logga in Select Language
Start
Tävlingar
Boxare
Domare
Klubbar
>
Boxare Domare Matchlista      
<<< tillbaka
Aprilfighten 6-6/4 2019  
Anmäla
Sista anmälningsdag var 2019-03-28
 
Info
> Inbjudan
 
Utskrifter
> Anmälda
> Invägda
Antal boxare: 92
  Förnamn Efternamn Född Klubb Vikt Kategori Klass Kön
    Hasrat Asatryan 2000 Guldstadens BK 56 Senior A Herr
    Ali Qawir 1993 Allstars Training center 60 Senior A Herr
    Syed Abdollah Hosseini 1999 Umeå BK 60 Senior A Herr
    Emil Stor 1997 Hallstahammar KF 69 Senior A Herr
    John Jeppsson Rudell 1997 Majorna BK 69 Senior A Herr
Hardy Åkerlind 1993 BK Dalen 75 Senior A Herr
Viktor Olsson 1999 BK Falken 81 Senior A Herr
    John Mikael Salomonsson 1990 BK Winter 91 Senior A Herr
    Simon Enqvist 1995 Timrå BK 56 Senior B Herr
Hossein Feyzi 1997 NBK Akilles 60 Senior B Herr
    Mohammed Omar Sultani 1999 HärnösandBoxningsKlubb 60 Senior B Herr
    Manzoor Ashna 1999 NBK Akilles 60 Senior B Herr
    Zaki Masodi 1999 BK Falken 60 Senior B Herr
Hamid Sheriff 1999 Morgongåva BK 60 Senior B Herr
    Mokhtar Ali Sakhizadha 1999 Sundsvalls BK 60 Senior B Herr
Mahdi Rahimi 1999 Majorna BK 64 Senior B Herr
Robin Wesström 1988 BK Falken 64 Senior B Herr
    Christian Alfaro 1999 NBK Akilles 64 Senior B Herr
    Shadman Mohammed 1991 Umeå BK 64 Senior B Herr
David Amiri 2000 BK Falken 75 Senior B Herr
Pontus Karlsson 1995 BK Ängeln 81 Senior B Herr
    Goran Babic 1991 Djurgårdens IF 91 Senior B Herr
Sakis Giotitsas 1989 AIK Boxningsförening 91+ Senior B Herr
Franicisco Cortez 1995 NBK Akilles 91+ Senior B Herr
    Tim Mäklin 1992 IFK Umeå 60 Senior C Herr
    Samuel Landestorp 2000 Öbacka BK 60 Senior C Herr
    Vladislav Tsvetov 1995 Umeå BK 69 Senior C Herr
Hussein Abdalredha 1999 Majorna BK 75 Senior C Herr
    Abdirahim Nur 1996 BK Falken 75 Senior C Herr
    Carl Johnsen 1994 AIK Boxningsförening 81 Senior C Herr
Rasmus Enqvist 2000 Öbacka BK 81 Senior C Herr
    Frat Bilge 2000 NBK Akilles 81 Senior C Herr
Freddy Nilsson 1997 NBK Akilles 91 Senior C Herr
    Jesper Pernand Ekström 1991 Öbacka BK 91+ Senior C Herr
    William Bernad 1996 BK Falken 91+ Senior C Herr
Eliaz Grönlund 2002 HärnösandBoxningsKlubb 60 Junior B Herr
Mujtaba Hasani 2002 IFK Umeå 69 Junior B Herr
David Olsson 2001 BK Falken 81 Junior B Herr
Elias Habeeb Ramirez 2002 Majorna BK 56 Junior C Herr
Khaled Al Rhmon 2002 BK Ängeln 60 Junior C Herr
    John Mattin Sulivani 2001 Umeå BK 64 Junior C Herr
    Mogamed Chagayev 2001 Timrå BK 64 Junior C Herr
Mostafa Husseini 2001 Öbacka BK 64 Junior C Herr
Alex Gudmundsson 2002 Sundsvalls BK 69 Junior C Herr
Emil Smith 2001 BK Ängeln 75 Junior C Herr
Oscar Palmlöf 2004 Sundsvalls BK 50 Ungdom B Herr
Nicklas Tårnes Stavnes 2004 B 30, Norway 50 Ungdom B Herr
Erik Wang Strømhaug 2004 B 30, Norway 54 Ungdom B Herr
Hugo Nilsson 2004 Sundsvalls BK 57 Ungdom B Herr
    Robin Lodin 2004 Sundsvalls BK 63 Ungdom B Herr
    Felix Andersson 2003 NBK Akilles 63 Ungdom B Herr
    Oscar Hellberg 2004 Hallstahammar KF 70 Ungdom B Herr
    Gustav Brännström 2004 Sundsvalls BK 70 Ungdom B Herr
Dennis Bøe Dahl 2004 B 30, Norway 75 Ungdom B Herr
Max Olofsson 2005 BK Ängeln 32 Diplom A Herr
Liam Danielsson 2005 Timrå BK 44 Diplom A Herr
Abubakar Chagaev 2004 Timrå BK 48 Diplom A Herr
Kerem Guzey 2005 B 30, Norway 50 Diplom A Herr
Kristiab Yousef 2007 NBK Akilles 54 Diplom A Herr
Odin Thyrum 2005 B 30, Norway 57 Diplom A Herr
Simon Daster Segelberg 2004 Öbacka BK 60 Diplom A Herr
Gabriel Yousef 2005 NBK Akilles 63 Diplom A Herr
Jonas Østerfeldt 2005 B 30, Norway 66 Diplom A Herr
Liam Vedin 2005 BK Ängeln 70 Diplom A Herr
Daniel Miletic 2007 NBK Akilles 54 Diplom B Herr
Fiordi Lika 2008 NBK Akilles 36 Diplom C Herr
Tove Lundberg 1993 IFK Umeå 48 Senior A Dam
Malena Hede 1985 Morgongåva BK 69 Senior A Dam
Zabrina Holmström 1988 Majorna BK 69 Senior A Dam
    Thea Olsson 1998 Gripen BK 64 Senior B Dam
    Anna Hedlund 1983 BK Älgen 64 Senior B Dam
Elin Nilsson 1989 BK Älgen 75 Senior B Dam
Senait Habom 1995 Majorna BK 54 Senior C Dam
Leona Surup 2002 NBK Akilles 57 Junior B Dam
Rebecca Ljunglöf 2002 Sundsvalls BK 64 Junior B Dam
Sunniva Hofstad 2004 B 30, Norway 66 Ungdom A Dam
Jenny Simonsen 2004 B 30, Norway 46 Ungdom B Dam
    Cajsa Rydberg 2003 Gripen BK 50 Ungdom B Dam
    Tova Porseby 2003 Guldstadens BK 52 Ungdom B Dam
Ebba Stahlberg 2003 NBK Akilles 57 Ungdom B Dam
    Lucin Sürüp 2004 NBK Akilles 60 Ungdom B Dam
    Matilda Werder 2003 Majorna BK 66 Ungdom B Dam
Nora Louise Johannessen 2004 B 30, Norway 70 Ungdom B Dam
Hanna Ringblom 2004 Njurunda BK 50 Diplom A Dam
Alice Ringblom 2004 Njurunda BK 50 Diplom A Dam
Luna Ekberg 2005 BK Ängeln 57 Diplom A Dam
Hanan Kedir Mohamed 2005 B 30, Norway 86 Diplom A Dam
Ihne Tårnes Stavnes 2007 B 30, Norway 40 Diplom B Dam
Helene Berg 2006 B-30, Norway 54 Diplom B Dam
Rebecca Rapp 2007 BK Ängeln 57 Diplom B Dam
Eirill Kvitsand 2008 B 30, Norway 46 Diplom C Dam
Elin norberg 2008 BK Ängeln 54 Diplom C Dam
 
 
Copyright©2018 Anders Hedlund anders@boxingeventservice.com +46 70 7785090