logga in Select Language
Start
Tävlingar
Boxare
Domare
Klubbar
>
Boxare Domare Matchlista Stegar Tävlingsplan  
<<< tillbaka
King Of The Ring 22-24/11 2019  
Anmäla
Sista anmälningsdag var 2019-11-22
 
Info
> Klassindelning
> Inbjudan
> Klubbranking
 
Utskrifter
> Matchlista
# Kategori Vikt Final Hörna Namn Klubb Segrare Resultat
1 M-UB 70 kg 1/4 Röd Melker Maltelid Winning BC   -
        Blå Owen Wright Love C.P.C Blå 2-3
2 M-JC 64 kg 1/4 Röd Bikzada Amiransian Nässjö BK   -
        Blå Jaques Rolland Cranford Boxing Club Blå 2-1
3 M-UB 50 kg 1/4 Röd Jaspar Landal R√ėDOVRE BK   -
        Blå Noel SjŲgren Bålsta BK Blå disc r.3
4 M-DB 36 kg 1/4 Röd Johnny Connors Cranford Boxing Club Röd 3-0
        Blå Sean Duke Omagh Boxing Academy   -
5 M-UB 70 kg 1/4 Röd Ritdha Nezar F√∂reningen Redline Röd RSC r.2
        Blå Sirwan Mohammadi BK30 Motala   -
6 M-JC 64 kg 1/4 Röd Nardin Hassan Bulldog Training Center Röd 2-1
        Blå Matthew Perlin Jobstown dublin boxing club   -
7 M-UB 50 kg 1/4 Röd Brandon Ross Love C.P.C   -
        Blå Steven Windemuth Gilleleje BK Blå WO
8 M-DB 36 kg 1/4 Röd Sanad Tayseer Team Jordan   -
        Blå Viggo Pettersson Hallstahammar KF Blå 3-0
9 M-UB 70 kg 1/4 Röd Sebastian Johansson Djurgårdens IF Röd 3-0
        Blå Brage Andreas Elverh√łi Romerike Bokseklubb   -
10 M-JC 69-2 kg 1/4 Röd Rashid Safwan Hisingens BK Röd 2-1
        Blå Endrit Mehmti F√∂reningen Redline   -
11 M-UB 57 kg 1/4 Röd Brady Cronin Hoddesdon boxing academy Röd 3-0
        Blå Herman Ek BK Ringen   -
12 M-DB 38 kg 1/4 Röd Nils Johansson Höllvikens BK   -
        Blå James Balfe Cranford Boxing Club Blå 3-0
13 M-UB 70 kg 1/4 Röd Ted Harrington Hoddesdon boxing academy Röd 5-0
        Blå Adrian Leon Hjelset SP 1909   -
14 M-JC 69-1 kg 1/4 Röd Melvin Wensel Höllvikens BK   -
        Blå Josue Pauku Northwest ABC Blå 3-0
15 M-UB 57 kg 1/4 Röd Nik Ansari Upsala IF Röd 3-0
        Blå Robin Lodin Sundsvalls BK   -
16 M-DB 38 kg 1/4 Röd Edvin Aml√∂v Redbergslids BK   -
        Blå Rifat Ilgar Moss BK Blå 3-0
17 M-UA 63 kg 1/4 Röd Zinoviy Dragan Majorna BK   -
        Blå Aslan Mahauri Gilleleje BK Blå 4-1
18 M-JB 69 kg 1/4 Röd Mohamed Zaka Redbergslids BK Röd 2-0
        Blå Icaro Santos Moss BK   -
19 M-UB 57 kg 1/4 Röd Otto Sahlberg Borg√• Boxing   -
        Blå Denis Nikandrov KFUM Link√∂ping Blå 3-0
20 M-DB 40 kg 1/4 Röd Matthew McDonagh Omagh Boxing Academy   -
        Blå James Friend Rumbles Boxing Academy Blå 2-1
21 M-JA 56 kg 1/4 Röd Kaveesha Prasad Manathunga Team Sri Lanka   -
        Blå Alan Zangana Hammarby IF Boxning Blå WO
22 M-JB 69 kg 1/4 Röd Angelo Asmar Djurgårdens IF Röd 2-1
        Blå Lorans Rasol IK Ymer   -
23 M-UB 60 kg 1/4 Röd Afif Khzam Nyköpings BS   -
        Blå Zia Samadi Hammarby IF Boxning Blå RSC R.2
24 M-DB 40 kg 1/4 Röd Felix Hermansson KK All Round Röd 3-0
        Blå Wilhelm Lann Hagberg Redbergslids BK   -
25 M-JA 56 kg 1/4 Röd Abel Michael Upsala IF   -
        Blå Muzammil Akbari IF Linnea Blå 5-0
26 M-JB 69 kg 1/4 Röd Zander Bergsten BK Ringen Röd 3-0
        Blå Harman Mohammad Omar Pors Boxing   -
27 M-UB 60 kg 1/4 Röd Alfred Thoren BK Revansch Röd 3-0
        Blå Aza Tovi KFUM Link√∂ping   -
28 M-DB 40 kg 1/4 Röd Jordan Roberts Eskilstuna BK   -
        Blå Jaylan Roye MTK Amateurs Blå 2-1
29 M-JA 56 kg 1/4 Röd Cole Brander Marshall Boxing Röd 5-0
        Blå Christopher McDonagh Omagh Boxing Academy   -
30 M-SB 60 kg 1/4 Röd Simon Enqvist Timrå BK   -
        Blå Abbas Mohevi IF Linnea Blå RSC r.2
31 M-UB 60 kg 1/4 Röd Diallo Bakari Angel Boxing Team France   -
        Blå Hadi Hadrous Malm√∂ BK Blå 2-1
32 M-DB 40 kg 1/4 Röd Isak Fl√§ring Tifa BC   -
        Blå Amir Hasanahunov Kalmar BK Blå 3-0
33 M-JA 60 kg 1/4 Röd Kevin Scott Upsala IF Röd 4-1
        Blå Javaun Bance London Community Boxing   -
34 M-SB 60 kg 1/4 Röd Shaheed Avsovzi Nyköpings BS   -
        Blå Omid Abasi BK30 Motala Blå 3-0
35 M-UB 63 kg 1/4 Röd Noel Gabor Ystads SK Röd 3-0
        Blå Adam Sj√∂lin Örebro BK   -
36 M-DB 42 kg 1/4 Röd William Coveney Rumbles Boxing Academy Röd 2-1
        Blå Shea McAleer Omagh Boxing Academy   -
37 M-JA 64 kg 1/4 Röd CAMERON SUTTLE Erne Boxing Club   -
        Blå Hampus Broman BS Tor Blå 5-0
38 M-SB 60 kg 1/4 Röd Kargar Fahim Nässjö BK   -
        Blå Sherinagha Sadat Redbergslids BK Blå RSC r.1
39 M-UB 63 kg 1/4 Röd Albert Skillfeldt Värnamo BK   -
        Blå Morad Ghulami Upsala IF Blå 3-0
40 M-DB 42 kg 1/4 Röd Yosef Bayaa KK All Round   -
        Blå Joshua Muyinda Redbergslids BK Blå 3-0
41 M-JA 75 kg 1/2 Röd Sam Svensson BK Revansch   -
        Blå Majd Alsafadi Hammarby IF Boxning Blå 3-0
42 M-SB 60 kg 1/4 Röd Seyd Hassan Hosseini Örebro BK Röd 3-0
        Blå Mohammed Omar Sultani H√§rn√∂ BK   -
43 M-UB 63 kg 1/4 Röd Ali Agisbahee Höllvikens BK   -
        Blå Pooya Khodadi Majorna BK Blå RSC r.3
44 M-DB 44 kg 1/4 Röd Dominik Rysak Horten Bokseklubb   -
        Blå Conan McAleer Omagh Boxing Academy Blå 2-1
45 M-SC 60 kg 1/4 Röd Maisam Moradi Uddevalla BK   -
        Blå Naseem Hussein Hoddesdon boxing academy Blå 5-0
46 M-SB 64-2 kg 1/4 Röd Tor Bergqvist Jarra Redbergslids BK   -
        Blå Biniam Gerebrhan Bergen Sparta Blå 3-0
47 M-UB 63 kg 1/4 Röd Pyry Koivula TTN-Finland   -
        Blå Leo Wollberg Karlsson Kalmar BK Blå 2-1
48 M-DB 44 kg 1/4 Röd Oliver Persson Bålsta BK Röd 2-1
        Blå Ivan Skillfeldt Värnamo BK   -
49 M-SC 60 kg 1/4 Röd Mohammad Ibrahimi BK Kungälv   -
        Blå Reza Ibrahimi Narva BK Blå RSC r.2
50 M-SB 64-1 kg 1/4 Röd Johnathan Clarke Double Jab ABC   -
        Blå shaun Dunn LEFT HOOK ABC Blå TKO r.2
51 M-SC 64 kg 1/4 Röd Milad Budakhshi Hammarby IF Boxning   -
        Blå Shaub Ahmed IK Ymer Blå 3-0
52 M-DB 44 kg 1/4 Röd David Branmefors Bålsta BK   -
        Blå Valdemar Furster R√ėDOVRE BK Blå 3-0
53 M-SA 56 kg 1/4 Röd Manzoor Ashna Gripen BK   -
        Blå Nisal Rangana Bandara Team Sri Lanka Blå 5-0
54 M-SB 64-1 kg 1/4 Röd Alibaba Nazany Uddevalla BK Röd 2-1
        Blå Saya Bashir Shojaje Kalmar BK   -
55 M-SC 64 kg 1/4 Röd Mostafa Husseni BK Kungälv   -
        Blå Belbrun Erick Angel Boxing Team France Blå 3-0
56 M-DB 44 kg 1/4 Röd Marcello Karlsson Hisingens BK Röd 3-0
        Blå Malachy Burke Hoddesdon boxing academy   -
57 M-SA 56 kg 1/4 Röd Ali Resai Haninge BK   -
        Blå Hamza Mahmood Hoddesdon boxing academy Blå 5-0
58 M-SB 64-1 kg 1/4 Röd Ali Aga Zamani Örebro BK Röd RSC r.1
        Blå Cristian Stanca R√ėDOVRE BK   -
59 M-SC 64 kg 1/4 Röd Cormac Garvey GYM01 ABC Röd 3-0
        Blå Mattias Karlsson Trelleborg Boxning Academy BC   -
60 M-DB 48 kg 1/4 Röd Archie Tuffrey MTK Amateurs Röd 3-0
        Blå Ryan Spellman Jobstown dublin boxing club   -
61 M-SA 60-1 kg 1/4 Röd Hirusha Vimuth Dewmina Team Sri Lanka   -
        Blå Mokhtar Ali Sakhizadha Sundsvalls BK Blå 0-5
62 M-SB 69 kg 1/4 Röd Volkan ÷nal Majorna BK Röd 3-0
        Blå Ahmed Kalim Wafa BK Swing   -
63 M-SC 64 kg 1/4 Röd Euan Strachan Northwest ABC Röd 3-0
        Blå Mohammad Zia Jami Majorna BK   -
64 M-DB 50 kg 1/4 Röd Jesper Krogh-Johansson Valhall BK   -
        Blå Alvin Fransson Oskarshamns BK Blå 3-0
65 M-SA 64 kg 1/4 Röd Emil Harrysson BK Falken Röd 5-0
        Blå Emil Stor Hallstahammar KF   -
66 M-SB 75-2 kg 1/4 Röd Gerald Dinnegan LEFT HOOK ABC Röd 3-0
        Blå William Svensson KK All Round   -
67 M-SC 69 kg 1/4 Röd Johnny Petersson Stockholms AIF   -
        Blå Christophe Chaovche IK Ymer Blå disc
68 M-DB 50 kg 1/4 Röd johannes Chabo KK All Round Röd 3-0
        Blå Maximilliam Nygård IF Linnea   -
69 M-SA 64 kg 1/4 Röd Adrian Haug Pors Boxing Röd 4-1
        Blå Omar Barry GYM01 ABC   -
70 M-SB 75-1 kg 1/4 Röd Rory May Love C.P.C   -
        Blå Robin Bh√∂me BK Ringen Blå 2-1
71 M-SC 69 kg 1/4 Röd Abdinasir Abdirizak Khalif KFUM Link√∂ping   -
        Blå Anzawer Yakhoul Team Jordan Blå 2-1
72 M-DB 52 kg 1/4 Röd John Vary MTK Amateurs Röd 2-1
        Blå Mohammad Anwari Redbergslids BK   -
73 M-SA 69-2 kg 1/4 Röd Hilal Saleh Redbergslids BK Röd 3-2
        Blå Mos Hannan GYM01 ABC   -
74 M-SB 75-1 kg 1/4 Röd Correa Robinsson IK Ymer Röd 3-0
        Blå Alexander Leven KK All Round   -
75 M-SC 69 kg 1/4 Röd Ola Adeyemo GYM01 ABC Röd RSC
        Blå Ismail Warsame Nyköpings BS   -
76 M-DB 52 kg 1/4 Röd Bil al Tak KK All Round   -
        Blå Neo Tered BK Köping Blå 3-0
77 M-SA 69-2 kg 1/4 Röd Tim F.Korhola Bålsta BK   -
        Blå Mohammed AL-Maliki KFUM Fight Zone Blå 3-2
78 M-SB 81 kg 1/4 Röd Johannes Bjur Lunds BS Röd 3-0
        Blå Lorens Ottosson Narva BK   -
79 M-SC 75-1 kg 1/4 Röd Mikhael Visca TÝnsbergkameratene Röd 3-0
        Blå Kevin Aronsson Uddevalla BK   -
80 M-DB 52 kg 1/4 Röd Ryan Connelly SETANTA BOXING Academy Röd 3-0
        Blå Kutay Barlak Haninge BK   -
81 M-SA 69-2 kg 1/4 Röd Sam Rahimy Majorna BK   -
        Blå Tarik Zaina Tigers boxing gym Blå 4-1
82 M-SB 81 kg 1/4 Röd Clifford Francis Double Jab ABC   -
        Blå Faisal Fanna SP 1909 Blå 4-1
83 M-SC 81 kg 1/4 Röd Amez Said BK Ringen Röd RSC r.2
        Blå Jesper Blomqvist Botkyrka BK   -
84 M-DB 52 kg 1/4 Röd Love Karlsson Redbergslids BK   -
        Blå Qutayba Mahmoud Sidestep BC Blå 3-0
85 M-SA 69-1 kg 1/4 Röd Alex Zendra GYM01 ABC   -
        Blå Billy Lilljeqvist Bulldog Training Center Blå 5-0
86 M-SB 81 kg 1/4 Röd Luhandu Kabeya Jean-Bonhear Örebro BK Röd ABD r.3
        Blå Adrian Pettersson BK Swing   -
87 M-SC 91-2 kg 1/4 Röd Oliver Johnsson Skene Atletklubb   -
        Blå Vegard Egeberg Fighter Bokseklubb Blå RSC r.1
88 M-DB 57 kg 1/4 Röd Florjan Fishti Botkyrka BK   -
        Blå Noah Pettersson Ystads SK Blå 3-0
89 M-SA 69-1 kg 1/4 Röd Fransisco Moura Privilťgio Boxing Club Röd 5-0
        Blå William McLean Northwest ABC   -
90 M-UA 75 kg 1/2 Röd David Doyle Urlingford BC Röd 3-0
        Blå Eddie Dj√§rv Narva BK   -
91 M-SC 91-1 kg 1/4 Röd Christopher Anogie London Community Boxing   -
        Blå H√•vard Egeberg Fighter Bokseklubb Blå 3-0
92 M-DB 60 kg 1/4 Röd Arion Kahrimani Halmstad BS Röd 3-0
        Blå Joris S√¶vik Moss BK   -
93 M-SA 75-1 kg 1/4 Röd Moltas Lundstr√∂m IF Linnea Röd 4-1
        Blå Erik Mendoza Djurgårdens IF   -
94 M-UA 75 kg 1/2 Röd Ali Smesem Hisingens BK Röd 3-0
        Blå Dennis B√łe Dahl B 30   -
95 M-UB 50 kg 1/2 Röd Hafizullah Amiri GAK Enighet Röd 3-0
        Blå Lucas Nissen R√ėDOVRE BK   -
96 M-DB 60 kg 1/4 Röd Benjamin Printz Bah IF Linnea   -
        Blå Felix Sterjovski Skene Atletklubb Blå 3-0
97 M-UB 70 kg 1/2 Röd Owen Wright Love C.P.C Röd 5-0
        Blå Ritdha Nezar F√∂reningen Redline   -
98 M-JC 64 kg 1/2 Röd Mohammad Hussein R√ėDOVRE BK Röd 3-0
        Blå Sampo Sahlberg Borg√• Boxing   -
99 M-UB 50 kg 1/2 Röd Noel SjŲgren Bålsta BK   -
        Blå Steven Windemuth Gilleleje BK Blå 5-0
100 M-DB 60 kg 1/4 Röd Sonny Hardy Hoddesdon boxing academy Röd 2-1
        Blå Krisztian Nileborg Höllvikens BK   -
101 M-UB 70 kg 1/2 Röd Sebastian Johansson Djurgårdens IF Röd 5-0
        Blå Ted Harrington Hoddesdon boxing academy   -
102 M-JC 64 kg 1/2 Röd Jaques Rolland Cranford Boxing Club   -
        Blå Nardin Hassan Bulldog Training Center Blå 3-0
103 M-UB 52 kg 1/2 Röd Johnathan McDonagh Omagh Boxing Academy   -
        Blå Samuel Veysi Haninge BK Blå 2-1
104 M-DB 60 kg 1/4 Röd Anthony Akl Halmstad BS   -
        Blå Hannes Hassanzadah Helsingborgs BK Blå 3-0
105 M-UA 63 kg 1/2 Röd owen wilson Love C.P.C   -
        Blå Ronnie Nickolds Hoddesdon boxing academy Blå 5-0
106 M-JC 69-2 kg 1/2 Röd Mohammed Al-achihal Redbergslids BK   -
        Blå taylor Finch Love C.P.C Blå RSC r2
107 M-UB 52 kg 1/2 Röd Fredrik Frugaard Silden TÝnsbergkameratene Röd 2-1
        Blå Melvin Zakholi Örebro BK   -
108 M-DA 46 kg 1/4 Röd Alex Fegan Jobstown dublin boxing club   -
        Blå Ramiz Farahi Jyllinge Box Team Blå 3-0
109 M-UA 63 kg 1/2 Röd Jonathan Johnsson Eskilstuna BK Röd 3-0
        Blå Aslan Mahauri Gilleleje BK   -
110 M-JC 69-2 kg 1/2 Röd Aiden De Aravjo Haninge BK Röd RSC R3
        Blå Rashid Safwan Hisingens BK   -
111 M-UB 54 kg 1/2 Röd Michael FrugŚrd Silden TÝnsbergkameratene Röd 2-1
        Blå Ali Tanha F√∂reningen Redline   -
112 M-DA 54 kg 1/4 Röd Mahyar Khanban Skövde BC Röd 2-1
        Blå Mahamud Mohamed Redbergslids BK   -
113 M-JA 56 kg 1/2 Röd Noah Nordby Kalmar BK Röd 5-0
        Blå Alan Zangana Hammarby IF Boxning   -
114 M-JC 69-1 kg 1/2 Röd Tait Stallard GYM01 ABC Röd 3-0
        Blå Feliphe Guzman F√∂reningen Redline   -
115 M-UB 57 kg 1/2 Röd Hugo Nilsson Sundsvalls BK   -
        Blå Brady Cronin Hoddesdon boxing academy Blå Rsc r1
116 M-DA 57 kg 1/8 Röd George Springett Double Jab ABC Röd 3-0
        Blå Leroy Minott Redbergslids BK   -
117 M-JA 56 kg 1/2 Röd Muzammil Akbari IF Linnea Röd 5-0
        Blå Cole Brander Marshall Boxing   -
118 M-JC 69-1 kg 1/2 Röd Alexander Aidan Haninge BK Röd 2-1
        Blå Josue Pauku Northwest ABC   -
119 M-UB 57 kg 1/2 Röd Nik Ansari Upsala IF   -
        Blå Denis Nikandrov KFUM Link√∂ping Blå rsc r2
120 M-DA 57 kg 1/8 Röd Emil B√∂rjesson BK30 Motala Röd 2-1
        Blå Akam Lak Gilleleje BK   -
121 M-JA 60 kg 1/2 Röd Rhys Owens Erne Boxing Club   -
        Blå TomŠs Silva Privilťgio Boxing Club Blå 5-0
122 M-JC 75 kg 1/2 Röd Sami Jansson AL-AM Värnamo BK   -
        Blå Fahd Ali Hussein Djurgårdens IF Blå 2-1
123 M-UB 60 kg 1/2 Röd Richard ODriscoll Hoddesdon boxing academy Röd 3-0
        Blå Zia Samadi Hammarby IF Boxning   -
124 M-DA 60 kg 1/8 Röd Geraldo Smajla Double Jab ABC   -
        Blå Odin Thyrum B 30 Blå 2-1
125 M-JA 60 kg 1/2 Röd Ewan Hamilton Northwest ABC   -
        Blå Kevin Scott Upsala IF Blå RSC R1
126 M-JC 75 kg 1/2 Röd Kirils Korniljevs LEFT HOOK ABC Röd 3-0
        Blå Raul Szabo Angel Boxing Team France   -
127 M-UB 60 kg 1/2 Röd Alfred Thoren BK Revansch   -
        Blå Hadi Hadrous Malm√∂ BK Blå 3-0
128 M-DA 60 kg 1/8 Röd Yosef Ali Nyköpings BS   -
        Blå Elias Svensson Bålsta BK Blå 3-0
129 M-JA 64 kg 1/2 Röd Ibrahim Bakhtiari Hammarby IF Boxning Röd 3-2
        Blå Peter Ahlberg Skoftebyns AIS   -
130 M-JC 81 kg 1/2 Röd Carl Hedberg Oskarshamns BK   -
        Blå Ardi Hajra Skoftebyns AIS Blå 3-0
131 M-UB 63 kg 1/2 Röd Noel Gabor Ystads SK   -
        Blå Morad Ghulami Upsala IF Blå 3-0
132 M-DA 63 kg 1/4 Röd Willian Thomson Redbergslids BK   -
        Blå Uno Enerskog Ottosson IF Linnea Blå 2-1
133 M-JA 64 kg 1/2 Röd Mikkel Bruun Jyllinge Box Team   -
        Blå Hampus Broman BS Tor Blå RSC R2
134 M-JC 81 kg 1/2 Röd Patriak Samba Eskilstuna BK   -
        Blå Mohammed Latif Rezay Team Ljungby Box IF Blå 0-3
135 M-UB 63 kg 1/2 Röd Pooya Khodadi Majorna BK Röd RSC R1
        Blå Leo Wollberg Karlsson Kalmar BK   -
136 M-DA 66 kg 1/4 Röd Sander Engen Fighter Bokseklubb   -
        Blå Michael Anthony McCarthy Urlingford BC Blå 3-0
137 M-JA 69 kg 1/2 Röd Joel Jonsson Eskilstuna BK Röd 5-0
        Blå Mujtaba Hasani IFK Umeå   -
138 M-JB 60 kg 1/2 Röd Nasralah Naseri Lunds BS   -
        Blå Danial Arshad Djurgårdens IF Blå KO R2
139 M-UA 50 kg 1/2 Röd Abdullah Mhirat Team Jordan Röd 3-0
        Blå Otman Alkaisi BK Köping   -
140 M-DA 66 kg 1/4 Röd Luka Kordic IK Ymer Röd 3-0
        Blå Edin Noyan IF Linnea   -
141 M-JA 69 kg 1/2 Röd Joshua Sholoye Hoddesdon boxing academy   -
        Blå Nassir Elvaz Guldstadens BK Blå 3-2
142 M-JB 69 kg 1/2 Röd Jack Walsh Hoddesdon boxing academy Röd 3-0
        Blå Mohamed Zaka Redbergslids BK   -
143 M-UA 60 kg 1/2 Röd Nathan May Love C.P.C   -
        Blå Alexander Fredriksson Morgongåva BK Blå RSC R1
144 M-DA 66 kg 1/4 Röd Jonas √ėsterfeldt B 30   -
        Blå Sean Heapes Jobstown dublin boxing club Blå 2-1
145 M-JA 75 kg 1/1 Röd Sam King Hoddesdon boxing academy   -
        Blå Majd Alsafadi Hammarby IF Boxning Blå 5-0
146 M-JB 69 kg 1/2 Röd Angelo Asmar Djurgårdens IF   -
        Blå Zander Bergsten BK Ringen Blå 2-1
147 M-UA 66 kg 1/2 Röd Omar Qachar NBK Akilles   -
        Blå Emanuel Ryttersson Hallstahammar KF Blå 3-0
148 M-DC 34 kg 1/2 Röd Oliver Nickolds Hoddesdon boxing academy Röd 3-0
        Blå Oscar H√§rstedt Höllvikens BK   -
149 M-SC 60 kg 1/2 Röd Ian Lane Hoddesdon boxing academy   -
        Blå Iannis Koufsoumpos Hammarby IF Boxning Blå ABD R2
150 M-SB 60 kg 1/2 Röd Abbas Mohevi IF Linnea Röd RSC R3
        Blå Omid Abasi BK30 Motala   -
151 M-UA 70 kg 1/2 Röd Joshua Olanyian Jobstown dublin boxing club Röd 3-0
        Blå Whilliam Striger Hammarby IF Boxning   -
152 M-DC 36 kg 1/2 Röd Brandon Geoghegan Jobstown dublin boxing club   -
        Blå Fiordi Lika NBK Akilles Blå 2-1
153 M-SC 60 kg 1/2 Röd Naseem Hussein Hoddesdon boxing academy   -
        Blå Reza Ibrahimi Narva BK Blå 3-2
154 M-SB 60 kg 1/2 Röd Sherinagha Sadat Redbergslids BK Röd 3-0
        Blå Seyd Hassan Hosseini Örebro BK   -
155 M-SC 64 kg 1/2 Röd Shaub Ahmed IK Ymer   -
        Blå Belbrun Erick Angel Boxing Team France Blå 3-0
156 M-DC 40 kg 1/2 Röd Mir Wais Majorna BK Röd WO
        Blå Abdul Rahman Abu galous K.O Box   -
157 M-SA 56 kg 1/2 Röd Erduan Berisha KFUM Link√∂ping Röd 5-0
        Blå Omar Abdi Jumale Team Somalia   -
158 M-SB 64-2 kg 1/2 Röd Eric Stepps Eternity IF Röd 3-0
        Blå Milca Munsi Mbu Djurgårdens IF   -
159 M-SC 64 kg 1/2 Röd Cormac Garvey GYM01 ABC   -
        Blå Euan Strachan Northwest ABC Blå 3-0
160 M-DB 32 kg 1/2 Röd Chase Nickolds Hoddesdon boxing academy   -
        Blå Martin Obrien Cranford Boxing Club Blå 3-0
161 M-SA 56 kg 1/2 Röd Nisal Rangana Bandara Team Sri Lanka   -
        Blå Hamza Mahmood Hoddesdon boxing academy Blå 5-0
162 M-SB 64-2 kg 1/2 Röd Mustafa Safari Team Ljungby Box IF Röd 3-0
        Blå Biniam Gerebrhan Bergen Sparta   -
163 M-SC 69 kg 1/2 Röd Yonis Shamayleh Team Jordan   -
        Blå Christophe Chaovche IK Ymer Blå 2-1
164 M-DB 32 kg 1/2 Röd Yasin Alko BK Fighter   -
        Blå Jayden Hedges Hoddesdon boxing academy Blå 2-1
169 M-SA 60-2 kg 1/2 Röd Biniam Tesfagabr Eskilstuna BK   -
        Blå Nebil Ibrahim Upsala IF Blå 4-1
166 M-SB 64-1 kg 1/2 Röd Bagir Alizada KFUM Fight Zone   -
        Blå shaun Dunn LEFT HOOK ABC Blå 2-1
167 M-SC 69 kg 1/2 Röd Anzawer Yakhoul Team Jordan Röd 3-0
        Blå Ola Adeyemo GYM01 ABC   -
168 M-DB 36 kg 1/2 Röd Benjamin Nileborg Höllvikens BK   -
        Blå Eddy Doherty Rumbles Boxing Academy Blå 2-1
165 M-SA 60-2 kg 1/2 Röd Kavinda Chethiya Ekanayaka Team Sri Lanka   -
        Blå Ricardo Fernandes Privilťgio Boxing Club Blå 5-0
170 M-SB 64-1 kg 1/2 Röd Alibaba Nazany Uddevalla BK   -
        Blå Ali Aga Zamani Örebro BK Blå 2-1
171 M-SC 75-2 kg 1/2 Röd Johan Ruhe Haninge BK   -
        Blå Heidar Amiri BK30 Motala Blå 3-0
172 M-DB 36 kg 1/2 Röd Johnny Connors Cranford Boxing Club Röd 2-1
        Blå Viggo Pettersson Hallstahammar KF   -
173 M-SA 60-1 kg 1/2 Röd Paolo Magui BK Ringen Röd 3-1
        Blå Muhammad Ali BK Viljan   -
174 M-SB 69 kg 1/2 Röd Emanuel Zion Double Jab ABC Röd 2-1
        Blå Shafulla Hotak Nyköpings BS   -
175 M-SC 75-2 kg 1/2 Röd Paul Larsson Trelleborg Boxning Academy BC Röd 3-0
        Blå Jonathan Andersson Hallstahammar KF   -
176 M-DB 38 kg 1/2 Röd Said Mamergov Haninge BK   -
        Blå Miley Cash Rumbles Boxing Academy Blå 2-1
177 M-SA 60-1 kg 1/2 Röd Alvin Warukaga BK30 Motala Röd 5-0
        Blå Mokhtar Ali Sakhizadha Sundsvalls BK   -
178 M-SB 69 kg 1/2 Röd Kevin Magui BK Ringen   -
        Blå Volkan ÷nal Majorna BK Blå 2-1
179 M-SC 75-1 kg 1/2 Röd Ozan Yildirim Turun Urheiluliitto TuUL   -
        Blå Daniel Mccarthy Skövde BC Blå 3-0
180 M-DB 38 kg 1/2 Röd James Balfe Cranford Boxing Club   -
        Blå Rifat Ilgar Moss BK Blå 3-0
181 M-SA 81 kg 1/2 Röd Raphael Brown LEFT HOOK ABC Röd 5-0
        Blå Genti Morina KFUM Fight Zone   -
182 M-SB 75-2 kg 1/2 Röd Tamim Sultani Nässjö BK Röd 3-0
        Blå Marlon Walker London Community Boxing   -
183 M-SC 75-1 kg 1/2 Röd