logga in Select Language
Start
Tävlingar
Boxare
Domare
Klubbar
>
Boxare Domare Matchlista Stegar Tävlingsplan  
<<< tillbaka
Diplom-SM 23-24/2 2019  
Anmäla
Sista anmälningsdag var 2019-02-17
 
Info
> Klassindelning
> Inbjudan
> Klubbranking
 
Utskrifter
> Anmälda
> Invägda
Antal boxare: 160
  Förnamn Efternamn Född Klubb Vikt Kategori Klass Kön Lott
    Tommy Phan 2005 IK Ymer 38 Diplom A Herr 49
    Magamed Dudaev 2005 KK All Round 38 Diplom A Herr 28
    Keziah Sseremba 2005 Eskilstuna BK 38 Diplom A Herr 77
    Hugo härstedt 2005 Höllvikens BK 40 Diplom A Herr 35
    Pouja Samadi 2005 Örebro BK 40 Diplom A Herr 101
    Anton Stolfi 2005 Angered BC 40 Diplom A Herr 118
    Vasilios Mouratidis 2005 AIK Boxningsförening 40 Diplom A Herr 64
    Otman Alkais 2004 BK Köping 42 Diplom A Herr 46
    Noe Gahlin 2004 Hammarby IF Boxning 42 Diplom A Herr 52
    Mansor Mamergov 2005 Haninge BK 42 Diplom A Herr 61
    Amin Bisarov 2004 Arboga Boxningsklubb 42 Diplom A Herr 68
    Conor Smith 2004 Halmstads AIS 44 Diplom A Herr 44
    Liam Danielsson 2005 Timrå BK 44 Diplom A Herr 83
    Melvin Zakholi 2004 Örebro BK 46 Diplom A Herr 108
    Noel Sjöström 2004 Bålsta BK 46 Diplom A Herr 10
    Zhovlonbek Yuldashev 2004 Haninge BK 46 Diplom A Herr 51
    lucas lindahl 2005 Umeå BK 46 Diplom A Herr 98
    Abubakar Chagaev 2004 Timrå BK 48 Diplom A Herr 25
    Jassin Zina 2005 BK Revansch 48 Diplom A Herr 16
    Alvin Björk 2004 BK Kelly 48 Diplom A Herr 79
    Truls Englesson 2005 Höllvikens BK 48 Diplom A Herr 11
    Pelle Carlsson 2005 KK All Round 48 Diplom A Herr 89
    Asad Yopisan 2005 Hisingens BK 48 Diplom A Herr 57
    Viktor Klöver 2005 Gripen BK 48 Diplom A Herr 71
    Andon Ognev 2006 Frölunda BK 50 Diplom A Herr 160
    Alexander Ström 2004 Redbergslids BK 50 Diplom A Herr 143
    Adam Tegström 2005 Umeå BK 50 Diplom A Herr 82
    Daniel Kurieh 2004 Botkyrka BK 52 Diplom A Herr 137
    Axel Härstedt 2005 Höllvikens BK 52 Diplom A Herr 27
    Ardwan Rashid 2005 Tensta BK 52 Diplom A Herr 88
    Herman Ek 2004 BK Ringen 52 Diplom A Herr 62
    Lorik Kasumi 2004 Halmstads AIS 52 Diplom A Herr 50
    Karl Joräng 2004 KK All Round 52 Diplom A Herr 156
    Adam Sjölin 2004 Örebro BK 54 Diplom A Herr 103
    Nick Zulawinski 2005 Höllvikens BK 54 Diplom A Herr 81
    Emil Börjesson 2005 BK30 Motala 54 Diplom A Herr 157
    Hampus Hagström 2005 Hallstahammar KF 54 Diplom A Herr 33
    Kevin Hagström 2005 IF Linnea 54 Diplom A Herr 19
    Leon Nilsson Garcia 2005 Angered BC 54 Diplom A Herr 104
    Akram Zaoul 2005 AIK Boxningsförening 57 Diplom A Herr 48
    Joel Svensson 2005 IF Linnea 57 Diplom A Herr 84
    Ben Anderberg 2005 Hammarby IF Boxning 57 Diplom A Herr 23
Samir Tursunov 2004 Sollentuna BK 57 Diplom A Herr 0
    Pooya Khodadi 2004 Angered BC 57 Diplom A Herr 47
    Elliot Ekhamre 2005 Eskilstuna BK 57 Diplom A Herr 54
    Albert Skillfeldt 2004 Värnamo BK 57 Diplom A Herr 136
    Omer Erovic 2005 IK Ymer 57 Diplom A Herr 133
    hamed Hashemi 2004 Örebro BK 57 Diplom A Herr 138
    Axel Mattsson 2004 Värnamo BK 60 Diplom A Herr 20
    Alireza Yaghobi 2004 Arboga Boxningsklubb 60 Diplom A Herr 85
    Elias Svensson 2005 Bålsta BK 60 Diplom A Herr 18
    Zinoviy Dragan 2004 Angered BC 60 Diplom A Herr 22
    Filip Ivarsson 2004 BK30 Motala 63 Diplom A Herr 24
    Buraq Al-Shammari 2004 East Idrottsförening Norrköping 63 Diplom A Herr 31
    Leon Nilsson 2005 BK Revansch 63 Diplom A Herr 39
    Gabriel Yousef 2005 NBK Akilles 63 Diplom A Herr 56
    Morad Ghulami 2004 Upsala IF 63 Diplom A Herr 78
    Ulpian Kastrati 2004 BK Fox 63 Diplom A Herr 127
    Adam Mohsen 2005 Antares BK 63 Diplom A Herr 151
    Abedin Skenderovski 2004 BK Köping 66 Diplom A Herr 63
    Fadi Keserwan 2005 BK30 Motala 66 Diplom A Herr 21
Mehmet Bilge 2005 NBK Akilles 66 Diplom A Herr 0
    Elvin Belizaka 2005 Hammarby IF Boxning 66 Diplom A Herr 99
    Haris Jasarevic 2004 Örebro BK 66 Diplom A Herr 96
    ADNAN EZEDDINE 2005 Tifa BC 70 Diplom A Herr 119
    Oscar Hellberg 2004 Hallstahammar KF 70 Diplom A Herr 72
    Ammar Smesem 2005 Hisingens BK 70 Diplom A Herr 123
    Antonio Rifati 2005 KFUM Fight Zone 75 Diplom A Herr 149
    Casper Hansson 2004 BK Fighter 75 Diplom A Herr 7
    Dennis Plesner Clausson 2004 KK All Round 80 Diplom A Herr 75
    Felix Lindström 2004 IF Linnea 80 Diplom A Herr 41
    Khaled Fakhro 2005 Höllvikens BK 80 Diplom A Herr 95
    Theodore Grenmark 2007 BK Dalen 30 Diplom B Herr 140
    Yasin Alko 2007 BK Fighter 30 Diplom B Herr 59
    Angelo Dobreva 2007 KFUM Fight Zone 34 Diplom B Herr 159
    Said Mamergov 2006 Haninge BK 34 Diplom B Herr 141
    Charlie Nyberg Mårth 2007 BK Dalen 34 Diplom B Herr 154
    Malte Björk 2006 BK Kelly 34 Diplom B Herr 65
    Benjamin Nileborg 2007 Höllvikens BK 34 Diplom B Herr 145
    Victor Karlsson 2007 KK All Round 34 Diplom B Herr 15
    Viggo Pettersson 2006 Hallstahammar KF 34 Diplom B Herr 135
    Mahmoud Kazei 2007 Blomstermåla IK 36 Diplom B Herr 74
    Felix Hermansson 2007 KK All Round 36 Diplom B Herr 34
    Jazan Oukla 2006 Upsala IF 36 Diplom B Herr 146
    Yosef Bayaa 2006 KK All Round 36 Diplom B Herr 90
    Benjamin Rönnberg 2006 Bålsta BK 36 Diplom B Herr 148
    Joshua Muyinda 2006 Redbergslids BK 38 Diplom B Herr 94
    Albin Håkansson 2007 Halmstad Boxing Club 38 Diplom B Herr 134
    adam ghazi 2006 Umeå BK 38 Diplom B Herr 70
    William Olsson 2006 East Idrottsförening Norrköping 38 Diplom B Herr 17
    Elias Chamoun 2006 NBK Akilles 40 Diplom B Herr 102
    Alex Tryggstad 2006 BK30 Motala 40 Diplom B Herr 29
    Oliver Persson 2006 Bålsta BK 40 Diplom B Herr 147
    Ivan Skillfeldt 2006 Värnamo BK 40 Diplom B Herr 153
    Isak Fläring 2007 Tifa BC 40 Diplom B Herr 97
    Oscar Morales Andersson 2006 Redbergslids BK 42 Diplom B Herr 116
    Marcello Karlsson 2007 Hisingens BK 42 Diplom B Herr 106
    Belal Jebara 2007 IF Linnea 42 Diplom B Herr 13
    Adrian Ström 2006 Botkyrka BK 42 Diplom B Herr 121
    Ashab Tabujev 2006 Morgongåva BK 44 Diplom B Herr 14
    Bil al Tak 2006 KK All Round 44 Diplom B Herr 150
    Jamie Bronks 2006 IF Linnea 44 Diplom B Herr 45
    Saber Abu Daher 2006 Angered BC 44 Diplom B Herr 3
    Shahab Amir 2006 Morgongåva BK 44 Diplom B Herr 76
    Tarek Abu Alhusein 2007 Blomstermåla IK 44 Diplom B Herr 55
    Sinisa Antunovic 2006 Halmstad Boxing Club 46 Diplom B Herr 93
    johannes Chabo 2006 KK All Round 46 Diplom B Herr 32
    Marcus Talani 2006 Angered BC 46 Diplom B Herr 4
    Melvin Svensson 2006 IF Linnea 46 Diplom B Herr 58
    Egil Backlund 2007 Bålsta BK 46 Diplom B Herr 130
    Abdurasid Ushurov 2006 Hisingens BK 48 Diplom B Herr 2
    Ivar Åkerman 2006 Vänersborgs BK 48 Diplom B Herr 36
    Kristiab Yousef 2007 NBK Akilles 50 Diplom B Herr 8
    Maximilliam Nygård 2007 IF Linnea 50 Diplom B Herr 80
    Florjan Fishti 2007 Botkyrka BK 50 Diplom B Herr 30
    Daniel Miletic 2007 NBK Akilles 50 Diplom B Herr 122
    Vihtori Lindström 2006 Umeå BK 52 Diplom B Herr 113
JJ Frisk 2006 BK Trim 52 Diplom B Herr 0
    Eliah Bååth 2006 Örebro BK 52 Diplom B Herr 129
    Walter Steen 2007 Hisingens BK 54 Diplom B Herr 111
    Krisztian Nileborg 2006 Höllvikens BK 54 Diplom B Herr 37
    Benjamin Printz Bah 2006 IF Linnea 54 Diplom B Herr 155
    Efe Akan 2006 Haninge BK 60 Diplom B Herr 120
    Hampus Arvidsson 2006 KK All Round 60 Diplom B Herr 115
    Rafael Mironidis 2007 Botkyrka BK 60 Diplom B Herr 124
    Felix Sterjovski 2006 Skene Atletklubb 60 Diplom B Herr 107
    Sebastian Thanger 2006 AIK Boxningsförening 60 Diplom B Herr 67
    Hannes Hassanzadah 2006 Helsingborgs BK 60 Diplom B Herr 66
Daniil Shynul 2008 Hammarby IF Boxning 28 Diplom C Herr 0
Kevin Rosa 2008 Antares BK 32 Diplom C Herr 0
Ramadan Mamedo 2008 Sollentuna BK 34 Diplom C Herr 0
    Fiordi Lika 2008 NBK Akilles 36 Diplom C Herr 109
    Daniialbek Gadzhiev 2008 Haninge BK 36 Diplom C Herr 26
    Noel Sundblad 2009 NBK Akilles 38 Diplom C Herr 1
    Ilija Antunovic 2008 Halmstad Boxing Club 38 Diplom C Herr 132
    Henning Backlund 2008 Bålsta BK 38 Diplom C Herr 100
    Aedris Ahmadi 2008 Blomstermåla IK 44 Diplom C Herr 43
    Musse Sjökvist 2008 East Idrottsförening Norrköping 44 Diplom C Herr 86
    Hisyar Kasirga 2008 East Idrottsförening Norrköping 44 Diplom C Herr 38
    Nermin Krasnici 2008 Hallstahammar KF 52 Diplom C Herr 42
    Maga Osmanov 2008 Haninge BK 52 Diplom C Herr 125
    Isabelle Dahlqvist 2005 Höllvikens BK 44 Diplom A Dam 92
    Lea Hökerud 2005 Halmstads AIS 44 Diplom A Dam 128
    Clara Andersson 2005 BK Revansch 50 Diplom A Dam 112
    Alva Grönholm 2004 Hallstahammar KF 50 Diplom A Dam 110
    Zin Kasirga 2005 East Idrottsförening Norrköping 50 Diplom A Dam 12
    Hanna Kukavica 2004 Djurgårdens IF 54 Diplom A Dam 142
    Elda Mustafa 2005 IK Ymer 54 Diplom A Dam 5
    SAGA STORM 2005 Viktorija BK - Falköping 60 Diplom A Dam 126
    Emmeli Alpsoy 2004 Angered BC 60 Diplom A Dam 131
    Antonia Yacop 2005 NBK Akilles 66 Diplom A Dam 158
    Alexandra Mathiesen 2004 Frölunda BK 66 Diplom A Dam 144
    Mårta Sjögren 2007 Örebro BK 36 Diplom B Dam 60
    Sirinnapa Kamphaengkaew 2007 KK All Round 36 Diplom B Dam 9
    Ellenor Saravia 2006 Hallstahammar KF 42 Diplom B Dam 117
    Lova Karlsson 2007 Vänersborgs BK 42 Diplom B Dam 69
    Kiara Bodnar 2007 Antares BK 44 Diplom B Dam 73
    Madonna Martinovic 2007 BK Tiger 44 Diplom B Dam 152
    Medina Zaman 2008 Haninge BK 40 Diplom C Dam 87
    Nellie Nilsson 2008 AIK Boxningsförening 40 Diplom C Dam 114
 
 
Copyright©2018 Anders Hedlund anders@boxingeventservice.com +46 70 7785090