logga in Select Language
Start
Tävlingar
Boxare
Domare
Klubbar
>
Boxare Domare Matchlista      
<<< tillbaka
The Big Bang 2 18-18/5 2019  
Anmäla
Sista anmälningsdag var 2019-05-15
 
Info
> Inbjudan
 
Utskrifter
> Matchlista
# Kategori Vikt Hörna Namn Klubb Segrare Resultat
1 W-SA 54 kg Röd Norah Guzlander Halmstads AIS   -
      Blå Mariia Bohutska Eternity IF Blå 3-0
2 M-SC 64 kg Röd Alavi Hassien Tifa BC   -
      Blå Eric Stepps Eternity IF Blå 3-0
3 W-UB 57 kg Röd Sipel Duna Nässjö BK Röd 3-0
      Blå Liv Hökerud Halmstads AIS   -
4 W-SC 54 kg Röd Jeanette Svensson Skene Atletklubb Röd RSC-I r2
      Blå Madeleine Finnström Örebro BK   -
5 M-UB 57 kg Röd Denis Nikandrov KFUM Linköping Röd 3-0
      Blå Erik Avetisyan IK Ymer   -
6 M-SC 69 kg Röd Ahmad Rezai Örebro BK Röd NO CONTEST
      Blå Ali Mussawi Grizzly BK   -
7 M-UA 57 kg Röd Marco Alärd Skoftebyns AIS   -
      Blå Noel Gabor Ystads SK Blå 2-1
8 M-JC 56 kg Röd Lukas Luukkonen Larsson Grizzly BK Röd NO CONTEST
      Blå Reza Qalandari BK Puma   -
9 M-JC 64 kg Röd Firas Al Saedi Lunds BS Röd 2-1
      Blå Bikzada Amiransian Nässjö BK   -
10 M-JC 69 kg Röd Gazmen Kasumi Halmstads AIS Röd 3-0
      Blå Lorans Rasol IK Ymer   -
11 M-JC 81 kg Röd Leon Gabor Ystads SK   -
      Blå Antonyo Gillberg Kron Sidestep BC Blå ABD r3
12 M-SA 69 kg Röd Adolpe Sylva Halmstad BS Röd 3-0
      Blå Yousef Adou Redbergslids BK   -
13 M-SC 64 kg Röd Christoffer Hansson Walli Eternity IF   -
      Blå Oliver Rosén KFUM Linköping Blå 3-0
14 M-SC 64 kg Röd Leo Kadiric Redbergslids BK Röd NO CONTEST
      Blå Sayed Mahdi Hosseini BK Puma   -
21 M-SC 75 kg Röd Kamkian Djiminger Skene Atletklubb Röd 3-0
      Blå Teo Onijada Kungshamns BK   -
15 M-SC 56 kg Röd Ali Slup Splimi Nässjö BK   -
      Blå Saifulla Khan Skövde BC Blå 3-0
16 M-SB 81 kg Röd Genti Morina KFUM Fight Zone Röd RSC-I r1
      Blå Ziad Osman BK Puma   -
17 M-SC 69 kg Röd Bagir Alizada KFUM Fight Zone Röd 2-1
      Blå Dino Negasi Redbergslids BK   -
18 M-SC 69 kg Röd Kevin Magui BK Ringen Röd RSC r2
      Blå Christophe Chaovche IK Ymer   -
19 M-SC 75 kg Röd Isak Öster KK All Round Röd 3-0
      Blå Tobias Karlsson Grizzly BK   -
20 M-SC 91 kg Röd Rickard Ljunggren IK Ymer Röd 3-0
      Blå Fredrik Tasnai Koch Prolentren FF   -
 
 
Copyright©2018 Anders Hedlund anders@boxingeventservice.com +46 70 7785090