logga in Select Language
Start
Tävlingar
Boxare
Domare
Klubbar
>
Boxare Domare Matchlista Stegar Tävlingsplan  
<<< tillbaka
King of the Ring 24-26/11 2017  
Anmäla
Sista anmälningsdag var 2017-11-23
 
Info
> Klassindelning
> Inbjudan
> Klubbranking
 
Utskrifter
> Matchlista
# Kategori Vikt Final Hörna Namn Klubb Segrare Resultat
1 M-SB 64 kg 1/4 Röd Rehan Uddin repton boxing club Röd 3-0
        Blå Ashley Fissenden GYM01 ABC   -
2 M-UB 54 kg 1/4 Röd Jakob Lindström BK Kungälv   -
        Blå Daniyal Syed KFUM Fight Zone Blå 5-0
3 M-DC 36 kg 1/4 Röd Ivan Skillfeldt Värnamo BK Röd 2-1
        Blå Liam Goncalves Bulldog Training Center   -
4 M-SB 64 kg 1/4 Röd Majtaba Hasanzadeh BK Trim   -
        Blå Albertino Monteiro Rounds Academy Blå 3-2
5 M-UB 54 kg 1/4 Röd Mohammad Ali Yazdani Karlskrona BK Röd 3-0
        Blå Dan Smyth Hoddesdon boxing academy   -
6 M-DC 36 kg 1/4 Röd Johnpaul Wood Tenterden abc Röd 3-0
        Blå Blue Robinson Hoddesdon boxing academy   -
7 M-SB 64 kg 1/4 Röd Benny Truong Värnamo BK   -
        Blå Saqib Khan repton boxing club Blå 5-0
8 M-UB 63 kg 1/4 Röd Rasul Mirzai Guldstadens BK Röd rsc r.3
        Blå Patrick Runefelt Gilleleje BK   -
9 M-DC 36 kg 1/4 Röd Jamie Bronks IF Linnea Röd 2-1
        Blå johannes Chabo KK All Round   -
10 M-SB 69 kg 1/4 Röd Yusuf Amr Ahmed Abdallah Tamworth Röd 5-0
        Blå Marcus Da Silva Lindvall KFUM Fight Zone   -
11 M-UB 63 kg 1/4 Röd Ibragim Khadisov Ljungby BK   -
        Blå Atal Faisal NBK Akilles Blå 5-0
12 M-DC 46 kg 1/4 Röd Gino Galyas KFUM Fight Zone Röd 3-0
        Blå Leon Thorbjörnsson Bulldog Training Center   -
13 M-SB 75 kg 1/4 Röd Edvards Francuzous Stockholms AIF Röd 4-1
        Blå Muhammad Ewaz Khalili Tensta BK   -
14 M-UB 63 kg 1/4 Röd Shaliko Broyan Halmstad BS   -
        Blå shabbaz Husnain Prospects ABC Blå 5-0
15 M-DC 46 kg 1/4 Röd Maximilliam Nygård IF Linnea Röd disc
        Blå Luca Stolfi Hisingens BK   -
16 M-SB 75 kg 1/4 Röd Adam Lilja Vänersborgs BK   -
        Blå Ki Callier Tenterden abc Blå 5-0
17 M-UA 63 kg 1/4 Röd Peter Ahlberg Skoftebyns AIS Röd rsc r.3
        Blå Jack Donnelly Sacred heart boxing club   -
18 M-DB 42 kg 1/4 Röd Malte Svensson Värnamo BK   -
        Blå Yusuf Hussein Prospects ABC Blå 3-0
19 M-SB 75 kg 1/4 Röd Allan Malla Malmö BK Röd 5-0
        Blå Mohamed Ali Kista Sports Club Boxning   -
20 M-UA 70 kg 1/4 Röd Patrick Collins baldoyle Röd disc r.2
        Blå Pål Edvin Dyste Raufoss Bokseklubb   -
21 M-DB 44 kg 1/4 Röd Tommy Connors Prospects ABC Röd 3-0
        Blå Elijah-john Moore Tenterden abc   -
22 M-SB 91+ kg 1/4 Röd Paul Akofely Djurgårdens IF   -
        Blå Stephen Adentan repton boxing club Blå 5-0
23 M-JC 64 kg 1/4 Röd Ahmed Akaev Upsala IF   -
        Blå Muhammad Ali Yousefi BK Viljan Blå 5-0
24 M-DB 44 kg 1/4 Röd Hamza Semmo Angered BC Röd 2-1
        Blå Kevin Hagström IF Linnea   -
25 M-SA 64 kg 1/4 Röd Hilal Saleh Angered BC   -
        Blå Yohannes Berhane IF Linnea Blå 5-0
26 M-JC 64 kg 1/4 Röd Milca Munsi Mbu Stockholms AIF Röd rsc r.2
        Blå Christian Stanca Bokseinstituttet   -
27 M-DB 46 kg 1/4 Röd Bailey Nicholls Tamworth Röd 3-0
        Blå Sofus Munksnæs-Høgsbro Bokseinstituttet   -
28 M-SA 64 kg 1/4 Röd Emil Harrysson BK Falken Röd 5-0
        Blå Emil Stor Hallstahammar KF   -
29 M-JC 64 kg 1/4 Röd Miguel Cauchi Malta Boxing federation   -
        Blå Louis Minas Hoddesdon boxing academy Blå 5-0
30 M-DB 57 kg 1/4 Röd Amar Muminhudzic BK Kungälv   -
        Blå Ronnie Nickolds Hoddesdon boxing academy Blå 3-0
31 M-SA 64 kg 1/4 Röd Ahmed Fakih KFUM Fight Zone   -
        Blå Naseer Haidari Hammarby IF Boxning Blå 5-0
32 M-JC 81 kg 1/4 Röd Matteo Patrizio Elite boxing Club   -
        Blå Owen Bloomfield Hoddesdon boxing academy Blå WO
33 M-DB 60 kg 1/4 Röd Brage Elverøi Jessheim Bokseklubb Röd 3-0
        Blå Marcel Schazewich Hammarby IF Boxning   -
34 M-SA 64 kg 1/4 Röd Leo Fanthome Tamworth Röd 5-0
        Blå Adrian Haug pors if   -
35 M-JB 69 kg 1/4 Röd Ricardo Aoun Boxyard Röd RSC r3
        Blå Allan Sinani Angered BC   -
36 M-DB 66 kg 1/4 Röd Gustav Aronsson Valhall BK   -
        Blå Devrim Polat Halmstad BS Blå 2-1
37 M-SA 69 kg 1/4 Röd Adolpe Sylva Halmstad BS Röd 5-0
        Blå Toni Nohra Vänersborgs BK   -
38 M-JA 56 kg 1/4 Röd Shabir Hosseini Djurgårdens IF   -
        Blå Hamza Mahmood Hoddesdon boxing academy Blå 3-2
39 M-DA 50 kg 1/4 Röd Leon Kalyun Angered BC   -
        Blå Jacko Cosgrave Tenterden abc Blå 3-0
40 M-SA 69 kg 1/4 Röd Barzan Palany Jafi Grimstad Bokseklubb   -
        Blå Hadi Srour Tønsbergkameratene Blå 5-0
41 M-JA 56 kg 1/4 Röd Hafiz Merzai Kristianstads BK Röd 4-1
        Blå Sher Ali Mohemmedi Hammarby IF Boxning   -
42 M-DA 52 kg 1/4 Röd Adam Aicha Redbergslids BK   -
        Blå Liam Mooney Hisingens BK Blå 3-0
43 M-SA 69 kg 1/4 Röd Alex Bishop Hoddesdon boxing academy Röd 3-2
        Blå Romario Wallace repton boxing club   -
44 M-JA 64 kg 1/4 Röd Daniel Grande Grimstad Bokseklubb   -
        Blå Oliver Møllenberg Gilleleje BK Blå 5-0
45 M-DA 52 kg 1/4 Röd Alfie Gaskin Hoddesdon boxing academy Röd 2-1
        Blå Mikail Harmanci Jyllinge Box Team   -
46 M-SA 69 kg 1/4 Röd Alex Zendra GYM01 ABC Röd 3-2
        Blå jørgen Cindahl Moss BK   -
47 M-JA 69 kg 1/4 Röd Don Emini Jessheim Bokseklubb Röd 5-0
        Blå Alexander Isaksson BK Rapid   -
48 M-DA 52 kg 1/4 Röd Elias Habeeb Majorna BK   -
        Blå Alexander Fredriksson Morgongåva BK Blå 3-0
49 M-SA 75 kg 1/4 Röd Vilius Alisauskas repton boxing club   -
        Blå Mindaugas Gedminas AIK Lund Blå 4-1
50 M-JA 69 kg 1/4 Röd Håvard Illing Tønsbergkameratene   -
        Blå Thomas Tesfalem IF Linnea Blå 4-1
51 M-DA 57 kg 1/4 Röd Tino Badkobeh Redbergslids BK Röd 2-1
        Blå Jaq Hickford Hoddesdon boxing academy   -
52 M-SA 75 kg 1/4 Röd Jason Bradley Halstead abc   -
        Blå Damian Biesekierski Botkyrka BK Blå 5-0
53 M-SC 69 kg 1/4 Röd Sam Pir-Zadeh Stockholms AIF   -
        Blå Julio Huashuayo BK Dalen Blå 5-0
54 M-DA 63 kg 1/4 Röd Basir Lasihi Hisingens BK Röd 2-1
        Blå Haron Ahmadi Skoftebyns AIS   -
55 M-SA 81 kg 1/4 Röd Lindon Nuha Halmstad BS   -
        Blå Alexander Bwambale Djurgårdens IF Blå 3-2
56 M-SC 69 kg 1/4 Röd Samin Rahmani Skene Atletklubb   -
        Blå Sonny Waghorn Hoddesdon boxing academy Blå 3-2
57 M-DA 66 kg 1/4 Röd Alan Sose IF Linnea Röd 3-0
        Blå Johan Fredriksson Skene Atletklubb   -
58 M-SA 81 kg 1/4 Röd Michael Jobson Walkerfield BC Röd 5-0
        Blå Ross Hollis South Derbyshire Boxing Academy   -
59 M-SC 91 kg 1/4 Röd Widow Al Mummour KFUM Fight Zone Röd 5-0
        Blå Louie Brix Jyllinge Box Team   -
60 M-DA 66 kg 1/4 Röd Kerim Ramic Angered BC   -
        Blå Mason Passey Tamworth Blå 2-1
61 M-UA 52 kg 1/2 Röd Johnny Cash Tenterden abc   -
        Blå Fred Wibom IF Linnea Blå 5-0
62 M-SC 91 kg 1/4 Röd Marcus Allen Karlskrona BK   -
        Blå Espen Haavik Horten Bokseklubb Blå 4-1
63 M-DC 30 kg 1/2 Röd Jonathan Hart Hoddesdon boxing academy   -
        Blå Sean Duke Sacred heart boxing club Blå 3-0
64 M-UA 57 kg 1/2 Röd Najib Allah Jafari Djurgårdens IF   -
        Blå Kevin Scott Morgongåva BK Blå 3-2
65 M-SC 91 kg 1/4 Röd Alan Rastelli GYM01 ABC Röd RSC r2
        Blå Stefan Zafirovic Halmstad BS   -
66 M-DC 34 kg 1/2 Röd Ramadan Dadayev BK Tårnet Vordingborg   -
        Blå Martin Delaney Tenterden abc Blå 3-0
67 M-UA 60 kg 1/2 Röd Morteza Hassami Tifa BC   -
        Blå Mohammed EL-Zein GAK Enighet Blå 5-0
68 M-UB 48 kg 1/2 Röd Alex Head Hoddesdon boxing academy Röd 5-0
        Blå Arnas Gerikas Morgongåva BK   -
69 M-DC 34 kg 1/2 Röd Harrison Shaw Grimsby Boxing Academy Röd 3-0
        Blå Joshua Muyinda Majorna BK   -
70 M-JC 56 kg 1/2 Röd Abdullah Qayomi Redbergslids BK Röd 5-0
        Blå Alireza Rosham BK Ängeln   -
71 M-UB 54 kg 1/2 Röd Lamin Bojang IF Göteborgs Team Box Röd 5-0
        Blå Mahmoud Moussa GAK Enighet   -
72 M-DC 36 kg 1/2 Röd Oscar Morales Andersson Majorna BK Röd 2-1
        Blå Ivan Skillfeldt Värnamo BK   -
73 M-JC 60 kg 1/2 Röd Manzoor Ashna NBK Akilles Röd 3-0
        Blå John Paul Kårreberg Varbergs BK   -
74 M-UB 54 kg 1/2 Röd Daniyal Syed KFUM Fight Zone Röd 5-0
        Blå Mohammad Ali Yazdani Karlskrona BK   -
75 M-DC 36 kg 1/2 Röd Johnpaul Wood Tenterden abc   -
        Blå Jamie Bronks IF Linnea Blå 2-1
76 M-JC 60 kg 1/2 Röd Radwan Elmi Oskarshamns BK   -
        Blå Mostafa Amini Hallstahammar KF Blå 3-0
77 M-UB 57 kg 1/2 Röd Abbas Najafi Hammarby IF Boxning   -
        Blå Mario Cruz Rounds Academy Blå 2-1
78 M-DC 46 kg 1/2 Röd Hugo Sternberg IF Linnea   -
        Blå Charlie Brown Hoddesdon boxing academy Blå 3-0
79 M-JC 69 kg 1/2 Röd Khal Mohammad Ronneby BT Röd 3-0
        Blå Alexander Treard Skoftebyns AIS   -
80 M-UB 57 kg 1/2 Röd Filip Ferreira Bulldog Training Center Röd 3-0
        Blå Javed Yunose Skoftebyns AIS   -
81 M-DC 46 kg 1/2 Röd Gino Galyas KFUM Fight Zone Röd 3-0
        Blå Maximilliam Nygård IF Linnea   -
82 M-JB 60 kg 1/2 Röd Hasan Atay Halmstad BS   -
        Blå Jimmy Connors Prospects ABC Blå 3-0
83 M-UB 60 kg 1/2 Röd Muzammil Akbari Vänersborgs BK Röd rsc r.2
        Blå Icaro Santos Moss BK   -
84 M-DB 36 kg 1/2 Röd Martin Moran Hoddesdon boxing academy Röd 3-0
        Blå David Sundin Varbergs BK   -
85 M-JB 60 kg 1/2 Röd Munir Afshar Skene Atletklubb Röd 3-0
        Blå Saleban Hussein Angered BC   -
86 M-UB 60 kg 1/2 Röd Philip Dennheim Ronneby BT   -
        Blå Hamid Safari Hallstahammar KF Blå disc r.1
87 M-DB 38 kg 1/2 Röd Jesper Jensen Moss BK Röd 3-0
        Blå Johnboy Cosgrave Tenterden abc   -
88 M-JB 64 kg 1/2 Röd Naseem Miah Hoddesdon boxing academy Röd 3-0
        Blå Hafiz Ahmadi Botkyrka BK   -
89 M-UB 63 kg 1/2 Röd Mohamed Madoun IF Göteborgs Team Box   -
        Blå Rasul Mirzai Guldstadens BK Blå 3-0
90 M-DB 38 kg 1/2 Röd Ramiz Farahi Jyllinge Box Team   -
        Blå Zhovlonbek Yuldashev Haninge BK Blå 3-0
91 M-JB 64 kg 1/2 Röd Mohammad Ali Asghan BK Värend   -
        Blå Tasal Musaze Djurgårdens IF Blå 2-1
92 M-UB 63 kg 1/2 Röd Atal Faisal NBK Akilles   -
        Blå shabbaz Husnain Prospects ABC Blå 3-0
93 M-DB 42 kg 1/2 Röd Sam Keast Tamworth Röd 2-1
        Blå Noe Gahlin IF Linnea   -
94 M-JA 60 kg 1/2 Röd Callum Bradley Sacred heart boxing club   -
        Blå Nebil Ibrahim Upsala IF Blå 3-0
95 M-UB 70 kg 1/2 Röd Frede Jacobsen Bokseinstituttet   -
        Blå Ismail Saharov Ljungby BK Blå 2-1
96 M-DB 42 kg 1/2 Röd Alexander Ström Redbergslids BK   -
        Blå Yusuf Hussein Prospects ABC Blå 3-0
97 M-SC 56 kg 1/2 Röd Allah Kavobi Habibo IK Ymer   -
        Blå Jae Hudson Tamworth Blå 3-0
98 M-UA 63 kg 1/2 Röd Ibrahim Bakhtiari Hammarby IF Boxning Röd 3-0
        Blå Gabriel Akan Botkyrka BK   -
99 M-DB 44 kg 1/2 Röd Abdur Rehman Prospects ABC   -
        Blå Denis Nikandrov Haninge BK Blå 3-0
100 M-SC 60 kg 1/2 Röd Jack Gisby GYM01 ABC Röd 2-1
        Blå Sherinagha Sadat Redbergslids BK   -
101 M-UA 63 kg 1/2 Röd Basel Srour Tønsbergkameratene   -
        Blå Peter Ahlberg Skoftebyns AIS Blå 3-0
102 M-DB 44 kg 1/2 Röd Tommy Connors Prospects ABC Röd 3-0
        Blå Hamza Semmo Angered BC   -
103 M-SC 64 kg 1/2 Röd Omar Barry GYM01 ABC Röd 3-0
        Blå Denis Zeneli Hammarby IF Boxning   -
104 M-UA 70 kg 1/2 Röd Sigurd Glemmestad Raufoss Bokseklubb   -
        Blå Bekhan Mahari Gilleleje BK Blå 3-0
105 M-DB 46 kg 1/2 Röd Mohammed Abdulla Angered BC   -
        Blå Thomas Robinson South Derbyshire Boxing Academy Blå 3-0
106 M-SC 64 kg 1/2 Röd Sebastian Fergum BK Tårnet Vordingborg   -
        Blå Tom Endean GYM01 ABC Blå 3-0
107 M-UA 70 kg 1/2 Röd Nassir Elvaz Guldstadens BK Röd 3-0
        Blå Patrick Collins baldoyle   -
108 M-DB 46 kg 1/2 Röd Alfie Cox Tamworth A.B.C   -
        Blå Bailey Nicholls Tamworth Blå 3-0
109 M-SC 75 kg 1/2 Röd Robin Sandin Haninge BK Röd WO
        Blå Sad Krkic Varbergs BK   -
110 M-JC 64 kg 1/2 Röd Naseem Hussein Hoddesdon boxing academy   -
        Blå Muhammad Ali Yousefi BK Viljan Blå 2-1
111 M-DB 52 kg 1/2 Röd Lukas Bauer Høje Taastrup   -
        Blå Melker Nero Kristianstads BK Blå 2-1
112 M-SC 81 kg 1/2 Röd Givliano Puelles Angered BC Röd 2-1
        Blå Beuhur Tecleseubet KFUM Fight Zone   -
113 M-JC 64 kg 1/2 Röd Milca Munsi Mbu Stockholms AIF   -
        Blå Louis Minas Hoddesdon boxing academy Blå 3-0
114 M-DB 52 kg 1/2 Röd Albert Skillfeldt Värnamo BK   -
        Blå Jonathan Nordkrog Jyllinge Box Team Blå 2-1
115 M-SC 81 kg 1/2 Röd Brandon D Costa Hoddesdon boxing academy Röd 3-0
        Blå Glenn Christian Bokn Horten Bokseklubb   -
116 M-JC 81 kg 1/2 Röd Vincent Traore Horten Bokseklubb Röd 3-0
        Blå Mohamad Rezale Hammarby IF Boxning   -
117 M-DB 54 kg 1/2 Röd Zinoviy Dragan Angered BC Röd 2-1
        Blå Dylan McCullagh Sacred heart boxing club   -
118 M-SB 64 kg 1/2 Röd Jonathan Beach Hoddesdon boxing academy Röd 3-0
        Blå Rehan Uddin repton boxing club   -
119 M-JC 81 kg 1/2 Röd Hussain Ahmadi NBK Akilles   -
        Blå Owen Bloomfield Hoddesdon boxing academy Blå 3-0
120 M-DB 57 kg 1/2 Röd Elvin Belizaka Hammarby IF Boxning Röd 3-0
        Blå Ron Emini Jessheim Bokseklubb   -
121 M-SB 64 kg 1/2 Röd Albertino Monteiro Rounds Academy   -
        Blå Saqib Khan repton boxing club Blå 2-1
122 M-JB 69 kg 1/2 Röd Yousef Kalash Guldstadens BK Röd 3-0
        Blå Markus Lövberg KFUM Fight Zone   -
123 M-DB 57 kg 1/2 Röd Abdurakhimor Abdurahmun Kista Sports Club Boxning   -
        Blå Ronnie Nickolds Hoddesdon boxing academy Blå WO
124 M-SB 69 kg 1/2 Röd Qaris Noori Kalmar BK Röd WO
        Blå Nathan Samuels Merridale boxing club   -
125 M-JB 69 kg 1/2 Röd Mahdi Rahimi IF Göteborgs Team Box   -
        Blå Ricardo Aoun Boxyard Blå RSC r.1
126 M-DB 60 kg 1/2 Röd Zac Nearney Grimsby Boxing Academy Röd 3-0
        Blå Aslan Mahauri Gilleleje BK   -
127 M-SB 69 kg 1/2 Röd John Jeppsson Rudell Majorna BK Röd WO
        Blå Yusuf Amr Ahmed Abdallah Tamworth   -
128 M-JA 56 kg 1/2 Röd Mohammad Darvishi Djurgårdens IF Röd 3-0
        Blå Sérgio Rodrigues Associação Jorge Pina   -
129 M-DB 60 kg 1/2 Röd Ibrahim Badawi Bokseinstituttet   -
        Blå Brage Elverøi Jessheim Bokseklubb Blå 3-0
130 M-SB 75 kg 1/2 Röd Adam Belalia Djurgårdens IF   -
        Blå Edvards Francuzous Stockholms AIF Blå 3-0
131 M-JA 56 kg 1/2 Röd Hamza Mahmood Hoddesdon boxing academy Röd 3-0
        Blå Hafiz Merzai Kristianstads BK   -
132 M-DB 63 kg 1/2 Röd Felix Lindström IF Linnea   -
        Blå Owen Allen Tamworth Blå 3-0
133 M-SB 75 kg 1/2 Röd Ki Callier Tenterden abc   -
        Blå Allan Malla Malmö BK Blå 3-0
134 M-JA 64 kg 1/2 Röd Faraz Abid Hoddesdon boxing academy Röd RSC r3
        Blå Andreas Palm IF Linnea   -
135 M-DB 66 kg 1/2 Röd Jonathan Johnsson Eskilstuna BK   -
        Blå Jimmy Wood Tenterden abc Blå 3-0
136 M-SB 81 kg 1/2 Röd David Butlin Tamworth Röd 3-0
        Blå Matt Trotter repton boxing club   -
137 M-JA 64 kg 1/2 Röd Billy Lilljeqvist IF Göteborgs Team Box   -
        Blå Oliver Møllenberg Gilleleje BK Blå 2-1
138 M-DB 66 kg 1/2 Röd Erblin Peci Skoftebyns AIS Röd 2-1
        Blå Devrim Polat Halmstad BS   -
139 M-SB 81 kg 1/2 Röd Genti Morina KFUM Fight Zone   -
        Blå Sean Lokale Eskilstuna BK Blå 3-0
140 M-JA 69 kg 1/2 Röd Mike Joyce baldoyle Röd 3-0
        Blå Felix Nyrfors East Idrottsförening Norrköping   -
141 M-DA 42 kg 1/2 Röd William Johannson Viktorija BK - Falköping   -
        Blå Eoin Kelly Sacred heart boxing club Blå 3-0
142 M-SB 91+ kg 1/2 Röd Franklin Ignatius repton boxing club Röd 3-0
        Blå Sakis Giotitsas Haninge BK   -
143 M-JA 69 kg 1/2 Röd Don Emini Jessheim Bokseklubb Röd 3-0
        Blå Thomas Tesfalem IF Linnea   -
144 M-DA 50 kg 1/2 Röd Hamza Simmou Angered BC Röd 2-1
        Blå Awais Ali Prospects ABC   -
145 M-SB 91+ kg 1/2 Röd Boma Browne Tamworth   -
        Blå Stephen Adentan repton boxing club Blå 3-0
146 M-SC 69 kg 1/2 Röd Johnny Petersson Stockholms AIF   -
        Blå Michael Stones GYM01 ABC Blå 3-0
147 M-DA 50 kg 1/2 Röd Leon Høst Bang Eriksen Tønsbergkameratene   -
        Blå Jacko Cosgrave Tenterden abc Blå 2-1
154 M-SA 64 kg 1/2 Röd Yohannes Berhane IF Linnea Röd 3-0
        Blå Emil Harrysson BK Falken   -
149 M-SC 69 kg 1/2 Röd Julio Huashuayo BK Dalen   -
        Blå Sonny Waghorn Hoddesdon boxing academy Blå 3-0
150 M-DA 52 kg 1/2 Röd Haaver Ali Tazeem Prospects ABC Röd 2-1
        Blå Liam Mooney Hisingens BK   -
157 M-SA 64 kg 1/2 Röd Naseer Haidari Hammarby IF Boxning Röd KO r.2
        Blå Leo Fanthome Tamworth   -
152 M-SC 91 kg 1/2 Röd Carlos Pereira Rounds Academy   -
        Blå Widow Al Mummour KFUM Fight Zone Blå 3-0
153 M-DA 52 kg 1/2 Röd Alfie Gaskin Hoddesdon boxing academy   -
        Blå Alexander Fredriksson Morgongåva BK Blå 3-0
160 M-SA 69 kg 1/2 Röd Adolpe Sylva Halmstad BS   -
        Blå Hadi Srour Tønsbergkameratene Blå KO r. 3
155 M-SC 91 kg 1/2 Röd Espen Haavik Horten Bokseklubb   -
        Blå Alan Rastelli GYM01 ABC Blå RSC r2
156 M-DA 54 kg 1/2 Röd Liam Svenlert Tifa BC   -
        Blå Charlie Welsh Hoddesdon boxing academy Blå 2-1
163 M-SA 69 kg 1/2 Röd Alex Bishop Hoddesdon boxing academy Röd 3-0
        Blå Alex Zendra GYM01 ABC   -
158 M-UB 46 kg 1/1 Röd Magomed Arsaev AIK Lund Röd 3-0
        Blå Nathan May Castel Hill BC   -
159 M-DA 57 kg 1/2 Röd Andreas Andersson Hisingens BK   -
        Blå Pyry Koivula TTN-Finland Blå 2-1
166 M-SA 75 kg 1/2 Röd James Fielding repton boxing club   -
        Blå Anton Hellström BK Falken Blå 3-0
161 M-UB 48 kg 1/1 Röd Zaidan Syala Upsala IF   -
        Blå Alex Head Hoddesdon boxing academy Blå 3-0
162 M-DA 57 kg 1/2 Röd Emanuel Mavica Ryttersson Hallstahammar KF Röd 3-0
        Blå Tino Badkobeh Redbergslids BK   -
169 M-SA 75 kg 1/2 Röd Mindaugas Gedminas AIK Lund   -
        Blå Damian Biesekierski Botkyrka BK Blå 3-0
164 M-UB 52 kg 1/1 Röd Dino Martinovic BK Tiger Röd 3-0
        Blå Nathan Johnson Hoddesdon boxing academy   -
165 M-DA 60 kg 1/2 Röd Kacper Skowronski Viktorija BK - Falköping   -
        Blå Jonathan Klovhed Bulldog Training Center Blå 3-0
172 M-SA 81 kg 1/2 Röd Klinton Baptiste Hoddesdon boxing academy Röd 3-0
        Blå Ajet Jusufi Ronneby BT   -
167 M-UB 54 kg 1/1 Röd Lamin Bojang IF Göteborgs Team Box   -
        Blå Daniyal Syed KFUM Fight Zone Blå RSC r3
168 M-DA 63 kg 1/2 Röd Abdirahman Bashir IF Göteborgs Team Box   -
        Blå Zubin Rashidi BK Värend Blå 3-0
175 M-SA 81 kg 1/2 Röd Alexander Bwambale Djurgårdens IF Röd 2-1
        Blå Michael Jobson Walkerfield BC   -
170 M-UB 57 kg 1/1 Röd Mario Cruz Rounds Academy   -
        Blå Filip Ferreira Bulldog Training Center Blå 3-0
171 M-DA 63 kg 1/2 Röd Mohammed Semmo Angered BC   -
        Blå Basir Lasihi Hisingens BK Blå 3-0
148 M-SA 56 kg 1/1 Röd Sarwar Selar IF Göteborgs Team Box Röd 3-0
        Blå Artur Asatryan Guldstadens BK   -
173 M-UB 60 kg 1/1 Röd Muzammil Akbari Vänersborgs BK Röd 3-0
        Blå Hamid Safari Hallstahammar KF   -
174 M-DA 66 kg 1/2 Röd Alan Heidari Angered BC   -
        Blå Oscar Friden Swanson IK Ymer Blå 2-1
151 M-SA 60 kg 1/1 Röd Biniam Tesfagabr Eskilstuna BK   -
        Blå Madushaka Ranasinghe Elite boxing Club Blå 2-1
176 M-UB 63 kg 1/1 Röd Rasul Mirzai Guldstadens BK   -
        Blå shabbaz Husnain Prospects ABC Blå 3-0
177 M-DA 66 kg 1/2 Röd Alan Sose IF Linnea   -
        Blå Mason Passey Tamworth Blå 2-1
178 M-SA 91 kg 1/1 Röd Agit Bilge East Idrottsförening Norrköping   -
        Blå Islam Ismailov AIK Lund Blå rsc r.3
179 M-UB 66 kg 1/1 Röd Sami Mustafa BK Tårnet Vordingborg   -
        Blå Mohamed Zaka Hisingens BK Blå rcs r.3
180 M-DA 70 kg 1/2 Röd Joachim Pettersson East Idrottsförening Norrköping   -
        Blå Ali Smesem Hisingens BK Blå 3-0
181 M-UA 52 kg 1/1 Röd Noah Nordby Kalmar BK Röd 3-0
        Blå Fred Wibom IF Linnea   -
182 M-UB 70 kg 1/1 Röd Ismail Yousopov Jessheim Bokseklubb Röd disc
        Blå Ismail Saharov Ljungby BK   -
183 M-DA 70 kg 1/2 Röd Omar Qachar East Idrottsförening Norrköping