logga in Select Language
Start
Tävlingar
Boxare
Domare
Klubbar
 
 
Boxare Domare Matchlista Stegar Tävlingsplan  
<<< tillbaka
Angered Centrum Box Cup - ACBC 3-5/11 2017  
Anmäla
Sista anmälningsdag var 2017-11-03
 
Info
> Klassindelning
> Inbjudan
> Klubbranking
 
Utskrifter
> Matchlista
# Kategori Vikt Final Hörna Namn Klubb Segrare Resultat
1 W-UB 54 kg 1/2 Röd Jennifer Salavia BK Tiger Röd RSC1
        Blå Michaela Sundström BK Värend   -
2 M-UA 63 kg 1/1 Röd Hampus Broman BS Tor Röd 3-0
        Blå Ibrahim Bakhtiari Hammarby IF Boxning   -
3 W-DB 40 kg 1/2 Röd Alva Grönholm Hallstahammar KF   -
        Blå Nadja Munkholm Struer ab Blå 3-0
5 M-UB 54 kg 1/4 Röd Simon Oavel Gabrielsson IF Linnea Röd 3-0
        Blå Alan Zangana BK Örnen   -
6 W-JB 69 kg 1/2 Röd Tinna Von Gísladóttir HFK   -
        Blå Leia Gonzalez Fedorow Haninge BK Blå RSC2
7 W-DA 52 kg 1/4 Röd Alicia Goncalves Bulldog Training Center Röd 2-1
        Blå Vanessa Lander Saffour Halmstad BS   -
9 M-UB 54 kg 1/4 Röd Mahmoud Moussa GAK Enighet   -
        Blå Mehedi Algazzi Arendal Bokseklubb Blå 2-1
10 M-SC 81 kg 1/4 Röd Givliano Puelles Angered BC Röd 3-0
        Blå Kristoffer Mann Bulldog Training Center   -
11 M-DC 42 kg 1/4 Röd Marcello Karlsson Hisingens BK   -
        Blå Ivan Skillfeldt Värnamo BK Blå 3-0
13 M-UB 63 kg 1/4 Röd Mohammad Akbari Angered BC   -
        Blå Shair Ali Syed IFK Umeå Blå 2-1
14 M-SC 81 kg 1/4 Röd Marcello Cau Tait LEFT HOOK ABC   -
        Blå Sean Lokale Eskilstuna BK Blå 3-0
15 M-DC 46 kg 1/4 Röd Hugo Sternberg IF Linnea Röd 3-0
        Blå Elvira Halll Ljungby BK   -
17 M-UB 63 kg 1/4 Röd Milad Sharifi Djurgårdens IF Röd 3-0
        Blå Josef Noyan Botkyrka BK   -
18 M-SC 81 kg 1/4 Röd Dennis Kuc Angered BC Röd 3-0
        Blå Antony Haj Punch Out BC   -
19 M-DC 46 kg 1/4 Röd Leon Thorbjörnsson Bulldog Training Center   -
        Blå Maximilliam Nygård IF Linnea Blå 3-0
21 M-UB 63 kg 1/4 Röd Shaliko Broyan Halmstad BS Röd 2-1
        Blå Ibragim Khadisov Ljungby BK   -
22 M-SC 81 kg 1/4 Röd Joakim Flystam ATF Gym IF Röd RSC2
        Blå Thomas Andreassen Pandrup BK   -
23 M-DB 44 kg 1/4 Röd Denis Nikandrov Haninge BK Röd UPPG2
        Blå Asad Yopisan Hisingens BK   -
25 M-UB 63 kg 1/4 Röd Riad Doroci Oslo BK Röd 3-0
        Blå Eliot Bacaj Kalmar BK   -
26 M-SB 69 kg 1/4 Röd Stefan Avramovic Halmstad BS Röd 3-0
        Blå John Jeppsson Rudell Majorna BK   -
27 M-DB 46 kg 1/4 Röd axel härstedt Höllvikens BK Röd 3-0
        Blå Kevin Hagström IF Linnea   -
29 M-JC 56 kg 1/4 Röd Mitchell Ackerman LEFT HOOK ABC   -
        Blå Abdullah Qayomi Redbergslids BK Blå 3-0
30 M-SB 69 kg 1/4 Röd Ásgrímur Egilsson HFK   -
        Blå Jonathan Axelsson Uddevalla BK Blå 2-1
31 M-DB 46 kg 1/4 Röd Mohammed Abdulla Angered BC Röd 3-0
        Blå Linus Hökerud Halmstads AIS   -
33 M-JC 56 kg 1/4 Röd Hamid Sheriff Morgongåva BK Röd RSC3
        Blå Ramzan Salmani BK Fox   -
34 M-SB 75 kg 1/4 Röd Muhammad Ewaz Khalili Tensta BK Röd UPPG2
        Blå Ali Al-Said Esbjerg   -
35 M-DA 54 kg 1/4 Röd Abel Michael Upsala IF   -
        Blå Kevin Bohm Morgongåva BK Blå 3-0
37 M-JC 60 kg 1/4 Röd Mostafa Amini Hallstahammar KF Röd 3-0
        Blå Yossef Yossefzai Team Ljungby Box IF   -
38 M-SB 75 kg 1/4 Röd Djokhar Yusupov Upsala IF   -
        Blå Adam Belalia Djurgårdens IF Blå 3-0
39 M-DA 60 kg 1/4 Röd Mohammed Akaev Upsala IF Röd 2-1
        Blå Sadeq Hassan Bulldog Training Center   -
41 M-JC 60 kg 1/4 Röd Rahmatollah Yaghobi Redbergslids BK   -
        Blå Hakim Hossim Hammarby IF Boxning Blå 3-0
42 M-SB 75 kg 1/4 Röd Jakub Sebastian Warzycha HFK Röd 2-1
        Blå Walid Said GAK Enighet   -
43 M-DA 60 kg 1/4 Röd Emanuel Mavica Ryttersson Hallstahammar KF   -
        Blå Tino Badkobeh Redbergslids BK Blå 2-1
45 M-JC 60 kg 1/4 Röd Alvin Warukaga BK30 Motala   -
        Blå Manzoor Ashna NBK Akilles Blå 2-1
46 M-SA 60 kg 1/4 Röd Þórður Bjarkar Árelíusson HFK   -
        Blå Mohammed Abdulrahim Malmö Boxing Center Blå 3-0
47 M-DA 60 kg 1/4 Röd Felix Andersson NBK Akilles   -
        Blå Filip Ferreira Bulldog Training Center Blå 3-0
49 M-JC 64 kg 1/4 Röd Mohammed Ibrahim BK Ringen   -
        Blå Ahmed Akaev Upsala IF Blå 3-0
50 M-SA 64 kg 1/4 Röd Frederik Jensen Pandrup BK Röd 3-0
        Blå Hilal Saleh Angered BC   -
51 M-DA 63 kg 1/4 Röd Zubin Rashidi BK Värend Röd 3-0
        Blå Ramadan Roba Upsala IF   -
53 M-JC 64 kg 1/4 Röd Mohammad Ali Asghan BK Värend Röd 3-0
        Blå Reza Heydari Eskilstuna BK   -
54 M-SA 64 kg 1/4 Röd Adrian Haug pors if   -
        Blå Numan Hussain Haringey Blå 3-0
55 M-DA 63 kg 1/4 Röd Tomas Langeland Aurland IL BK Röd 3-0
        Blå Basir Lasihi Hisingens BK   -
57 M-JC 64 kg 1/4 Röd Muhammad Ali Yousefi BK Viljan   -
        Blå Ali Fadel Helsingborgs BK Blå 2-1
58 M-SA 75 kg 1/4 Röd Jafet Örn Þorsteinsson HFK   -
        Blå Erik Mendoza Djurgårdens IF Blå 3-0
59 M-DA 63 kg 1/4 Röd Haron Ahmadi Skoftebyns AIS Röd 3-0
        Blå Mohammed Semmo Angered BC   -
61 M-JC 64 kg 1/4 Röd Haib Rasuli Djurgårdens IF   -
        Blå Volkan Önal Angered BC Blå 2-1
62 M-SA 75 kg 1/4 Röd Alborz Zabet SP 1909 Röd 3-0
        Blå Villiam Røjbæk Esbjerg   -
63 M-DA 63 kg 1/4 Röd Samin Saletovic Bulldog Training Center Röd 2-1
        Blå Carlos Sirbu Dantes Angered BC   -
65 M-JC 69 kg 1/4 Röd Bilal Abdul BK Ringen   -
        Blå Aminullah Amini Uddevalla BK Blå 3-0
66 M-SA 75 kg 1/4 Röd Syyed Masoud Derekeh Haninge BK   -
        Blå Damian Biesekierski Botkyrka BK Blå KO1
67 M-DA 75 kg 1/4 Röd Marcus Øvald pors if Röd 3-0
        Blå Mohammad Painda Hammarby IF Boxning   -
69 W-SC 60 kg 1/4 Röd Claudia Wilmot-Smith Haringey Röd 3-0
        Blå Elise Finstad Horten Bokseklubb   -
70 M-SA 81 kg 1/4 Röd Denis Kauffer IF Linnea Röd KO1
        Blå Abdesslam Chabi ATF Gym IF   -
71 M-DA 86 kg 1/4 Röd Matilda Werderr Majorna BK   -
        Blå Adam Ben Naceur Haninge BK Blå 3-0
73 M-SC 75 kg 1/4 Röd Christian Karlsson Bulldog Training Center   -
        Blå Rahali Sabil Punch Out BC Blå 3-0
74 M-SA 81 kg 1/4 Röd Alexander Martinsen Oslo BK   -
        Blå Alex Bwambale Djurgårdens IF Blå 2-1
75 W-DB 40 kg 1/1 Röd Maria Helen Torp Armada Boxing Norway   -
        Blå Nadja Munkholm Struer ab Blå 3-0
77 M-SC 75 kg 1/4 Röd Samuel Donellan Bulldog Training Center   -
        Blå Soufian Amsalkhir Oslo BK Blå RSC2
78 M-SA 81 kg 1/4 Röd Surkho Sjamilov SP 1909 Röd RSC2
        Blå Ajet Jusufi Ronneby BT   -
79 W-DB 57 kg 1/1 Röd SAGA STORM Tifa BC   -
        Blå Naltina Wenneck Tønsbergkameratene Blå 3-0
81 M-SC 75 kg 1/4 Röd Robin Sandin Haninge BK Röd 3-0
        Blå Ted Helgesson Bulldog Training Center   -
82 M-UA 57 kg 1/2 Röd Mohamad Sleiman Pandrup BK   -
        Blå Timor Hassani Morgongåva BK Blå W.O
83 W-DB 60 kg 1/1 Röd Lucin Sürüp NBK Akilles   -
        Blå Alexandra Kozar Esbjerg Blå 2-1
85 M-SC 75 kg 1/4 Röd Adam Lilja Vänersborgs BK Röd 2-1
        Blå Mohammed Said Muse Oslo BK   -
86 W-JB 69 kg 1/1 Röd Klaudia Lewadny Esbjerg Röd 3-0
        Blå Leia Gonzalez Fedorow Haninge BK   -
87 W-DA 52 kg 1/2 Röd Christina Leirbakken Moss BK Röd 3-0
        Blå Sofia Lundqvist Hallstahammar KF   -
89 M-SC 91+ kg 1/4 Röd Ali Abo Shelleh BK Puma   -
        Blå Franicisco Comes NBK Akilles Blå RSC3
90 M-JC 81 kg 1/1 Röd Mohamad Rezale Hammarby IF Boxning Röd 3-0
        Blå Younis Mohamud Angered BC   -
91 W-DA 52 kg 1/2 Röd Liv Hökerud Halmstads AIS   -
        Blå Alicia Goncalves Bulldog Training Center Blå 3-0
93 W-UB 54 kg 1/1 Röd Rebecca Larsen IK Ymer   -
        Blå Jennifer Salavia BK Tiger Blå 3-0
94 M-JB 81 kg 1/1 Röd Niklas Kornö Höllvikens BK Röd 2-1
        Blå Ziad Osman BK Puma   -
95 M-DC 34 kg 1/2 Röd Joshua Muyinda Majorna BK Röd 3-0
        Blå Christopher Pedersen Armada Boxing Norway   -
97 W-UB 57 kg 1/1 Röd Felicia Liljeqvist Redbergslids BK   -
        Blå Emma Olsson BK Revansch Blå UPPG2
98 M-JA 56 kg 1/1 Röd Hussein Mohammadi Morgongåva BK   -
        Blå Mohammad Darvishi Djurgårdens IF Blå 2-1
99 M-DC 34 kg 1/2 Röd Amir Hasanahunov Kalmar BK Röd 3-0
        Blå Ivan Åkerman Vänersborgs BK   -
101 W-UB 60 kg 1/1 Röd Thelma Sagerfeldt-Eskilsson BK Viljan Röd RSC2
        Blå Leona Surup NBK Akilles   -
102 M-JA 60 kg 1/1 Röd Martin Skogheim Armada Boxing Norway Röd 2-1
        Blå Nebil Ibrahim Upsala IF   -
103 M-DC 42 kg 1/2 Röd Liam Goncalves Bulldog Training Center   -
        Blå Melvin Svensson IF Linnea Blå 3-0
105 M-UB 52 kg 1/2 Röd Noah Nordby Kalmar BK Röd 2-1
        Blå Fred Wibom IF Linnea   -
106 M-JA 64 kg 1/1 Röd Andreas Palm IF Linnea Röd 3-0
        Blå Hasnain Amiry BK Revansch   -
107 M-DC 42 kg 1/2 Röd Jamie Bronks IF Linnea Röd 3-0
        Blå Ivan Skillfeldt Värnamo BK   -
109 M-UB 54 kg 1/2 Röd Mohammad Ali Yazdani Karlskrona BK Röd UPPG2
        Blå Jakob Lindström BK Kungälv   -
110 M-JA 69 kg 1/1 Röd Thomas Tesfalem IF Linnea Röd 3-0
        Blå Kian Moeller Nielsen Grindsted AK   -
111 M-DC 46 kg 1/2 Röd Luca Stolfi Hisingens BK Röd 3-0
        Blå Abdurasid Ushurov Hisingens BK   -
113 M-UB 54 kg 1/2 Röd Simon Oavel Gabrielsson IF Linnea Röd 2-1
        Blå Mehedi Algazzi Arendal Bokseklubb   -
114 M-JA 75 kg 1/1 Röd Moltas Lundström IF Linnea   -
        Blå Ali Amanullah Yousufi Hammarby IF Boxning Blå 3-0
115 M-DC 46 kg 1/2 Röd Hugo Sternberg IF Linnea   -
        Blå Maximilliam Nygård IF Linnea Blå 2-1
117 M-UB 60 kg 1/2 Röd Hamid Safari Hallstahammar KF   -
        Blå Javed Yunose Skoftebyns AIS Blå 2-1
118 W-SB 75 kg 1/1 Röd Martine Kjartansdottir B 30   -
        Blå Stina Årman Majorna BK Blå 2-1
119 M-DB 38 kg 1/2 Röd Leon Stenrud Moss BK   -
        Blå Mille Gustafsson Halmstads AIS Blå 2-1
121 M-UB 60 kg 1/2 Röd Icaro Santos Moss BK Röd RSC1
        Blå Philip Dennheim Ronneby BT   -
122 W-SA 54 kg 1/2 Röd Mia Bromander BK Örnen Röd 2-1
        Blå Sandra Attermo Djurgårdens IF   -
123 M-DB 38 kg 1/2 Röd Anton Stolfi Hisingens BK   -
        Blå Zhovlonbek Yuldashev Haninge BK Blå 3-0
125 M-UB 63 kg 1/2 Röd Shair Ali Syed IFK Umeå Röd 2-1
        Blå Milad Sharifi Djurgårdens IF   -
126 W-SA 60 kg 1/2 Röd Bettina Dahl Høje Taastrup   -
        Blå Amy Andrew Haringey Blå 3-0
127 M-DB 40 kg 1/2 Röd Jesper Jensen Moss BK Röd 3-0
        Blå Nicklas Tårnes Stavnes B 30   -
129 M-UB 63 kg 1/2 Röd Shaliko Broyan Halmstad BS   -
        Blå Riad Doroci Oslo BK Blå 3-0
130 W-SA 64 kg 1/1 Röd Madeleine Angelsen Vestby IL - boxing   -
        Blå Ditte Frostholm Høje Taastrup Blå 2-1
131 M-DB 42 kg 1/2 Röd Mustafa Mohamed Angered BC   -
        Blå Noe Gahlin IF Linnea Blå 3-0
133 M-UB 66 kg 1/2 Röd Mohamed Zaka Hisingens BK Röd 3-0
        Blå Abdulla Akaev Upsala IF   -
134 W-SA 69 kg 1/2 Röd Deayndra Allen Haringey   -
        Blå Marianne Ahlborg Vänersborgs BK Blå 3-0
135 M-DB 42 kg 1/2 Röd Nick Zulawinski Höllvikens BK Röd 2-1
        Blå Malte Svensson Värnamo BK   -
137 M-UB 66 kg 1/2 Röd Emin Kadri HFK Röd 3-0
        Blå Zander Bergsten BK Ringen   -
138 W-SA 69 kg 1/2 Röd Zabrina Holmström IF Göteborgs Team Box   -
        Blå Malena Hede Morgongåva BK Blå 3-0
139 M-DB 44 kg 1/2 Röd Hamza Semmo Angered BC Röd W.O
        Blå Alexander Ström Redbergslids BK   -
141 M-UB 70 kg 1/2 Röd Mujtaba Hasani IFK Umeå Röd RSC2
        Blå Christofer Björling Frölunda BK   -
142 M-SC 60 kg 1/2 Röd Anwari Jawid Viktorija BK - Falköping   -
        Blå Tor Bergqvist Jarra Redbergslids BK Blå 2-1
143 M-DB 44 kg 1/2 Röd Odin Nedresagen Armada Boxing Norway   -
        Blå Denis Nikandrov Haninge BK Blå 3-0
145 M-UB 70 kg 1/2 Röd Ahmad Elsari Malmö Boxing Center   -
        Blå Simon Jensen BK30 Motala Blå 2-1
146 M-SC 60 kg 1/2 Röd Javier Martinez LEFT HOOK ABC   -
        Blå Sherinagha Sadat Redbergslids BK Blå 2-1
147 M-DB 46 kg 1/2 Röd ELIAS STORM Tifa BC   -
        Blå Ali Zenoozi BK Kungälv Blå 3-0
149 M-UB 75 kg 1/1 Röd Dreni Peci Skoftebyns AIS Röd 2-1
        Blå Kyran Humphries LEFT HOOK ABC   -
150 M-SC 64 kg 1/2 Röd Vukasin Velickovic Redbergslids BK Röd 2-1
        Blå Denis Zeneli Hammarby IF Boxning   -
151 M-DB 46 kg 1/2 Röd axel härstedt Höllvikens BK Röd 2-1
        Blå Mohammed Abdulla Angered BC   -
153 W-JC 69 kg 1/1 Röd Annie Andersson BK Örnen   -
        Blå Michaela Lindfors Viktorija BK - Falköping Blå 3-0
154 M-SC 64 kg 1/2 Röd Benny Truong Värnamo BK Röd 3-0
        Blå Raisi Exuqzollah Viktorija BK - Falköping   -
155 M-DB 50 kg 1/2 Röd Martin Merati Esbjerg Röd 3-0
        Blå Albert Skillfeldt Värnamo BK   -
157 W-JB 60 kg 1/2 Röd Pin Idh Vaggeryds BK   -
        Blå Tilde Fallström Redbergslids BK Blå 2-1
158 M-SC 69 kg 1/2 Röd Bajaha Aliev Majorna BK Röd 3-0
        Blå Eric Pham Angered BC   -
159 M-DB 50 kg 1/2 Röd Pooya Khodadi Angered BC Röd 3-0
        Blå Herman Ek BK Ringen   -
161 M-JC 56 kg 1/2 Röd Sophan Ghafori Gripen BK Röd 3-0
        Blå Shukorddin Amari Kalmar BK   -
162 M-SC 69 kg 1/2 Röd Sebastian Persson Halmstads AIS   -
        Blå Ahmed Nasser Salama Oslo BK Blå 2-1
163 M-DB 52 kg 1/2 Röd Kevin Hedman BK Tiger Röd 3-0
        Blå Joshua Mutto Angered BC   -
165 M-JC 56 kg 1/2 Röd Abdullah Qayomi Redbergslids BK   -
        Blå Hamid Sheriff Morgongåva BK Blå RSC1
166 M-SC 81 kg 1/2 Röd Givliano Puelles Angered BC   -
        Blå Sean Lokale Eskilstuna BK Blå 3-0
167 M-DB 52 kg 1/2 Röd Lukas Bauer Høje Taastrup Röd 3-0
        Blå Zinoviy Dragan Angered BC   -
169 M-JC 60 kg 1/2 Röd Mustafa Safari Team Ljungby Box IF Röd 2-1
        Blå Mostafa Amini Hallstahammar KF   -
170 M-SC 81 kg 1/2 Röd Dennis Kuc Angered BC   -
        Blå Joakim Flystam ATF Gym IF Blå W.O
171 M-DB 57 kg 1/2 Röd Elvin Belizaka Hammarby IF Boxning Röd 3-0
        Blå Maeid Hussain Upsala IF   -
173 M-JC 60 kg 1/2 Röd Hakim Hossim Hammarby IF Boxning   -
        Blå Manzoor Ashna NBK Akilles Blå 3-0
174 M-SB 69 kg 1/2 Röd Kamal Iqbal Oslo BK Röd 3-0
        Blå Saed Samer GAK Enighet   -
175 M-DB 63 kg 1/2 Röd Mustafa Obaid Ljungby BK Röd 2-1
        Blå Ulpian Kastrati BK Fox   -
177 M-JC 64 kg 1/2 Röd Ahmed Akaev Upsala IF   -
        Blå Mohammad Ali Asghan BK Värend Blå RSC1
178 M-SB 69 kg 1/2 Röd Stefan Avramovic Halmstad BS Röd 3-0
        Blå Jonathan Axelsson Uddevalla BK   -
179 M-DB 63 kg 1/2 Röd Oscar Hellberg Hallstahammar KF Röd 3-0
        Blå Felix Lindström IF Linnea   -
181 M-JC 64 kg 1/2 Röd Ali Fadel Helsingborgs BK Röd 2-1
        Blå Volkan Önal Angered BC   -
182 M-SB 75 kg 1/2 Röd Marcus Grimvakt Halmstads AIS   -
        Blå Muhammad Ewaz Khalili Tensta BK Blå RSC2
183 M-DB 66 kg 1/2 Röd Dennis Bøe Dahl B 30 Röd 3-0
        Blå Jonathan Johnsson Eskilstuna BK   -
185 M-JC 69 kg 1/2 Röd Khal Mohammad Ronneby BT Röd 2-1
        Blå Alexander Treard Skoftebyns AIS   -
186 M-SB 75 kg 1/2 Röd Adam Belalia Djurgårdens IF   -
        Blå Jakub Sebastian Warzycha HFK Blå 3-0
187 M-DB 75 kg 1/2 Röd Sofia Sörensen (Aurland) Angered BC   -
        Blå Devrim Polat Halmstad BS Blå 3-0
189 M-JC 69 kg 1/2 Röd Nicola Matejic BK Fox Röd RSC1
        Blå Aminullah Amini Uddevalla BK   -
190 M-SB 81 kg 1/2 Röd Hróbjartur Trausti Árnason HFK   -
        Blå Adan Ahmed Mohamed Örnulf IL Blå 3-0
191 M-DB 75 kg 1/2 Röd Gustav Aronsson Valhall BK   -
        Blå Oskar Sørensen Aurland IL BK Blå 3-0
193 M-JC 75 kg 1/2 Röd Mustafa Khaksar BK Viljan   -
        Blå Lukas Ingeltop Team Ljungby Box IF Blå 3-0
194 M-SA 60 kg 1/2 Röd Biniam Tesfagabr Eskilstuna BK   -
        Blå Paolo Magui BK Ringen Blå 2-1
195 M-DA 46 kg 1/2 Röd Nik Moeller Nielsen Grindsted AK   -
        Blå Jonas Jacobsen Pandrup BK Blå 3-0
197 M-JC 75 kg 1/2 Röd Linus Jacobsson BK Tiger   -
        Blå Mohammad Alizada BK Fox Blå RSC2
198 M-SA 60 kg 1/2 Röd Daniel Suarez Petersen Pandrup BK   -
        Blå Mohammed Abdulrahim Malmö Boxing Center Blå 3-0
199 M-DA 52 kg 1/2 Röd Liam Mooney Hisingens BK   -
        Blå Leon Kalyun Angered BC Blå W.O
201 M-JC 91 kg 1/1 Röd Brandon Kalenda IF Linnea Röd KO1
        Blå Momodou Touray Djurgårdens IF   -
202 M-SA 64 kg 1/2 Röd Emil Stor Hallstahammar KF   -
        Blå Maikel Gomez Örnulf IL Blå 2-1
203 M-DA 52 kg 1/2 Röd Elias Habeeb Majorna BK Röd 3-0
        Blå Hamza Simmou Angered BC   -
205 M-JB 60 kg 1/2 Röd Josef Hirmiz Djurgårdens IF Röd 3-0
        Blå Delshad Dawd NBK Akilles   -
206 M-SA 64 kg 1/2 Röd Frederik Jensen Pandrup BK Röd 3-0
        Blå Numan Hussain Haringey   -
207 M-DA 54 kg 1/2 Röd Adam Aicha Redbergslids BK Röd 2-1
        Blå Gabriel Olsson Hisingens BK   -
209 M-JB 64 kg 1/2 Röd Andreas Reppe B 30   -
        Blå Hafiz Ahmadi Botkyrka BK Blå 2-1
210 M-SA 69 kg 1/2 Röd Mohammed Asghar Ahmed Drammen BK   -
        Blå Yousef Adou Redbergslids BK Blå 3-0
211 M-DA 54 kg 1/2 Röd Andreas Andersson Hisingens BK Röd 2-1
        Blå Kevin Bohm Morgongåva BK   -
213 M-JB 69 kg 1/2 Röd Allan Sinani Angered BC Röd 3-0
        Blå Jir Akalan Frölunda BK   -
214 M-SA 69 kg 1/2 Röd Arnór Már Grímsson HFH Röd 2-1
        Blå Johan Seleba SP 1909   -
215 M-DA 60 kg 1/2 Röd Jonathan Klovhed Bulldog Training Center Röd DISC
        Blå Mohammed Akaev Upsala IF   -
217 W-SC 51 kg 1/2 Röd Kamilla Cameron Drammen BK   -
        Blå Sira Bojang Örnulf IL Blå 3-0
218 M-SA 75 kg 1/2 Röd Jamal Akay Haringey   -
        Blå Erik Mendoza Djurgårdens IF Blå 3-0
219 M-DA 60 kg 1/2 Röd Tino Badkobeh Redbergslids BK   -
        Blå Filip Ferreira Bulldog Training Center Blå W.O
221 W-SC 57 kg 1/1 Röd Tonje Christin Olsen Drammen BK   -
        Blå Nicole Irgens Martinez Oslo BK Blå 3-0
222 M-SA 75 kg 1/2 Röd Alborz Zabet SP 1909   -
        Blå Damian Biesekierski Botkyrka BK Blå 3-0
223 M-DA 63 kg 1/2 Röd Zubin Rashidi BK Värend Röd 2-1
        Blå Tomas Langeland Aurland IL BK   -
225 W-SC 60 kg 1/2 Röd Klara Rickardsson Hammarby IF Boxning   -
        Blå Natalia Lundström BK Revansch Blå 3-0
226 M-SA 81 kg 1/2 Röd Lindon Nuha Halmstad BS   -
        Blå Denis Kauffer IF Linnea Blå 2-1
227 M-DA 63 kg 1/2 Röd Haron Ahmadi Skoftebyns AIS Röd 3-0
        Blå Samin Saletovic Bulldog Training Center   -
229 W-SC 60 kg 1/2 Röd Marika Broman BK30 Motala   -
        Blå Claudia Wilmot-Smith Haringey Blå 3-0
230 M-SA 81 kg 1/2 Röd Alex Bwambale Djurgårdens IF   -
        Blå Surkho Sjamilov SP 1909 Blå 3-0
231 M-DA 66 kg 1/2 Röd Alan Heidari Angered BC Röd 3-0
        Blå Domantas Elnoris Esbjerg   -
233 W-SC 69 kg 1/2 Röd Anna-Klara Norlin Hisingens BK Röd RSC1
        Blå Siri Rundberget IF Ørnulf   -
234 M-SA 91 kg 1/1 Röd Giorgi Kistavri BK Dalen Röd 3-0
        Blå Johan Christiansson Redbergslids BK   -
235 M-DA 70 kg 1/2 Röd Zekeriyahan Delen Haninge BK   -
        Blå Oscar Björkqvist BK Fox Blå 2-1
237 W-SC 69 kg 1/2 Röd Ellen Karlsson Hammarby IF Boxning   -
        Blå Patricia Eustaduo-Colowbo IF Linnea Blå 2-1
238 M-UA 57 kg 1/1 Röd Najib Allah Jafari Djurgårdens IF   -
        Blå Timor Hassani Morgongåva BK Blå 3-0
239 M-DA 70 kg 1/2 Röd Ali Smesem Hisingens BK Röd 3-0
        Blå Jackob Hansen pors if   -
241 W-SB 48 kg 1/2 Röd Marie Connan LEFT HOOK ABC Röd 3-0
        Blå Perzin Nazari Örnulf IL   -
242 W-SA 54 kg 1/1 Röd Sara Svensson Skurups Kick o Boxningsklubb Röd 3-0
        Blå Mia Bromander BK Örnen   -
243 M-DA 75 kg 1/2 Röd Genadi Gasharashvili Hammarby IF Boxning Röd 2-1
        Blå Bajad M.Damarkani Angered BC   -
245 W-SB 60 kg 1/2 Röd Nikolija Milosevic Bulldog Training Center   -
        Blå Katrine Steingrimsen Djurgårdens IF Blå RSC3
246 W-SA 60 kg 1/1 Röd Märta Lundberg Djurgårdens IF   -
        Blå Amy Andrew Haringey Blå RSC1
247 M-DA 75 kg 1/2 Röd Whilliam Striger Haninge BK Röd 3-0
        Blå Marcus Øvald pors if   -
249 M-SC 75 kg 1/2 Röd Rahali Sabil Punch Out BC Röd 2-1
        Blå Soufian Amsalkhir Oslo BK   -
250 W-SA 69 kg 1/1 Röd Marianne Ahlborg Vänersborgs BK   -
        Blå Malena Hede Morgongåva BK Blå 2-1
251 M-DA 86 kg 1/2 Röd Hakim Alwawi Angered BC   -
        Blå Axel Agnesten Eskilstuna BK Blå 3-0
253 M-SC 75 kg 1/2 Röd Robin Sandin Haninge BK   -
        Blå Adam Lilja Vänersborgs BK Blå 2-1
254 M-SC