logga in Select Language
Start
Tävlingar
Boxare
Domare
Klubbar
>
Boxare Domare Matchlista Stegar Tävlingsplan  
<<< tillbaka
Diplom-SM 18-19/1 2020  
Anmäla
Sista anmälningsdag var 2020-01-13
 
Info
> Klassindelning
> Inbjudan
> Klubbranking
 
Utskrifter
> Matchlista
# Kategori Vikt Final Hörna Namn Klubb Segrare Resultat
1 M-DA 57 kg 1/8 Röd Abdurahmon Hafizov BK Dacke Röd 3-0
        Blå Viggo Viklander Sundsvalls BK   -
115 M-DA 57 kg 1/2 Röd Emil Börjesson BK30 Motala   -
        Blå Vihtori Lindström Umeå BK Blå 0-3
53 M-DA 44 kg 1/8 Röd Talal Kadir Angered BC   -
        Blå Joshua Muyinda Redbergslids BK Blå 0-3
27 M-DB 36 kg 1/4 Röd Jack Åkesson BK Revansch Röd 3-0
        Blå Ario Oveissharan Antares BK   -
4 M-DA 57 kg 1/8 Röd Rohan Ghuler Hammarby IF Boxning   -
        Blå Farris Mekic KFUM Fight Zone Blå 0-3
56 M-DA 44 kg 1/8 Röd Tommy Phan IK Ymer Röd 3-0
        Blå Amin Alko BK Fighter   -
30 M-DB 36 kg 1/4 Röd Elias Leon Antares BK   -
        Blå Tyson Rustemi BK30 Motala Blå 0-3
7 M-DA 57 kg 1/8 Röd Melvin Svensson IF Linnea   -
        Blå Vihtori Lindström Umeå BK Blå 0-3
59 M-DA 44 kg 1/8 Röd samir hajo BK Rapid Röd 3-0
        Blå Benjamin Rönnberg Bålsta BK   -
33 M-DB 36 kg 1/4 Röd Alex Holmqvist BK Revansch   -
        Blå Victor Karlsson KK All Round Blå 0-3
10 M-DA 57 kg 1/8 Röd Abdulhakim Aytbay BK Dacke Röd 2-1
        Blå Noah Pettersson Ystads SK   -
62 M-DA 44 kg 1/8 Röd Mihreteab Haile Nässjö BK Röd 3-0
        Blå Liam Danielsson Sundsvalls BK   -
42 M-DB 38 kg 1/4 Röd Gino Dobreva Föreningen Redline Röd 3-0
        Blå Isak Fläring Tifa BC   -
13 M-DA 57 kg 1/8 Röd Shams Roshan Trelleborg Boxning Academy BC Röd 2-1
        Blå mahdi hosseini Tifa BC   -
77 M-DA 52 kg 1/8 Röd Adam Alsaidi Tranås BTS   -
        Blå Truls Englessson Höllvikens BK Blå 0-3
45 M-DB 38 kg 1/4 Röd Daniialbek Gadzhiev Haninge BK   -
        Blå Mir Wais Majorna BK Blå 0-3
16 M-DA 57 kg 1/8 Röd Noradiin Dhoore Hisingens BK Röd 3-0
        Blå Aland Shanani Angered BC   -
2 M-DB 40 kg 1/4 Röd Fiordi Lika NBK Akilles Röd 3-0
        Blå Ramadan Semmou Angered BC   -
66 M-DA 48 kg 1/4 Röd Kevin Sandstedt BK Ringen Röd 3-0
        Blå Elias Chamoun NBK Akilles   -
19 M-DA 57 kg 1/8 Röd Jesper Bergström BK Rapid   -
        Blå Abdullah Maliki BK Dacke Blå 0-3
11 M-DB 42 kg 1/4 Röd Alvin Shefkiu Katrineholms BK Röd 3-0
        Blå Ilija Antunovic Halmstad Boxing Club   -
69 M-DA 48 kg 1/4 Röd ludvig Apelqist IK Ymer   -
        Blå Ashab Tabujev Morgongåva BK Blå 0-3
34 M-DA 60 kg 1/8 Röd Axel Härstedt Höllvikens BK Röd 3-0
        Blå Ruben Gustafsson Värnamo BK   -
23 M-DB 46 kg 1/4 Röd Marcello Karlsson Hisingens BK Röd 2-1
        Blå Belal Jeberah Hammarby IF Boxning   -
72 M-DA 48 kg 1/4 Röd Samuel Ekenstierna AIK Boxningsförening   -
        Blå Anton Stolfi Majorna BK Blå 0-3
37 M-DA 60 kg 1/8 Röd Ben Anderberg Hammarby IF Boxning Röd 3-0
        Blå Uno Enerskog Ottosson IF Linnea   -
44 M-DB 60 kg 1/4 Röd Maga Osmanov Haninge BK Röd 3-0
        Blå Kristiab Yousef NBK Akilles   -
81 M-DA 50 kg 1/4 Röd Muhammad Mirjalolov Botkyrka BK Röd 3-0
        Blå Promise Eliogu Katrineholms BK   -
40 M-DA 60 kg 1/8 Röd Arion Kahrimani Halmstad BS   -
        Blå Ali Ahmed BK Rapid Blå 0-3
65 M-DA 44 kg 1/4 Röd adam ghazi Umeå BK   -
        Blå Mansor Mamergov Haninge BK Blå 0-3
84 M-DA 50 kg 1/4 Röd Sinisa Antunovic Halmstad Boxing Club   -
        Blå johannes Chabo KK All Round Blå 0-3
43 M-DA 60 kg 1/8 Röd JJ Frisk BK Trim   -
        Blå Hannes Hassanzadah Helsingborgs BK Blå 0-3
68 M-DA 44 kg 1/4 Röd Ivan Skillfeldt Värnamo BK Röd 3-0
        Blå Tiroj Abdulla Nässjö BK   -
3 W-DB 44 kg 1/2 Röd Linnea Saxvold Katrineholms BK   -
        Blå Medina Zaman Haninge BK Blå 0-3
22 M-DA 57 kg 1/4 Röd Emil Börjesson BK30 Motala Röd 3-0
        Blå Abdurahmon Hafizov BK Dacke   -
118 M-DA 57 kg 1/2 Röd Shams Roshan Trelleborg Boxning Academy BC Röd 2-1
        Blå Noradiin Dhoore Hisingens BK   -
71 M-DA 44 kg 1/4 Röd Joshua Muyinda Redbergslids BK Röd 3-0
        Blå Tommy Phan IK Ymer   -
6 W-DA 54 kg 1/2 Röd Elda Mustafa IK Ymer Röd 2-1
        Blå Clara Andersson BK Revansch   -
25 M-DA 57 kg 1/4 Röd Farris Mekic KFUM Fight Zone   -
        Blå Vihtori Lindström Umeå BK Blå 0-3
74 M-DA 44 kg 1/4 Röd samir hajo BK Rapid   -
        Blå Mihreteab Haile Nässjö BK Blå 1-2
9 M-DC 30 kg 1/2 Röd Alvin Qorraj Halmstad Boxing Club   -
        Blå Gesbin Ali Angered BC Blå 3-0
28 M-DA 57 kg 1/4 Röd Abdulhakim Aytbay BK Dacke   -
        Blå Shams Roshan Trelleborg Boxning Academy BC Blå 0-3
80 M-DA 52 kg 1/4 Röd Viktor Heiche BK Avance Röd 3-0
        Blå Neo Borgengård Hisingens BK   -
12 M-DC 32 kg 1/2 Röd Elliott Håkansson Halmstad Boxing Club   -
        Blå Filip Af Uhr Morgongåva BK Blå 0-3
31 M-DA 57 kg 1/4 Röd Noradiin Dhoore Hisingens BK Röd 3-0
        Blå Abdullah Maliki BK Dacke   -
83 M-DA 52 kg 1/4 Röd Eliah Bååth Örebro BK Röd 3-0
        Blå melker holmberg Tifa BC   -
15 M-DC 32 kg 1/2 Röd Adam Wehbi BK Rapid   -
        Blå Kutkan Barlak Haninge BK Blå 0-3
46 M-DA 60 kg 1/4 Röd Elliot Ekhamre Eskilstuna BK Röd 3-0
        Blå Shanel Zahir Hisingens BK   -
86 M-DA 52 kg 1/4 Röd Qutayba Mahmoud Sidestep BC   -
        Blå Bil al Tak KK All Round Blå 1-2
18 M-DC 36 kg 1/2 Röd Micke Musaev Haninge BK Röd 3-0
        Blå Jonathan Rokka IK Ymer   -
49 M-DA 60 kg 1/4 Röd Axel Loden BS Tor Röd 2-1
        Blå Gvidas Smailys Helsingborgs BK   -
89 M-DA 52 kg 1/4 Röd Adam Tegström Umeå BK Röd 2-1
        Blå Truls Englessson Höllvikens BK   -
21 M-DC 36 kg 1/2 Röd Oscar Härstedt Höllvikens BK Röd 3-0
        Blå Roman Grishanov Örebro BK   -
52 M-DA 60 kg 1/4 Röd Axel Härstedt Höllvikens BK Röd 3-0
        Blå Ben Anderberg Hammarby IF Boxning   -
92 M-DA 54 kg 1/4 Röd Andon Ognev Frölunda BK   -
        Blå Leon Nilsson Garcia Majorna BK Blå 0-3
24 M-DC 40 kg 1/2 Röd Erik Pukshlis Örebro BK Röd 3-0
        Blå Noel Sundblad NBK Akilles   -
55 M-DA 60 kg 1/4 Röd Ali Ahmed BK Rapid Röd 3-0
        Blå Hannes Hassanzadah Helsingborgs BK   -
95 M-DA 54 kg 1/4 Röd Neo Tered BK Köping Röd 2-1
        Blå lucas lindahl Umeå BK   -
36 M-DB 36 kg 1/2 Röd Abubaker Aria Örebro BK Röd 3-0
        Blå Jack Åkesson BK Revansch   -
58 M-DA 63 kg 1/4 Röd Benjamin Printz Bah IF Linnea   -
        Blå Omer Erovic IK Ymer Blå 0-3
5 M-DB 40 kg 1/2 Röd Mohammed Simmou Angered BC Röd 3-0
        Blå Nils Johansson Höllvikens BK   -
39 M-DB 36 kg 1/2 Röd Tyson Rustemi BK30 Motala Röd 2-1
        Blå Victor Karlsson KK All Round   -
61 M-DA 63 kg 1/4 Röd Nick Zulawinski Höllvikens BK Röd 3-0
        Blå Tim Callmetti Hammarby IF Boxning   -
8 M-DB 40 kg 1/2 Röd Wilhelm Lann Hagberg Redbergslids BK   -
        Blå Fiordi Lika NBK Akilles Blå 1-2
48 M-DB 38 kg 1/2 Röd Edvin Amlöv Redbergslids BK Röd 3-0
        Blå Carlos Istifo Angered BC   -
70 M-DA 66 kg 1/4 Röd Joel Svensson IF Linnea   -
        Blå Joshua Mutto Angered BC Blå 1-2
14 M-DB 42 kg 1/2 Röd Angelo Adamos AIK Boxningsförening Röd 3-0
        Blå Jakob Taki Örebro BK   -
51 M-DB 38 kg 1/2 Röd Gino Dobreva Föreningen Redline Röd 3-0
        Blå Mir Wais Majorna BK   -
73 M-DA 66 kg 1/4 Röd Liam Vedin BK Älgen   -
        Blå Hampus Arvidsson KK All Round Blå 0-3
17 M-DB 42 kg 1/2 Röd Felix Hermansson KK All Round   -
        Blå Alvin Shefkiu Katrineholms BK Blå 0-3
54 M-DA 40 kg 1/2 Röd Keziah Sseremba Eskilstuna BK   -
        Blå Said Mamergov Haninge BK Blå 0-3
64 M-DA 63 kg 1/2 Röd Adam Mohsen Antares BK Röd 3-0
        Blå Max Hyttinen IK Ymer   -
20 M-DB 44 kg 1/2 Röd Eddie Sabani BK Kelly Röd 3-0
        Blå Henning Backlund Bålsta BK   -
57 M-DA 40 kg 1/2 Röd Yosef Bayaa KK All Round   -
        Blå Viggo Pettersson Hallstahammar KF Blå 0-3
67 M-DA 63 kg 1/2 Röd Omer Erovic IK Ymer   -
        Blå Nick Zulawinski Höllvikens BK Blå 0-3
26 M-DB 46 kg 1/2 Röd Adonis Tiritidis Antares BK   -
        Blå David Branmefors Bålsta BK Blå 0-3
60 M-DA 46 kg 1/2 Röd Harun Osman Angered BC   -
        Blå Hugo Härstedt Höllvikens BK Blå 0-3
76 M-DA 66 kg 1/2 Röd Khoder Babayigit Angered BC   -
        Blå Luka Kordic IK Ymer Blå 0-3
29 M-DB 46 kg 1/2 Röd Olle Skoog Värnamo BK   -
        Blå Marcello Karlsson Hisingens BK Blå 1-2
63 M-DA 46 kg 1/2 Röd Alex Tryggstad BK30 Motala   -
        Blå Edin Fetah BK Ringen Blå 0-3
79 M-DA 66 kg 1/2 Röd Joshua Mutto Angered BC Röd WO
        Blå Hampus Arvidsson KK All Round   -
32 M-DB 48 kg 1/2 Röd Adrian Skrijolj IK Ymer Röd 2-1
        Blå Yaseen Alasadi NBK Akilles   -
75 M-DA 48 kg 1/2 Röd Simon Khajeh Skoftebyns AIS Röd 3-0
        Blå Kevin Sandstedt BK Ringen   -
82 M-DA 75 kg 1/2 Röd Michell Aras BK Fighter   -
        Blå Leon Nilsson BK Revansch Blå 0-3
35 M-DB 48 kg 1/2 Röd Kristian Samo NBK Akilles Röd 3-0
        Blå Hampus Ehrlin Vaggeryds BK   -
78 M-DA 48 kg 1/2 Röd Ashab Tabujev Morgongåva BK Röd 3-0
        Blå Anton Stolfi Majorna BK   -
85 M-DA 75 kg 1/2 Röd Khaled Fakhro Höllvikens BK Röd 3-0
        Blå Louis Boguslawski Angered BC   -
38 M-DB 50 kg 1/2 Röd Anid Dautovic Angered BC   -
        Blå Noel Lindström Värnamo BK Blå 0-3
87 M-DA 50 kg 1/2 Röd Maximilian Lennartz Frölunda BK   -
        Blå Sardor Sharifov Tensta BK Blå 0-3
88 M-DA 86 kg 1/2 Röd ADNAN EZEDDINE BK Ringen Röd 3-0
        Blå Mateo Pavic Frölunda BK   -
41 M-DB 50 kg 1/2 Röd Maximilliam Nygård IF Linnea Röd 3-0
        Blå Fabian Isaksson BK Rapid   -
90 M-DA 50 kg 1/2 Röd Muhammad Mirjalolov Botkyrka BK   -
        Blå johannes Chabo KK All Round Blå 0-3
47 M-DB 60 kg 1/2 Röd Luca Stolfi Majorna BK Röd 2-1
        Blå Anthony Akl Halmstad BS   -
93 W-DB 44 kg 1/1 Röd Engla Plantin ponten Katrineholms BK   -
        Blå Medina Zaman Haninge BK Blå 0-3
50 M-DB 60 kg 1/2 Röd Florjan Fishti Botkyrka BK   -
        Blå Maga Osmanov Haninge BK Blå 0-3
96 W-DA 54 kg 1/1 Röd Agnes Melin Härnösands BK   -
        Blå Elda Mustafa IK Ymer Blå 0-3
124 M-DA 60 kg 1/2 Röd Elliot Ekhamre Eskilstuna BK Röd 3-0
        Blå Axel Loden BS Tor   -
98 M-DA 54 kg 1/2 Röd Lucas Ankarberg Berggren Redbergslids BK Röd 2-1
        Blå Kevin Selimovski Örebro BK   -
99 M-DC 30 kg 1/1 Röd Hakim Dzhalilov Haninge BK   -
        Blå Gesbin Ali Angered BC Blå 1-2
127 M-DA 60 kg 1/2 Röd Axel Härstedt Höllvikens BK Röd 3-0
        Blå Ali Ahmed BK Rapid   -
101 M-DA 54 kg 1/2 Röd Leon Nilsson Garcia Majorna BK   -
        Blå Neo Tered BK Köping Blå 1-2
102 M-DC 32 kg 1/1 Röd Filip Af Uhr Morgongåva BK Röd 2-1
        Blå Kutkan Barlak Haninge BK   -
94 W-DB 34 kg 1/1 Röd Siri Magnusson Vaggeryds BK   -
        Blå julia karlsson viden Vaggeryds BK Blå 0-3
149 M-DA 44 kg 1/2 Röd Mansor Mamergov Haninge BK   -
        Blå Ivan Skillfeldt Värnamo BK Blå 0-3
105 M-DC 34 kg 1/1 Röd Theo Liljeberg Trelleborg Boxning Academy BC Röd 3-0
        Blå Suleman Tabujev Morgongåva BK   -
91 W-DC 46 kg 1/1 Röd Tuva Plantin ponten Katrineholms BK Röd 3-0
        Blå Paradisia Smesem Hisingens BK   -
152 M-DA 44 kg 1/2 Röd Joshua Muyinda Redbergslids BK Röd 3-0
        Blå Mihreteab Haile Nässjö BK   -
108 M-DC 36 kg 1/1 Röd Micke Musaev Haninge BK Röd 2-1
        Blå Oscar Härstedt Höllvikens BK   -
97 W-DB 42 kg 1/1 Röd marija pesic Vaggeryds BK   -
        Blå Nellie Nilsson AIK Boxningsförening Blå 3-0
158 M-DA 52 kg 1/2 Röd Viktor Heiche BK Avance   -
        Blå Eliah Bååth Örebro BK Blå 1-2
111 M-DC 40 kg 1/1 Röd fabian lubian Tifa BC   -
        Blå Erik Pukshlis Örebro BK Blå 0-3
100 W-DA 46 kg 1/1 Röd Lea Hökerud Halmstads AIS Röd Uppgivet
        Blå Kiara Bognar Antares BK   -
161 M-DA 52 kg 1/2 Röd Bil al Tak KK All Round   -
        Blå Adam Tegström Umeå BK Blå 0-3
114 M-DB 36 kg 1/1 Röd Abubaker Aria Örebro BK Röd 3-0
        Blå Tyson Rustemi BK30 Motala   -
103 W-DA 48 kg 1/1 Röd Martina Palm IF Linnea   -
        Blå Isabelle Dahlquist Höllvikens BK Blå 0-3
104 W-DB 52 kg 1/1 Röd Angelika Khachaturyan Eskilstuna BK   -
        Blå Kyra Reinius Helsingborgs BK Blå 1-2
117 M-DB 38 kg 1/1 Röd Edvin Amlöv Redbergslids BK   -
        Blå Gino Dobreva Föreningen Redline Blå 0-3
106 W-DA 66 kg 1/1 Röd Caisa Norlander Ystads SK   -
        Blå Maja Swica Ystads SK Blå 1-2
107 W-DB 57 kg 1/1 Röd Thea Dahlman BK Trim Röd 2-1
        Blå Livia Björketidt Gripen BK   -
120 M-DA 40 kg 1/1 Röd Said Mamergov Haninge BK   -
        Blå Viggo Pettersson Hallstahammar KF Blå 0-3
109 M-DC 38 kg 1/1 Röd Yusef Samadi Örebro BK   -
        Blå Leo Sabani BK Kelly Blå 0-3
110 W-DB 66 kg 1/1 Röd Loonah Jokome Bergenstråde Antares BK   -
        Blå Rebecca Rapp BK Ängeln Blå 1-2
123 M-DA 46 kg 1/1 Röd Hugo Härstedt Höllvikens BK Röd 3-0
        Blå Edin Fetah BK Ringen   -
112 M-DA 36 kg 1/1 Röd Malte Björk BK Kelly Röd 2-1
        Blå Edwin Åberg Bålsta BK   -
113 M-DB 32 kg 1/1 Röd Yasin Alko BK Fighter Röd 3-0
        Blå Daniil Shynul Hammarby IF Boxning   -
126 M-DA 48 kg 1/1 Röd Simon Khajeh Skoftebyns AIS   -
        Blå Ashab Tabujev Morgongåva BK Blå 0-3
121 M-DA 57 kg 1/1 Röd Vihtori Lindström Umeå BK Röd 3-0
        Blå Shams Roshan Trelleborg Boxning Academy BC   -
116 M-DB 40 kg 1/1 Röd Mohammed Simmou Angered BC   -
        Blå Fiordi Lika NBK Akilles Blå 0-3
129 M-DA 50 kg 1/1 Röd Sardor Sharifov Tensta BK   -
        Blå johannes Chabo KK All Round Blå 0-3
130 M-DA 60 kg 1/1 Röd Elliot Ekhamre Eskilstuna BK   -
        Blå Axel Härstedt Höllvikens BK Blå 0-3
119 M-DB 42 kg 1/1 Röd Angelo Adamos AIK Boxningsförening Röd 3-0
        Blå Alvin Shefkiu Katrineholms BK   -
133 M-DA 63 kg 1/1 Röd Adam Mohsen Antares BK   -
        Blå Nick Zulawinski Höllvikens BK Blå 0-3
122 M-DB 44 kg 1/1 Röd William Ljung Hisingens BK   -
        Blå Eddie Sabani BK Kelly Blå 0-3
136 M-DA 66 kg 1/1 Röd Luka Kordic IK Ymer Röd 3-0
        Blå Joshua Mutto Angered BC   -
125 M-DB 46 kg 1/1 Röd David Branmefors Bålsta BK   -
        Blå Marcello Karlsson Hisingens BK Blå 0-3
139 M-DA 70 kg 1/1 Röd Ammar Smesem Hisingens BK Röd 3-0
        Blå Gabriel Yousef NBK Akilles   -
128 M-DB 48 kg 1/1 Röd Adrian Skrijolj IK Ymer   -
        Blå Kristian Samo NBK Akilles Blå 0-3
142 M-DA 75 kg 1/1 Röd Leon Nilsson BK Revansch   -
        Blå Khaled Fakhro Höllvikens BK Blå 0-3
131 M-DB 50 kg 1/1 Röd Noel Lindström Värnamo BK   -
        Blå Maximilliam Nygård IF Linnea Blå 0-3
145 M-DA 86 kg 1/1 Röd Elvin Belizaka Hammarby IF Boxning Röd 3-0
        Blå ADNAN EZEDDINE BK Ringen   -
134 M-DB 52 kg 1/1 Röd Love Karlsson Redbergslids BK   -
        Blå Kutay Barlak Haninge BK Blå 0-3
137 M-DB 54 kg 1/1 Röd Nermin Krasnici Hallstahammar KF Röd 3-0
        Blå Albin Elfqvist BK Kelly   -
140 M-DB 57 kg 1/1 Röd tim eriksson Tifa BC   -
        Blå Walter Steen Hisingens BK Blå 0-3
143 M-DB 60 kg 1/1 Röd Luca Stolfi Majorna BK   -
        Blå Maga Osmanov Haninge BK Blå 0-3
146 M-DB 75 kg 1/1 Röd Rafael Mironidis Botkyrka BK Röd 3-0
        Blå William Fransson BK30 Motala   -
155 M-DA 44 kg 1/1 Röd Ivan Skillfeldt Värnamo BK   -
        Blå Joshua Muyinda Redbergslids BK Blå 3-0
164 M-DA 52 kg 1/1 Röd Eliah Bååth Örebro BK   -
        Blå Adam Tegström Umeå BK Blå 0-3
167 M-DA 54 kg 1/1 Röd Lucas Ankarberg Berggren Redbergslids BK   -
        Blå Neo Tered BK Köping Blå 3-0
 
 
Copyright©2018 Anders Hedlund anders@boxingeventservice.com +46 70 7785090