logga in Select Language
Start
Tävlingar
Boxare
Domare
Klubbar
 
 
Boxare Domare Matchlista Stegar Tävlingsplan  
<<< tillbaka
Olympic Goal 2024 6-8/4 2018  
Anmäla
Sista anmälningsdag var 2018-03-28
 
Info
> Klassindelning
> Inbjudan
> Klubbranking
 
Utskrifter
> Matchlista
# Kategori Vikt Final Hörna Namn Klubb Segrare Resultat
1 W-UA 54 kg 1/1 Röd Alina Ananina Petrozavodsk Röd 3-0
        Blå Jenni Rask FIN   -
3 W-UA 57 kg 1/1 Röd Zhera Milli BK Masen Röd 3-0
        Blå Emma Olsson BK Revansch   -
5 W-UA 63 kg 1/2 Röd Lia Pukkila FIN Röd 2-1
        Blå Thelma Sagerfeldt-Eskilsson BK Viljan   -
7 W-UA 63 kg 1/2 Röd Rebecca Ljunglöf Sundsvalls BK Röd 2-1
        Blå Fruzsina Loretta Botos Eger Boxing School   -
9 M-UA 50 kg 1/2 Röd Niclas Mårtensson Örebro BK   -
        Blå Arnas Gerikas Morgongåva BK Blå 2-1
11 M-UA 54 kg 1/4 Röd Mohammad Ali Yazdani Karlskrona BK   -
        Blå Kevin Bohm Morgongåva BK Blå 3-0
13 M-UA 54 kg 1/4 Röd Milan Muhovits Team Hungary Röd 3-0
        Blå Gigi Zardiasbrilis Antares BK   -
15 M-UA 54 kg 1/4 Röd Noah Nordby Kalmar BK   -
        Blå Alexander Fredriksson Morgongåva BK Blå KO body
17 M-UA 60 kg 1/2 Röd Balint Pörge Team Hungary Röd 2-1
        Blå Eliaz Grönlund HärnösandBoxningsKlubb   -
19 M-UA 60 kg 1/2 Röd Tino Badkobeh Eternity IF   -
        Blå Andrej Kulagin Petrozavodsk Blå 2-1
21 M-UA 63 kg 1/2 Röd Haron Ahmadi Skoftebyns AIS   -
        Blå Roland Loczi Team Hungary Blå 3-0
23 M-UA 66 kg 1/2 Röd Joseph joe joe Fahn Bk. Sct. Jørgen Holstebro   -
        Blå Ismail Yousopov Jessheim Bokseklubb Blå 3-0
25 M-UA 70 kg 1/2 Röd Joseph Fahn Bk. Sct. Jørgen Holstebro Röd 2-1
        Blå Sam Svensson BK Revansch   -
27 M-UA 70 kg 1/2 Röd Muslim Yousopov Jessheim Bokseklubb   -
        Blå Mujtaba Hasani IFK Umeå Blå 2-1
29 M-JA 56 kg 1/2 Röd Hasrat Asatryan Guldstadens BK Röd 3-0
        Blå Jere Häggvist FIN   -
31 M-JA 60 kg 1/1 Röd Jesse Eemeli Pihkola FIN Röd 3-0
        Blå Morteza Hassami Tifa BC   -
33 M-JA 64 kg 1/4 Röd Richard Szöllösy Eger Boxing School   -
        Blå Nebil Ibrahim Upsala IF Blå 3-0
35 M-JA 64 kg 1/4 Röd Sayed Besmillah Kazemi Raufoss Bokseklubb   -
        Blå Ibrahim Bakhtiari Hammarby IF Boxning Blå 2-1
37 M-JA 64 kg 1/4 Röd Adrian Orban Team Hungary Röd 3-0
        Blå Hasnain Amiry BK Revansch   -
39 M-JA 69 kg 1/4 Röd Thomas Tesfalem IF Linnea Röd 3-0
        Blå Atte Jori Eemeli Niskakoski FIN   -
41 M-JA 69 kg 1/4 Röd Pål Edvin Dyste Raufoss Bokseklubb Röd 2-1
        Blå Rahmat Hasani BK Revansch   -
43 M-JA 69 kg 1/4 Röd Tibor Barbosu Team Hungary Röd 2-1
        Blå Nassir Elvaz Guldstadens BK   -
45 M-UA 50 kg 1/1 Röd Áron Máté Szöllõsy Eger Boxing School   -
        Blå Arnas Gerikas Morgongåva BK Blå 3-0
47 M-UA 54 kg 1/2 Röd Liam Svenlert Tifa BC   -
        Blå Kevin Bohm Morgongåva BK Blå 3-0
49 M-UA 54 kg 1/2 Röd Milan Muhovits Team Hungary   -
        Blå Alexander Fredriksson Morgongåva BK Blå RSC-I
51 M-UA 63 kg 1/1 Röd Rasul Mirzai Guldstadens BK   -
        Blå Roland Loczi Team Hungary Blå 2-1
53 M-UA 66 kg 1/1 Röd Danila Kiabelev Petrozavodsk Röd 2-1
        Blå Ismail Yousopov Jessheim Bokseklubb   -
55 M-JA 56 kg 1/1 Röd Nomankhan Ahmadzai Raufoss Bokseklubb   -
        Blå Hasrat Asatryan Guldstadens BK Blå 3-0
57 W-JA 60 kg 1/2 Röd Itza Pabonreyes IF Linnea   -
        Blå Elise Saulescu BK Swing Blå 2-1
59 M-JA 64 kg 1/2 Röd Zohour Ahmad Noori Raufoss Bokseklubb   -
        Blå Nebil Ibrahim Upsala IF Blå 3-0
61 M-JA 64 kg 1/2 Röd Ibrahim Bakhtiari Hammarby IF Boxning   -
        Blå Adrian Orban Team Hungary Blå 3-0
63 M-JA 69 kg 1/2 Röd Sigurd Glemmestad Raufoss Bokseklubb Röd 3-0
        Blå Thomas Tesfalem IF Linnea   -
65 M-JA 69 kg 1/2 Röd Pål Edvin Dyste Raufoss Bokseklubb   -
        Blå Tibor Barbosu Team Hungary Blå ABD
67 M-JA 81 kg 1/1 Röd Max Englund IFK Umeå   -
        Blå Majd Alsafad Tifa BC Blå 2-1
69 W-UA 63 kg 1/1 Röd Lia Pukkila FIN Röd 3-0
        Blå Rebecca Ljunglöf Sundsvalls BK   -
71 M-UA 54 kg 1/1 Röd Kevin Bohm Morgongåva BK    
        Blå Alexander Fredriksson Morgongåva BK    
73 M-UA 60 kg 1/1 Röd Balint Pörge Team Hungary Röd 3-0
        Blå Andrej Kulagin Petrozavodsk   -
75 M-UA 70 kg 1/1 Röd Joseph Fahn Bk. Sct. Jørgen Holstebro Röd 3-0
        Blå Mujtaba Hasani IFK Umeå   -
77 W-JA 60 kg 1/1 Röd Vilma Viitanen FIN Röd 3-0
        Blå Elise Saulescu BK Swing   -
79 M-JA 64 kg 1/1 Röd Nebil Ibrahim Upsala IF   -
        Blå Adrian Orban Team Hungary Blå 3-0
81 M-JA 69 kg 1/1 Röd Sigurd Glemmestad Raufoss Bokseklubb    
        Blå Tibor Barbosu Team Hungary    
 
 
Copyright©2011 Anders Hedlund +46 70 7785090