60 Diplom A Herr 21
    Shanel Zahir 2006 Hisingens BK 60 Diplom A Herr 174
    Axel Härstedt 2005 Höllvikens BK 60 Diplom A Herr 20
    Arion Kahrimani 2006 Halmstad BS 60 Diplom A Herr 106
    Elliot Ekhamre 2005 Eskilstuna BK 60 Diplom A Herr 161
    Axel Loden 2005 BS Tor 60 Diplom A Herr 189
    Ben Anderberg 2005 Hammarby IF Boxning 60 Diplom A Herr 57
    Hannes Hassanzadah 2006 Helsingborgs BK 60 Diplom A Herr 150
    Ali Ahmed 2005 BK Rapid 60 Diplom A Herr 122
    Uno Enerskog Ottosson 2005 IF Linnea 60 Diplom A Herr 97
Oliwer Aras 2008 BK Fighter 63 Diplom A Herr 0
    Omer Erovic 2005 IK Ymer 63 Diplom A Herr 16
    Adam Mohsen 2005 Antares BK 63 Diplom A Herr 123
    Tim Callmetti 2005 Hammarby IF Boxning 63 Diplom A Herr 70
    Benjamin Printz Bah 2006 IF Linnea 63 Diplom A Herr 3
    Nick Zulawinski 2005 Höllvikens BK 63 Diplom A Herr 40
    Max Hyttinen 2006 IK Ymer 63 Diplom A Herr 198
    Khoder Babayigit 2005 Angered BC 66 Diplom A Herr 178
    Luka Kordic 2005 IK Ymer 66 Diplom A Herr 190
    Joel Svensson 2005 IF Linnea 66 Diplom A Herr 78
    Hampus Arvidsson 2006 KK All Round 66 Diplom A Herr 167
    Joshua Mutto 2005 Angered BC 66 Diplom A Herr 94
    Liam Vedin 2005 BK Älgen 66 Diplom A Herr 140
    Gabriel Yousef 2005 NBK Akilles 70 Diplom A Herr 135
    Ammar Smesem 2005 Hisingens BK 70 Diplom A Herr 125
    Louis Boguslawski 2006 Angered BC 75 Diplom A Herr 93
    Leon Nilsson 2005 BK Revansch 75 Diplom A Herr 66
    Khaled Fakhro 2005 Höllvikens BK 75 Diplom A Herr 68
    Michell Aras 2006 BK Fighter 75 Diplom A Herr 9
    ADNAN EZEDDINE 2005 BK Ringen 86 Diplom A Herr 7
    Elvin Belizaka 2005 Hammarby IF Boxning 86 Diplom A Herr 45
    Mateo Pavic 2005 Frölunda BK 86 Diplom A Herr 29
    Yasin Alko 2007 BK Fighter 32 Diplom B Herr 86
    Daniil Shynul 2008 Hammarby IF Boxning 32 Diplom B Herr 138
    Victor Karlsson 2007 KK All Round 36 Diplom B Herr 118
    Abubaker Aria 2008 Örebro BK 36 Diplom B Herr 196
    Ario Oveissharan 2008 Antares BK 36 Diplom B Herr 37
    Jack Åkesson 2007 BK Revansch 36 Diplom B Herr 33
    Tyson Rustemi 2008 BK30 Motala 36 Diplom B Herr 73
    Elias Leon 2007 Antares BK 36 Diplom B Herr 46
    Alex Holmqvist 2007 BK Revansch 36 Diplom B Herr 81
    Daniialbek Gadzhiev 2008 Haninge BK 38 Diplom B Herr 87
    Isak Fläring 2007 Tifa BC 38 Diplom B Herr 62
    Gino Dobreva 2007 Föreningen Redline 38 Diplom B Herr 39
    Mir Wais 2008 Majorna BK 38 Diplom B Herr 91
    Carlos Istifo 2008 Angered BC 38 Diplom B Herr 147
    Edvin Amlöv 2007 Redbergslids BK 38 Diplom B Herr 119
    Wilhelm Lann Hagberg 2007 Redbergslids BK 40 Diplom B Herr 168
    Nils Johansson 2007 Höllvikens BK 40 Diplom B Herr 159
    Fiordi Lika 2008 NBK Akilles 40 Diplom B Herr 32
    Ramadan Semmou 2008 Angered BC 40 Diplom B Herr 49
    Mohammed Simmou 2008 Angered BC 40 Diplom B Herr 136
    Felix Hermansson 2007 KK All Round 42 Diplom B Herr 199
    Angelo Adamos 2007 AIK Boxningsförening 42 Diplom B Herr 89
    Alvin Shefkiu 2008 Katrineholms BK 42 Diplom B Herr 31
    Ilija Antunovic 2008 Halmstad Boxing Club 42 Diplom B Herr 88
    Jakob Taki 2009 Örebro BK 42 Diplom B Herr 134
    Eddie Sabani 2007 BK Kelly 44 Diplom B Herr 22
    Henning Backlund 2008 Bålsta BK 44 Diplom B Herr 110
    William Ljung 2008 Hisingens BK 44 Diplom B Herr 127
    Olle Skoog 2008 Värnamo BK 46 Diplom B Herr 193
    Adonis Tiritidis 2008 Antares BK 46 Diplom B Herr 146
    David Branmefors 2007 Bålsta BK 46 Diplom B Herr 164
    Belal Jeberah 2007 Hammarby IF Boxning 46 Diplom B Herr 128
    Marcello Karlsson 2007 Hisingens BK 46 Diplom B Herr 2
    Yaseen Alasadi 2007 NBK Akilles 48 Diplom B Herr 63
    Hampus Ehrlin 2008 Vaggeryds BK 48 Diplom B Herr 133
    Kristian Samo 2007 NBK Akilles 48 Diplom B Herr 72
    Adrian Skrijolj 2008 IK Ymer 48 Diplom B Herr 50
    Noel Lindström 2008 Värnamo BK 50 Diplom B Herr 79
    Fabian Isaksson 2007 BK Rapid 50 Diplom B Herr 166
    Anid Dautovic 2008 Angered BC 50 Diplom B Herr 26
    Maximilliam Nygård 2007 IF Linnea 50 Diplom B Herr 141
    Kutay Barlak 2007 Haninge BK 52 Diplom B Herr 177
    Love Karlsson 2007 Redbergslids BK 52 Diplom B Herr 151
    Albin Elfqvist 2006 BK Kelly 54 Diplom B Herr 160
    Nermin Krasnici 2008 Hallstahammar KF 54 Diplom B Herr 158
    Walter Steen 2007 Hisingens BK 57 Diplom B Herr 144
    tim eriksson 2009 Tifa BC 57 Diplom B Herr 64
    Florjan Fishti 2007 Botkyrka BK 60 Diplom B Herr 102
    Maga Osmanov 2008 Haninge BK 60 Diplom B Herr 10
    Anthony Akl 2007 Halmstad BS 60 Diplom B Herr 82
    Kristiab Yousef 2007 NBK Akilles 60 Diplom B Herr 27
    Luca Stolfi 2007 Majorna BK 60 Diplom B Herr 47
    Rafael Mironidis 2007 Botkyrka BK 75 Diplom B Herr 42
    William Fransson 2007 BK30 Motala 75 Diplom B Herr 43
    Alvin Qorraj 2009 Halmstad Boxing Club 30 Diplom C Herr 111
    Hakim Dzhalilov 2010 Haninge BK 30 Diplom C Herr 176
    Gesbin Ali 2009 Angered BC 30 Diplom C Herr 145
    Elliott Håkansson 2009 Halmstad Boxing Club 32 Diplom C Herr 107
    Adam Wehbi 2009 BK Rapid 32 Diplom C Herr 172
    Filip Af Uhr 2010 Morgongåva BK 32 Diplom C Herr 139
    Kutkan Barlak 2010 Haninge BK 32 Diplom C Herr 191
    Theo Liljeberg 2009 Trelleborg Boxning Academy BC 34 Diplom C Herr 99
    Suleman Tabujev 2010 Morgongåva BK 34 Diplom C Herr 155
    Micke Musaev 2010 Haninge BK 36 Diplom C Herr 52
    Roman Grishanov 2010 Örebro BK 36 Diplom C Herr 181
    Jonathan Rokka 2009 IK Ymer 36 Diplom C Herr 108
    Oscar Härstedt 2009 Höllvikens BK 36 Diplom C Herr 124
    Yusef Samadi 2009 Örebro BK 38 Diplom C Herr 18
    Leo Sabani 2009 BK Kelly 38 Diplom C Herr 54
    Erik Pukshlis 2009 Örebro BK 40 Diplom C Herr 38
    fabian lubian 2009 Tifa BC 40 Diplom C Herr 182
    Noel Sundblad 2009 NBK Akilles 40 Diplom C Herr 156
    Kiara Bognar 2007 Antares BK 46 Diplom A Dam 85
    Lea Hökerud 2005 Halmstads AIS 46 Diplom A Dam 15
    Martina Palm 2005 IF Linnea 48 Diplom A Dam 129
    Isabelle Dahlquist 2005 Höllvikens BK 48 Diplom A Dam 154
    Elda Mustafa 2005 IK Ymer 54 Diplom A Dam 25
    Agnes Melin 2006 Härnösands BK 54 Diplom A Dam 96
    Clara Andersson 2005 BK Revansch 54 Diplom A Dam 69
    Maja Swica 2005 Ystads SK 66 Diplom A Dam 114
    Caisa Norlander 2006 Ystads SK 66 Diplom A Dam 105
    julia karlsson viden 2008 Vaggeryds BK 34 Diplom B Dam 170
    Siri Magnusson 2008 Vaggeryds BK 34 Diplom B Dam 98
    marija pesic 2008 Vaggeryds BK 42 Diplom B Dam 24
    Nellie Nilsson 2008 AIK Boxningsförening 42 Diplom B Dam 173
    Linnea Saxvold 2007 Katrineholms BK 44 Diplom B Dam 30
    Engla Plantin ponten 2007 Katrineholms BK 44 Diplom B Dam 165
    Medina Zaman 2008 Haninge BK 44 Diplom B Dam 100
    Angelika Khachaturyan 2008 Eskilstuna BK 52 Diplom B Dam 23
    Kyra Reinius 2007 Helsingborgs BK 52 Diplom B Dam 55
    Livia Björketidt 2007 Gripen BK 57 Diplom B Dam 186
    Thea Dahlman 2007 BK Trim 57 Diplom B Dam 61
    Loonah Jokome Bergenstråde 2007 Antares BK 66 Diplom B Dam 137
    Rebecca Rapp 2007 BK Ängeln 66 Diplom B Dam 179
    Tuva Plantin ponten 2009 Katrineholms BK 46 Diplom C Dam 80
    Paradisia Smesem 2009 Hisingens BK 46 Diplom C Dam 90
 
 
Copyright©2018 Anders Hedlund anders@boxingeventservice.com +46 70 7785090