logga in Select Language
Start
Tävlingar
Boxare
Domare
Klubbar
 
 
Boxare Domare Matchlista Stegar Tävlingsplan  
<<< tillbaka
Falken Cup 28-30/9 2012  
Anmäla
Sista anmälningsdag var 2012-09-25
 
Info
> Klassindelning
> Inbjudan
> Klubbranking
 
Utskrifter
> Matchlista
# Kategori Vikt Final Hörna Namn Klubb Segrare Resultat
1 M-UB 60 kg 1/4 Röd Gabriel Hannon Angered BC   -
        Blå Philip Kristiansen Mjölby Boxing Team IF Blå 2-1
2 W-DC 51 kg 1/2 Röd Emilia Filling BK Rapid   -
        Blå Ebba Debreceni Svensson Örebro BK Blå 25-23
3 M-UB 66 kg 1/4 Röd Hussein Abdul Hamid Halmstads AIS   -
        Blå Steven Justiniano Narva BK Blå 3-0
4 W-DC 51 kg 1/2 Röd Amanda Lundström IF Linnea   -
        Blå Mimosa Gashi NBK Akilles Blå 25-24
5 M-UB 66 kg 1/4 Röd Roder Tasman Nyköpings BS Röd 3-0
        Blå Said Aliev BK Örnen   -
6 W-DA 51 kg 1/2 Röd Stephanie Thour BK Värend Röd 34-30
        Blå Therese Lidström Bålsta BK   -
7 M-UB 70 kg 1/4 Röd Mikael Carlsson BK Falken   -
        Blå Mariusz Gnaś BK Dalen Blå RSC R3
8 M-DB 36 kg 1/2 Röd Hampus Broman BS Tor Röd 27-26
        Blå Saleban Hussein Angered BC   -
9 M-UB 70 kg 1/4 Röd Daniel Samrell Upsala IF   -
        Blå Jonathan Persson Halmstad BS Blå 3-0
10 M-DB 36 kg 1/2 Röd Kieran Cormican Castel Hill BC Röd 28-28
        Blå benjamin ryttersson Hallstahammar KF   -
11 M-UB 70 kg 1/4 Röd Mersad Skoric BK Falken   -
        Blå Mousa Kouriah Tensta BK Blå RSC R3
12 M-DB 40 kg 1/2 Röd Erik Tegerhag Bålsta BK   -
        Blå Noah Björketidt NBK Akilles Blå 26-26
13 M-UB 70 kg 1/4 Röd Per Lundegård BK 1925 Karlstad Röd 3-0
        Blå Nesar Rafa Nyköpings BS   -
14 M-DB 40 kg 1/2 Röd Lucas Rörström Enköpings BK   -
        Blå Svante Qvannerstedt IF Linnea Blå 26-24
15 W-SC 64 kg 1/4 Röd Erika Edblom Djurgårdens IF Röd 3-0
        Blå Amanda Ejnarsson BK Rapid   -
16 M-DB 48 kg 1/4 Röd Linus Jacobsson BK Tiger   -
        Blå Billy Lilljeqvist BK Värend Blå 30-26
17 W-SA 57 kg 1/4 Röd Linnea Strandell Djurgårdens IF Röd 3-0
        Blå Helena Envall IF Linnea   -
18 M-DB 51 kg 1/2 Röd Felix Nyrfors NBK Akilles Röd 29-26
        Blå Ahmed Akaev Upsala IF   -
19 M-SC 64 kg 1/4 Röd Kim Melin Tierps BK   -
        Blå Gedi Mohamed Hersi BK Örnen Blå 3-0
20 M-DA 48 kg 1/2 Röd Anton Lööw-Åberg Bålsta BK Röd 30-29
        Blå Josef Omar Upsala IF   -
21 M-SC 69-2 kg 1/4 Röd Danny Castillo Örebro BK Röd 3-0
        Blå Gustav Tell BK Örnen   -
22 M-DA 48 kg 1/2 Röd Luckas alexandersson Angered BC Röd 31-30
        Blå Heff Rashid Halmstads AIS   -
23 M-SC 75-2 kg 1/4 Röd Adam Westlund BK Falken Röd RSC R2
        Blå Alexander Johansson Mjölby Boxing Team IF   -
24 M-DA 54 kg 1/4 Röd Pontus Krantz KK All Round Röd 28-27
        Blå Liam Booth Castel Hill BC   -
25 M-SC 81 kg 1/4 Röd Måns Strömberg Stockholms AIF Röd RSC R2
        Blå John Plogell Enköpings BK   -
26 M-DA 60 kg 1/2 Röd Tamim Azizi Djurgårdens IF Röd 29-27
        Blå Erik Johansson Morgongåva BK   -
27 M-SC 81 kg 1/4 Röd Dennis Vega Tensta BK Röd RSC R2
        Blå Adam Folde Nyköpings BS   -
28 M-DA 63 kg 1/2 Röd Elle Anderberg Hammarby IF Boxning Röd 32-26
        Blå Robin Maarva Säters BK   -
29 M-SC 81 kg 1/4 Röd Nima Mirzaei Saltsjöbadens IF   -
        Blå Farboud Sadegh-Nejad Tensta BK Blå 3-0
30 M-DA 66 kg 1/4 Röd Andreas Edman Hallstahammar KF   -
        Blå Damian Krychowiak Angered BC Blå 34-27
31 M-SC 81 kg 1/4 Röd Vlademir Yukhin BK Kelly   -
        Blå Erik Carlsson Redbergslids BK Blå 2-1
32 M-DA 75 kg 1/2 Röd Emil Wågberg Enköpings BK   -
        Blå Emil Stor Hallstahammar KF Blå WO
33 M-SB 75 kg 1/4 Röd Ilyas Hassan Tensta BK   -
        Blå Robin Henriksson NBK Akilles Blå 3-0
34 W-DC 51 kg 1/1 Röd Ebba Debreceni Svensson Örebro BK   -
        Blå Mimosa Gashi NBK Akilles Blå 3-0(25-23)
35 M-SB 75 kg 1/4 Röd Ajmad Omarzoda Djurgårdens IF   -
        Blå Erik Ledström Sundsvalls BK Blå 3-0
36 W-DA 51 kg 1/1 Röd Johanna Svensson NBK Akilles   -
        Blå Stephanie Thour BK Värend Blå 3-0(33-25)
37 M-SB 75 kg 1/4 Röd Saad Ibaid NBK Akilles   -
        Blå Victor Reiman Stockholms AIF Blå 3-0
38 W-DA 63 kg 1/1 Röd Rebecca Sundström BK Tiger   -
        Blå Frida Hellqvist-Löllke IF Linnea Blå DISQ
39 M-SB 81 kg 1/4 Röd Joen Andersson BK Värend   -
        Blå Bozo Nikolic IF Linnea Blå 3-0
40 M-DB 34 kg 1/1 Röd Erduvan Berisha Säters BK Röd DISQ
        Blå Avar Shadman Haninge BK   -
41 M-SB 91 kg 1/4 Röd Nimattula Iqbali IF Göteborgs Team Box Röd 3-0
        Blå Niklas Persson BK Älgen   -
42 M-DB 36 kg 1/1 Röd Hampus Broman BS Tor Röd 3-0(31-29)
        Blå Kieran Cormican Castel Hill BC   -
43 M-SA 69 kg 1/4 Röd Tim F.Korhola Bålsta BK Röd 3-0
        Blå Johannes Vinasco Tensta BK   -
44 M-DB 40 kg 1/1 Röd Noah Björketidt NBK Akilles   -
        Blå Svante Qvannerstedt IF Linnea Blå 2-1(30-29)
45 M-SA 75-2 kg 1/4 Röd Salah Nazar Taha Morgongåva BK Röd 2-1
        Blå Loran Batti Upsala IF   -
46 M-DB 44 kg 1/1 Röd Samer Tabal Hammarby IF Boxning Röd 3-0(28-25)
        Blå Adrian Pettersson BK Swing   -
47 M-SA 75-2 kg 1/4 Röd Filip Deiaco BK Falken   -
        Blå Ben Broadhurst Castel Hill BC Blå 3-0
48 M-DB 48 kg 1/2 Röd Alexander Isaksson BK Rapid Röd 3-0(30-28)
        Blå Sebastian Broman BS Tor   -
49 M-SA 81 kg 1/4 Röd Oscar Thorell BK 1925 Karlstad   -
        Blå Hampus Henriksson IF Göteborgs Team Box Blå 3-0
50 M-DB 48 kg 1/2 Röd Oscar Lööw-Åberg Bålsta BK Röd 2-1(30-29)
        Blå Billy Lilljeqvist BK Värend   -
51 M-UB 60 kg 1/2 Röd Reda Al-Kaizhwan Narva BK   -
        Blå Anton Eriksson Bålsta BK Blå 3-0
52 M-DB 51 kg 1/1 Röd Edwin Sköldestig Enköpings BK   -
        Blå Felix Nyrfors NBK Akilles Blå 3-0(27-23)
53 M-UB 60 kg 1/2 Röd Milan Azizi Eskilstuna BK Röd 3-0
        Blå Philip Kristiansen Mjölby Boxing Team IF   -
54 M-DB 66 kg 1/1 Röd Eric Norden Bro IK Röd 2-1(29-29)
        Blå Filip Candell BS Tor   -
55 M-UB 66 kg 1/2 Röd Mohammed Yousef BK Värend   -
        Blå Marcus Karlsson Mjölby Boxing Team IF Blå 2-1
56 M-DA 42 kg 1/1 Röd Ibragim Bataev BK Värend Röd 3-0(28-23)
        Blå Jonathan Myhr Stockholms AIF   -
57 M-UB 66 kg 1/2 Röd Steven Justiniano Narva BK   -
        Blå Roder Tasman Nyköpings BS Blå 3-0
58 M-DA 48 kg 1/1 Röd Anton Lööw-Åberg Bålsta BK Röd 2-1(30-29)
        Blå Luckas alexandersson Angered BC   -
59 M-UB 70 kg 1/2 Röd Mariusz Gnaś BK Dalen Röd 2-1
        Blå Jonathan Persson Halmstad BS   -
60 M-DA 51 kg 1/1 Röd Felix Orrell Hallstahammar KF   -
        Blå Antonio Svarts Upsala IF Blå 3-0(31-27)
61 M-UB 70 kg 1/2 Röd Mousa Kouriah Tensta BK Röd 2-1
        Blå Per Lundegård BK 1925 Karlstad   -
62 M-DA 54 kg 1/2 Röd Farah Al Badri Haninge BK Röd 3-0(31-28)
        Blå Goran Azizi Eskilstuna BK   -
63 M-UA 75 kg 1/2 Röd Vegar Tregren Ulf-an Röd RSC R3
        Blå Mattias Dahlberg Haninge BK   -
64 M-DA 54 kg 1/2 Röd Hassan Tanokhi Upsala IF Röd 3-0(31-28)
        Blå Pontus Krantz KK All Round   -
65 M-JB 64 kg 1/2 Röd Ramadan Semmo IF Göteborgs Team Box Röd 3-0
        Blå Abdul Basid Saidov IFK Linköping   -
66 M-DA 60 kg 1/1 Röd Hassan Abed Haninge BK Röd 3-0(28-27)
        Blå Tamim Azizi Djurgårdens IF   -
67 M-JB 64 kg 1/2 Röd Laziz Sharifov Haninge BK Röd 3-0
        Blå Ali Yusefi Hammarby IF Boxning   -
68 M-DA 63 kg 1/1 Röd Oskar Hägglund liljefeldt IF Linnea   -
        Blå Elle Anderberg Hammarby IF Boxning Blå 3-0(31-25)
69 M-JB 69 kg 1/2 Röd Kamran Sorkhabi Djurgårdens IF Röd 2-1
        Blå Alexander Sund Sundsvalls BK   -
70 M-DA 66 kg 1/2 Röd Andre Johansson Hallstahammar KF   -
        Blå Jakob Eriksmark Morgongåva BK Blå 3-0(28-24)
71 M-JA 64 kg 1/2 Röd eric sutton irlam boxing academy Röd 3-0
        Blå Rasmus Broman BS Tor   -
72 M-DA 66 kg 1/2 Röd Oskar Sihlén IF Linnea   -
        Blå Damian Krychowiak Angered BC Blå 3-0(33-31)
73 M-JA 64 kg 1/2 Röd Vincent Jonzon Haninge BK   -
        Blå Alexander Saliba NBK Akilles Blå 3-0
74 M-DA 70 kg 1/1 Röd William Gustafsson Eskilstuna BK   -
        Blå Linus Helge Örebro BK Blå 2-1(31-30)
75 W-SC 64 kg 1/2 Röd Emma Strange Castel Hill BC Röd 2-1
        Blå Denise Lindqvist Örebro BK   -
76 M-DA 75 kg 1/1 Röd Viktor Karlsen Halmstads AIS Röd 17-18, DISQ
        Blå Emil Stor Hallstahammar KF   -
77 W-SC 64 kg 1/2 Röd Odgerel Batmasan Antares BK   -
        Blå Erika Edblom Djurgårdens IF Blå 3-0
78 M-DA 86+ kg 1/1 Röd Reza Tavakoli BK Tiger Röd 3-0(28-25)
        Blå Jonas Mörtsell Tierps BK   -
79 W-SA 51 kg 1/2 Röd Tove Lundberg IFK Umeå   -
        Blå Amie Ramstedt Hisingens BK Blå 2-1
80 M-UB 48 kg 1/2 Röd Felix Weilid Hammarby IF Boxning Röd Uppg. r1
        Blå Hassan Alantary BK Värend   -
81 W-SA 51 kg 1/2 Röd Norah Guzlander Halmstads AIS   -
        Blå Tanya Karlsson Höllvikens BK Blå 2-1
82 M-UB 50 kg 1/2 Röd Abdulahi Abdi BK Värend Röd 2-1
        Blå Matin Sadik Narva BK   -
83 W-SA 57 kg 1/2 Röd Klara Svensson IF Göteborgs Team Box   -
        Blå Juliana Söderström Botkyrka BK Blå 2-1
84 M-UB 57 kg 1/2 Röd Mohammed Alamary Upsala IF   -
        Blå Yohannes Berhane BK Dalen Blå 3-0
85 W-SA 57 kg 1/2 Röd Sagal Adan Angered BC   -
        Blå Linnea Strandell Djurgårdens IF Blå 2-1
86 M-UB 63 kg 1/2 Röd Robin Lindström Antares BK   -
        Blå Siham Khan Djurgårdens IF Blå 3-0
87 W-SA 60 kg 1/2 Röd Emilia Lindholm Bro IK   -
        Blå Ida Lundblad Tifa BC Blå 3-0
88 M-UB 63 kg 1/2 Röd Teodor Frisell Upsala IF Röd 3-0
        Blå Daniel Divak Nyköpings BS   -
89 W-SA 60 kg 1/2 Röd Linnea Molin Örebro BK   -
        Blå Josephine Marass Hägg Djurgårdens IF Blå 2-1
90 M-UB 80 kg 1/2 Röd Simon Solem BK Falken   -
        Blå Reza Habibi Höllvikens BK Blå 3-0
91 M-SC 64 kg 1/2 Röd Govand Nekskbandt Saltsjöbadens IF   -
        Blå Simon Cross Stockholms AIF Blå Uppg. r3
92 M-JC 69 kg 1/2 Röd Oscar Aminder Enköpings BK   -
        Blå Christoffer Tiito Tierps BK Blå 3-0
93 M-SC 64 kg 1/2 Röd Worawit Pharakhun BK Värend   -
        Blå Gedi Mohamed Hersi BK Örnen Blå 3-0
94 M-JC 75 kg 1/2 Röd David Delgado Boras NBK Akilles   -
        Blå Max Lundström BK Revansch Blå 3-0
95 M-SC 69-2 kg 1/2 Röd Alexander Holmgren Tierps BK   -
        Blå Pablo Wikström Stockholms AIF Blå 3-0
96 M-JC 75 kg 1/2 Röd Max Cederström Tensta BK   -
        Blå Axel Käll Mjölby Boxing Team IF Blå 3-0
97 M-SC 69-2 kg 1/2 Röd Martin Lewehtis Saltsjöbadens IF Röd 2-1
        Blå Danny Castillo Örebro BK   -
98 M-JB 56 kg 1/2 Röd Knutte Ottosson Timrå BK   -
        Blå Kiernan McAfee Castel Hill BC Blå 3-0
99 M-SC 75-2 kg 1/2 Röd Yaffet Amaniel Tensta BK Röd 2-1
        Blå Ibrahim Ibrahim BK Falken   -
100 M-JB 56 kg 1/2 Röd Viktor Häggström IFK Umeå   -
        Blå Turkijan Diljaj Eskilstuna BK Blå 3-0
101 M-SC 75-2 kg 1/2 Röd kieran ball irlam boxing academy   -
        Blå Adam Westlund BK Falken Blå 3-0
102 W-SC 54 kg 1/2 Röd Yanina Casanova IF Linnea Röd 3-0
        Blå Emelie Sundelin Tensta BK   -
103 M-SC 81 kg 1/2 Röd Måns Strömberg Stockholms AIF   -
        Blå Dennis Vega Tensta BK Blå RSC R3
104 W-SC 54 kg 1/2 Röd Linda Gustafsson Mjölby Boxing Team IF   -
        Blå Rebecca Ädel Haninge BK Blå 2-1
105 M-SC 81 kg 1/2 Röd Farboud Sadegh-Nejad Tensta BK   -
        Blå Erik Carlsson Redbergslids BK Blå 3-0
106 W-SC 60 kg 1/2 Röd Mathilda Olofsson Mjölby Boxing Team IF   -
        Blå Lina Skoghagen Höllvikens BK Blå 2-1
107 M-SC 91 kg 1/2 Röd Linus Gustafsson Timrå BK   -
        Blå Gustav Nyman Saltsjöbadens IF Blå 3-0
108 M-SC 69-1 kg 1/2 Röd Bijan Chupani Saltsjöbadens IF Röd Uppg. r1
        Blå Fredrik Ekström BK Örnen   -
109 M-SB 75 kg 1/2 Röd Ahmed Ali BK Falken   -
        Blå Robin Henriksson NBK Akilles Blå 3-0
110 M-SC 69-1 kg 1/2 Röd Christian Lago Mjölby Boxing Team IF   -
        Blå Mohammad Haroow BK Värend Blå 3-0
111 M-SB 75 kg 1/2 Röd Erik Ledström Sundsvalls BK   -
        Blå Victor Reiman Stockholms AIF Blå 3-0
112 M-SC 75-1 kg 1/2 Röd Hugo Moberg Örebro BK Röd 3-0
        Blå Rickard Rindemark Timrå BK   -
113 M-SB 81 kg 1/2 Röd Amin Shubber Tensta BK   -
        Blå Viktor Gricjus Botkyrka BK Blå RSC R2
114 M-SC 75-1 kg 1/2 Röd Christoffer Theander BK Falken Röd 2-1
        Blå Homero Alvarez Bro IK   -
115 M-SB 81 kg 1/2 Röd Aaron Craven Castel Hill BC   -
        Blå Bozo Nikolic IF Linnea Blå RSC R3
138 M-UA 57 kg 1/1 Röd Khaleel Majid Unknown   -
        Blå Sandro Omerovic Ronneby BT Blå 3-0
117 M-SB 91 kg 1/2 Röd sam hyde irlam boxing academy Röd 2-1
        Blå Robin Safar Hammarby IF Boxning   -
140 M-UA 60 kg 1/1 Röd Samer Talal Angered BC Röd 3-0
        Blå luke evans irlam boxing academy   -
119 M-SB 91 kg 1/2 Röd Erik Norlander BK Falken   -
        Blå Nimattula Iqbali IF Göteborgs Team Box Blå 2-1
152 M-JB 49 kg 1/1 Röd cain morris irlam boxing academy Röd RSC R3
        Blå Karen Akopian Angered BC   -
121 M-SA 64 kg 1/2 Röd Max Thyr BK Falken Röd 2-1
        Blå Zakaria Hussein Angered BC   -
154 M-JB 56 kg 1/1 Röd Kiernan McAfee Castel Hill BC   -
        Blå Turkijan Diljaj Eskilstuna BK Blå 2-1
123 M-SA 64 kg 1/2 Röd Ezedin Semmo IF Göteborgs Team Box   -
        Blå Maxim Spasskiy Malmbergets AIF Blå 3-0
116 M-DB 48 kg 1/1 Röd Alexander Isaksson BK Rapid   -
        Blå Oscar Lööw-Åberg Bålsta BK Blå 3-0(32-31)
125 M-SA 69 kg 1/2 Röd Martin Götesson Säters BK   -
        Blå Nurbo Bozan IFK Linköping Blå 3-0
118 M-DA 54 kg 1/1 Röd Farah Al Badri Haninge BK Röd 3-0(29-24)
        Blå Hassan Tanokhi Upsala IF   -
127 M-SA 69 kg 1/2 Röd Danny Johnson Castel Hill BC Röd 2-1
        Blå Tim F.Korhola Bålsta BK   -
120 M-DA 66 kg 1/1 Röd Jakob Eriksmark Morgongåva BK Röd 3-0(29-28)
        Blå Damian Krychowiak Angered BC   -
129 M-SA 75-2 kg 1/2 Röd Viktor Fabretto BK Rapid   -
        Blå Ibragim Israilov Botkyrka BK Blå 2-1
122 W-UA 57 kg 1/1 Röd Klara-Fina Holm Westerlind Tensta BK Röd 3-0
        Blå Sofia Nilsson BK Värend   -
131 M-SA 75-2 kg 1/2 Röd Salah Nazar Taha Morgongåva BK Röd 2-1
        Blå Ben Broadhurst Castel Hill BC   -
124 M-UB 48 kg 1/1 Röd Angus Wennerholm Redbergslids BK   -
        Blå Felix Weilid Hammarby IF Boxning Blå 3-0
133 M-SA 75-1 kg 1/2 Röd Frank Östlund BK Älgen   -
        Blå Ben Bodila Djurgårdens IF Blå 3-0
126 M-UB 50 kg 1/1 Röd Remi Sado Redbergslids BK   -
        Blå Abdulahi Abdi BK Värend Blå 2-1
135 M-SA 75-1 kg 1/2 Röd Rocco Wadell Haninge BK   -
        Blå Sahand Tavakoli BK Tiger Blå 2-1
128 M-UB 57 kg 1/1 Röd Amir Salim Narva BK   -
        Blå Yohannes Berhane BK Dalen Blå RSC R2
137 M-SA 81 kg 1/2 Röd Amade Issufo Örebro BK   -
        Blå Johan Christiansson IF Göteborgs Team Box Blå 3-0
130 M-UB 63 kg 1/1 Röd Siham Khan Djurgårdens IF   -
        Blå Teodor Frisell Upsala IF Blå RSC R2
139 M-SA 81 kg 1/2 Röd Henrik Palosaari Sundsvalls BK   -
        Blå Hampus Henriksson IF Göteborgs Team Box Blå 3-0
132 M-UB 75 kg 1/1 Röd Dennis Kauffer BK Dalen Röd 3-0
        Blå Victor Hansebjer Hammarby IF Boxning   -
141 M-SA 91 kg 1/2 Röd Marcus Alberts Hammarby IF Boxning Röd WO
        Blå Joakim Stenberg VBC/TIP BC   -
134 M-UB 80 kg 1/1 Röd Keiarsh Pirhayati Örebro BK   -
        Blå Reza Habibi Höllvikens BK Blå 3-0
191 M-SA 64 kg 1/1 Röd Max Thyr BK Falken Röd RSC R3
        Blå Maxim Spasskiy Malmbergets AIF   -
136 M-UB 80+ kg 1/1 Röd Josef Contreas Nyköpings BS Röd 2-1
        Blå Rasmus Henriksson IF Göteborgs Team Box   -
155 M-JA 64 kg 1/1 Röd eric sutton irlam boxing academy Röd 3-0
        Blå Alexander Saliba NBK Akilles   -
142 M-UA 66 kg 1/1 Röd Araik Ismail Kristianstads BK Röd RSC R2
        Blå Yahya Abdi Angered BC   -
159 W-SC 64 kg 1/1 Röd Emma Strange Castel Hill BC   -
        Blå Erika Edblom Djurgårdens IF Blå 2-1
144 M-JC 64 kg 1/1 Röd Gustav Eriksson Upsala IF   -
        Blå Azat Gorajev Enköpings BK Blå 3-0
187 M-SB 91 kg 1/1 Röd sam hyde irlam boxing academy Röd RSC R1
        Blå Nimattula Iqbali IF Göteborgs Team Box   -
146 M-JC 69 kg 1/1 Röd Clas Björklund BK 1925 Karlstad Röd 3-0
        Blå Christoffer Tiito Tierps BK   -
193 M-SA 69 kg 1/1 Röd Nurbo Bozan IFK Linköping Röd 3-0
        Blå Danny Johnson Castel Hill BC   -
148 M-JC 75 kg 1/1 Röd Max Lundström BK Revansch Röd Uppg. R2
        Blå Axel Käll Mjölby Boxing Team IF   -
177 M-SC 81 kg 1/1 Röd Dennis Vega Tensta BK Röd 2-1
        Blå Erik Carlsson Redbergslids BK   -
150 M-JC 81 kg 1/1 Röd Mixhen Gerdellaj Värnamo BK   -
        Blå Abel Ibisevic Örebro BK Blå UPPG. R2
143 M-UB 60 kg 1/1 Röd Anton Eriksson Bålsta BK   -
        Blå Milan Azizi Eskilstuna BK Blå 3-0
156 M-JB 60 kg 1/1 Röd Ken Lindvall Timrå BK   -
        Blå Leonard Fatalla Redbergslids BK Blå RSC R1
145 M-UB 66 kg 1/1 Röd Marcus Karlsson Mjölby Boxing Team IF   -
        Blå Roder Tasman Nyköpings BS Blå Uppg. R3
158 M-JA 49 kg 1/1 Röd Artur Akopian Angered BC   -
        Blå Gahzwan Haidar Hammarby IF Boxning Blå 2-1
147 M-UB 70 kg 1/1 Röd Mariusz Gnaś BK Dalen Röd 3-0
        Blå Mousa Kouriah Tensta BK   -
160 M-JA 60 kg 1/1 Röd Bager Mohammadi IF Göteborgs Team Box Röd 3-0
        Blå Alban Kuci Tifa BC   -
149 M-UA 75 kg 1/1 Röd Stefan Avramovic Halmstad BS   -
        Blå Vegar Tregren Ulf-an Blå RSC R2
162 M-JA 69 kg 1/1 Röd Niklas Valtonen Bålsta BK   -
        Blå Adam Sakhnini BK Revansch Blå 3-0
151 M-JB 64 kg 1/1 Röd Ramadan Semmo IF Göteborgs Team Box   -
        Blå Laziz Sharifov Haninge BK Blå 3-0
164 W-SC 54 kg 1/1 Röd Yanina Casanova IF Linnea   -
        Blå Rebecca Ädel Haninge BK Blå 2-1
153 M-JB 69 kg 1/1 Röd Sebastian Axvret Tensta BK   -
        Blå Kamran Sorkhabi Djurgårdens IF Blå 2-1
166 W-SC 60 kg 1/1 Röd Beatrice Bredler IF Linnea Röd 3-0
        Blå Lina Skoghagen Höllvikens BK   -
157 M-JA 75 kg 1/1 Röd Aidin Akbari VBC/TIP BC   -
        Blå Joakim Långström BK Revansch Blå 3-0
168 W-SC 69 kg 1/1 Röd Rita Wahlström Mjölby Boxing Team IF Röd 3-0
        Blå Jannie Lehman Upsala IF   -
161 W-SA 51 kg 1/1 Röd Amie Ramstedt Hisingens BK Röd 2-1
        Blå Tanya Karlsson Höllvikens BK   -
170 W-SB 51 kg 1/1 Röd Lise Sandebjer BK Örnen Röd 3-0
        Blå Fanny Vega Tensta BK   -
163 W-SA 54 kg 1/1 Röd Nicolina Jacobsson Skoftebyns AIS Röd 3-0
        Blå Emelie Wahlström Morgongåva BK   -
172 M-SC 69-1 kg 1/1 Röd Bijan Chupani Saltsjöbadens IF Röd 3-0
        Blå Mohammad Haroow BK Värend   -
165 W-SA 57 kg 1/1 Röd Juliana Söderström Botkyrka BK Röd 2-1
        Blå Linnea Strandell Djurgårdens IF   -
174 M-SC 75-1 kg 1/1 Röd Hugo Moberg Örebro BK Röd RSCH R1
        Blå Christoffer Theander BK Falken   -
167 W-SA 60 kg 1/1 Röd Ida Lundblad Tifa BC Röd 2-1
        Blå Josephine Marass Hägg Djurgårdens IF   -
169 W-SA 64 kg 1/1 Röd Patricia Berghult Höllvikens BK Röd 3-0
        Blå Agnes Alexiusson Värnamo BK   -
171 M-SC 64 kg 1/1 Röd Simon Cross Stockholms AIF Röd 3-0
        Blå Gedi Mohamed Hersi BK Örnen   -
173 M-SC 69-2 kg 1/1 Röd Pablo Wikström Stockholms AIF   -
        Blå Martin Lewehtis Saltsjöbadens IF Blå 2-1
175 M-SC 75-2 kg 1/1 Röd Yaffet Amaniel Tensta BK   -
        Blå Adam Westlund BK Falken Blå 3-0
179 M-SC 91 kg 1/1 Röd Sebastian Pettersson Tierps BK   -
        Blå Gustav Nyman Saltsjöbadens IF Blå 2-1
181 M-SB 60 kg 1/1 Röd Howshar Ahmed Majid Tensta BK Röd 3-0
        Blå Nikki Filipinas Merano KK All Round   -
183 M-SB 75 kg 1/1 Röd Robin Henriksson NBK Akilles   -
        Blå Victor Reiman Stockholms AIF Blå 3-0
185 M-SB 81 kg 1/1 Röd Viktor Gricjus Botkyrka BK   -
        Blå Bozo Nikolic IF Linnea Blå 2-1
189 M-SA 56 kg 1/1 Röd Klas Jansson IFK Linköping   -
        Blå Ronald Serugo Saltsjöbadens IF Blå 3-0
195 M-SA 75-2 kg 1/1 Röd Ibragim Israilov Botkyrka BK Röd RSCI R3
        Blå Salah Nazar Taha Morgongåva BK   -
197 M-SA 75-1 kg 1/1 Röd Ben Bodila Djurgårdens IF Röd 3-0
        Blå Sahand Tavakoli BK Tiger   -
199 M-SA 81 kg 1/1 Röd Johan Christiansson IF Göteborgs Team Box   -
        Blå Hampus Henriksson IF Göteborgs Team Box Blå WO
201 M-SA 91 kg 1/1 Röd Gabriel Richards Djurgårdens IF Röd 3-0
        Blå Marcus Alberts Hammarby IF Boxning   -
 
 
Copyright©2011 Anders Hedlund +46 70 7785090