logga in Select Language
Start
Tävlingar
Boxare
Domare
Klubbar
>
Boxare Domare Matchlista Stegar Tävlingsplan  
<<< tillbaka
Halmstad Box Open 2-3/11 2019  
Anmäla
Sista anmälningsdag var 2019-10-30
 
Info
> Klassindelning
> Inbjudan
> Klubbranking
 
Utskrifter
> Matchlista
# Kategori Vikt Final Hörna Namn Klubb Segrare Resultat
1 M-UB 57 kg 1/2 Röd Herman Ek BK Ringen Röd RSC Rond 1
        Blå Daniel Bjarke BK Fox   -
2 W-DA 54 kg 1/2 Röd Nicoline Bøgeskov Jyllinge Box Team Röd 3-0
        Blå Isabell Jelbring Trelleborg Boxning Academy BC   -
3 M-UB 63-1 kg 1/2 Röd Hasibullah Safiullah KFUM Fight Zone   -
        Blå Sigmund Bartosch BK Fox Blå 2-1
4 W-DA 54 kg 1/2 Röd Elda Mustafa IK Ymer Röd 3-0
        Blå Melissa Jelbring Trelleborg Boxning Academy BC   -
5 M-UB 66 kg 1/2 Röd Jonathan Larsson Helsingborgs BK   -
        Blå Melker Nero Kristianstads BK Blå RSC Rond 3
6 W-DA 63 kg 1/2 Röd Maja Swica Ystads SK   -
        Blå Noa Strid Trelleborg Boxning Academy BC Blå 3-0
7 M-UB 70 kg 1/1 Röd Muras Temirov BK ÷ster   -
        Blå Al Ali Yosef KFUM Fight Zone Blå 2-1
8 M-DC 44 kg 1/1 Röd Olle Skoog Värnamo BK Röd 2-1
        Blå Adrian Skrijolj IK Ymer   -
9 M-UA 63 kg 1/2 Röd Zubin Rashidi BK Värend   -
        Blå Aslan Mahauri Gilleleje BK Blå 2-1
10 M-DB 38 kg 1/2 Röd Fiordi Lika NBK Akilles Röd 3-0
        Blå Mir Wais Majorna BK   -
11 W-JA 57 kg 1/2 Röd Leona Surup NBK Akilles Röd 3-0
        Blå Nazanin Rahimi Värnamo BK   -
12 M-DB 44 kg 1/2 Röd Edin Fetah BK Ringen Röd 3-0
        Blå Yaseen Alasadi NBK Akilles   -
13 M-JC 60 kg 1/2 Röd Basir Rahmani BK Viljan   -
        Blå Wafiullah Satiullah KFUM Fight Zone Blå 2-1
14 M-DB 46 kg 1/2 Röd Kristian Samo NBK Akilles Röd 3-0
        Blå Kevin Sandstedt BK Ringen   -
15 M-JC 64 kg 1/2 Röd Antonio Erdelyi KFUM Fight Zone   -
        Blå Firas Al Saedi Lunds BS Blå 3-0
16 M-DB 57 kg 1/2 Röd Noah Pettersson Ystads SK Röd 3-0
        Blå melker holmberg Tifa BC   -
17 M-JC 69-2 kg 1/2 Röd Zander Bergsten BK Ringen Röd 3-0
        Blå David Bernerfelt ATF Gym IF   -
18 M-DB 63 kg 1/4 Röd Hannes Hassanzadah Helsingborgs BK Röd 3-0
        Blå August Nyblom Majorna BK   -
19 M-JC 69-1 kg 1/2 Röd Lorans Rasol IK Ymer Röd 3-0
        Blå Fhilip Rudin ATF Gym IF   -
20 M-DB 63 kg 1/4 Röd Anthony Akl Halmstad BS   -
        Blå Luca Stolfi Majorna BK Blå 2-1
21 M-JC 75 kg 1/2 Röd Gentrit Limani Helsingborgs BK Röd 2-1
        Blå Sami Jansson AL-AM Värnamo BK   -
22 M-DB 75 kg 1/1 Röd Elias Skillmark Värnamo BK Röd 3-0
        Blå Fabian Lj√§s l√•ngverkan KFUM Fight Zone   -
23 M-JC 91 kg 1/2 Röd Ismar Mukovic Helsingborgs BK Röd 2-1
        Blå Mohammed Latif Rezay Team Ljungby Box IF   -
24 M-DA 46 kg 1/2 Röd Ramiz Farahi Jyllinge Box Team   -
        Blå Silas Gryholt Gilleleje BK Blå 2-1
25 W-SB 69 kg 1/2 Röd Amanda Johansen KFUM Fight Zone   -
        Blå Alexandra Romlin BK30 Motala Blå 3-0
26 M-DA 46 kg 1/2 Röd Anton Stolfi Majorna BK Röd 3-0
        Blå Aso Naser KFUM Fight Zone   -
27 M-SC 56 kg 1/2 Röd Naiem Asghasli Majorna BK   -
        Blå Halane Mohammed Jana ATF Gym IF Blå 2-1
28 M-DA 48 kg 1/1 Röd ludvig Apelqist IK Ymer   -
        Blå David Ardemalm Helsingborgs BK Blå 3-0
29 M-SC 56 kg 1/2 Röd Ahmad Amiri Helsingborgs BK   -
        Blå Amir Ibrahimi BK Ringen Blå 3-0
30 M-DA 57 kg 1/4 Röd Leon Nilsson Garcia Majorna BK   -
        Blå Farris Mekic KFUM Fight Zone Blå 3-0
31 M-SC 75-2 kg 1/2 Röd Jonas Abov El Neas KFUM Fight Zone   -
        Blå Ernesto Estupinan Enriquez Lunds BS Blå 3-0
32 M-DA 57 kg 1/4 Röd Akam Lak Gilleleje BK Röd 3-0
        Blå Ibrahim Qannan IK Ymer   -
33 M-SC 75-2 kg 1/2 Röd Sina Ardalani Bulldog Training Center   -
        Blå Noah Kihlgren Helsingborgs BK Blå 3-0
34 M-DA 57 kg 1/4 Röd Ilkin Shiraliyev Majorna BK   -
        Blå Shams Roshan Trelleborg Boxning Academy BC Blå 2-1
35 M-SC 75-1 kg 1/2 Röd Max Newman Ystads SK   -
        Blå Hussein Abdalredha Majorna BK Blå 2-1
36 M-DA 63 kg 1/1 Röd Omer Erovic IK Ymer Röd 3-0
        Blå Matte Olesen Jyllinge Box Team   -
37 M-SC 75-1 kg 1/2 Röd Amir Ardalani Bulldog Training Center   -
        Blå Heidar Amiri BK30 Motala Blå ABD
38 M-DA 70 kg 1/2 Röd Luka Kordic IK Ymer Röd 3-0
        Blå Gabriel Yousef NBK Akilles   -
39 M-SC 91 kg 1/2 Röd Roman Rosham Trelleborg Boxning Academy BC Röd 3-0
        Blå Love Onsberg Malm√∂ BK   -
40 M-DA 86 kg 1/2 Röd Antonio Rifati KFUM Fight Zone   -
        Blå ADNAN EZEDDINE Tifa BC Blå 2-1
41 M-SB 64 kg 1/2 Röd Ali Yazbeck F√∂reningen Redline   -
        Blå Vukasin Velickovic Redbergslids BK Blå 3-0
42 W-DA 63 kg 1/1 Röd Ebba Svensson Trelleborg Boxning Academy BC   -
        Blå Noa Strid Trelleborg Boxning Academy BC Blå WO
43 M-SB 69 kg 1/2 Röd Bagir Alizada KFUM Fight Zone   -
        Blå Kevin Magui BK Ringen Blå 3-0
44 M-DB 38 kg 1/1 Röd Theo Liljeberg Trelleborg Boxning Academy BC   -
        Blå Fiordi Lika NBK Akilles Blå WO
45 M-SB 75 kg 1/2 Röd Correa Robinsson IK Ymer   -
        Blå Robin Bh√∂me BK Ringen Blå 2-1
46 M-DB 44 kg 1/1 Röd Ivan Skillfeldt Värnamo BK Röd 3-0
        Blå Edin Fetah BK Ringen   -
47 M-SB 75 kg 1/2 Röd Ali Shaker Malm√∂ BK   -
        Blå Sad Krkic Halmstad BS Blå 3-0
48 M-DB 46 kg 1/1 Röd Elias Chamoun NBK Akilles   -
        Blå Kristian Samo NBK Akilles Blå 2-1
49 M-SA 60 kg 1/2 Röd Muhammad Ali BK Viljan   -
        Blå Paolo Magui BK Ringen Blå 3-0
50 M-DB 57 kg 1/1 Röd Kristiab Yousef NBK Akilles Röd 2-1
        Blå Noah Pettersson Ystads SK   -
51 M-SA 69 kg 1/2 Röd Yousef Adou Redbergslids BK Röd 3-0
        Blå Mohammed AL-Maliki KFUM Fight Zone   -
52 M-DB 63 kg 1/2 Röd Arion Kahrimani Halmstad BS Röd 3-0
        Blå Ruben Gustafsson Värnamo BK   -
53 M-SA 69 kg 1/2 Röd Adolpe Sylva Halmstad BS Röd 3-0
        Blå John Jeppsson Rudell Majorna BK   -
54 M-DB 63 kg 1/2 Röd Hannes Hassanzadah Helsingborgs BK Röd 3-0
        Blå Luca Stolfi Majorna BK   -
55 M-UB 57 kg 1/1 Röd Hadi Hadrous Malm√∂ BK Röd 3-0
        Blå Herman Ek BK Ringen   -
56 M-DA 46 kg 1/1 Röd Silas Gryholt Gilleleje BK   -
        Blå Anton Stolfi Majorna BK Blå WO
57 M-UB 63-1 kg 1/1 Röd Noel Gabor Ystads SK Röd RSC Rond 3
        Blå Sigmund Bartosch BK Fox   -
58 M-DA 57 kg 1/2 Röd Emil B√∂rjesson BK30 Motala   -
        Blå Farris Mekic KFUM Fight Zone Blå 2-1
59 M-UB 66 kg 1/1 Röd Elias Gustafsson Trelleborg Boxning Academy BC   -
        Blå Melker Nero Kristianstads BK Blå 3-0
60 M-DA 57 kg 1/2 Röd Akam Lak Gilleleje BK Röd No Contest
        Blå Shams Roshan Trelleborg Boxning Academy BC   -
61 M-UA 63 kg 1/1 Röd Zinoviy Dragan Majorna BK Röd 3-0
        Blå Aslan Mahauri Gilleleje BK   -
62 M-DA 70 kg 1/1 Röd Mario Ibrahimovic KFUM Fight Zone   -
        Blå Luka Kordic IK Ymer Blå WO
63 W-JA 57 kg 1/1 Röd Sascha BÝgeskov Jyllinge Box Team   -
        Blå Leona Surup NBK Akilles Blå 2-1
64 M-DA 86 kg 1/1 Röd Milos Antic KFUM Fight Zone   -
        Blå ADNAN EZEDDINE Tifa BC Blå WO
65 M-JC 60 kg 1/1 Röd Per Axel BjŲwi Kšllqvist Malm√∂ BK   -
        Blå Wafiullah Satiullah KFUM Fight Zone Blå 3-0
66 W-DA 54 kg 1/1 Röd Nicoline Bøgeskov Jyllinge Box Team Röd 3-0
        Blå Elda Mustafa IK Ymer   -
67 M-JC 64 kg 1/1 Röd Nardin Hassan Bulldog Training Center Röd 2-1
        Blå Firas Al Saedi Lunds BS   -
68 M-DB 63 kg 1/1 Röd Arion Kahrimani Halmstad BS   -
        Blå Hannes Hassanzadah Helsingborgs BK Blå 2-1
69 M-JC 69-2 kg 1/1 Röd Felix Ryrstedt Kristianstads BK   -
        Blå Zander Bergsten BK Ringen Blå 2-1
70 M-DA 57 kg 1/1 Röd Farris Mekic KFUM Fight Zone Röd WO
        Blå Akam Lak Gilleleje BK   -
71 M-JC 69-1 kg 1/1 Röd Znarab Maghlapdidze ATF Gym IF Röd 3-0
        Blå Lorans Rasol IK Ymer   -
72 W-UB 57 kg 1/1 Röd Ebba Stahlberg NBK Akilles Röd 3-0
        Blå Matilda Werder Majorna BK   -
73 M-JC 75 kg 1/1 Röd Leon Gabor Ystads SK Röd RSC Rond 3
        Blå Gentrit Limani Helsingborgs BK   -
74 W-UB 63 kg 1/1 Röd Annie JanderŚ Team Ljungby Box IF   -
        Blå Ajlina Bucaliu Majorna BK Blå 3-0
75 M-JC 91 kg 1/1 Röd Sami Fakhro Helsingborgs BK Röd 3-0
        Blå Ismar Mukovic Helsingborgs BK   -
76 W-UA 60 kg 1/1 Röd Lucin Surup NBK Akilles Röd 2-1
        Blå Sipel Duna Nässjö BK   -
77 W-SB 69 kg 1/1 Röd Anja Kjøller Høj Jyllinge Box Team   -
        Blå Alexandra Romlin BK30 Motala Blå 3-0
78 M-UB 50 kg 1/1 Röd Hafizullah Amiri GAK Enighet   -
        Blå Steven Windemuth Gilleleje BK Blå 2-1
79 M-SC 56 kg 1/1 Röd Halane Mohammed Jana ATF Gym IF Röd 3-0
        Blå Amir Ibrahimi BK Ringen   -
80 M-UB 63-2 kg 1/1 Röd Pooya Khodadi Majorna BK Röd 3-0
        Blå Albert Skillfeldt Värnamo BK   -
81 M-SC 75-2 kg 1/1 Röd Ernesto Estupinan Enriquez Lunds BS   -
        Blå Noah Kihlgren Helsingborgs BK Blå 3-0
82 M-UA 66 kg 1/1 Röd Omar Qachar NBK Akilles   -
        Blå Emanuel Ryttersson Hallstahammar KF Blå 2-1
83 M-SC 75-1 kg 1/1 Röd Hussein Abdalredha Majorna BK   -
        Blå Heidar Amiri BK30 Motala Blå 3-0
84 W-SC 60 kg 1/1 Röd Therese Johansson Trelleborg Boxning Academy BC   -
        Blå Desire√© Runhammer Sidestep BC Blå 2-1
85 M-SC 91 kg 1/1 Röd Nedim Slatina Landskrona Shotokan Academy   -
        Blå Roman Rosham Trelleborg Boxning Academy BC Blå 3-0
86 M-SC 64 kg 1/1 Röd Ahmadi Ezatolah Redbergslids BK   -
        Blå Nori Yahya ATF Gym IF Blå RSC Rond 1
87 M-SB 64 kg 1/1 Röd Mustafa Safari Team Ljungby Box IF Röd 3-0
        Blå Vukasin Velickovic Redbergslids BK   -
88 M-SC 69 kg 1/1 Röd Mustafa Khaksar BK Viljan   -
        Blå Christophe Chaovche IK Ymer Blå 2-1
89 M-SB 69 kg 1/1 Röd Volkan ÷nal Majorna BK   -
        Blå Kevin Magui BK Ringen Blå 3-0
90 M-SB 60 kg 1/1 Röd Sherinagha Sadat Redbergslids BK Röd 3-0
        Blå Omid Abasi BK30 Motala   -
91 M-SB 75 kg 1/1 Röd Robin Bh√∂me BK Ringen   -
        Blå Sad Krkic Halmstad BS Blå 2-1
92 M-SB 81 kg 1/1 Röd Johannes Bjur Lunds BS   -
        Blå Damir Sofic GAK Enighet Blå 2-1
93 M-SB 91+ kg 1/1 Röd Axel Gestsson BK Fox   -
        Blå Franicisco Cortez NBK Akilles Blå 3-0
95 M-SA 60 kg 1/1 Röd Hafiz Merzai Kristianstads BK   -
        Blå Paolo Magui BK Ringen Blå 3-0
97 M-SA 69 kg 1/1 Röd Yousef Adou Redbergslids BK   -
        Blå Adolpe Sylva Halmstad BS Blå 3-0
99 M-SA 91 kg 1/1 Röd Mathias Larsson Kristianstads BK   -
        Blå Genti Morina KFUM Fight Zone Blå 3-0
 
 
Copyright©2018 Anders Hedlund anders@boxingeventservice.com +46 70 7785090