logga in Select Language
Start
Tävlingar
Boxare
Domare
Klubbar
 
 
Boxare Domare Matchlista Stegar Tävlingsplan  
<<< tillbaka
Angered Centrum Box Cup - ACBC 3-5/11 2017  
Anmäla
Sista anmälningsdag var 2017-11-03
 
Info
> Klassindelning
> Inbjudan
> Klubbranking
 
Utskrifter
> Anmälda
> Invägda
Antal boxare: 420
  Förnamn Efternamn Född Klubb Vikt Kategori Klass Kön Lott
    Andre Bennetsen 1998 Grindsted AK, Denmark 56 Senior A Herr 72
    Sarwar Selar 1997 IF Göteborgs Team Box 56 Senior A Herr 297
    Ţórđur Bjarkar Árelíusson 1991 HFK, Island 60 Senior A Herr 161
    Mohammed Abdulrahim 1996 Malmö Boxing Center 60 Senior A Herr 210
    Paolo Magui 1997 BK Ringen 60 Senior A Herr 271
    Daniel Suarez Petersen 1990 Pandrup BK, Denmark 60 Senior A Herr 303
    Biniam Tesfagabr 1992 Eskilstuna BK 60 Senior A Herr 238
    Emil Stor 1997 Hallstahammar KF 64 Senior A Herr 285
    Maikel Gomez 1982 Örnulf IL, Norway 64 Senior A Herr 343
    Numan Hussain 1988 Haringey, England 64 Senior A Herr 217
    Frederik Jensen 1995 Pandrup BK, Denmark 64 Senior A Herr 30
    Adrian Haug 1997 pors if, Norway 64 Senior A Herr 162
Ahmed Fakih 1988 KFUM Fight Zone 64 Senior A Herr 0
    Hilal Saleh 1996 Angered BC 64 Senior A Herr 50
    Mohammed Asghar Ahmed 1995 Drammen BK, Norway 69 Senior A Herr 24
    Johan Seleba 1987 SP 1909, Norway 69 Senior A Herr 328
Jordan McIntosh 1992 Double Jab ABC, England 69 Senior A Herr 0
    Arnór Már Grímsson 1994 HFH, Island 69 Senior A Herr 209
    Yousef Adou 1997 Redbergslids BK 69 Senior A Herr 114
    Jafet Örn Ţorsteinsson 1988 HFK, Island 75 Senior A Herr 3
    Damian Biesekierski 1988 Botkyrka BK 75 Senior A Herr 265
    Alborz Zabet 1995 SP 1909, Norway 75 Senior A Herr 87
    Villiam Rřjbćk 1978 Esbjerg, Denmark 75 Senior A Herr 109
    Jamal Akay 1991 Haringey, England 75 Senior A Herr 368
    Erik Mendoza 1994 Djurgårdens IF 75 Senior A Herr 21
    Syyed Masoud Derekeh 1988 Haninge BK 75 Senior A Herr 245
    Alexander Martinsen 1992 Oslo BK, Norway 81 Senior A Herr 155
    Ajet Jusufi 1998 Ronneby BT 81 Senior A Herr 365
    Alex Bwambale 1997 Djurgårdens IF 81 Senior A Herr 246
    Denis Kauffer 1996 IF Linnea 81 Senior A Herr 149
    Lindon Nuha 1993 Halmstad BS 81 Senior A Herr 382
    Abdesslam Chabi 1993 ATF Gym IF 81 Senior A Herr 153
Yulien Isaac Brunet 1982 GAK Enighet 81 Senior A Herr 0
    Surkho Sjamilov 1996 SP 1909, Norway 81 Senior A Herr 362
    Johan Christiansson 1993 Redbergslids BK 91 Senior A Herr 412
    Giorgi Kistavri 1989 BK Dalen 91 Senior A Herr 305
    Bárđur Lárusson 1996 HFK, Island 60 Senior B Herr 374
    Steven Makako 1991 Haringey, England 60 Senior B Herr 192
    Abdou Gherbi 1998 Malmö Boxing Center 64 Senior B Herr 38
    Naseer Haidari 1998 Hammarby IF Boxning 64 Senior B Herr 235
    Stefan Avramovic 1996 Halmstad BS 69 Senior B Herr 17
    Jonathan Axelsson 1998 Uddevalla BK 69 Senior B Herr 276
    Ásgrímur Egilsson 1993 HFK, Island 69 Senior B Herr 226
    Kamal Iqbal 1994 Oslo BK, Norway 69 Senior B Herr 284
    John Jeppsson Rudell 1997 Majorna BK 69 Senior B Herr 218
Marcus Da Silva Lindvall 1994 KFUM Fight Zone 69 Senior B Herr 0
Azizullah Muradi 1998 Viktorija BK - Falköping 69 Senior B Herr 0
    Saed Samer 1994 GAK Enighet 69 Senior B Herr 392
    Walid Said 1998 GAK Enighet 75 Senior B Herr 293
    Ali Al-Said 1995 Esbjerg, Denmark 75 Senior B Herr 125
    Marcus Grimvakt 1989 Halmstads AIS 75 Senior B Herr 398
    Adam Belalia 1998 Djurgårdens IF 75 Senior B Herr 211
    Djokhar Yusupov 1997 Upsala IF 75 Senior B Herr 172
    Jakub Sebastian Warzycha 1995 HFK, Island 75 Senior B Herr 250
    Muhammad Ewaz Khalili 1998 Tensta BK 75 Senior B Herr 66
Genti Morina 1990 KFUM Fight Zone 81 Senior B Herr 0
    Adan Ahmed Mohamed 1985 Örnulf IL, Norway 81 Senior B Herr 181
    Hróbjartur Trausti Árnason 1994 HFK, Island 81 Senior B Herr 42
    Delawar Shah 1990 Angered BC 81 Senior B Herr 411
Kristján Ingi Kristjánsson 1983 HFK, Island 91 Senior B Herr 0
    Kristjan Ingi Kristjansson 1991 HFK, Island 91 Senior B Herr 98
    Morten Dĺbu 1993 Grimstad Bokseklubb, Norway 91 Senior B Herr 164
    Tor Bergqvist Jarra 1993 Redbergslids BK 60 Senior C Herr 201
    Javier Martinez 1982 LEFT HOOK ABC, England 60 Senior C Herr 247
    Anwari Jawid 1995 Viktorija BK - Falköping 60 Senior C Herr 119
    Sherinagha Sadat 1998 Redbergslids BK 60 Senior C Herr 369
Nihola Niholic 1994 KFUM Fight Zone 60 Senior C Herr 0
    Benny Truong 1997 Värnamo BK 64 Senior C Herr 277
Mohammed Hussein 1995 KFUM Fight Zone 64 Senior C Herr 0
    Vukasin Velickovic 1996 Redbergslids BK 64 Senior C Herr 104
    Denis Zeneli 1995 Hammarby IF Boxning 64 Senior C Herr 180
    Raisi Exuqzollah 1997 Viktorija BK - Falköping 64 Senior C Herr 345
    Sebastian Persson 1988 Halmstads AIS 69 Senior C Herr 110
    Eric Pham 1996 Angered BC 69 Senior C Herr 56
Armin Cavalic 1992 GAK Enighet 69 Senior C Herr 0
    Ahmed Nasser Salama 1995 Oslo BK, Norway 69 Senior C Herr 360
    Bajaha Aliev 1996 Majorna BK 69 Senior C Herr 25
    Adam Lilja 1992 Vänersborgs BK 75 Senior C Herr 380
    Christian Karlsson 1991 Bulldog Training Center 75 Senior C Herr 6
Marius Wethal Henriksen 1991 IF Ørnulf, Norway 75 Senior C Herr 0
    Samuel Donellan 1994 Bulldog Training Center 75 Senior C Herr 183
    Rahali Sabil 1988 Punch Out BC 75 Senior C Herr 19
    Ted Helgesson 1988 Bulldog Training Center 75 Senior C Herr 256
Hammed Atai 1998 BK Puma 75 Senior C Herr 0
    Mohammed Said Muse 1996 Oslo BK, Norway 75 Senior C Herr 396
    Robin Sandin 1988 Haninge BK 75 Senior C Herr 215
    Soufian Amsalkhir 1988 Oslo BK, Norway 75 Senior C Herr 195
    Kristoffer Mann 1994 Bulldog Training Center 81 Senior C Herr 117
    Antony Haj 1993 Punch Out BC 81 Senior C Herr 361
    Givliano Puelles 1997 Angered BC 81 Senior C Herr 112
    Sean Lokale 1985 Eskilstuna BK 81 Senior C Herr 270
Beuhur Tecleseubet 1999 KFUM Fight Zone 81 Senior C Herr 0
Andres Zuniga Hernandez 1988 KFUM Fight Zone 81 Senior C Herr 0
    Thomas Andreassen 1993 Pandrup BK, Denmark 81 Senior C Herr 408
    Marcello Cau Tait 1996 LEFT HOOK ABC, England 81 Senior C Herr 244
    Joakim Flystam 1993 ATF Gym IF 81 Senior C Herr 372
Liban Ghulaid Tarabi 1996 Armada Boxing Norway, Norway 81 Senior C Herr 0
    Dennis Kuc 1996 Angered BC 81 Senior C Herr 321
Sahand Ammari 1986 IF Ørnulf, Norway 81 Senior C Herr 0
    Mikael Honka 1989 Hisingens BK 91 Senior C Herr 309
Widow Al Mummour 1994 KFUM Fight Zone 91 Senior C Herr 0
    Stefan Zafirovic 1998 Halmstad BS 91 Senior C Herr 403
    Calvim Shungv-Mandonngo 1998 BK Tiger 91 Senior C Herr 74
    Hussein AL-Galude 1997 BK Viljan 91 Senior C Herr 148
    Franicisco Comes 1995 NBK Akilles 91+ Senior C Herr 141
    Niklas Gustafsson 1988 BK Värend 91+ Senior C Herr 208
    Alexander Zafirovic 1998 Halmstad BS 91+ Senior C Herr 319
    Christian Lindholdt 1994 Esbjerg, Denmark 91+ Senior C Herr 173
    Ali Abo Shelleh 1998 BK Puma 91+ Senior C Herr 58
    Mohammad Darvishi 1999 Djurgårdens IF 56 Junior A Herr 228
    Hussein Mohammadi 1999 Morgongåva BK 56 Junior A Herr 78
    Martin Skogheim 2000 Armada Boxing Norway, Norway 60 Junior A Herr 251
    Nebil Ibrahim 2000 Upsala IF 60 Junior A Herr 299
    Andreas Palm 2000 IF Linnea 64 Junior A Herr 27
    Hasnain Amiry 2000 BK Revansch 64 Junior A Herr 399
    Kian Moeller Nielsen 2000 Grindsted AK, Denmark 69 Junior A Herr 295
Don Emini 2000 Jessheim Bokseklubb, Norway 69 Junior A Herr 0
    Thomas Tesfalem 2000 IF Linnea 69 Junior A Herr 230
    Moltas Lundström 2000 IF Linnea 75 Junior A Herr 39
    Ali Amanullah Yousufi 1999 Hammarby IF Boxning 75 Junior A Herr 116
Sher Ali Mohemmedi 2000 Oskarshamns BK 56 Junior B Herr 0
    Saleban Hussein 1999 Angered BC 60 Junior B Herr 315
    Josef Hirmiz 2000 Djurgårdens IF 60 Junior B Herr 160
    Delshad Dawd 1999 NBK Akilles 60 Junior B Herr 170
    Tasal Musaze 1999 Djurgårdens IF 64 Junior B Herr 171
    Hafiz Ahmadi 2000 Botkyrka BK 64 Junior B Herr 132
    Andreas Reppe 2000 B 30, Norway 64 Junior B Herr 12
Mahdi Rahimi 1999 IF Göteborgs Team Box 69 Junior B Herr 0
    Allan Sinani 2000 Angered BC 69 Junior B Herr 77
    Hojatullah Rahmani 2000 Majorna BK 69 Junior B Herr 350
    Jir Akalan 2000 Frölunda BK 69 Junior B Herr 263
Yousif Hussein 1999 GAK Enighet 75 Junior B Herr 0
    Niklas Kornö 1999 Höllvikens BK 81 Junior B Herr 102
    Ziad Osman 1999 BK Puma 81 Junior B Herr 120
Barez Abdi 1999 Viktorija BK - Falköping 52 Junior C Herr 0
    Mitchell Ackerman 1999 LEFT HOOK ABC, England 56 Junior C Herr 43
    Shukorddin Amari 1999 Kalmar BK 56 Junior C Herr 407
    Ramzan Salmani 2000 BK Fox 56 Junior C Herr 278
    Hamid Sheriff 1999 Morgongåva BK 56 Junior C Herr 240
    Sophan Ghafori 1999 Gripen BK 56 Junior C Herr 404
    Abdullah Qayomi 2000 Redbergslids BK 56 Junior C Herr 212
    Manzoor Ashna 1999 NBK Akilles 60 Junior C Herr 348
    Mustafa Safari 1999 Team Ljungby Box IF 60 Junior C Herr 406
    Rahmatollah Yaghobi 2000 Redbergslids BK 60 Junior C Herr 203
    Yossef Yossefzai 2000 Team Ljungby Box IF 60 Junior C Herr 189
    Alvin Warukaga 2000 BK30 Motala 60 Junior C Herr 335
    Mostafa Amini 2000 Hallstahammar KF 60 Junior C Herr 86
    Hakim Hossim 2000 Hammarby IF Boxning 60 Junior C Herr 214
Baxialy Rhmane 1999 BK Kungälv 64 Junior C Herr 0
Mohammed Mehrowi 2000 KFUM Fight Zone 64 Junior C Herr 0
    Muhammad Ali Yousefi 2000 BK Viljan 64 Junior C Herr 221
    Mohammed Ibrahim 2000 BK Ringen 64 Junior C Herr 126
    Mohammad Ali Asghan 1999 BK Värend 64 Junior C Herr 131
    Volkan Önal 2000 Angered BC 64 Junior C Herr 379
    Reza Heydari 1999 Eskilstuna BK 64 Junior C Herr 197
    Haib Rasuli 1999 Djurgårdens IF 64 Junior C Herr 356
    Ahmed Akaev 1999 Upsala IF 64 Junior C Herr 130
    Ali Fadel 1999 Helsingborgs BK 64 Junior C Herr 318
    Bilal Abdul 1999 BK Ringen 69 Junior C Herr 8
    Nicola Matejic 2000 BK Fox 69 Junior C Herr 298
    Alexander Treard 1999 Skoftebyns AIS 69 Junior C Herr 156
    Khal Mohammad 1999 Ronneby BT 69 Junior C Herr 140
    Aminullah Amini 2000 Uddevalla BK 69 Junior C Herr 29
    Mustafa Khaksar 2000 BK Viljan 75 Junior C Herr 36
    Lukas Ingeltop 1999 Team Ljungby Box IF 75 Junior C Herr 57
    Mohammad Alizada 2000 BK Fox 75 Junior C Herr 252
    Linus Jacobsson 2000 BK Tiger 75 Junior C Herr 108
    Mohamad Rezale 2000 Hammarby IF Boxning 81 Junior C Herr 136
    Younis Mohamud 2000 Angered BC 81 Junior C Herr 400
    Brandon Kalenda 2000 IF Linnea 91 Junior C Herr 220
    Momodou Touray 2000 Djurgårdens IF 91 Junior C Herr 366
    Mohamad Sleiman 2002 Pandrup BK, Denmark 57 Ungdom A Herr 45
Mohammed EL-Zein 2001 GAK Enighet 57 Ungdom A Herr 0
    Najib Allah Jafari 2001 Djurgårdens IF 57 Ungdom A Herr 186
    Timor Hassani 2001 Morgongåva BK 57 Ungdom A Herr 175
    Hampus Broman 2001 BS Tor 63 Ungdom A Herr 257
    Ibrahim Bakhtiari 2001 Hammarby IF Boxning 63 Ungdom A Herr 282
Sam Svensson 2002 BK Revansch 70 Ungdom A Herr 0
Aleksander Wik 2001 Jessheim Bokseklubb, Norway 70 Ungdom A Herr 0
Ismail Yousopov 2002 Jessheim Bokseklubb, Norway 70 Ungdom A Herr 0
    Fred Wibom 2001 IF Linnea 52 Ungdom B Herr 216
    Yodkhwan Idh 2001 Vaggeryds BK 52 Ungdom B Herr 320
    Noah Nordby 2002 Kalmar BK 52 Ungdom B Herr 49
Trym Bekke 2001 Drammen BK, Norway 52 Ungdom B Herr 0
Dino Martinovic 2002 BK Tiger 52 Ungdom B Herr 0
    Mohammad Ali Yazdani 2002 Karlskrona BK 54 Ungdom B Herr 331
    Simon Oavel Gabrielsson 2001 IF Linnea 54 Ungdom B Herr 65
Tavab Niazi 2001 Rudersdal BK, Denmark 54 Ungdom B Herr 0
Daniyal Syed 2001 KFUM Fight Zone 54 Ungdom B Herr 0
    Alan Zangana 2002 BK Örnen 54 Ungdom B Herr 99
    Mahmoud Moussa 2001 GAK Enighet 54 Ungdom B Herr 105
    Mehedi Algazzi 2002 Arendal Bokseklubb, Norway 54 Ungdom B Herr 174
    Jakob Lindström 2001 BK Kungälv 54 Ungdom B Herr 352
    Hasani Laal Mohammad 2001 Djurgårdens IF 57 Ungdom B Herr 177
Feliphe Guzman 2002 KFUM Fight Zone 57 Ungdom B Herr 0
    David Namrud 2001 BK Tiger 57 Ungdom B Herr 2
    Icaro Santos 2002 Moss BK, Norway 60 Ungdom B Herr 222
    Philip Dennheim 2002 Ronneby BT 60 Ungdom B Herr 290
    Javed Yunose 2002 Skoftebyns AIS 60 Ungdom B Herr 179
Ali Keza Safari 2001 NBK Akilles 60 Ungdom B Herr 0
    Hamid Safari 2002 Hallstahammar KF 60 Ungdom B Herr 51
    Mohammad Akbari 2001 Angered BC 63 Ungdom B Herr 9
    Josef Noyan 2002 Botkyrka BK 63 Ungdom B Herr 142
    Shair Ali Syed 2001 IFK Umeå 63 Ungdom B Herr 37
    Shaliko Broyan 2001 Halmstad BS 63 Ungdom B Herr 200
    Ibragim Khadisov 2001 Ljungby BK 63 Ungdom B Herr 327
    Milad Sharifi 2001 Djurgårdens IF 63 Ungdom B Herr 48
    Eliot Bacaj 2002 Kalmar BK 63 Ungdom B Herr 409
    Riad Doroci 2001 Oslo BK, Norway 63 Ungdom B Herr 336
    Emin Kadri 2002 HFK, Island 66 Ungdom B Herr 193
    Mohamed Zaka 2002 Hisingens BK 66 Ungdom B Herr 100
    Abdulla Akaev 2002 Upsala IF 66 Ungdom B Herr 190
    Zander Bergsten 2001 BK Ringen 66 Ungdom B Herr 288
    Christofer Björling 2001 Frölunda BK 70 Ungdom B Herr 60
    Simon Jensen 2002 BK30 Motala 70 Ungdom B Herr 359
    Mujtaba Hasani 2002 IFK Umeå 70 Ungdom B Herr 59
Jones El Batall 2001 GAK Enighet 70 Ungdom B Herr 0
    Ahmad Elsari 2001 Malmö Boxing Center 70 Ungdom B Herr 353
    Dreni Peci 2001 Skoftebyns AIS 75 Ungdom B Herr 128
    Kyran Humphries 2002 LEFT HOOK ABC, England 75 Ungdom B Herr 272
    David Zarate 2001 Valhall BK 80 Ungdom B Herr 300
    Mohammed Hannoun 2001 Upsala IF 80 Ungdom B Herr 144
    Alkhazur Magamadov 2004 Moss BK, Norway 44 Diplom A Herr 213
    Magnus Jacobsen 2003 Pandrup BK, Denmark 44 Diplom A Herr 269
    Nik Moeller Nielsen 2003 Grindsted AK, Denmark 46 Diplom A Herr 165
    Jonas Jacobsen 2003 Pandrup BK, Denmark 46 Diplom A Herr 347
    Sami Semmo 2003 Angered BC 46 Diplom A Herr 370
    Elias Habeeb 2002 Majorna BK 52 Diplom A Herr 248
    Leon Kalyun 2003 Angered BC 52 Diplom A Herr 242
    Liam Mooney 2003 Hisingens BK 52 Diplom A Herr 63
    Hamza Simmou 2003 Angered BC 52 Diplom A Herr 357
    Andreas Andersson 2003 Hisingens BK 54 Diplom A Herr 386
    Gabriel Olsson 2003 Hisingens BK 54 Diplom A Herr 322
    Abel Michael 2002 Upsala IF 54 Diplom A Herr 35
    Kevin Bohm 2003 Morgongåva BK 54 Diplom A Herr 133
Ron Emini 2004 Jessheim Bokseklubb, Norway 54 Diplom A Herr 0
    Adam Aicha 2002 Redbergslids BK 54 Diplom A Herr 296
    Jonn Ramiqi 2002 Bulldog Training Center 57 Diplom A Herr 273
    Asem Mekahal 2002 BK Fox 57 Diplom A Herr 129
    Filip Ferreira 2002 Bulldog Training Center 60 Diplom A Herr 381
    Mohammed Akaev 2003 Upsala IF 60 Diplom A Herr 47
    Felix Andersson 2003 NBK Akilles 60 Diplom A Herr 363
Brage Elverři 2004 Jessheim Bokseklubb, Norway 60 Diplom A Herr 0
    Emanuel Mavica Ryttersson 2003 Hallstahammar KF 60 Diplom A Herr 341
    Tino Badkobeh 2002 Redbergslids BK 60 Diplom A Herr 358
    Jonathan Klovhed 2002 Bulldog Training Center 60 Diplom A Herr 413
    Sadeq Hassan 2002 Bulldog Training Center 60 Diplom A Herr 231
    Ramadan Roba 2003 Upsala IF 63 Diplom A Herr 169
    Haron Ahmadi 2003 Skoftebyns AIS 63 Diplom A Herr 333
    Mohammed Semmo 2003 Angered BC 63 Diplom A Herr 340
    Samin Saletovic 2002 Bulldog Training Center 63 Diplom A Herr 373
Robin Larsson- Galaso 2003 NBK Akilles 63 Diplom A Herr 0
    Tomas Langeland 2003 Aurland IL BK, Norway 63 Diplom A Herr 178
    Basir Lasihi 2003 Hisingens BK 63 Diplom A Herr 332
    Zubin Rashidi 2003 BK Värend 63 Diplom A Herr 138
    Carlos Sirbu Dantes 2002 Angered BC 63 Diplom A Herr 394
    Kerim Ramic 2002 Angered BC 66 Diplom A Herr 376
    Alan Heidari 2002 Angered BC 66 Diplom A Herr 97
Muslim Yousopov 2003 Jessheim Bokseklubb, Norway 66 Diplom A Herr 0
    Domantas Elnoris 2002 Esbjerg, Denmark 66 Diplom A Herr 152
    Jackob Hansen 2003 pors if, Norway 70 Diplom A Herr 402
    Oscar Björkqvist 2003 BK Fox 70 Diplom A Herr 68
    Ali Smesem 2003 Hisingens BK 70 Diplom A Herr 377
Reza Jalili 2002 BK Värend 70 Diplom A Herr 0
    Zekeriyahan Delen 2002 Haninge BK 70 Diplom A Herr 14
    Whilliam Striger 2003 Haninge BK 75 Diplom A Herr 325
    Bajad M.Damarkani 2002 Angered BC 75 Diplom A Herr 316
    Mohammad Painda 2002 Hammarby IF Boxning 75 Diplom A Herr 34
    Genadi Gasharashvili 2003 Hammarby IF Boxning 75 Diplom A Herr 44
    Marcus Řvald 2003 pors if, Norway 75 Diplom A Herr 20
    Axel Agnesten 2003 Eskilstuna BK 86 Diplom A Herr 219
    Mohammed Celik 2002 Angered BC 86 Diplom A Herr 304
    Adam </