logga in Select Language
Start
Tävlingar
Boxare
Domare
Klubbar
>
Boxare Domare Matchlista Stegar Tävlingsplan  
<<< tillbaka
SM Junior - Herr 14-16/12 2018  
Anmäla
Sista anmälningsdag var 2018-11-24
 
Info
> Inbjudan
> Klubbranking
 
Utskrifter
> Matchlista
# Vikt Final Hörna Namn Klubb Segrare Resultat
2 56 kg 1/4 Röd Erduan Berisha KFUM Linköping Röd 5-0
      Blå Mahmoud Moussa GAK Enighet   -
4 56 kg 1/4 Röd Shabir Hosseini Djurgårdens IF   -
      Blå Muzammil Akbari IF Linnea Blå 5-0
6 60 kg 1/4 Röd Morteza Hassami Tifa BC Röd 5-0
      Blå Hakim Hossim Hammarby IF Boxning   -
8 60 kg 1/4 Röd Najib Allah Jafari Djurgårdens IF   -
      Blå Nebil Ibrahim Upsala IF Blå 5-0
10 64 kg 1/4 Röd Mohammed EL-Zein GAK Enighet Röd 5-0
      Blå Ahmed Mohamed Malmö BK   -
12 64 kg 1/4 Röd Jan Noori BK Avance   -
      Blå Ibrahim Bakhtiari Hammarby IF Boxning Blå 4-1
14 69 kg 1/4 Röd Ashmad Jebarah Allstars Training center Röd 4-1
      Blå Volkan Önal Angered BC   -
16 56 kg 1/2 Röd Abbas Najafi Hammarby IF Boxning   -
      Blå Daniyal Syed Redline Blå 5-0
18 56 kg 1/2 Röd Erduan Berisha KFUM Linköping Röd 3-2
      Blå Muzammil Akbari IF Linnea   -
20 60 kg 1/2 Röd Hampus Broman BS Tor Röd 5-0
      Blå Hafiz Ahmadi Hammarby IF Boxning   -
22 60 kg 1/2 Röd Morteza Hassami Tifa BC   -
      Blå Nebil Ibrahim Upsala IF Blå 5-0
24 64 kg 1/2 Röd Andreas Palm IF Linnea Röd 5-0
      Blå Muhammad Ali Yousefi BK Viljan   -
26 64 kg 1/2 Röd Mohammed EL-Zein GAK Enighet   -
      Blå Ibrahim Bakhtiari Hammarby IF Boxning Blå 4-1
28 69 kg 1/2 Röd Joel Jonsson Eskilstuna BK   -
      Blå Taher Ibrahimzad Vänersborgs BK Blå 5-0
30 69 kg 1/2 Röd Nassir Elvaz Guldstadens BK Röd 5-0
      Blå Ashmad Jebarah Allstars Training center   -
32 75 kg 1/2 Röd Moltas Lundström IF Linnea Röd RSC 1
      Blå Goga Kistauri Djurgårdens IF   -
34 75 kg 1/2 Röd David Amiri BK Falken   -
      Blå Majd Alsafad Tifa BC Blå 5-0
36 81 kg 1/2 Röd Max Englund IFK Umeå Röd RSC 1
      Blå Mohamad Rezale Hammarby IF Boxning   -
38 81 kg 1/2 Röd David Olsson BK Falken Röd 5-0
      Blå Mohammed Hannoun Upsala IF   -
40 91 kg 1/2 Röd Ahmed Inegi Helge IF Boxning   -
      Blå Leonardo Asgarimotlagh Redbergslids BK Blå 3-2
42 56 kg 1/1 Röd Daniyal Syed Redline   -
      Blå Erduan Berisha KFUM Linköping Blå 5-0
44 60 kg 1/1 Röd Hampus Broman BS Tor Röd 3-2
      Blå Nebil Ibrahim Upsala IF   -
46 64 kg 1/1 Röd Andreas Palm IF Linnea Röd 5-0
      Blå Ibrahim Bakhtiari Hammarby IF Boxning   -
48 69 kg 1/1 Röd Taher Ibrahimzad Vänersborgs BK Röd 3-2
      Blå Nassir Elvaz Guldstadens BK   -
50 75 kg 1/1 Röd Moltas Lundström IF Linnea Röd 5-0
      Blå Majd Alsafad Tifa BC   -
52 81 kg 1/1 Röd Max Englund IFK Umeå Röd 5-0
      Blå David Olsson BK Falken   -
54 91 kg 1/1 Röd Momodou Touray Djurgårdens IF Röd 4-1
      Blå Leonardo Asgarimotlagh Redbergslids BK   -
 
 
Copyright©2018 Anders Hedlund anders@boxingeventservice.com +46 70 7785090