logga in Select Language
Start
Tävlingar
Boxare
Domare
Klubbar
>
Boxare Domare Matchlista Stegar Tävlingsplan  
<<< tillbaka
Diplom SM 2018 10-11/3 2018  
Anmäla
Sista anmälningsdag var 2018-03-04
 
Info
> Klassindelning
> Inbjudan
> Klubbranking
 
Utskrifter
> Anmälda
> Invägda
Antal boxare: 152
  Förnamn Efternamn Född Klubb Vikt Kategori Klass Kön Lott
    Zhovlonbek Yuldashev 2004 Haninge BK 38 Diplom A Herr 113
    Amin Bisarov 2004 Arboga Boxningsklubb 38 Diplom A Herr 136
    Melvin Yenioglu 2003 BK Rapid 40 Diplom A Herr 48
    Melvin Zakholi 2004 Örebro BK 40 Diplom A Herr 24
    Alexander Ström 2004 Redbergslids BK 44 Diplom A Herr 38
    William Johannson 2003 Viktorija BK - Falköping 44 Diplom A Herr 127
    Noe Gahlin 2004 IF Linnea 44 Diplom A Herr 101
    Max Pettersson 2003 BS Tor 48 Diplom A Herr 39
    Adam Sjölin 2004 Örebro BK 48 Diplom A Herr 21
    Kamiran Ato Al Khalaf 2004 Viktorija BK - Falköping 48 Diplom A Herr 137
    Pooya Khodadi 2004 Angered BC 48 Diplom A Herr 61
    Denis Nikandrov 2004 Haninge BK 48 Diplom A Herr 121
    Zayd Karim Ali 2004 East Idrottsförening Norrköping 48 Diplom A Herr 124
    Lorik Kasumi 2004 Halmstads AIS 48 Diplom A Herr 57
    Adel Fakhro 2004 BK Fox 50 Diplom A Herr 41
Enis Krasniqi 2004 Halmstad Boxing Club 50 Diplom A Herr 0
    Robin Lodin 2004 Sundsvalls BK 50 Diplom A Herr 69
    Filip Kenneryd 2004 Halmstads AIS 52 Diplom A Herr 62
    Albert Skillfeldt 2004 Värnamo BK 52 Diplom A Herr 103
    Mannel Mellgren 2003 Hisingens BK 52 Diplom A Herr 89
    Mohammed Taha 2004 BK Rapid 52 Diplom A Herr 106
    Martin Bergström 2004 BS Tor 52 Diplom A Herr 66
Liv Hökerud 2003 Halmstads AIS 52 Diplom A Herr 0
    Ermin Berisa 2003 Angered BC 52 Diplom A Herr 26
    Malak Mallouh 2004 IK Ymer 52 Diplom A Herr 112
    Leon Kalyun 2003 Angered BC 52 Diplom A Herr 148
    Mesut Kurt 2004 Örebro BK 54 Diplom A Herr 94
    Liam Mooney 2003 Hisingens BK 54 Diplom A Herr 139
    Kevin Hedman 2004 BK Tiger 54 Diplom A Herr 134
    Oskar Lundqvist 2003 Sundsvalls BK 54 Diplom A Herr 146
    Axel Mattsson 2004 Värnamo BK 54 Diplom A Herr 143
    Albert Dabrowski 2003 Kristianstads BK 54 Diplom A Herr 109
    Andreas Andersson 2003 Hisingens BK 57 Diplom A Herr 116
    Zinoviy Dragan 2004 Angered BC 57 Diplom A Herr 111
    Elvin Belizaka 2005 Hammarby IF Boxning 57 Diplom A Herr 15
    Isak Fagrell 2004 BS Tor 57 Diplom A Herr 150
    Marcel Schazewich 2004 Hammarby IF Boxning 57 Diplom A Herr 145
    Gabriel Olsson 2003 Hisingens BK 57 Diplom A Herr 77
    Mark Khamraev 2004 Antares BK 57 Diplom A Herr 27
    Oliver Hising 2004 BK Rapid 57 Diplom A Herr 138
    Amar Muminhudzic 2004 BK Kungälv 57 Diplom A Herr 132
    Erik Towmasjan 2003 IK Ymer 57 Diplom A Herr 70
    Gabriel Andersson 2003 BK Rapid 57 Diplom A Herr 59
    Felix Andersson 2003 NBK Akilles 60 Diplom A Herr 115
    Liam Jensen 2003 Eskilstuna BK 60 Diplom A Herr 13
    Emil Åhs 2004 BK Tiger 63 Diplom A Herr 2
    Ammar Noori 2004 Arboga Boxningsklubb 63 Diplom A Herr 49
    Jonathan Johnsson 2004 Eskilstuna BK 63 Diplom A Herr 63
    Zubin Rashidi 2003 BK Värend 63 Diplom A Herr 65
    Felix Lindström 2004 IF Linnea 63 Diplom A Herr 86
    Kacper Skowronski 2003 Viktorija BK - Falköping 63 Diplom A Herr 35
    Alex Engström 2005 BK Rapid 66 Diplom A Herr 149
    Noel Essa 2003 BK Rapid 66 Diplom A Herr 36
    Ulpian Kastrati 2004 BK Fox 66 Diplom A Herr 96
    Victor Lövenberg 2003 Hisingens BK 66 Diplom A Herr 151
    Oscar Friden Swanson 2003 IK Ymer 66 Diplom A Herr 52
    Simon Ericsson 2003 BK Rapid 66 Diplom A Herr 79
    Omar Qachar 2003 East Idrottsförening Norrköping 66 Diplom A Herr 84
    Aiden De Araüjo Kerry 2003 Haninge BK 66 Diplom A Herr 147
    Gustav Bränström 2004 Sundsvalls BK 66 Diplom A Herr 58
    Eddie Djärv 2003 Guldstadens BK 66 Diplom A Herr 25
    Joachim Pettersson 2003 East Idrottsförening Norrköping 70 Diplom A Herr 23
    Oscar Björkqvist 2003 BK Fox 70 Diplom A Herr 122
    Edward Kyrkander 2003 Viktorija BK - Falköping 70 Diplom A Herr 100
    Devrim Polat 2004 Halmstad BS 70 Diplom A Herr 32
    Jecky Brandin 2003 BK Rapid 70 Diplom A Herr 141
    Genadi Gasharashvili 2003 Hammarby IF Boxning 70 Diplom A Herr 107
    Charbel Hanna 2003 BK Rapid 70 Diplom A Herr 88
    Khaled Fakhro 2005 Höllvikens BK 75 Diplom A Herr 135
    Artur Kartshikyan 2003 Eskilstuna BK 75 Diplom A Herr 28
    Thayo De Lange 2003 Haninge BK 75 Diplom A Herr 140
    Ali Smesem 2003 Hisingens BK 75 Diplom A Herr 22
    Nenad Lukic 2003 Viktorija BK - Falköping 86 Diplom A Herr 81
    Kamron Erkinboev 2003 Haninge BK 86 Diplom A Herr 104
    Axel Agnesten 2003 Eskilstuna BK 86+ Diplom A Herr 120
    Delshad Nor 2004 BK Rapid 86+ Diplom A Herr 34
    Sadri Tarlamishi 2003 Hisingens BK 86+ Diplom A Herr 20
    Ararat Zozan 2004 BK Rapid 86+ Diplom A Herr 110
    Said Mamergov 2006 Haninge BK 32 Diplom B Herr 33
    Kevin Nihlen 2007 IK Ymer 32 Diplom B Herr 9
    Neo Vis Jamegar 2005 BK Dalen 32 Diplom B Herr 19
    Joshua Muyinda 2006 Majorna BK 36 Diplom B Herr 126
    Kevin Joräng 2006 KK All Round 36 Diplom B Herr 64
    Hugo härstedt 2005 Höllvikens BK 36 Diplom B Herr 118
    Tommy Phan 2005 IK Ymer 36 Diplom B Herr 128
    Ivan Skillfeldt 2006 Värnamo BK 36 Diplom B Herr 123
    Emanuel Kimber 2005 BK Rapid 36 Diplom B Herr 60
    Anton Stolfi 2005 Hisingens BK 38 Diplom B Herr 91
    johannes Chabo 2006 KK All Round 38 Diplom B Herr 117
    Jamie Bronks 2006 IF Linnea 38 Diplom B Herr 1
    Mansor Mamergov 2005 Haninge BK 38 Diplom B Herr 76
    Viktor Klöver 2005 Gripen BK 40 Diplom B Herr 54
    Willian Hising 2005 BK Rapid 40 Diplom B Herr 119
    Roder Mishko 2005 Örebro BK 40 Diplom B Herr 87
    Noa Pastuhovic 2006 Halmstad Boxing Club 40 Diplom B Herr 133
    Melvin Svensson 2006 IF Linnea 40 Diplom B Herr 53
    Liam Danielsson 2005 Timrå BK 40 Diplom B Herr 98
    Bil al Tak 2006 KK All Round 40 Diplom B Herr 75
    Sinisa Antunovic 2006 Halmstad Boxing Club 40 Diplom B Herr 72
Ashab Tabujev 2006 Morgongåva BK 42 Diplom B Herr 0
    Marcello Karlsson 2007 Hisingens BK 42 Diplom B Herr 92
    adam tegström 2005 Umeå BK 42 Diplom B Herr 152
    Asad Yopisan 2005 Hisingens BK 42 Diplom B Herr 78
    Leon Berisha 2006 Viktorija BK - Falköping 42 Diplom B Herr 97
    Pelle Carlsson 2005 KK All Round 42 Diplom B Herr 10
    Massoud Mohammadi 2006 Ystads SK 44 Diplom B Herr 95
    Odai Abdulkhalek 2005 BK Revansch 44 Diplom B Herr 130
    Liam Andersson 2005 BK Kungälv 44 Diplom B Herr 73
    Vihtori Lindström 2006 Umeå BK 44 Diplom B Herr 43
    Abdurasid Ushurov 2006 Hisingens BK 44 Diplom B Herr 74
    Truls Englesson 2005 Höllvikens BK 44 Diplom B Herr 105
    Ardawan Rashid 2005 Tensta BK 44 Diplom B Herr 18
Kevin Hagström 2005 IF Linnea 44 Diplom B Herr 0
    Hugo Sternberg 2006 IF Linnea 46 Diplom B Herr 80
    Nick Zulawinski 2005 Höllvikens BK 46 Diplom B Herr 83
    Minilik Bekele 2005 Angered BC 46 Diplom B Herr 125
    Ali Zenoozi 2005 BK Kungälv 50 Diplom B Herr 40
    Ali Ahmed 2005 BK Rapid 50 Diplom B Herr 37
    Assadullah Alkharraz 2006 BK Revansch 50 Diplom B Herr 12
    Axel Loden 2005 BS Tor 50 Diplom B Herr 102
    Mohammed Abdulla 2005 Angered BC 50 Diplom B Herr 51
    Axel Härstedt 2005 Höllvikens BK 50 Diplom B Herr 90
    Arion Kahrimani 2006 Halmstad BS 50 Diplom B Herr 46
    Krisztian Nileborg 2006 Höllvikens BK 50 Diplom B Herr 11
    Jalmar Andersson 2005 Höllvikens BK 52 Diplom B Herr 114
    Tim Christensen 2005 Skurups Kick o Boxningsklubb 52 Diplom B Herr 16
    Ezra Tesfaghi 2007 Djurgårdens IF 30 Diplom C Herr 50
    Theodore Grenmark 2007 BK Dalen 30 Diplom C Herr 129
    Hazbulat Adaev 2007 Umeå BK 40 Diplom C Herr 56
    Abdalla Kahlid 2007 Umeå BK 40 Diplom C Herr 4
Maga Osmanov 2008 Haninge BK 42 Diplom C Herr 0
    Luca Stolfi 2007 Hisingens BK 46 Diplom C Herr 29
    Maximilliam Nygård 2007 IF Linnea 46 Diplom C Herr 30
    Tova Porseby 2003 Guldstadens BK 48 Diplom A Dam 131
    Bianca Schapira 2003 BK Fox 48 Diplom A Dam 14
    Elin Ringkvist 2004 Gripen BK 48 Diplom A Dam 5
    Cajsa Rydberg 2003 Gripen BK 48 Diplom A Dam 71
    alva sixtensson 2003 KK All Round 52 Diplom A Dam 42
    Vanessa Lander Saffour 2003 Halmstad BS 52 Diplom A Dam 55
    Liv Hökerud 2003 Halmstads AIS 54 Diplom A Dam 68
    Sipel Duna 2004 Nässjö BK 54 Diplom A Dam 17
    Signe Lindfors 2004 IF Linnea 57 Diplom A Dam 142
    Lucin Sürüp 2004 NBK Akilles 57 Diplom A Dam 44
    Natalie özgun 2004 BK Rapid 60 Diplom A Dam 85
    Ebba Stahlberg 2003 NBK Akilles 60 Diplom A Dam 31
Matilda Werder 2003 Majorna BK 80 Diplom A Dam 0
Isabelle Dahlqvist 2005 Höllvikens BK 40 Diplom B Dam 0
    SAGA STORM 2005 Tifa BC 60 Diplom B Dam 144
    Alexia Sürüp 2006 NBK Akilles 60 Diplom B Dam 8
Lova Karlsson 2007 Vänersborgs BK 34 Diplom C Dam 0
    Stina Loden 2007 BS Tor 40 Diplom C Dam 47
    Madonna Martinovic 2007 BK Tiger 40 Diplom C Dam 7
 
 
Copyright©2018 Anders Hedlund anders@boxingeventservice.com +46 70 7785090