logga in Select Language
Start
Tävlingar
Boxare
Domare
Klubbar
>
Boxare Domare Matchlista      
<<< tillbaka
Allhelgonagalan 3-3/11 2018  
Anmäla
Sista anmälningsdag var 2018-11-01
 
Info
> Inbjudan
 
Utskrifter
> Anmälda
> Invägda
Antal boxare: 60
  Förnamn Efternamn Född Klubb Vikt Kategori Klass Kön
Majtaba Hasanzadeh 1985 BK Trim 64 Senior A Herr
Yousef Adou 1997 Redbergslids BK 64 Senior A Herr
Emil Harrysson 1996 BK Falken 64 Senior A Herr
Emil Stor 1997 Hallstahammar KF 64 Senior A Herr
Anton Hellström 1995 BK Falken 69 Senior A Herr
Alexander Isaksson 1999 BK Rapid 69 Senior A Herr
Rasmus Broman 1995 BS Tor 69 Senior A Herr
Viktor Olsson 1999 BK Falken 81 Senior A Herr
Hussein Soltani 1999 BK Rapid 60 Senior B Herr
Hamid Safari 1999 Hallstahammar KF 60 Senior B Herr
Sherinagha Sadat 1998 Redbergslids BK 60 Senior B Herr
Aminullah Amini 1999 Uddevalla BK 64 Senior B Herr
Hassan Jafari 1998 BK Trim 75 Senior B Herr
David Amiri 2000 BK Falken 75 Senior B Herr
John Johansson 1982 BK Kelly 81 Senior B Herr
Kevin Järlinge 1996 BK Kelly 91+ Senior B Herr
Alibaba Nazany 1999 Uddevalla BK 64 Senior C Herr
Mikael Rezai 1998 Angered BC 69 Senior C Herr
Marcus Thornberg 1999 BK Trim 69 Senior C Herr
Abdi Noor 1998 BK Falken 75 Senior C Herr
Andreas Edman 1997 Hallstahammar KF 81 Senior C Herr
Amir Jafary 1996 BK Trim 81 Senior C Herr
Mahdi Eqbali 1990 BK Falken 91 Senior C Herr
Wille Larsson 1999 BK Kelly 91 Senior C Herr
Ali Yahya 1998 BK Rapid 91+ Senior C Herr
Jan Noori 2000 BK Avance 64 Junior B Herr
Sori Azad 2000 BK Rapid 69 Junior B Herr
Gabriel Johnsson 2000 Antares BK 69 Junior B Herr
Mahdi Mohammed Bakhsh 2001 BK Kelly 64 Junior C Herr
Mustafa Rezaie 2000 BK 1925 Karlstad 64 Junior C Herr
Volkan Önal 2000 Angered BC 69 Junior C Herr
Aram Tarisheh 2000 BK 1925 Karlstad 69 Junior C Herr
Joel Jonsson 2001 Eskilstuna BK 69 Junior C Herr
Hassan Adan Advan 2000 BK Avance 69 Junior C Herr
David Olsson 2001 BK Falken 81 Junior C Herr
Aryan Zozan 2001 BK Rapid 91+ Junior C Herr
Leon Kalyun 2003 Angered BC 54 Ungdom A Herr
Gigi Zardiasbrilis 2003 Antares BK 54 Ungdom A Herr
Tony Hansson 2003 BK Masen 57 Ungdom A Herr
Dino Martinovic 2002 BK Tiger 57 Ungdom A Herr
Kevin Scott 2002 Morgongåva BK 57 Ungdom A Herr
Emanuel Ryttersson 2003 Hallstahammar KF 63 Ungdom B Herr
Ridha Divanian 2003 BK Rapid 66 Ungdom B Herr
Sarkot Said Hasbi 2002 BK 1925 Karlstad 70 Ungdom B Herr
Albin Günultas 2003 BK Falken 70 Ungdom B Herr
Mohammed Celik 2002 Angered BC 80+ Ungdom B Herr
Axel Agnesten 2003 Eskilstuna BK 80+ Ungdom B Herr
Pooya Khodadi 2004 Angered BC 54 Diplom A Herr
Zinoviy Dragan 2004 Angered BC 60 Diplom A Herr
Carl Ridde 2004 BK Trim 60 Diplom A Herr
JJ Frisk 2006 BK Trim 48 Diplom B Herr
Matilda Svanberg 1998 BK Masen 69 Senior B Dam
Sanne Johannesson 1994 BK 1925 Karlstad 60 Senior C Dam
Hatica Vrbanjac 1984 BK Berget 64 Senior C Dam
Elisabeth Litell 1990 BK Kelly 64 Senior C Dam
Linnea Johansson 1996 BK Trim 81 Senior C Dam
Claudia Özgun 2000 BK Rapid 69 Junior A Dam
Jennifer Saravia 2001 Hallstahammar KF 54 Junior B Dam
Alice Gustavsson-Lundström 2000 BK Kelly 54 Junior C Dam
Ajlina Bucaliu 2003 Angered BC 63 Ungdom B Dam
 
 
Copyright©2018 Anders Hedlund anders@boxingeventservice.com +46 70 7785090